Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Teď jsem se pobavila jak máme rozdílné názory :-) mně se Assol líbí protože má hezkou postavičku ve všem :-) a tobě v žádných :-) to je vtipný :-) je vidět že každý má jiný vkus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Ale to je přece dobře, že každá máme jiný vkus... ;-) Sakryš, víš jak by to vypadalo v půjčovnách? Všechny bysme měly stejný šaty! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Děkuju, červenám se. :) Trefila ses, jsou to ty vějířkové. Moc se mi líbila ta vlečka. Vršek mi byl volnější, ale prý brzy dorazí jedny o číslo menší a ty by mi měly sedět lépe, nebo se dá vršek zabrat...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Já vím že je to dobře :-) jen mě to pobavilo :-) ježíš to je strašná představa jak se v půjčovnách rveme o jedny šaty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Však v pohodě, já jsem ráda za každý názor. :-) A jak už jsem psala, asi žádné nebudou ty právé. Když vidím Gabu, jak natrefila na naprosto dokonalé, přesně pro ní, tak si říkám, že to asi nebylo ONO ani v jedněch... I když u těch vějířkových mi ten pravý "orgasmus" zkazila asi jenom ta cena. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Už takhle je to někdy přetahovaná. ;-) @assol Ty zelené jsou pěkné, ale nesedí ti... :-| Ale až se nám ukážeš v těch menších, tak jsem na foto zvědavá! ;-) Jinak v Nuanci mají opravdu drahé šaty... Já je mám od tamtud, ale zase jsou skvostné... ;-)
Odpovědět
@assol ja teda souhlasim s @tekame...Me osobne se vzdy strasne libili Glass od Pronovias ( ty kratke krajkove) ale ty se mi hodi az tak od triceti vys - vis:), na malou elegantni svatbu pouze s odpoledni recepci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak ještě uvidíš no :-) třeba ty o číslo menší budou ještě lepší :-) jen teda mi příjde fakt hodně peněz za šaty 20 000 :-( my sice nijak extra nešetříme, ale za půjčení je to prostě moc :-( kdyby za prodej...ale za půjčení nevim no...co na to přítel, když si mu to řekla?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, na ty krátké moje máma taky koukala... Prý jenom kdyby byly v jiné barvě... :-D
Odpovědět
@assol Ty mozná jeste cislo VI, delají ti vázne perfektní postavu!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Díky, ty se nejvíc líbí mojí mamince. :) @gabu13 No přítel šel samozřejmě do vývrtky, že za půjčení je to hrůza a že je určitě poleju a budeme platit celý. :) Prý mi radši nějaký navrhne (je architekt a designer).
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jeee no tak ať se s nějakým návrhem vytasí :-) už aby ale začal :-) to by ale bylo hezké mít šaty navržené manželem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gabu13 To by bylo skvělé. Inspiroval se u Kaplického, ten navrhoval svatební pro svojí manželku. :-) Prý navrhne i pro svědkyni, tak jsem zvědavá. :-)
Odpovědět
@assol takt o je pekné, s tím mužem:) Btw, moje máma je už vysmátá, ta si koupila na svatbu šaty dřív jak já látku na ty svoje svatební :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jů, máma se má! :-) To moje máma pořád hořekuje, že je tlustá (není), a nic jí nesluší.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No, máti zase pořád tvrdí, že je to všude samý kostýmek pro starý báby... :-D Což teda má pravdu. ;-) Takže příští týden jedeme do Mníšku pod Brdy, aby si taky něco vybrala... Tam mají - aspoň podle obrázků - fakt šmrncovní oblečky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jéé tak to bude fakt super :-) to už se těším co navrhne :-) no a mamka hned taky říkala že začíná hubnout a že vůbec netuší co si oblíkne :-) ale myslím že to nakonec bude nějaký kostýmek...ona v šatech nechodí vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky, jen jsem zapoměla se pochlubit jak to dopadlo s těma chlupatýma rukama. Použila jsem depilační krém Veet a šlo to všechno dolu. Nezarusta, nejsou flíčky a nic prostě super a vypadá to přirozeně a dobřa a příteli a i mě se to moc líbí :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No vidíš to:-) supeeeeeeeer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame naši jsou taky kusek od Mníšku, tam je nějaký obchod s oblečením?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jj, se tam pojedeme podívat. Jenom si myslíme, že to asi nebude nic levnýho. :-( Ale na stránkách to vypadá moc pěkně... spolecenskesaty-zareta.cz
Odpovědět
holky abyste si nemyslely, že nereaguju. Neměla jsem čas se připojit a teď mám taky jenom minutku, než se přítel vrátí z toalety. Zítra vám na všechno napíšu a děkuju za podporu. U mámy jsem byla, ale jakmile jsem včera přišla, tak se do mě tchýně ostře pustila a já musela utéct do koupelny. Ale to vám napíšu opravdu až zítra. Nechci, aby to Tom viděl, že vám píšu. Ale já se prostě někomu vypovídat musím. Takže pa zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame na stránkách to vypadá dobře :-) tak jsem zvědavá jak pořídíš @bronousek tak jsem napnutá, napiš
Odpovědět
Mamka si vybrala skvele saty v M&S. Klasicke, pouzdrove,kratky rukav, naprosto dokonale, strasne ji slusi, uplne sem slintala, taky bych je brala:) Ale mozna pry jeste veme utokem Debenhams tak uvidime nakonec: D A nema zatim klobouk, tak ten jeste: ) @bronousek Držím pěsti, tak jak? @kristyn.g Tak to je super: )
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No, v Marksu je nám to s mámou všechno velký... ;-) Bysme potřebovali tak jejich číslo 6. :-D
Odpovědět
@tekame Jo tak :) Ono jak co, mamca zkousela dvoje saty, jedny ji byly jako jeji cislo velky a druhy zas may a pak ty druhy ji sedy perfektne..ale 6 mivaj dost casto, ne? Btw ja si dnes nasla prvni sediny tak mam nervy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Právě, že většinou končej - teda začínaj na osmičce... :-N Btw to je ze stresu, ne ze stárnutí! ;-)
Odpovědět
@tekame No nevim :)) Aha tak to pardon, spatna domnenka:) Já mám u Markse rozpetí 10-14, jak na co :) NO a jsem strasne rada, protoze jsem sehnala prado pod svatebni saty, jak jsem se tu ptala: ) Nakonec budu mit kratkou spodnicku, bez raminek, vypodlozeny push-up kosicky, vsite normalni podrpsenkove zapinani s lehce stahovacim efektem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky svatební prádlo z M&S. :-)
Odpovědět
@assol Já práve ne- meli krasne body bez raminek ale nesedlo mi:) Ale jinak mi tam rpádlo vyhovuje nejvíc - jeste teda mám ráda znacku DIM ale ta je malokde k sehnani a taky veci z Fredericks of Hollywood:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?