Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím po delší době, mám teď šíleně moc práce a o víkendech jsem dvakrát pomáhala našim v Ostravě s úklidem po rekonstrukci, takže jsem úplně vyřízená :-S @gabu13 Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Vidíš, já ti to říkala :-) @kristyn.g Já jsem taky tmavovlasá sněhurka, ale ruce jsem si nikdy neholila ani jsem o tom neuvažovala. Bála bych se, že když jednou začnu, budu je muset holit pořád, nebo budu mít medvědí srst... :-S @hatsepsut My si budeme prstýnky kupovat asi v Ráji snubních prstenů, na festivalu nám přišlo, že měli nejnižší ceny, a můžeme si donést i vlastní zlato. A oznámení Japos. Mají internetové stránky a v Praze výhradní zastoupení v Andělském svatebním studiu, kdybys je chtěla vidět "naživo" :-) Jinak včera jsme se konečně byli domluvit na svatební hostinu a s fotografem. Z manažerky restaurace jsme naprosto nadšení, stoprocentní profesionálka, naše dotazy zodpovídala dřív, než byly položeny :-) Kalkulaci by nám měla poslat koncem března. Včera jsme se kvůli tomu se snoubencem pohádali, protože on chce sice něco na úrovni, ale pokud možno zadarmo, a když jsem mu řekla, že oběd pro 32 osob plus raut pro 54 odhaduju i s pitím tak na 55 000, tak vyletěl, že to neexistuje a že se musíme s celým rozpočtem vlézt do 70 000 - to by mě zajímalo jak, když šaty budou stát skoro 8 000, kytky kolem 4 000 a pak je tady ještě milion dalších položek, jako snubní prstýnky, oznámení, DJ atd. :-( Kdybychom na tom byli špatně, tak neřeknu, ale ne teda že bych přehazovala peníze vidlema, ale nejezdíme skoro na žádné dovolené, kdyžtak spíš po Čechách, a opravdu nemusíme šetřit každou korunu, tak je mi to dost líto :-( A navíc je to úplně zbytečné, protože jsem jen řekla, co si myslím, konkrétní kalkulaci ještě nemáme :-( Doteď nepřišel, a když jsem mu volala, kdy přijde, tak jsme se zase pohádali, ach jo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Vítej zpátky! :) Hádkám a třenicím se nedá vyhnout a řešení svatby je pro ně živná půda. Určitě se to brzo urovná a aspoň si utřídíte názory. Drím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Díky moc :-) termín ještě nemáme...musíme počkat jak se o víkendu vyjádří ta babička s dědou a pak se uvidí kde a kdy to bude :-) @makovaapanenka děkuju moc za gratulaci :-) Je mi líto že jste se pohádali...ale tak snad se to brzo urovná...oni chlapi to vidí všechno moc jednoduše...my počítáme že ta svatba bude stát tak 100 tisíc...A sice taky nemusíme extra šetřit...ale taky nám to příjde hodně...ale zase si říkáme že to je jednou za život...a tak si to užijeme :-) Neboj přítel se brzo uklidní a přejde ho to...a třeba ta kalkulace nakonec bude nižší a potěší ho to ;-) Jinak prstýnky já zatím omrkla jen na netu...a v pár zlatnictví co jsem tak prošla okolo...ale tam se mi nikdy moc nelíbily...příjde mi že dělají všude všecno ve zlatě...ale v bílým zlatě moc výběr nemají :-( a oznámení já hledala to puzzlíkový co mám v albu...ale bohužel ho snad u nás nikde nevyráběj :-( takže hledáme nějakou jinou variantu co by se nám líbila...nejsme moc na ty překytičkovaný a zasrdíčkovaný přeslazený překudrlinkovaný klasiky...takže uvidíme co nakonec kde najdeme...zatím mě moc nic nikde nenadchlo...ale ono se to pravý taky najde :-) a třeba bude nakonec přemašličkovaný :-D vůbec netuším co nám padne do oka...možný je všechno :-D ale spíš to bude něco jednoduššího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zapomněla jsem napsat...máme fotografku :-ú hurá hurá hurá :-)
Odpovědět
