Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vítám všechny nové nevěsty :-) Dnes mi cukrářka potvrdila rezervaci, i když ještě vůbec nevíme, jaký dort budeme chtít a kolik koláčků, tak mám velkou radost! :-) O víkendu mě totiž v jedné diskuzi vyděsila nevěsta, co se vdává v srpnu, že už má paní plno, tak jsem jí pro jistotu hned psala, ale celý víkend jsem kvůli tomu nespala |-| Fakt nevím, co bych dělala, kdyby nemohla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Tak bezva, ze to vyslo :-) Myslela jsem na tebe cely vikend, protoze mi prislo z diskuze, ze tobe by to bylo lito vic, nez mne - kdyby to nepotvrdila mne, zas by mi to tolik nevadilo, rikala jsem si, ze bych usetrila, koupila jen dort jinde ( i kdyz draz ) a zbytek dopekla, stejne si k tomu pomalicku do mrazacku delam cukrovi.
Odpovědět
Profilova fotka
@kh Jéééé, moc děkuju, to jsi hodná, fakt by mi to bylo hodně líto, nejsem tak zdatná cukrářka, abych zvládla upéct všechno sama, a navíc se fakt nechci stresovat ničím navíc a tohle mi přišla jako ideální varianta vše na jednom místě a za skvělou cenu :-) Jsem fakt ráda, že mi to vyšlo, určitě i kvůli tvojí pozitivní energii :-)
Odpovědět
Vítám všechny nové nevěsty a přeji hodně štěstí s přípravami. My máme mít ve čtvrtek vzorkovou krabici cukroví na svatbu a zítra jdeme na první schůzku s farářem. Dokonce se nám asi podaří sehnat sbor na obřad, který jsme chtěli, tak to jde zatím hezky :-) Hodně štěstí i ostatním
Odpovědět
@kristyn.g Oznámení nám bude tisknout kamarád co má malou tiskárničku, až bude mít trochu míň práce, tak tipuju že je budeme mít koncem června, tož je pak rozešlem. myslím že to stačí dva měsíce předem. Oficiální hosté už datum stejně ví pár týdnů, tož čas si snad udělají všichni :)
Odpovědět
Také vítám nové nevěsty, ahoj: ) U nás přípravy ted nějak stagnují - buď už není co, nebo není nálada:( Nemáme prstýny a pořád nevím de je sehnat za rozumnou cenu :( Na netu to nejde, jelikož muž má atypický prst, jen tak něco mu nesedí :D Tak jsem v takém stádiu útlumu. Tedy vlastně - objednala jsem perníčky, pozornost pro hosty. Jinak nic nic
Odpovědět
Ahoj holky! tak oznamka jsem včera dala do tisku tak do patku budou :) čekám na zakázku s mašličkama, tylem... a pak se to trošku rozhýbe. podvazek jsem si spíchnula sama a myslim, že je docela povedený, ještě na nej přijde modrá mašlička. šaty mam ted u švadleny aby mi je trošku zapravila. pak mam ve stádiu vyrobeno a nevypaleno- srdíčka z keramiky pro hosty a novomanzele :) na dekoraci. V pátek valim na zkoušku scholy, která nám bude zpívat na svatbe (ale má dostr problémy se sejít - protoze je to kupa lidí naprosto různých prácí, a vytížení časově). Svatební kytka... uz je asi vybrana - nebo máme favorita.
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Taky už se nám tisknou a snad do pátku budou :-) Jinak jsem se chtěla zeptat. Udělala jsem tady seznam svatebních darů, myslíte že je blbý dávat ten odkaz do obálky k oznámku?
Odpovědět
@hance09 urcite ne
Odpovědět
Ahoj nevěsty, já z vás fakt budu mít depresi ;-) Dneska jsme se dostali pod 100 dní a nějak mě začíná chytat nervóza...konečně mám teda rezervovaný šaty, ženich oblek a regatu, ale jinak fakt značně pokulhávám. Vůbec netuším jaký styl oznámení, kolika lidem ho budem posílat poštou a kolika mailem...ach jo, asi bych se do toho měla už položit. Jen se mi nějak nedostává času - jak to zvládáte vy, pracující nevěsty s malýma dětma? @puntav Musí to být velká výhoda, být šikovná a zručná :-) Já jsem nemehlo, takže všechno budu muset objednávat...teda až na koláčky, ty zvládnu, pečení je jedna z mála věcí, které mi jdou ;-) @hatsepsut My budeme prstýnky objednávat z netu, vyzkoušeli jsem je přímo v obchodě (a nechali i změřit prsty) a na netu jsou cca o 2000 levnější. Objednávat budeme na snubni-prsten tečka cz Přeju krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ták a dneska se konečně dočká i ženich... Jdeme na oblek, tak snad si něco vybere. Jdeme zkoušet do půjčovny, aby věděl, co mu sluší a pak ho stejně necháme ušít... Ať si to taky užije... ;-) Ale je to síla, jak to utíká... Už to není ani sto dní!
Odpovědět
@hatsepsut Tak prstýnky za rozumnou cenu bychom taky rádi, dát za jeden deset tisíc odmítáme... tož to ještě taky musíme sehnat a popřemýšlet jaké...
Odpovědět
Článek se načítá
@zdhc Dneska máme 100 dnů a taky toho ještě moc nemáme. A jak to zvládají nevěsty s malýma dětma, nevím jestli jsem ten správný vzorek, ale mám 5-letou dcerku, pracuju, k tomu podnikám, rekonstruujeme baráček kde furt jezdíme a makáme co nejvíc sami a za 14 dnů mám státnice a přijímačky na magisterské :-D Mám pocit že nezvládám nic, ale musím zvládnout vše...
