Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Soudě dle fotek není důvod, proč by ses měla vyhýbat nějakému sportu kvůli nadváze :-) Ale jestli máš opravdu pochybnosti, poraď se s lékařem.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tancuji orientální tanec, a chodila jsem do fitka, ale právě moc neudýchám. Ale zas si říkám žed proto tam člověk chodí - aby se odreagoval od stresu a kondici si vytvořil. Koukala jsme na fotky a videa a žádnou takovou jako já sem tam neviděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No jasně, protože každý jsme originál! ;-) Orientální tanec je prý výborný na páteř a podporuje sexuální apetit ;-) , ale jinak s tebou ohledně dýchání souhlasím. Jestli nemáš nějaké zdravotní potíže (např. astma), je to jen nedostatečnou fyzičkou. Já jsem nikdy neměla větší problémy s váhou, ale když jsem po letech jela se známými na cvičební víkend, chtěly mi po půl hodině cvičení dávat ostatní padesátileté účastnice umělé dýchání :-D Pak jsem však začala chodit pravidelně na jógu a teď už s dýcháním nemám problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo a co ty Střevíce a více?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka astma naštěstí nemám, a s tim tancem je to pravda, je to supr :-) Ty střevíce a více mě pěkně zklamaly :-( měli jen do 40ky a nic moc modely :-( budu muset koupit jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to je mi líto :-( Snad tam na 39 něco najdu, až se tam vypravím ale tu akci nestihnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka to určitě najdeš, jinak jich tam mají dost... ale ta cena... kolem 2tisíc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To je teda dost síla za boty, které si na sebe vezmu zřejmě jen jednou v životě... :-p No ale co, vdávám se (doufám) jen jednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka ja si právě asi objednám přes akces.cz mam 42 a takové které chci tam neměli. Vyjdou mě taky na cca 2tisíce. Přemýšlím jak to udělat abych je pak využila... aspon na plesy
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jako přes internet bez zkoušení...? Tak to bych si netroufla... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no ono to je v podstatě na míru. Změřím si nohu a stélku bot co normálně nosím, pak si změřím kolik cm mam přes malíčkový a palcový kloub na noze a podle toho si určím jak budou široké. Je to výrobce taneční obuvy a mají tam že si vybíráš i podrážku jestli měkkou na profi tancování nebo tuhou na plesy a svatby. Asi to risknu, nic jiného mi asi nezbude... Nikde nemužu boty sehnat, objehla jsem všechny obchody a nic... a to po nich koukám už od vánoc :-( Jak jsem si zkoušela v střevíce a více tak mě tlačili - moc uzké. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to by snad mohly sednout, ale stejně bych měla obavy... |-| Budu moc držet pěsti, dej pak vědět :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bronousek Uf, tak to ti opravdu nezávidím, tchýni na týden! No, zatni zuby a ono se to přežene, budu na tebe myslet a pak napiš, ať máme jistotu, že jsi z toho vyvázla živá ty i tchýně, já se obávám, že bych tu svou během týdne totiž musela zabít. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no budu je objednávat tak na jaře, třeba se do té doby vyloupnou jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek já se šatama měla taky problém - chtlěa jsme být za princeznu,nevěřila jsem korzetům,takže ramínka - což byl problém.princeznovských jsem našla hafo, jenže když jsem se v nich vyfotila, vypadal jsme tlustá, pak mi paní u Nevěsty ukázala tylový a ty mi seděly, na fotkách jsem vypdala normálně, ale do princezny daleko, spíše tak na louku - a už jsem v tom lítala jako ty :-) nakonec jsem zvolila střední cestu, menší sukni a kratší vlečku - našla jsem je úplně náhodou.Hlavní je aby jsi s v nich cítila dobře, přecejen je to tvůj den :-) Nevím, možná by jsi měla projít další salóny,uvidíš třeba ještě na tebe ty nej čekají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka děkuji, rozkoukávám se tady :-) Zámek Mělník je v tomhle směru super :-) můžu se tě zeptat?? budeš mít svatební oznámení v barvách svatby?? původně jsme si vybrali růžovo - modrý ale svatba bude červeno - bílá nemělo by to oznámení ladit???
Odpovědět
@assol no holky, tak první kolo je za mnou. Byla tu, tvářila se jako nevinnost sama. Vzala jsem malou a šli jsme spát do ložnice. Když jsme se vzbudily, naštěstí už byla pryč. Ach jo :-( Nevím jak ten týden zvládnu. Ale snad to nějak půjde. kdyby venku bylo aspoň hezky, že bysme vždycky vypadly na procházku ... @evakaucka Ještě nějaké salony obejdu, no jsem zvědavá v čem nakonec skončím. Ale máš pravdu, hlavně, abych se cítila dobře. Postavu už asi nezměním, bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek já taky nejsem modelka, ale naštěstí ty šněrovačky a tvary některých šatů nám trochu pomůžou :-) zvládni ten týden :-)
Odpovědět
@makovaapanenka Moc deuju za podporu!!! je to tak, na morave je vse super a ja sem blbka z prahy :) kazdopadne sme ale dnes byly se svadlenou pro latku na svatebni saty a budou upne uzasne!!!!!! @bronousek Drzim pesti, hodne stesti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek no tak první den je za tebou a ještě chvíli a ona zase vypadne....drž se!!! @hatsepsut Super a jako tu latku jste vybraly a jaký budou vůbec tvoje šatečky???
