Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut taky děkuji :-) to bych ani nevěřila kolik lidí má svatbu v září... původně jsem chtěla svatbu v létě, nebo na jaře, ale můj přítel mě požádal o ruku nedavno a naši kapelníci mají čas jen v září 17. a přítel to už předem domluvil... takže vlastně datum vybral můj přítel s kapelou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@boneli Ahoj, taky tě vítám. Máš pravdu, že když nemáš vyloženě datum, které chceš, tak je nejlepší ho přizpůsobit, než zase vybírat jinou kapelu, popřípadě fotografa a tak... Ale září je pěkný měsí, takže nám to všem pěkně vyjde... ;-)
Odpovědět
@boneli To je krásné :) Já chtěla svatbu v září odjaživa a přítel naštěstí mou vášeň pro babí léto a podzim sdílí :) Nemám ráda letní a jarní svatby, to už radši zimní romantiku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to se mi v Andělskym ani nestalo.. Já ani neměla šanci si něco vyzkoušet... :-D Sem si nevybrala z obrázků... A paní neměla čas, aby mě přemlouvala. :-D Jinak se závojem fakt nevím, všude doma do mě hustěj, že takovej zdobnej je moc...
Odpovědět
Profilova fotka
@boneli Vítám tě tu mezi námi...ať se ti tu líbí:-) @tekame Já si taky myslím že ti ten závoj moc sluší...vlastně všechny ty závoje ti moc sluší:-)rko je taky hezké...pěkně ty šaty zvýrazní :-) takže já bych doporučovala na obřad a focení závoj a na hostinu a mecheche pak bolerko :-) budeš krásná :-) @bronousek No hurá že ses ukázala:-) už jsem se bála že ses nám někde ztratila...nedej bože že tě zase tchýně týrá :-( teda a ona nemoc potvora...tak ať jsi brzo fit...my jsme s prckem taky už 14 dní zavření doma na antibiotikách...je to hnus co teď lítá všude ve vzduch...tak snad už bude brzo jaro, krásný sluníčko, teplo a všechny ty viry zase zmizí :-)
Odpovědět
@tekame a my do tebe zase hučíme, že to s šatama vypadá moc pěkně :-D ono budeš mít fakt těžký vybírání :-D Jinak já původně chtěla svatbu v zimě, ale nechtělo se mi čekat další rok a září nám tak nějak padlo do noty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 děkuji. Líbí se mitu moc :-)
Odpovědět
@tekame Není moc, já mám španělský závoj taky :) a souhlasím s @gabu13 , vem si oboje, protože zas fotky se závojem budou krásné si myslím, navíc s tak dlouhým!
Odpovědět
@gabu13 naštěstí tchýně je teď doufám na dlouhou dobu pryč, tak snad bude klid. Akorát se ke mě doneslo, žeprej proti mě poštvává celou její rodinu. Takže dle nejnovějších informací už na svatbu nechce jít ani Tomova babička a děda. Akorát mi to teda přijde divný, protože za mnou babička byla před dvěma dny a velice se o svatbu zajímala, prstýnky chválila a vymýšlela, jak bude péct frgále. Takže si myslím, že ta babizna fakt pěkně lže. No už se těším, až to řeknu tchánovi, co jsem teď nového zjistila o tom, že nikdo na svatbu jít nechce. :-) Ten jí srovná :-D Nejde pro ostřejší slovo daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut přítel taky věděl kdy tak bych se chtěla vdávat, mám ráda sluníčko a teplo :-) no snad nám vyjde počasí a fotky budou taky krásný... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame tak, tak... kdybych si měla vybírat datum, tak bych nevěděla, asi bych se z toho zbláznila... takhle mi to přítel ulehčil :-D
Odpovědět
@boneli Určitě :) @bronousek držím pěsti ať ji srovná!!!
