Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsem zase navštívila dva salony. A doufám, že naposled, protože už mě to zkoušení šatů nějak nebaví. Sice ještě nejsem nevim, které si nakonec vyberu, ale do konce příštího týdne už to chci rozhodnout... Co myslíte, které z těch posledních šatů u mě v albu jsou nej?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ahoj, tak tohle zjištění ti nezávidim, taky bych byla pěkně nervózní. Takže přeju pevný nervy! @hatsepsut A kdypak nám svoje šatičky ukážeš? Jsem na ně moc zvědavá. @we_y Ggratuluju ke státnicím. My teď zrovna nejvíc řešíme oznámení a moje šaty :-)
Odpovědět
@smisca já původně vlečku také nechtěla, kdo to má tahat za sebou, navíc jsem menší postavy... no a nakonec po mnoha a mnoha běhání a zkoušení mám šatky s čím? no s vlečkou :-) :-) ale jsou úžasné lehoučké, jemňoučké, vyšívané s trochou třpytek a dokonce se ani nemusí upravovat délka (při 6 cm podpatcích přesně akorát), opravdu překvapení, nevím, kde je v tom salonu měli schované a najednou se objevily ty pravé, myslím, že až po třetí návštěvě zase stejného salonu... jsem ráda ufff a už neměním ;-)
Odpovědět
@smisca NO jak budou hotové :))
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 No já už jsem taky rezignovala a smířila se s tím, že bude vlečka. Přijde mi, že zatim všechno je jinak, než jsem si představovala. Akorát ten termín zůstal :-D Tak hlavně, že jsi spokojená. @hatsepsut No a to bude kdy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca a ja t uvlecku strasne chtela a nemam a tezce se s tim smiruji :-) Hlavne, ze mame ty zenichy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No jak se to vezme - musela jsem překopat svůj stávající životní styl, už jsem to nezvládala. Dala jsem výpověď v práci a budu se teď soustředit jenom na školu. A na svatbu, což je pozitivní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem po týdnu zase zpět...bylo hodně práce s kamarádčinou svatbou, kde jsem byla za svědka :-) @hatsepsut jestli budeš chtít tak ti poreferuju, jaké to na té Severomoravské chatě bylo ;-) Byla to fajn generálka na naši svatbu, takže jsme si i ujasnili, nějaké věci co jsme nevěděli jak by měly být ;-) No a dneska mi přišlo hotové oznámení...pár z nich je vyříznutých trochu mimo linku, ale už to neřeším, tak hold bude mít pár lidí oznámení trochu odfláklejší, ale nějak nemám nervy se s nima hádat, aby to předělali...jinak se mi líbí moc, tak jsem vlastně nakonec spokojená ;-) No a objednala jsem si botičky a tenhle týden mají přijít šatičky pro malé družičky a příští týden oblek pro prcka, tak už se to začíná rýsovat...o víkendu pojedeme plánovat hostinu a ubytování, zařídit kytky a domluvit s babičkou dorty a cukroví...no a pak už bude snad to hlavní zařízen, pak se vrhnu na výzdobu a jmenovky a bude vše ok :-) nějak se mi to teď trochu zase rozjelo, ale hodně toho je zavislého na financích tak to jde pomalu :-S @makovaapanenka no to já jsem na naší restauraci taky neslyšela jen samé pozitivní hlášky, spíš naopak, ale už to neřeším...nějak je tam snad ten den dáme dokupy aby se snažili a stejnak...myslím, že zábava se nepokazí a kdy si někdo na to pivko počká o minutu dýl, tak to mi je jedno ;-) neboj, všechno to klapne a budeme spokojené ;-) Všem co skončily úspěšně se školou ať už jen pro letošek nebo napořád, tak gratuluji a přeji už jen příjemné plánování svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem :-) ted jsem viděla jednu svatbu ve spalenom poříčí a bílé reklamní ubrusy a děsně špinavý ikea příbory - fakt děs... ale vypadali že si to užívaj :-) tak to je hlavní. Byli jsme s kamoškama na víkend v jednom penzionku kde ta svatba byla. Začala jsem zas řešit výzdobu stolu, protože jsem vybalila ty umělé kytičky na stul a hrozně se pomuchlali a nějak se mi to už nelíbí... tak nevim co s tim.. no nějak to budu muset pořešit. Pak jsme byli na zkoušce velikosti prstýnku a zas mě začlo trápit natýkání prstů :-( tak jen doufám že to dopadne dobře. Milanovi se prstýnky tak líbili že řekl že tu středovou rytinu už nechce a že je chce nechat matné a neleštit a že se rozhodne pro rytinu až uvidí jak bude vypadat rytý ten můj. Měli by být ve středu.
