Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame žaket? No proč ne, ale zas se to tolik pak nevyužije. Tak my budeme kupovat v tom bandi, co jsem čelta za chválu a doporučení na ně, tak se hrozně těšim. A hlavně ty ceny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo, to by moc nevyužil, ale zase by nešel v "pracovním". ;-) No ale to samozžejmě musíme všechno zkusit... Už do mě měsíc hučí, že by už taky chtěl něco zkoušet, když to prý vidí u mě. :-D Ale to já nejdřív musím vybrat šaty, aby mohl zkoušet... ;-) (zítra snad už budou... :-) ) Kdyby měli pěkné ceny, tak se oplatí nakoupit i ty montérky do práce... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame :-D tak jestli jsou to pro něj montérky tak to určitě ten žake t:-D takové lepší montérky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, koukala jsem na archiv počasí a představte si že za posledních 10let každého 10.září pršelo .... Tak to asi budu muset nad tím začít přemýšelt, co budem dělat když by pršelo... protože s touhle možností vubec nepočítáme - sme si objednali slunečno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g A kde jsi na to koukala? my to asi budeme muset posunout až na 17.9. tak bych se taky mrkla jak bylo :-) No já pevně věřím že letos bude září to nejslunečnejší za celých skoro 28 let co jsem na světě :-) Neboj určitě nám to vyjde...a když ne no tak z cukru nejsme abysme se rozpustili no ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 to nejsme, a než dojdu k oltáři tak se snat něco vsákne do toho červenýho koberce :-D :-D dala jsem si na google. historie počasí a našla jsem stránky nějaký šikovný kde bylo i jestli pršelo neb one. Ale už nevim který to byly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak já jsem ted našla nějaký webovky kde zase 10.9. za poslední dva roky bylo jasno až polojasno...tak nevím teda...buď někdo z nich kecá a nebo je to jako dycky s počasím...nedá se mu věřit :-) Každopádně my budeme mít holky krásně...nebojte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak třeba pršelo někde ve slezku nad nějakým opuštěným lesem a tam kde jsou svatby tam je vždykcy krásně :-D Já fakt nevim co bysme dělali kdyby pršelo. V tom zámeckom parku žu nevim co je ale myslim že červená antuka a to bych měla šaty pěkně umazaný - jdeme se fotit před obřadem, tak by to nevypadalo dobře.
Odpovědět
Ahoj holky, neměla jsem teď moc času přispívat, ale aspoň letmo jsem sledovala, co je u Vás nového :-) Především gratuluji gabu13 k zasnoubení :-) co jsem tak četla, tak u nás to probíhalo podobně :-) o svatbě jsme mluvili už delší dobu, ale jen když se chtělo jemu, když se chtělo mně, tak rychle pryč od tématu :-D pak se mě několikrát zeptal, jestli si ho vezmu, ale jen tak mezi řečí, bez prstýnku... pak už jsme se dohodli, že teda už začneme plánovat, ale prstýnek pořád a pořád nic.. už jsme i vymysleli, kde a kde to budeme mít, zarezervovali na místě obřadu i na matrice... no a prstýnku jsem se dočkala až minulý týden :-) teď už máme obřad i zaplacený, jen teď musíme vyplnit žádost a donést ji na matriku, ale prý je na to čas až do léta. No a taky už jsem konečně začala zkoušet šaty :-D A nebojte, letos bude září prostě nádherné! protože jestli ne, tak nevim, jak to uděláme... máme svatbu v zámecké zahradě, musím jít několik desítek metrů po trávě... tak už vidim, jak by to vypadalo, kdyby byla rozmáčená zem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Děkuju:-) No a tobě teda taky velká gratulace, že se přítel rozhoupal :-) ono jim to někdy