Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak se taky pochlub, uvidíme, kdo bude blíž pravdě. A Hatšepsut se pobaví. :-) Moje se teprve na konci června začnou šít, takže si bohužel ještě počkáme. Včera jsme se s přítelem bavili o tom, kde by se dal trochu zkrouhnout svatbení rozpočet, tak jsem se zmínila, že ty šaty mít nemusím, a přítel hned že to nepadá v úvahu, že on si kdyžtak nedá šít oblek a vezme si nějakej, co už má, ale šatů že se nesmim vzdát, to že je základ. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol tak to snad bude v pohodě :-) my se taky budem fotit sami asi hodinu a pul před obřadem ale skupinky budou až po tak snad se to stihna rychle... @kh tak moje kamarádka ma svatbu v srpnu a skoro nic neřešej... to jsou flegmouši oba a já jsem z ní na větvi :-D @hatsepsut ja si představuju splývavé jednoduché s vlečkou a s rukávama asi z krajky :-) @breaca ahoj a máte něco už domluvené nebo vybrané? Stihnout se to určitě dá :-)
Odpovědět
@assol netrefila ani v jednom..teda v jednom skoro :-) @kristyn.g je blízko ale krajka neee :-) Takze @gabu13 jak to vidis ty? Jestli vám to holky neva, udelám z toho mensí kvíz, @assol má pravdu je to legrace :-D :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak to je přítel hodnej že se takhle zastal tvých šatů :-) No a s těma Hatšepsovet já si představovala lodičkový výstřih zasahující až přes ruce, takže to udělá takové jako by ty krátké rukávky...nebo jak to mám popsat, vosí pas a širší sukni...možná né až na zem nebo klidně do poloviny lýtek...nevím proč si myslím že nebudou úplně dlouhé...ale tak nějak prostě :-) My se budeme fotit až po obřadu a ostatní si zatím můžou dát něco k pití v místní vinárně co je v parku a budou mít k dispozici svatební noviny a pusinky, knírky a brejličky na focení sebe samých...tak se snad zabaví :-) Jen aby bylo hezky...nebo bude focení o to kratší :-D
Odpovědět
@gabu13 je zatím nejblíž!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Hurá vedu :-) takže jsem se sekla asi v těch rukávech???
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jé, no to jsem teda vedle! :-) Kvíz je super. :-) Co bychom ještě mohly hádat? Dýlku? Já myslím, že jsou dlouhé. A myslím, že to, co jsem trefila skoro, jsou ty rukávy...jsou?
Odpovědět
@gabu13 se netrefila v delce, v ni se skoro trefila @assol
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut S vlečkou! Jsou s vlečkou?
Odpovědět
@assol s mensi ano :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já se omlouvám za svoje výkřiky, ale jsem chorobně soutěživá. :-)
Odpovědět
@assol Mě to baví :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hatsepsut už je vidim :-D právě jsme donesly dom prstýnky :-D jupíí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut ty budou krááásný :-) už se fakt těším :-) @kristyn.g a jaké jsou...a že už dneska...psala si že budou až ve středu ne :-)
Odpovědět
@gabu13 nO nevim, snad v nich budu krasna i ja, na figurine jsou vzdy uzasne :)))) @kristyn.g fakt je vidis??? :-D A jake jsou ty prstynky?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut určitě budeš krásná...však už sis je i zkoušela ne...tak musíš vědět jak se v nich cítíš a jak ti sedí :-) máš z nich dobrý pocit??? Nám už přišlo oznámení, tak musím ještě koupit stuhu, kterou to skompletuju a bude to paráda :-) sice jic pár je trochu vypálených nakřivo...ale to se nedalo trefit všechno, tak ale pro hosty na obřad máme rovný a ostatní dostanou trochu křivý, ale to nevadí...už se tím nenervuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 jo jo měly být až zítra, ale Milan má zítra celodenní směnu, takže by jsme je nemohli vyzvednout, tak jsme to jeli zkusit, jestli už náhodou budou a už byly :-) to oznámení budete míc krásný :-) už se těšim až dáš fotky jak vypadá hotové v reálu :-) a kdy budete rozdávat? @hatsepsut jsou v albčíku příprav a fakt se moc povedly x-) tedy samozřejmě ten muj je hezčí :-D protože Milan se na zkoušce velikosti do nich zamiloval a už si tu středovou rytinu nenechal udělat, že je to takový mužnější :-) takže místo lesku máme matné a on ještě k tomu neryté, a to se mu puvodně vubec tyhle prstýnky(matné a bez rytiny) nelíbily když jsme koukali po veletrzích.. Jinak naše svatební noviny mají 28 stránek. A to jsem se bála, že nebudu vědět co do nich dát... :-)
Odpovědět
@gabu13 NO já se v nich cítím svěle...ale stejně mě všíchni pomluví, co to mám na sobě, je mi to jasný ;-) 8-) My taky už máme oznámení, jen to nechat vytisknout... @kristyn.g jsou fakt moc pekne!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut díky :-) Tak tojsem fakt moc zvědavá na ty šatičky :-) Taky mame oznámení v počítači, je takové hodně klascické bych řekla, ale dělala jsem ho sama. Jelikož mam v pc uloženou zásobu různých obrázků se svatební tematikou tak to nebyl problem, jediný problém je že na ten obrázek nemam autorská práva, takže ho nemůžu nikde moc vystavovat... zajímalo by mě, jestli ty výrobci svatebních oznámení práva na použití obrázků mají...
Odpovědět
@kristyn.g no podle me tezko, to by muselo byt strasne drahy, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut asi jo, a hlavně když to prodávají.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak jsem včera objednala první várku výzdoby, dneska napsala objednávku na prstýnky, tak jsem zvědavá co jak dopadne...čekám každým dnem ty šatičky pro malé družičky a oblek pro prďolu, a moje objednané botičky...koupila jsem skoromuži dvě košile, jednu na převlečení fialovou jen s krátkým rukávem a jednu smetanovou s dlouhým, už jsou vyprané a čekají na vyžehlení a uložení do skříně...takže mužíčkovi už chybí jen botičky a pásek a budeme kompletně oblečení :-) Ještě dneska pořeším co budu mít na autě já a objednám cilindr na přítelovo autí :-) no nějak jsem ještě naspeedovaná z té kamarádčiny svatby, tak toho musím využít dokud mám energii a všechno mě to baví :-D
Odpovědět
@gabu13 No to musíš využít!! Závidím aktivitu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem našla výzdobu pro mě a cylindr pro miláčka a obojí hned objednala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem do albíčka vrzla zatím neskopletované oznámení...ale aspoň pro představu :-) mám z něj radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Vypadá výborně! To se nedivim, že máš radost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá a objednala jsem i prstýnky :-) jsem dneska nějaká rozjetá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 moc krásné to oznámko a ta pozvánka ke stolu je super :-) a které prstýnky jste nakonec vybrali a z jakého materiálu? Holky já dneska koupila dárečky pro pomáhající družičky a svědkyni za jejich pomoc, chci je dát v den svatby, mam je v albu, myslíte že jsem udělala dobře? akorát tedy koupím jiné krabičky, dali mi k nim takové hrozné...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g děkuju:-) a skvělý nápad s těma dárečkama...určitě je potěší :-) a určitě si to zaslouží:-) ono to je docela náročné v ten den aby vše klaplo podle představ ale já už se na to strašně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 ja taky, ony mi totiž furt říkají že chtějí abychom nemuseli se o nic starat v ten den a jen a jen si to užívat, to si zaslouží odměnu :-D tak snad to bude mít uspěch
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?