Odpovědět
@smisca nO někdy v červenci :) @assol jo, tak to jsem na tom stejne.... @gabu13 určitě!!!napiš prosim do IP!!!!To mě fakt zajímá!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se to zase začíná pomalu hýbat... Dneska jsem se byla podívat na oznámení a máme dva favority (teda máma a já, přítel to uvidí až dneska večer ;-) ), ve středu přijedou kámošky a naplánujeme rozlučku (prý už mají tipy :-o ), tak jenom, aby to nebyla žádná velká opičárna! :-D S oblekem ještě nevíme, bylo nám o zase rozmlouváno... Ale už se zase aspoň něco hýbe... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já mám naopak pocit, že se vůbec nic nehýbe. Minulý týden jsme se teda byli podívat na oznamka, shodli jsme se na stylu. Ale ještě bychom se chtěli podívat někam jinam. A hlavně je stejně ještě nemůžeme objednat, protože asi budeme zvát příbuzné, se kterými jsme původně nepočítali. No a dneska jsem se předběžně domluvila s vizážistkou a stylistkou v jednom. Měla jsem strach, že už nebude mít volno, ale naštěstí měla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@smisca Však ono se zdá, že se něco hýbe, ale zase jsou to jenom takové nástřely, které nejsou definitivní - k objednání, takže to je spíš jenom takový stav duše, že si říkáme, že už zase něco děláme, ale kde nic tu nic! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Tak mně se na tobě nejvíc líbí šaty č. 35 :-) Jinak co se týče té naší restaurace, je pravda, že to zatím byla první negativní reference, co jsem slyšela, zato ovšem taková, že mě to opravdu hodně vyděsilo... Ale nehodláme už nic měnit, my jsme zatím se vším spokojení, tak snad to nakonec dobře dopadne. Jinak jsem pěkně naštvaná, protože snoubenec teď dělal na velkém projektu prakticky nonstop, skoro jsme se neviděli, přípravy na svatbu stagnovaly, ale že prý úderem 3. června končí a všechno mi vynahradí. Úderem 3. června skutečně skončil, přinesl mi krásnou kytku, užili jsme si bezvadný víkend (v sobotu grilování a konečně první letošní oběd na balkóně, v neděli Koněpruské jeskyně a piknik), ale svatbu řešit odmítá, už se začínáme dostávat do skluzu, tak jsem mu na dnešek napsala úkoly, které prostě MUSÍ vyřídit, a jsem zvědavá, jestli je opravdu splní, začínám být pěkně nervózní, že to nestihneme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ja to vesmes zarizuji od zacatku sama, pritel odsouhlasuje a picicmundy jako vyzdubu uplne sama. Pritel vybral oznameni z mych predvybranych, dort z mych predvybranych tvaru a vzoru a vznesl jediny pozadavek na coko patro s banany a zaridil teda prstynky. Ale my se tak dohodli, ja myslim, ze zensky si tohle i radsi zaridi dost casto samy, aby to bylo tip top. A na matrice byl vudci on :-) Takze se podilel docela dost vlastne, jak to tak sepisuji ;-) . Jeste domlouvi, kdo nam pujci auto z kamaradu. Ja zas mam uz skoro vsechno, jen na pevno objednat kytky a pritel nema oblek, tak uz nemam svatebne co delat a je mi to lito :-) (obcas tedy venuji vikend cukrovi do mrazacku). Rok je zbytecne moc, jak to vsude doporucuji (max. kdyz nekdo chce urcite saty, fotografa, vizazistku). Tak drzim palce, at dopadne i ta restaurace (taky jsem na to koukala, i kdyz se nas to netyka), kdyz uz e-dorty klaply.