Odpovědět
@zdhc jsem ráda, že si neco můžu udělat sama, když vidím kolik vyjde material a kolik hotove ruzne věci
Odpovědět
Profilova fotka
už mám šaty hurááááá, bála sem se že si nevyberu a v prvním salónu bych si asi vážně nevybrala tak krásné jako v tom druhém, sem spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima A které z těch, co máš v albu, jsou ty vítězné? Ve všech vypadáš krásně. Taky bych měla s šatama hnout, jinak na mě žádné hezké nezbydou :-)
Odpovědět
Tak dneska jsem udělala úspěšně obhajobu bakalářky a státnice mě čekají 16. nebo 17. června :-/ Už jsme měli schůzku s farářem a byl moc příjemný, tak doufám, že mu to vydrží :-D Vzorková krabice cukroví byla nádherná a velmi chutná, takže i toto máme rozhodnuté :-) No snad to tak půjde dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca děkuju, nakonec sem si vybrala ty jak u nich píšu že se v nich cítím jak princezna, a v obou salónech mi řekli, že je dobře že už si vybírám, že v létě je menší výběr, ale je pravda, že sem jich vyzkoušela hodně a pořád to nebylo ono a tak vytáhla šaty co byly zamluvené na druhou zkoušku, takže si myslim že to nebude tak horký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima Taky se mi líbí tenhle styl šatů. Už jsem jich vyzkoušela docela dost, ale pořád asi žádné nebyly ty pravé... :-( A nebo jsem moc náročná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca no to já sem si taky myslela, že sem moc náročná a že si nevyberu, zkus víc salónu, v každém měli něco naprosto jiného, až mě to překvapilo, čekala sem všude to samé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima No už jsem byla v 10 salonech, což neni zrovna málo :-D No ale když žádné šaty neseženu, nechám si je ušít. Chci totiž šaty bez vlečky a to je problém, ty se moc nedělají...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás, holky, po delší době jsem zpátky, sice jsem nakukovala, ale vzhledem k tomu, že jsem ohledně svatby nic neřešila, ani jsem neměla čím přispět. Měla jsem teď trochu období změn, ale teď se opět plně vrhám do příprav svatby. Dneska jsme byli na přípravě a dostali jsme znění slibu. Jak si ho tady čtu, tak jsem z toho úplně dojatá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca vážně tak to sem nenáročná, zkus Klenoida, tedy pokud si tam nebyla, tam mají velký výběr a bez vlečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima Fakt mají v Klenoidu bez vlečky? Tam jsem zrovna ještě nebyla. Hned zítra tam zkusím zavolat a domluvit si zkoušení. Díky za tip;-) @assol Ahoj, tak doufám, že to byly jenom samé pozitivní změny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca od tamtud jsou ty první fotky, tam mě teprve napadlo mít vlečku, vypadá to krásně, ale předtím sem si zkoušela hlavně šaty bez vlečky a slečny tam jsou strašně ochotné a příjemné, určitě si vybereš a proč nechceš vlečku?
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima Tam, kde budeme mít obřad, se vlečka nehodí. Ani mi není pohodlné tahat za sebou tolik látky a připnutá se mi nelíbí. Ale kdo ví, jak to nakonec dopadne. Připadá mi, že všechno je zatím jinak, než jsem si původně plánovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima Gratuluju k šatům! :-) Jestli jsou to ty poslední s korunkou a závojem, tak je to opravdu dobrá volba, moc ti sluší, i ten typ účesu bych zvolila. A kde si je nakonec budeš půjčovat? Jinak včera jsem se dozvěděla naprosto příšerné reference na restauraci, kde chceme mít hostinu, úplně mě to rozhodilo a asi teď budu do svatby pěkně nervózní, jak to dopadne v našem případě... :-S
Odpovědět
Ahoj děvčata, po dlouhé době se zase hlásím :-) učila jsem se na státnice a do toho plno práce, takže státnice úspěšně za mnou a teď hurá do zařizování. Máme už 2 týdny hotové prstýnky, akorát nebyl čas je ještě vyzvednout, takže tento víkend už si pro ně snad dojedeme, nemůžu se dočkat. Máme od Lukáše Rýdla, naprosto bezkonkurenční výběr a ceny více než dobré! Takže za mě můžu určitě doporučit. Dále jsem si nechala vyrobit na Fleru svatební šperky, které mi už přišly a jsem z nich nadšenááá :-) Teď musíme vymyslet jmenovky a pomalu vybírat hudbu...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca to chápu, u některých šatiček je ta vlečka opravdu přítěž, mě to na začátku taky přišlo že je všechno na prd a jak se to teď začíná rýsovat, tak začínám být spokojená, jen aby to nebyl klid před bouří :)) a něco se nestalo při obřadu nebo na hostině :-N @makovaapanenka jééé tak to moc děkuju, nakonec v Nevěstě a byli i dost levné, takže sem byla spoköjená po všech stránkách a kde budete mít hostinu? Třeba by to šlo ještě změnit, pokud si myslíš že to nebude podle tvých představ, a taky znáš lidi jeden říká to a druhý zas tamto. ;-)
Odpovědět
Ahoj, vsechny zdravím! @assol co za zmeny? vse ok? @akfs gratuluju! My dnes rozhodili hosty do pokojů, tím pádem vše ohledne ubytování zařízeno :-) a opět jsem zkoušela šaty, rysuji se opravdu užasně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?