trvá...ale nakonec to bylo hezké no ne :-) Pěkně už to máte teda zařízené...to my místo budeme oběhávat teď v následujících 14 dnech a uvidíme co na nás kde zbylo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lidi, letos bude září přímo ukázkové! :-D A i kdyby pršelo... Taky štěstí, ne? ;-) Jinak dneska konečně zarezervováno a záloha zaplacena... :-) Teď už se jenom rozhodnout co s tím závojem... Dneska jsem ještě zkoušela krátké a je to lepší... Ale to bolérko je super, ale se závojem to nejde... Ale do září je času si to rozmyslet! ;-)
Odpovědět
gabu13 Taky děkuju :-) jj, trvá a hezké to bylo :-) I když u nás už žádná romantika, prostě mi ho navlékl :-D ale i tak super pocit :-) My jsme to s termínem a místem měli snadné. Datum jsme vymysleli tak, že přítel to chtěl buď v druhé půlce srpna nebo v září. Já byla nejdřív pro srpen, vždycky jsem chtěla mít svatbu v létě, ale nějak se nám tam nelíbilo žádné datum a nakonec jsem usoudila, že příliš velké horko by taky nebylo nic příjemného, tak jsem začala uvažovat spíš o září. No a 10. září mám narozeniny, tak jsem přemýšlela, jestli se chci vdávat jako dvacetičtyřletá nebo pětadvacetiletá... no a když jsem si všimla, že desátého je sobota, tak jsem jsem to rozsekla tak, že to budeme mít na moje narozeniny :-D a ještě k tomu v poledne, aby to bylo hezky 10-9-11-12 tedy 10.září, roku 2011 ve dvanáct hodin.A místo jsem měla také vybrané předem. V Hořovicích, kde to budeme mít, se brali naši (což teda bylo spíš mínus :-D), ale já jsem se tam narodila a trávila tam dost času v mládí (poblíž mám babičky) a mam to tam moc ráda... no a naštěstí tam bylo volno. A všude - na matrice, na zámku i v agentuře, která zajišťuje venkovní servis se skoro divili, že to zařizujeme takhle moc dopředu... že teď to spíš teprve řeší lidi, kteří to chtějí mít max v srpnu. A zrovna tak to samé při zkoušení šatů - v nuance a san verita mi doslova řekli, že na září ještě nemají skoro žádnou poptávku a v Maggie víceméně taky... takže žádný stres :-) určitě místa i vše ostatní bude ještě dost na výběr :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivahrdinova Je pravda, že když jsem byla dneska rezervovat šaty v NHuanci, tak na 10. září má zarezervované šaty jenom jedna nevěsta... Sice straší, ať si to zarezervujete co nejdří, ale když se vám jic líbí víc, tak si myslí, že i týden před svatbou se dají najít pěkné šaty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Krásné jsi vybrala :-) moc ti to sluší :-) kdybych já tak měla takovou postavičku :-) Holky ještě dva dny a jdu taky zkoušet...huráááá :-) se těším a zároveň trochu bojím :-) divnej pocit :-) @ivahrdinova No to je fajn že to máte takhle jasné a hezky už zamluvené...z člověka spadne takovej ten největší balvan, když už ví v čem a kde se bude brát :-) no a ukážeš nám vybrané šatičky na nějaké fotce???? :-) já jsem strašně zvědavá:-) Hrozně mě baví si prohlížet holky v šatech...protože ty z katalogu na modelkách nejsou ono
Odpovědět
tekame Jj, přesně tak :-) a moc ti to ve vybraných šatičkách sluší :-) gabu13 Zatím jen víme kdy a kde... šaty ještě vybrané nemám, to bude ještě nadlouho :-) už se mi jich pár líbilo, ale tak nějak to pořád nebylo úplně ono... ale jestli se mi to povede, tak sem dám aspoň zatím některé z těch, co se mi líbili :-) a ty sem pak prosím také dej fotečky ze zkoušení, také jsem zvědavá :-) a napiš info o salonech, v Adině ani v Andělském jsem ještě nebyla, tak by mě zajímalo, jaké to tam je :-) Mě se zatím nejvíc líbilo v Maggie a nejméně v DD (neochotná pani).
