Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Bohužel nestíhám pořádně pročítat celou diskuzi, jen jsem to rychle prolétla a bohužel tedy asi nebudu reagovat na všechny příspěvky, na které bych chtěla. Ale tak aspoň vítám nové nevěsty :-) bronousek to mi je moc líto, že už tam máš zase tu ježibabu a celkově, že tě tak trápí :-( doufám, že zase brzy odjede a aspoň na chvíli ti dá pokoj. Pro všechny: Nevím jak to formulovat, aby to nevyznělo nějak blbě.... nemyslím to teď na Bronouska (výše napsané myslím vážně), ale celkově pro váš všechny tady. Vím, že ne každý si se svými budoucími příbuznými sedne, zrovna tak si někdo z nás jistě nerozumí s někým ani ze svojí rodiny. Ale i přesto, jsou to pořád rodiče našich partnerů. Jsou to lidi, kteří ho zplodili a vychovali. A partner je má rád, protože ať už se chovají jakkoli, pořád to jsou jeho rodiče. Můj přítel rodiče nemá. O maminku přišel ve třinácti letech, o tatínka loni. Co by jsme za to oba dali, aby je měl, ať už jakékoli. Nemyslím to nijak zle, jsou hranice, které když se překročí, tak už je to moc. A Bronouska tchyně už je moc. Ale třeba můj táta byl dříve také moc (probíhalo u nás domácí násilí a min. psychické týrání), jako malá jsem ho chvílemi nenáviděla. Teď už se sice částečně uklidnil, ale člověka to poznamená na celý život. Ale i přesto, poté co Tom přišel i o druhého rodiče jsem na celou situaci začala pohlížet jinak. Už nikdy řeknu: to než takového tátu, to radši žádného. Už třeba jen proto, že máma ho i přesto stále miluje a byla by bez něj nešťastná. A Vaši partneři mají zase rádi svoje rodiče. Tak to jen pro zamyšlení a uvědomění si toho, že to co bereme jako samozřejmé a ještě na to nadáváme, můžeme také ztratit a být z toho nešťastní. Nevím jestli se mi podařilo to vysvětlit tak, jak jsem to myslela. A omlouvám se, jestli to není vhodné to sem takhle otevřeně psát. Ale prostě mi to nedalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Naprosto s tebou souhlasím. Je těžké se s tím smířit, ale jeho matka bude vždycky něco, co mě přesahuje, a nemůžu s tím nic dělat. Bohužel mám z dneška opět čerstvou zkušenost s ní - rodinná oslava, když viděla, že jsem přišla, odešla do vedlejší místnosti a strávila tam celou dobu. No, její problém, aspoň jsme se s ní nemuseli bavit. Nicméně o svatbě jsme jí tím pádem zase neřekli.
Odpovědět
Profilova fotka
nejak nechapu o co rodičum protějšku jde. @assol proč ona tě nemá ráda? řiká nejaký duvod?
Odpovědět
assol To je drsný :-( to mi je moc líto :-( já si pamatuju, že ještě ze začátku, když jsem s Tomem začala chodit, tak jsem si několik let myslela, že mě jeho taťka nemá rád. A to mi nic nedělal a i tak jsem z toho měla blbý pocit. Kdyby proti mně zbrojil otevřeně, tak nevim, jak bych to zvládala :-( no a nakonec mě buď rád mít začal nebo jsem si to myslela já nesprávně, že mě rád neměl. No ale když pak zemřel, tak to pro mne bylo snad ještě horší, než kdybych přišla o toho svého. Ale to už je zase mimo téma. A myslím si, že do určité míry je matka něco jiného než partnerka, ale převyšovat by rozhodně neměla :-( ne takovýmhle způsobem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Důvod je nejspíš ten, že ona je na mýho přítele fixovaná a já jí ho chci ukrást. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@assol to je hrozný no a má ještě manžela?
Odpovědět
@assol Ahojky, to se někdy stává, když je maminka na svého syna fixovaná, dokud se něco v ní nezlomí, tak to budete mít těžké. A tchána máš? Jak s tím vycházíš?