Odpovědět
Článek se načítá
@hatsepsut už toho začínám mít opravdu dost. Pohár za chvilku přeteče a já se neuhlídám a už jí taky něco řeknu. Jediná věc mě na tom ale těší, že ukazuje, že je opravdu taková, jak si o ní myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Neboj se že to ostatní taky nevědí...myslím že jí nikdo nemůže brát moc vážně...oni lidi nejsou hloupí a poznají když je někdo zlý...a jen ať ji tchán srovná...ať si to za rámeček nedá!!! My datum pořád ještě nemáme...ale nějak na tom nebazírujeme...prostě jaký bude v září volný a bude se nám líbit, takový si vezmeme...mě se líbí i 10. i 17. tak doufám že jeden z nich aspoň nějaká skulinka někde být musí:-) Holky včera jsem si tak procházela, kde bych se chtěla vdávat kdyby to bylo u nás:-) a já našla tak krásné fotky ze zámku v Častolovicích...že možná nakonec chci aby to bylo u nás :-) no uvidíme :-) jo a co mě tam nejvíc nadchlo je to, že tam na obřad hrají na altové flétny...a já je prostě miluju...sama mám jednu doma a už od mala hraju na flétnu a klarinet, takže by to bylo fakt paráda...ae uvidíme no...kde to nakonec bude :-) u nás je nevýhoda to, že bych fakt nevěděla kde ty lidičky ubytovat všechny
Odpovědět
@bronousek a pockej a proc ji neco vlastne nereknes sama???? @gabu13 Jeeeeeee, Častolovice!! Tam jsem chtěla mít svatbu už jako malá holka a přešlo mě to asi teprve před třema lety :))
Odpovědět
@hatsepsut snažím se držet na uzdě kvůli příteli. Kdyby to bylo na mě, pošlu ji do všech pekel už na začátku. Ale dlouho už se asi neudržím.
Odpovědět
@bronousek ty ale asi bych si to vyjasnila s ní radši..věř mi
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No představ si že já jsem tam ještě ani nikdy nebyla na prohlídce |-| :-N to jsem ostuda co...mám to asi 20Km a nikdy jsem tam nebyla...jen jezdíme pořád okolo a pořád si říkáme...pojedeme se tam podívat a nikdy to nenaplánujeme...ale včera jsem se dívala na net na fotky a vypadá to tam moc krásně...rozhodně o moooc hezčejc než v Letohradě, kde ten obřad je fakt odbytej a vyfotit se můžeš jen v parku :-S
Odpovědět
@gabu13 ne etohrad ne, rpozhodně ty častolovice:) to budem mit svatby kousek od sebe vzdušnou čarou :))
Odpovědět
@hatsepsut jo tohle normálně dělám, když je nějaký problém, ale ty ji neznáš. Ona by začala dělat scénu, břečet, kopat kolem sebe a nakonec bych z toho vyšla já jako ta nejhorší. U přítele je ten problém, že ona i když mu vynadá a ponižuje ho, brzy zapomene a pak za ní lítá na každé písknutí. jasně, zastává se mě, ale i tak věřím, že kdybych jí něco řekla, tak by ona navíc řekla, že to vůbec není pravda atd atd. Je to zapeklitá situace, ale jestli nepřestane, tak jí fakt něco řeknu. Dokážeš si představit, že za ty dva roky už je toho docela dost.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut A kde budeš nakonec mít teda ten obřad? nějak mi to vypadlo z hlavy??? a kde budete mít hostinu? no ono to u nás nakonec asi stejně dopadne tak že to bude v Jaroměřicích nad Rokytnou na moravě...tam je taky krásně a hlavně nemuseli bychom tˇěch 50 lidí ubytovávat...no ale uvidíme co o víkendu ta babička s dědou @bronousek Teda já už bych to asi nevydržela...i když tě chápu že nemá cenu bojovat s větrnými mlýny :-(
Odpovědět
@gabu13 a proto to řeším tak, že když je tady, tak se prostě sbalím a jdu pryč. No nemůžu se dočkat, až z tadma vypadnem. Doufám, že to stěhování vyjde, ale budeme to řešit až po svatbě, aby toho najednou nebylo moc.
