Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@kristyn.g no já mám právě svědkyni na druhém konci republiky a dorazí až večer před svatbou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut tak jí zaukoluješ aby ti pomáhala ten den :-) @krikloun hezky si to vyřešila :-) Teta bude čumět... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) JSEM ZASNOUBENÁ :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jůůů! Blahopřeju!!! :-) :-) :-) Jak to probíhalo? Jsem hrozně zvědavá! A všechno nejlepší k svátku!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 blahopřeju taky !!! :-D :-D a máš prsteny?? A jak to proběhlo a tak??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky díky díky :-) Bylo to super :-) Jak jsem se ráno probudila, tak Jára už byl vzhůru a říká mi, ty máš dneska svátek viď miláčku :-) No a já že asi jo no...a on mi říká...tak všechno nejlepší...ale já pro tebe nemám žádnej dárek :-) a já mu povídám...to přeci nevadí...já ani žádnej nečekala:-) a on já mám ale takovou maličkost:-) a začal se soukat dolů z postele že si jako klekne...a u toho se přerazil o štěpánkovu tatrovku co si tam zapomněl...tak to bylo takový vtipný :-) no a pak vytáhl ze stolečku krabičku s prstýnkem a zeptal se mě...vezmeš si mě? :-) a já mu padla okolo krku a řekla vezmu :-) no a on mi pak ještě říká...tak se podívej do té krabičky jestli se ti vůbec bude líbit :-) a tam na mě čekal krásnej jemňounkej prstýnek a já jsem strašně šťastná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty fotky ale nejsou nic moc...nešlo mi to pořádně vyfotit a když jsem to nahrála sem tak se ještě víc rozmázly...ale tak spoň trochu to vidět je...dám je ještě do albíčka...tam to snad bude vidět líp :-)
Odpovědět
@gabu13 a kdy bude svatba? :-) Samozřejmě gratuluju!
Odpovědět
@gabu13 GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sedím tady v práci a tlemím se na monitor jak debil :-D :-D To je krásný probuzení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak k diskuzi se svědkama a družbou. Já budu mít za svědka bráchy a ten mi samozřejmě s přípravama asi jako chlap moc nepomůže, takže k tomu máme ještě jednoho družbu a tři družičky (jedna je přítelova neteř, které je 16, takže ta se taky asi moc angažovat nebude, maximálně v den svatby. I družba bude pomáhat hlavně v den svatby, ale dvě starší družičky - kamarádka a bráchova přítelkyně mi pomáhají už teď. Třeba s výběrem šatů a tak). Já být váma, tak se rozhoduju sama podle sebe, podle svého pocitu, má to být radost ne starost. Vždycky bude mít jedna radost a druhé to bude líto, ale jestli jsou to opravdové kamarádky, tak vám přece svatbu nezkazí tím, že se urazí...
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 je krásnej :-) čekala jsem něco tradičního jako tu mají všechny holky ale ten tvuje je netradiční - moc pěkný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Nádhernej prstýnek! Tak to máš dneska krásnej den, pořádně si ho užij!
Odpovědět
Profilova fotka
@krikloun Děkuju:-) to ještě nevím...bude nejspíš v září...ale musíme ještě zajistit místo a uvidíme jaký datum tam budou mít volný :-) @akfs Ty si hodná že máš se mnou takovou radost :-) ani nevíte jakou mám já :-) ale asi víte...však ste to taky zažily :-) je to paráda :-) A s těma družičkama a svědkem...já se rozhodla že si vemu tu sousedku a té druhé kamarádce to vysvětlím...hezky...a ona to pochopí...však je to kamarádka...a sama nedávno řešila podobný problém...tak snad mě pochopí...a navíc sama bude mít tu svatbu tak jí nechci přidělávat starosti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky takovej dotaz.... holíte si ruce? Já mam dost chlupatý ruce a jsem s tím celkem smířená... ale muj drahý chce, abych si je na svatbu oholila. Vím že některé moje kamarádky to dělají normálně. Jak jsem tmavovlasá takm mam chlupy na rukou tmavý, takže jsou dost vidět jak já jsem jak sněhurka... Přemýšlím že bych použila nějaký ten kém místo klasického holení? Nemáte některá zkušenost? Já to jednou zkoušela na nohy a všechny chloupky tedy dolu nešly, ale na rukou jsou chloupky jemnější...