Odpovědět
@assol Tak to pomůže jen pořádně profackovat -vtip :) ale je to katastrofa takový matky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dík za podporu, holky! Nemá, umřel už před pětadvaceti lety.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) chtěla bych jen říct že je mi moc líto, že Broňka má zase tu můru doma...že Assol trápí tchýně takovýmhle způsobem a že Ivča má takové smutné zkušenosti :-( je to hrozné...moje budoucí švagrová takhle trpí už několik let...mají teď už dvě děti a té první je 5 let...když byla rok stará Janka se musela vrátit do práce a ona je psychycky vydírala aby jí malou dali na hlídání...no a to začal teror...ježibaba je přes Adélku vydírala...štvala jí proti Janě, psychicky je všechny ničila...až to dopadlo tak že Jana skončila v nemocnici a málem umřela:-( až tehdá si ta její tchýně uvědomila že to všechno přeháněla...nicméně je to 3 roky zpět a můra se chová zase zle...je to přesně ten důvod že ona je na syna fixovaná a má pocit že jí ho švagrová bere :-( tak dělá všechny možný naschvály co může:-( je to smutný...teď už to je tak že se s ní skoro nikod nebaví...ona je fakt tak zlá osoba, že s ní nikdo nevydrží...švagr jí sice má rád, ale stojí za Janou a snaží se to vše udržet v mezích...je to těžké hlavně pro ty chlapy, protože ti jsou jako v mlýnském kole...ale každopádně jsem tím chtěla říct, ať se nenecháte terorizovat, oni vás vaši partneři podopří a bude to dobré...někdy je fakt lepší utnout styky a přestat se s nimi bavit ;-) holky držte se...myslím na vás a držím pěsti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No a teď trochu veseleji :-) byla jsem včera zkoušet ty šaty :-) ač jsem od začátku byla přesvědčená že na sebe nic neseženu, že je všechno předražené a že si je nechám ušít...no...ejhle :-D Byla jsem nejdřív v Andělským studiu, kde se mě ujala moc milá slečna...zkusila mi vše co se mi líbilo, poradila, nevnucovala a když jsem nebyla z ničeho našená, tak mi napsala dva modely šatů, který se mi alespoň trochu líbily a šly jsme zkoušet dál :-) sice mi říkala, že kdybych si vybrala rovnou, že dávají 2000 slevu, a když si to rozmyslím, tak že už ne...ale pak mi pošeptala, že když příjdu a budu dělat smutný oči, tak že mi dají aspoň 1000 slevu ;-) Nicméně jsem tam fakt nebyla z ničeho nadšená a navíc ceny okolo 10 000 a to jsem fakt nebyla ochotná za to dát Pak jmse byly v Adině, tam je přístup úplně jiný, protože v Andělským dají nejdřív vybrat z katalogu a pak dají přímo to co si napíšete na papírek...no a v Adině vám z katalogu vybrat nedají a jen nosí co si myslí že by vám sedělo...no ale obsluhovaly mě tam dvě paní...jedna vůbec nechápala, jaký styl šatů chci, takže jsem si pořád připadala, že jsem tlustá, hnusná a už jsem začínala uvažovat že to nemá cenu a že půjdeme pryč :-( no ale pak té slečně zazvonil telefon a přišla se mi věnovat ta druhá a ta mi hned donesla šaty přesně dle mého vkusu...do jedněch jsem se sice nevešla...ale druhé byly supeeeer :-) přesně ten pocit jak jste popisovaly...prostě orgasnus jak vyšitej :-) byly krásný...zvedly mi prsa...ač jsem si původně myslela že budu potřebovat ramínka...tak ani náhodou...vůbec mi neslušely...no a tyhle měly ten korzet tak zajímavej, že mi to i opticky zúžilo moje široký ramena a tlustý ruce...jsou hezky jemňounce zdobený...krásná vlečka...lehounký, super se v nich hýbalo, barva šampáň :-) no prostě nádhera veliká :-) navíc byly z nový kolekce a byly krásně čisťounký protože je ještě ani neměl nikdo půjčený...ještě ani neměly přišitý knoflíček na přidělání vlečky :-) no a tak jsem si v nich připadala jako princezna...