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Tak mně se v Praze nejvíc líbilo v Nuanci... Paní je tam strašně šikovná a ochotná a rozumí tomu. To v Andělském se mi to teda nelíbilo vůbec. Malé kabinky, čas na mě neměli a šaty jsem si tam nevybrala ani jedny. A u Maggie si mě zase vůbec nevšímali, zaučovala nějakou slečnu a ta jediná se aspoň snažila... :-| A taky jsem si tam rozbila ústa na tom schodě... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já si jdu šatečky zkoušet abych vůbec zjistila jaký styl mi bude slušet...ráda bych si je nechala ušít...ale ještě nejsem úplně rozhodnutá...uvidíme :-) Ale fotečky vám sem určitě dám...protože já jsem strašně nerozhodná a budu potřebovat poradit:-) a dej prosím aspoň ty co se ti zatím líbí, ať se pokocháme :-) A info dám...v andělském jsem už byla když se mi vdávala svědkyně...bylo to tam fjn a šatů tam mají spoooustu :-) tak snad najdu nějaké co by mi sedly:-) no a v Adině byla paní moc milá už po telefonu, tak snad budu spokojená...ani jim nevadilo, že zatím nemáme přesnej termín :-)
Odpovědět
V Nuanci to bylo také super :-) paní přesně jak říkáš, ale bohužel jsem si tam nevybrala :-( V Maggie jsem tedy měla štěstí, na první pohled né moc sympatická slečna, ale na druhý už ano, velmi ochotná, nosila další a další, velmi taktně řekla svůj názor a ty co se mi líbili nejvíc mi oblékla i dvakrát, spokojenost. Jinak v San Verita jsem se byla zatím jen podívat, nebyla jsem objednaná a zrovna měla přijít jiná nevěsta, ale určitě tam půjdu, moc milá slečna tam byla. Taktéž fajn to bylo v Shelly. Já jsem nerozhodná do té doby, než mám pocit, že to je opravdu ono... a jestli nenajdu šaty, u kterých budu mít tehle pocit, tak budu také potřebovat poradit :-) Jinak teď nejvíc řešíme hostinu a večerní raut... holky jak a kde to budete mít? My máme obřad v to poledne. Potom chceme oběd (jen pro rodinu) ideálně někde v Hořovicích. Ale bohužel se nám tam moc nezdá ani jedna restaurace :-( tak jsme začali uvažovat, že by jsme zkusili něco najít na trase Hořovice domov (Kněževes, praha západ, hned u letiště). Večerní raut pak chceme mít někde co nejblíž domova. Naivně jsme si mysleli, že by jsme našli nějakou hospodu, kde by pronajali jen prostor a aspon částečně jsme tam mohli mít vlastní pití a jídlo (za nějakou finanční záplatu). To jsme nenašli, tak už jsme začali uvažovat o místní sokolovně... Sice nic hezkého, ale dostatečný prostor a mohli by jsme tam mít vlastní úplně všechno... Samozřejmě ideální by bylo mít oběd i raut na jednom místě, ale bud by to muselo být teda v nějaké hospodě, kde si zaplatíme každý půllitr piva za plnou cenu, což nechceme a mít oběd v sokolovně je úplný nesmysl. Takže to budeme mít asi takhle rozdělený. Co si o tom myslíte? Nebo nemáte nějaký tip na dobrou hospodu či prostor k pronajmutí v téhle oblasti?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Tak v téhle lokalitě to vůbec neznám a bohužel asi neporadím :-( ale myslím si že není špatné mít oběd a pak večerní mecheche jinde...hodně nevěst to tak má...no a jestli my se budeme brát u mě ve východních Čechách a ne na Moravě u přítele...tak asi taky budeme pronajímat sokolovnu, páč u nás bohužel není na horách nikde hospoda, kam by se vešlo 80 lidí :-( takže my s tímhle budeme mít asi taky dilema...ale ono to vůbec nevadí, když to je jakoby na dvakrát...kor když na oběd budete mít jen rodinu...tak se pak přemístíte no...a nebo to udělejte jako to má jedna kamarádka...