Ahoj, moc děkuju všem za rady! @makovaapanenka Držim pěsti ať se to vyřeší hádky se snoubencem jsou horší než třeba s rodiči, ale věřím že to bude ok!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak to gratuluju k fotografce! A koho to budete mít? @makovaapanenka tak to je hrozný s tim přítelem, ale on má chlap velký oči na to co za svý prachy dostane za služby... Tak bych mu řekla, že at to teda zařídí, že budeš taky ráda když to bude stát míň a dala bych mu seznam toho co je třeba zařídit... to by pak rychle změnil názor. My sme udělali kalkulaci na 80tis. Ale když ted jsem to přepočítávala tak to vyjde cca na 120tisíc... bez svatební cesty. Puvodně byl plán 50svatba 50svatební cesta... jak sem byla bláhová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám přišly prstýnky! Hurá! :-D @kristyn.g Jo, tak s penězma je to u nás to samý... Nakonec to bude opravdu pálka... Ale teď máme doma katalog poznávacích zájezdů a vybíráme svatební cestu... 8-) Sice Benátky jsou klasika, ale když oni mají takových krásných míst! ;-) A kam to vidíte vy?
Odpovědět
@makovaapanenka Tak to mě moc mrzí, ale určitě to brzy urovnáte a třeba večer už se budete zase tulit a bude krize zažehnána :-)
Odpovědět
@tekame Taky jsme chtěli do Benátek :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No jo, my si to ještě desetkrát rozmyslíme. :-D V Paříži jsme byli, tak něco, co je pro nás neokoukané... Taky netoužíme po velké exotice, stačí nám Evropa. ;-) Ale klidně se sebereme na poslední chvíli... Ale rozhodně někam, kde je něco k vidění! :-) A vy už si tu Francii nerozmyslíte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak po dlouhé době jsem zase tady :-) Moc jsem ale s přípravami nepokročila, kromě šatů mám už zamluvenou vizážistku s kadeřnicí, mám nakoupené stuhy na vývazky a minulý týden jsme si rezervovali svatební cestu na Lanzarote. Jinak nic jiného nemám. Víme jen, že bychom chtěli svatbu v přírodních barvách-krémová, hnědá, takže se budeme snažit ladit vše v těchto barvách. Svatební oznámení chceme z ručního papíru, ale protože dělat si to někde na zakázku vyjde dost draho, tak jsme se rozhodli, že si je vyrobíme doma. Na zkoušku jsem koupila několik ručních papírů s různou gramáží a doma jsme na to zkoušeli tisknout a vyšlo to moc hezky. Ted asi začneme řešit nějak prstýnky, chceme z titanu, protože jsou trvanlivé a neošoupají se...Tak to jsou mé dosavadní přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Není to žádné profláklé jméno...není to nějaká známá fotografka...je to naše kamarádka co moc krásně fotí a byla tak hodná, když jsem jí dneska požádala, že souhlasila...tak už se moc těším, protože ona je fakt šikovná a navíc se nebudeme tolik stydět, jako před cizí osobou :-) A holky...v sobotu jdu zkoušet šaty :-D hurá hurá :-) já se tak těším :-) Přijede brácha hlídat prcka, protože Jára má zrovna v sobotu turnaj ve volejbale...ale nechtěla jsem prcka tahat s sebou...tak přijede brácha a pohlídá ho :-) Zamluvila jsem se na 11h do Andělskýho a na 15h do Adiny...tak jsem zvědavá co kde budou mít :-) a řeknu vám že i bez toho že nemáme ještě přesnej termín mě vzali...a i říkali že možná to je lepší...protože kdyby se mi nějaký šaty líbily, tak se můžu pak rozhodnout pro jinej termín, kdyby je už na ten začátek září měl někdo zamluvený...že prý už je těch šatů napůjčovaných dost...tak jsem zvědavá:-) ale těším se :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gabu13 tý jo závist, nejraši bych šla taky :-D Určitě budete mít moc hezké fotky a užijete si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 držím palce ať najdeš ty nej a užješ si to :-) já bych znova nešla, měla jsem co dělat, najít ty nej, ale mám je :-)