Odpovědět
@bronousek tak to je vypočítavá mrcha, no fuj :( @gabu13 Na severomoravsé chatě, to je u králického sněžníku, obřad na louce, hostina uvnitř
Odpovědět
@hatsepsut naprosto jsi to vystihla :-( a zrovna já na ni musím natrefit :-( Ale co, chlapi si podle tchýně nevybíráme, že. Jinak s tchánem jsme si o víkendu potykali a měli jsme o ní dost soukromý rozhovor. No byl to chudák. Ještě tři roky po rozvodu mu nedala pokoj a neustále ho bombardovala telefonáty atd atd. Takže se mám asi na co těšit. Pochybuju, že nám dá někdy pokoj a přestane zasahovat do našich životů :-| To jsou teda vyhlídky ...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jééééééééé tam bude mít svatbu kamarádka v červnu...jdu jí za svědka :-) budou mít taky obřad venku tam u té kaličky a pak hostinu buď v tom altánu venku, když bude hezky a nebo pak uvnitř, kdyby bylo hnusně :-) tak to ti pak můžu poreferovat jak to tam všechno probíhalo :-) @bronousek No hlavně ať se kvůli ní nehádáte...to je totiž přesně to čeho ona chce dosáhnout...megera
Odpovědět
@gabu13 Fakt?????? :D :D Tat ot je božííí :)))))) my tam dělali v létě oslavu taťkových 50 -tin a a je to tam super!!! Ae tak tomu rikam nahoda: D :D Ona bude mit obrad u kaplicky?Tzn na Svate trojici? To jde??? My práve v tom altánku budem mít obřad když bude pršet :))
Odpovědět
Holky tak teď jsem objevila diskusi Madora - český výrobce svat. šatů a jsem nadšená. Už jsem se koukla i na jejich stránky a můj závěr je jistý : na ťamánky kašlu a nechám si šaty ušít u nich. Jsem z toho dost nadšená. Viděla jsem v té diskusi i @kristin.g @gabu13 skus se tam taky mrknout. Ceny mají stejné, jako ťamani.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No oni budou mít ten obřad u té kapličky...moc se jim to tam líbí...a jde to...určitě...oni už to mají amluvené :-) klidně se ti zeptám kde to zamlouvali ;-) jestli budeš chtít:-) oni budou mít obřad v tom altánku právě taky když bude pršet...ale jinak u té kapličky když bude hezky :-) no a tím pádem se taky musí posunout ta hostina dovnitř kdyby pršelo, protože by se tam těžko pak všechno chytalo ještě po obřadu:-) on kamarádky tatínek tam jezdí na lyžáky s dětma ze školy a s tím majitelem se nějak zná...takže to mají i po známosti @bronousek díky...mrknu na to...už jsem to tu v diskusi hodněkrát viděla ale zatím jsem tam nenakoukla...navíc se v poslední době holky u toho Zima dost trápí tím že dlouho čekají a jsou nervozní že jim neodepisuje a že asi má hodně zakázek a nestíhají jak by bylo třeba...tak se trochu taky bojím no...omrknu tu madoru díky :-)
Odpovědět
@gabu13 jee tak to s emi prosim zeptej na vse :) tata se tay prave s nima nejak zna, jezdi tam casto na kole: ) a zena pana majitee je uzasna, zaridi vse mozne co cove chce, je s ni perfetni komunikace. taky budem mit hostinu uvnitr,ale za kazdych podminek, ono jeioz obrad bude ve 4 tak uz by bylo i chladno
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Souhlasím, ďábelské tchýni je nejlepší nic neříkat, a to hned ze dvou důvodů: za prvé když zahájíš otevřený útok a začnete válčit, bude přítel mezi dvěma mlýnskýma kolama a to určitě není příjemná situace, za druhé když budeš mlčet a přetrpíš to, udržíš si pozici, kdy ty jsi ta hodná. To není rada pro tebe, vím, že ty to určitě víš, jenom podporuju tvoje rozhodnutí nic neříkat. :-) @boneli Nám vybrala datum kamarádka, my jsme si řekli, že svatba bude v září nebo na konci srpna, pak jsem se bavila s kamarádkou a ona že 10-9-11 je nejlepší. Přišla jsem domů a říkám příteli: 10. září budeme mít svatbu" a on na to: "Proč?" "Protože to Jana řekla". :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?