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 gratulace veliká :-) je to krásný okamžik, já ten den zářila jak sluníčko :-D :-D :-D a dneska zrovna svítí, tak si to hezky užívej ;-)
Odpovědět
@kristyn.g neholit, trhat! Bolí to jak sviňa, chce to tak týden před, aby zmizely červené tečky, ale holením to bude akorát horší ;-) Na druhou stranu - v létě to sluníčko přece vytahá, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já jsem si teda nikdy ruce neholila...mám jen malinký světlounký chloupky...ale sousedka si je před svatbou taky holila a měla na to ten krém...zkus to a uvidíš ;-) @clara.7 díky moc :-) Já taky zářím :-) mám šílenou radost :-)
Odpovědět
@gabu13 Ahoooj, ja jdu zrovna od doktora, jsem takova nejaka mimo a tohle mi zvedlo naladu:D moc moc gratuluju, krasne si to uzij!!! @kristyn.g Ne i dyz jsem tmavovlasa, to fakt ne, me to osobne prijde az moc teda...jako ruce:D ale sestrenka si je holi ale me to rpijde byt pak jak oskubana husa..podotykam pouze ve spojitosti s oholenyma rukama: )
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo a víš jak jsme se o tom bavily, jestli ho teprve včera koupil a nebo už ho má dýl...tak si představ že už ho měl doma týden :-) schovanej za šanonama s účetnictvím :-) a od včerejška v šuplíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut no ja si jednou oholila kousek ruky když mi tam kamarádka dělalahenou něco a s těma pupínkama to fakt vypadalo jak husí :-( asi to zkusim tim krémem, na to abych si to vytrhala, na to fakt nemám náturu - nezvĺádla jsem ani pulku jedné nohy vytrhat! A právě normálním holením to dopadlo blbě, tak tedy zkusím ten krém....
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 no vidíš! :-) tak se asi chtěl ujistit, že se ti bude líbit :-D
Odpovědět
@kristyn.g urco zkus, jen bacha at nemas alerg. reakci! obcas mi to ty kremy delaly - zlaty holitka -ja nesnesu ani vosk, nebo el. strojek :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut já taky normálně holím holítkama. Jednou jsem to zkoušela veetem a alegrgien nebyla, zkusim ale nejdřív jen na kousek a pak uvidím jak to dopadne.
Odpovědět
@kristyn.g Já jsem dělala modeling, takže jsem si ruce občas holit musela a teď když jdu třeba na ples nebo tak, tak si je oholím. Nikdy jsem pupínky ani nic podobnýho neměla, takže mě trošku zaráží, že je na rukou po klasickým holení máš, proto bych je rozhodně netrhala. Pokud ti dělá problém i normální holení, po trhání ti nemusí jen tak zmizet. Mamka si nechala jednou depilovat nohy a má červené tečky pomale doteď. Já si na svatbu ruce holit určitě budu, ale prtz vím, že mi to nic nedělá. Být tebou, tak to třeba ještě zkusím, pak zkusím ten krém a rozhodnu se podle výsledku. Do svatby ti to ještě několikrát doroste :-D
Odpovědět
@kristyn.g Nech si to od kosmetičky, ta se s tebou párat nebude :-p Navíc nic nebolí tak, jako podpaží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs jojo proto to radši zkusím teďka ale nejdřív ten krém :-) a když nepomuže, tak žiletka... No ono mi vyskákali červené tečky - ne pupínky ale to bylo i tím, že žiletka nebyla dobrá - spíš provizorní :-D ale to byl jen kousek ruky kvuli tomu tetování... @krikloun no jo, na kosmetičku jsem nějak zapoměla :-D nejdřív ale stejnak vyzkouším ten krém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Děkuju moc:-) a copa u doktora...doufám že nic extra špatného!!! Jsem ráda že jsem ti aspoň zvedla náladu :-) Holky já jsem pořád tak vysmátá :-)
Odpovědět
@gabu13 nic moc spatneho, jen sem se trochu zhorsila a pujdu na ctcko, tak spis sem zvedava co najdou/nenajdou.. Vysmata bud, vzdyt mas proc je to super !!!!! :)) a takhle krasne stihnete termin v zari :))
Odpovědět
Jo holky! Nevím jesti to je předčasné, ale nemáte tipy na oznámení a prstýnky? Jako kde nejlépe? Díky
Odpovědět
@hatsepsut Prstýnky máme objednané od Lukáše Rýdla a dojdou nám 1.7. Schválně jsme se tak domluvili. Našli jsme je na veletrhu a jelikož máme vymyšlené prstýnky, které nikdo nedělá, tak jsme je poskládali asi ze třech, co tam měli. Skvěle se nám přizpůsobil, poradil, nic nebyl problém. Navíc jsme si prstýnky nechávali nacenit od ostatních a Rýdl byl nejlevnější :-) V některých případech i do 15-20 000 :-D :-D :-D Oznamko máme vyhlídlé u společnosti Japos Brno. Měli absolutně největsí výběr, neokoukané, hezké oznámení. Snad to pomůže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak si se taky konečně dočkala! :-) Gratuluju. A co termín, už máte? :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?