že si vybrali hospodu...ale nechali si u nich udělat jen catering...s tím že jim všechno dovezou na to místo kde to budou mít...myslivecká chata...dovezou jim tam nádobí, jídlo na oběd i všechno na večerní raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Jo jo, taky jsem si někde nevybrala. Občas je i lepší, když se šatama můžeš probírat sama... Ale to většinou jde jenom v těch malých salonech... Takže jsem si i vybrala víc šatů na Mělníku, než v Praze. (i když nakonec mám šaty z Prahy :-D ) A je úplně normální se z oběda přesouvat jinam na ten další program... (no jo, zase to není můj případ :-D ) I sokolovna jde svatebně vyzdobit! ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem zase na chvíli tady. Co malá začala lozit, jsem v jednom kole :-D Kolem svatby zatím nic nového, dávám si teď trošku pauzu. Na šaty opět nejdu, protože jsem zase cosi chytla a mám rýmu jak trám, navíc zvýšenou teplotu. Snad to co nejrychleji zmizí. Jinak u tchána jsme měli takovou předsvatební generálku. Kamarád tam měl oslavu o 37 lidech, takže jsme si to vyzkoušeli :-D no bude to tam parádní, bezvadné. Už se nemůžu dočkat, až to bude tu :-) Jelikož na mě jde zase teplota, frčím do postele, ale během zítřka si pročtu těch hooodně stran ať jsem v obraze :-D
Odpovědět
@tekame dívala jsem se na tvoje šatičky se závojem a musím říct, že ten španělský se mi k nim strašně líbí a určitě se k nim hodí. Pokud chceš závojík, tak do něho. Mě osobně se krátké závoje moc nelíbí, ale to je na každé z nás :-) Jinak šatičky jsou úžasné, už se nemůžu dočkat, až tuto otázku oblečení taky vyřeším :-D zatím mám vybraný jenom závoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Právě, že doma mě od něj všichni odrazují, ale to je taky tim, že na fotkách to zkresluje... Taky jsem ho chtěla, ale zase je pravda, že se spíš soustředím na závoj a šaty, ač jsou moc krásné, tak o nich nevím... Takže proto asi upouštím od toho dlouhého závoje... Krátký tolik neodpoutává pozornost. A ještě tam je to bolérko, které je taky moc pěkné, ale bez závoje... Takže asi budu střídat bolérko a závoj... ;-)
Odpovědět
@tekame tohle si musíš rozhodnout sama, ale věřím, že je to velké dilema :-) Ale kdyby ses rozhodla pro ten španělský, já tě určitě podpořím, strašně se mi to líbí :-) Já budu mít nakonec dlouhý, ale obyčejný, protože pokud to dopadne tak jak doufám, tak šaty budou antického střihu. Ale kdo ví, vždycky jsem rozhodnutá, pak na sebe natáhnu něco jiného a bum, už zase nevím, co a jak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo, pro ty antické se dlouhý závoj hodí... Ještě víc ti to prodlouží siluetu. Jo jo, já budu mít dilema až do svatby... :-D Takže až na fotkách uvidíte, jak jsem se vlastně rozhodla, páč dřív to vědět rozhodně nebudu! :-D
Odpovědět
@tekame ahoj ja souhlasim, podle me vypadas nejepe v tom spanelskem zavoji, doonce i myslim lepe nez v bolerku..takze jesti zavoj, jdi do nej :) a taky souhlasim , ze v nuanci nej pristup, andelsky bylo hrozny, sem si tam prisla jak tele na porazku a slecna na muj dotaz ze chci jednoduche bez ozdob s rukavy, donesla siroke krinoliny bez raminek posete kaminky, krajkou a podobnyma hruzama! a s usmevem ze se to ted nosi a URCITE mi to bude sluset..strasne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, máme datum 17. září :-)
Odpovědět
@boneli zdravím tě a vítám mezi námi :-) My máme 10.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek děkuji :-)
Odpovědět
@boneli Ahoj taky tě vítám, my máme taky 10.9. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?