Odpovědět
@tekame No snad ne...ale včera jsem zatoužila po dovolené na Syltu a dnes rano po ostrovech kolem Turku..a stabilně mi chybí už delší dobu Švédsko..no tak uvidime :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Paráda! Já jdu zkoušet ještě tenhle pátek, tak si pak vzájemně zkouknem fotečky. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Já se bojím jestli ty moje fotky budou vůbec ke koukání...páč já budu jako balonek :-) ale neva...i tak se těším :-) Holky byla jste některá v Adině na Pankráci? Já tam jdu a jsem zvědavá jaký tam mají výběr???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já jsem tam byla a výběr mají docela velký a obsluha byla taky super, jen je to tam trochu stísněné, takže jsem se tam pořád musela vyhýbat nějaké nevěstě :-) Záleží také na tom, jaké šaty bys chtěla. Pokud nějaké s rukávy nebo ramínky, tak to tam je trochu slabší, ale určitě bych tam zašla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 díky moc :-) No na internetu se mi nějaké líbí...tak uvidíme...snad mi něco aspoň pro představu padne a uvidíme :-) Holky já se těším a zároveň jsem strašně nervozní...ach jej...a s mojí nerozhodnou povahou to je strašný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 V Adině na Pankráci mají bezva výběr, vážně spousty šatů a paní pořád nosí další a další. :) Nestresuj se, vybírání je fajn. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 určitě ty pravé poznáš až je uvidíš, neboj ;-) těšim se na fotky
Odpovědět
@hatsepsut ahoj my máme prstýnky vybrané od Aleše Řeháka, objevili jsme ho na veletrhu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, člověk tady pár dní není a takových nových věcí :-) @gabu13 Gratuluju k prstýnku! Moc pěkně ho přítel vybral. Jinak nám dneska dorazily prstýnky, ale ještě jsou na poště. Snad se tam pro ně zítra dostanu, protože jsem na ně moooc zvědavá. A taky jsem zvědavá na vaše fotečky ze zkoušení šatů. Já se teďka nikam zkoušet nedostanu, popravdě na to ani nemám tu správnou náladu. Tak jenom doufám, že pak nebudou rozpůjčované...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca děkuju moc :-) super že už dorazili prstýnky...snad budou dle tvých představ :-) a japato že nemáš náladu? něco se děje?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...prosím vás jak se jmenovala ta prodejna těch pánských obleků, jak jsme se tu o nich nedávno bavily??? jak měli otvírat novou v Praze a původní je v Ostravě??? Já jsem si to zapomněla uložit a teď to hledám a nemůžu to najít :-( Dejte mi odkaz prosím...a už je to tu v Praze teda otevřený, nevíte? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 No kdyby se nám nelíbily, tak je přece neobjednáme :-) Neděje se nic,co by se nedalo zvládnout, ale tim Vás tady nebudu zatěžovat... A kor tebe, když máš takovou super náladu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Prodejna byla Bandi Vamos, ale jestli už mají otevřeno nevím. Na stránkách píšou, že zkušební provoz bude zahájen na konci března.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Já to myslela tak že naživo budou určitě krásný a ať jsou takové jako sis je představovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 jojo bandi.cz :-) už jsem na ně celá natěšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo, taky se půjdeme podívat... I když nám fotografka navrhla, jestli nechceme žaket... =-) Takže asi půjdeme vyzkoušet i někam do salonu a pak si stejně necháme něco ušít... Ale s tim žaketem nevím. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?