že jsem nakonec neváhala a zarezervovala si je :-) dokonce byly v salonu paní tak milé, že když nemám ještě pevný termín, tak mi je zarezervovaly na 2 termíny a můžu si během týdne zavolat a potvrdit, který to bude :-) no prostě dokonalost sama:-) jo a cena...všechny šaty tam mají kolem 7-8000...no moje tím že byly nové byly za 7900 ale dávají teď 1000 slevu...takže je mám za 6900Kč což byla taková ta moje hranice, co jsem za půjčení byla ochotná dát a tak..hurááá mám vybrané šaty :-) ani nevíte jakej balvan mi spadl ze srdce, že už se nemusím stresovat že na sebe nikde nic neobjevím :-) No můžete mrknout do albíčka, co tomu budete říkat...fotky sice nic moc...ty šaty jsou ve skutečnosti o hooodně krásnější...ale aspoň pro představu...mrkněte...doufám že se vám v nich budu líbit...jsou až na konci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to jsi měla úspěšný lov! :-) Teda, kdybych viděla jenom ty šaty (mimo jedničky a těch finálních), tak bych řekla, že nemáš žádný prsa! :-N Taky jsem si zkoušela takový, který svym střihem tohle dělaly... Ale je jasné, že ty první zase dělají břicho. :-D Volba těch posledních je super. Dělají ti pěkný pas a hlavně na správném místě! :-D A pravda, bez závoje... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tekame Díky moc :-)No to je na tom právě to vtipné...já prsa mám...a docela i velký, ale po prckovi po kojení mi jaksi už nedrží ten správný tvar :-/ no ale ty šaty to prostě tak dělaly no...ale ty co jsem vybrala jsou super v tom že ty prsa zvednou a skryjí část těch mých tlustých ramen a rukou...takže jsem si nepřipadala tak obrovská a tlustá :-) prostě jesem moc ráda a nelituju toho zkoušení a toho že jsem se nakonec rozhodla si je půjčit a ne nechat ušít...tyhle mi prostě seděly na všech místech tak jak měly :-) No a závoj jsem si jen zkusila, protože ta paní ho na mě chtěla vidět...no a já si řekla, že zkusit si to můžu...že pak už nikdy nebude kdy...no ale hrůza největší...vůbec mi to neslušelo...ale aspoň jsme se na závěr pěkně zasmály :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Nádheraaa! Blahopřeju! To je super, napoprvé a hned trefa! A to ses bála, že jsi nerozhodná. Já přidám fotky dneska večer, ještě je mám u kamarádky ve foťáku. Jedny z těch šatů mi nejdou z hlavy, ale ta cena! No, uvidíte večer. :-) Jinak ta tvoje historka o tchýni mě teda dostala, ta moje by taky byla schopná to dohnat takhle do extrémů, přítelův brácha už jednou kvůli ní skončil na psychiatrii. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To nebude tvarem tvého těla, ale střihem... ;-) Nevím jak se jim to povede, že to je tak vidět. :-D Ale ty poslední fakt pěkný... Předně ten zajímavý výstřih a na fotu 14D seš štíhlá. Je vidět, že byly ušitý přesně na tebe... ;-) Děláš dobře, že půjčuješ. Přesně takové šaty by číňani nezvládli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Děkuju moc :-) jsem ráda že se ti v nich líbím :-) a už se těším na tvoje fotečky :-) a kolik chtějí za ty tvoje "nejdou z hlavy" ? :-) Já teď tech 7000 fakt nelituju...navíc jsem dala zatím jen 3000 a zbytek doplatím pak...takže se to rozloží a není to najednou taková pálka :-) No a s tou historkou...je to s můrou fakt psycho, ale jak říkám, nejlepší způsob je ignorovat :-) Jana tenkrát skončila vyčerpaná v nemocnici s endokarditýdou, což je nemoc z vyčerpání, kdy se přemnoží nějakej šmejd co ho máme v těle všichni ale při stresu a vyčerpání se může přemnožit...no a jí se přemnožil 10 000x než je norma a napadl srdce a několikrát byla v bezvědomí :-( fakt hnus ještě teď se mi chce brečet když si na to vzpomenu....ta megera se pak na chvíli uklidnila...ale teď je Jana zdravá a zase začala megera prudit..no co vám budu říkat...nejlepší je to fakt se s nima nebavit a ignorovat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Jojo to máš pravdu...to bylo to poslední proč jsem se rozhodla je půjčit...to že jsem si říkala že mi sedí všude tak perfektně a že kdybych si je nechala ušít...tak by to tak perfektní nemuselo být :-) prostě jsem se zamilovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 No ty co nejdou z hlavy jsou za 20 tis. :-( Fakt děs. Byly v celým salonu nejdražší, protože jsou z pravýho hedvábí. Takže bych se ještě navíc fakt bála, že je zničím.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Hmmm tak to je blbé :-( to bych za půjčení asi nedala...to je moc :-( už se těším na ty fotečky...už to stáhni z toho foťáku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já právě asi taky ne. :-( Už tam jedu, taky už se těch foteček nemůžu dočkat! :-)