Odpovědět
Profilova fotka
@kh No já právě taky skoro všechno zařizuju sama, ale třeba seznam hostů z jeho strany, vyzvednutí jeho nové občanky nebo osobní návštěvu matriky sama prostě zařídit nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Fakt? Aspoň v tom nejsem sama. :-) Mně se celkem ulevilo. Ve středu jdu do práce naposledy a pak s přítelem odjíždíme na prodlouženej víkend a konečně si oddychnu. Jinak jako všichni tady už se hrozně těšim, až ukážeš šaty! :-)
Odpovědět
@assol Jaaj :) Hele holy abyste nebyly zlamaný, vážně jsou jednoduchý, žádný ozdoby a tak :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak to máš tedy flegmouše, asi bych se z něj zbláznila :-( @hatsepsut taky jsem hodně zvědavá na tvé šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete mít některá focení před obřadem? Myslíte že bude pro focení skupinového fota a skupinek cca 30-40minut stačit? Obřad máme na 14:00 a oběd na 15:15
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska sem byla u kadeřnice a řekla sem jí že chci závoj i korunku a ona mi řekla že to budehrozný a chtěla mi udělat něaký šílený drdol na hlavě s kytičkama, závoj není in a budu přeplácaná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima jejej šla bych jinam... záleží jakou korunku ... spíš mik přijde drdol s kytičkama dost hrozný :-( šla bych jinam..
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g taky že jo, když sem si vyslechla že to co si představuju je celé špatně, byla sem v šoku :-D a myslim že každý kdo tam byl to poznal, jedna starší pani mi řekla že mám pravdu, že se vdávám možná jen jednou, tak ať to mám podle sebe. No vypadá to že nejen foto video bude těžké najít, ale i kadeřnci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ultima no začínáš mě děsit, ja už na změnu kadeřnice nebudu mít čas... tak doufám že to dopadne dobře hned napoprvé. No určitě ji změn... nemáš nějakou fotku ze zkoušky? Nebo ti ten drdol nakonec neudělala? Tu korunku co máš v albíčku je moc pěkná a rozhodně to neni taková ta pouťovka co se nosila před lety...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Na to se právě těším, v jednoduchosti je krása. Já si je vlastně dost přesně představuju, tak jsem zvědavá, na kolik se trefím. :-) @kristyn.g My máme focení před obřadem. Sejdeme se hodinu předem a budeme se fotit my dva a nějací nejbližší a pak po obřadu před kostelem vyfotíme hromadnou, to počítám tak deset minut nejvýš, pak už se stejně ty lidi stejně rozutečou.
Odpovědět
@assol Jee tak to by me zajimalo jak si je predstavujes, ven s tim :)) reknu jestli ano ci ne: )
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ok, tak já se pokusím: dlouhý splývavý, obkreslují siluetu, vršek si představuju s takovejma širšíma ramínkama až rukávkama. A koukám, že z mýho popisu to asi stejně nejde pochopit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Flegmouse, si taky rikam :-) @makovaapanenka No to uz ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Jsem tady nová. Přítel mě požádal o ruku 21.6., prý už to chtěl udělat hodně dlouho, ale pořád se nemohl odhodlat. Tím pádem nějak tak počítal s tím, že se budeme brát už tohle léto :-D No, nějak se mi povedlo mu vysvětlit, že by bylo lepší to udělat až v září, takže máme zamluvený termín 23.9. v Chateau st. Havel v Praze. Budu ráda, když mě vezmete mezi sebe a pomůžete mi. Skluz mám docela velikej, ale už jsem začala zkoušet svatební šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca vítám tě mezi náma a jestli budeš chtít s něčím pomoct, klidně se na nás obrať :-) @assol já si teda ty Hatsepsoviny šaty představuju úplně jinak, tak jsem taky zvědavá jaký budou :-) a kdy budou ty tvoje??? na ty jsem taky mooooc zvědavá :-) @ultima no to bych se asi otočila na podpatku a šla pryč...taková protiva...je přeci na tobě co chceš ve svůj velký den mít na hlavě...nenech se otrávit nějakou jednou hloupou kadeřnicí a běž jinam ;-) @makovaapanenka neboj neboj...všechno se stihne...ještě je hodně času, a přítele trochu popožeň a udělej to tak, že to je všechno jeho nápad...to oni rádi a pak se cítí důležití :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?