Odpovědět
@gabu13 Taky souhlasím! mě se ještě líbily ty jak si napsala že byly těžké ale v těch posledních vypadáš nejépe!!A ta cena je rpostě super!!! @assol Taky se těším na foto!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 moc krásný !! Moc se mi tvoje vybrané líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut ty druhé se mi taky líbily...ale s těma finálníma se nedaly srovnat...byly těžké, neumím si představit jak bych se hýbala s prckem...navíc neměly tak hezká záda...prostě to nebylo úplně to ONO :-) ale jako nejhorší nebyly...ale pak v Adině ty vybrané byly prostě láska na první pohled :-) @kristyn.g Děkuju moooc :-) mám radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě jedna zpráva a novinka v našem plánování :-) jsme u našic ve východních Čechách a Jára jel žádat o ruku...naši nadšení a svatba odsouhlasená :-) prej si mě má vzít a hlavně si to nerozmyslet :-D No a u babičky s dědou to dopsdlo tak...že babička skoro brečela...ale řekla jdnoznačně že by rádi, ale že to nezvládnou tam jít...což je mi líto...ale tak nějak jsem to čekala, babička už nemůže skoro chodit :-( No ale nicméně...konečný verdikt...svatba bude v Jaroměřicích nad Rokytnou :-) teď už jen zavolat a zamluvit termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 to je smutný s tou babičkou a dědou... muj děda taky už skoro nemuže chodit, ujde tak 300metru a pak prý fakt už nemůže. Je sice ještě "mladej" je mu 62 ale má cukrovku a špatnou nohu :-( ale do Krumlova prý přijedou. Kdyby řekli že tak daleko nepojedou tak to uděláme blíž. Tak jim to nechte aspon na kameru natočit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To víš že to natočíme :-) ona babička už nejde ani před barák sama...má špatné kyčle a bolí jí nohy...a na kolečkový křeslo jí nedostaneme...nechtěla jsem jí nutit...je mi to líto, ale chápu to. Snad je potěší aspoň video a fotky ;-) Je jim už oboum přes 80 a tak je to už těžké...ale chápu, že se jim nikam nechce a že je to pro ně těžké
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak věřim tomu že je to moc mrzí, tak se aspon mužou těšit na fotky a to videou :-) takhle mě moje babička už přemlouvá že chce mít pravnoučata, dokud se muže jakž tkaž hýbat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotky jsou tu, jsem moc zvědavá, co budete říkat, protože zatím každý, kdo je viděl, označil jiné šaty za nejlepší. :-) Ale ty pravé asi nejsou ani jedny. @gabu13 Je super, že už máte požádáno a dokonce i místo. :-) S tou babičkou je to smutné, ale nedá se nic dělat, my taky ještě uvidíme, jak to babička zvládne, zatím to vypadá, že jí vezmeme na kolečkovém křesle, ale jenom pokud se do září nezhorší, což se může snadno stát.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol No... :-) Tak za mě teda ani jedny. Sice ty se zelenou stuhou jsou zajímavé, ale to je asi tak všechno... :-( Ty IV na mě navlíkli taky, prý na zkoušku... Taky se mi vůbec nelíbily... ;-) Vím, že ti jsou sice některé velké (taky mi byly), takže to dostatečně nejde posoudit, ale... Nee... :-N Ještě tak ty VI... Ale známe lepší... :-D Můj názor... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Vypadáš ve všech hezky :-) ale ty co ti nejdou z klavy jsou asi ty vějířkové že? chtělas jiné než klasické a tyhle jsou moc zajímavé:-) sukně krásná...ale ten vršek je možná trochu volnej, jestli by to šlo trošku víc nařasit, nebo upravit tak super :-) jinak i ty krátké se mi líbily, i když bych možná volila něco s širší sukní...máš krásnou postavu a můžeš si to dovolit :-) nebo i ty první jsou netradiční:-) prostě máš krásnou postavičku a můžeš si dovolit jakékoli šatky a budeš krásná :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?