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Mělnický zámek znám sice jen zvenku, ale moc se mi líbí :-) Oznámení zřejmě bude červenobílé, protože jsme takové našli, ale podle mě teda vůbec s ničím ladit nemusí. Důležité je, aby se vám líbilo, já na to ladění moc nejsem, zrovna dnes jsem psala do květinářství, že je mi úplně jedno, z čeho budou kytky pro maminky a autokorsáž, jen aby tam nebylo nic oranžového a karafiáty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut A jak dlouho vlastně trvá ušití svatebních šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No tak když se tváří jako nevinnost sama, tak jí to snad vydrží ;-) Každopádně držím pěsti, a kdyby opravdu moc prudila, tak prostě odejdi k vašim, snoubenec to určitě pochopí
Odpovědět
@gabu13 mrkni mi do alba :) bude to tuhy matny saten bez lesku ale s perlovym trpytem, lehce do smetanova :D @makovaapanenka já nevím jak kde, my to máme rozvrzený tak, aby na zacátku srpna byly hotove :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já konečně plánuju na příští týden zkoušení, původně jsem to viděla na čtyři salóny ve dvou dnech, ale jak si tak ty jednotlivý prohlížím, tak mám pocit, že budu zkoušet měsíce. :-D Můžu se zeptat, když se objednáváte do jednoho salónu a pak chcete stihnout ještě další, kolik si necháváte času? Resp. kolik reálně strávím jedním zkoušením. Podotýkám, že jsem roztěkaná povaha a nic mě nebaví dlouho. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Reálně je to hodina, někdy hodina a půl. Víc jsem tam nikdy nestrávila. ;-) A to jsem zkoušela desatery šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No nejsem já trubka:-) já jsem se k tobě do alba dívala již několikrát...ale jak máš tu první stránku poskládanou z několika obrázků, tak jsem se nikdy ani dál nepodívala a myslela si že to je vše :-D proto jsem nevěděla jaký budeš mít šatečky:-) no nejsem já to tele :-D mimochodem, krásné šaty...obzvlášť ty na Victorii ;-) @assol Já byla zkoušet šaty s kámoškou a ona je taky taková rychlá...nic jí dlouho nebaví a se vším je hned hotová...ale i tak jsme tam strávily hodinu...takže já bych počítala tak nějak...plus teda počítej čas na přemístění do dalšího salonu ;-) Holky já už chci takýýýý :-( já budu snad poslední co nebude mít žádný šaty :-( tedá já jsem i poslední tady co ji přítel ještě nepožádal :-( Na co jako čeká...já nesnáším pořád na něco čekat :-( a to mě ještě včera dostala mamka tím, když jsem se jí ptala, jestli už trochu oťukla tu babičku...jestli by na tu svatbu chtěli...a ona mi na to řekla..."vy ste to mysleli vážně? vás to nepřešlo?" jako nechápala jsem co si o tom mám myslet...asi to neberou vážně, když jsme jim to ještě oficiálně neoznámili...nebo já nevím...ale mám pocit že už se nikomu svěřovat nebudu...docela mě to zamrzelo...a to je moje mamina normálka dost chápavá...ale tohle jsem nepochopila já :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za rady, holky! A ještě se zeptám, kolik salonu za sebou tak "zvládnete"? Najednou mám hrozně moc nabídek na doprovod při zkoušení, maminka chce jít, spousta kamarádek, tak já to budu muset nějak rozvrhnout a jít s každým zvlášť, jinak se tam nevejdeme. :-) @gabu13 Klídek. My ti pak budeme všechny závidět, že máš zkoušení teprve před sebou! A nejsi jediná nepožádaná, mně přítel oficiálně nepožádal a ani nikdy nepožádá. :-D Teda ale konečně jsem ho donutila, že v pátek jde žádat mýho tátu. A z vašich si nic nedělej, já už jsem dospěla k tomu, že jim nic říkat nebudu, ať se nechají překvapit. Zatím jim nic nebylo dost dobrý, závoj prej je blbej nápad, perly jsou blbej nápad, kostel jsme si vybrali špatně, a vůbec, proč utrácíme za svatbu, když se přece hlavně potřebujeme přestěhovat do většího bytu? A to jsou taky jinak úplně v pohodě a nikdy mi do ničeho nemluvili. Svatba asi vyvolává náhle psychické změny. :-D
Odpovědět
Tak holky, dnešek je relativně za mnou. Když je přítel v práci, má totiž odpolední, tak mám jistotu, že sem nepříde. Ona dost dobře ví, že se svojí "hubou nevymáchanou" bych jí poslala k šípku a to oprávněně. Ale je mi zle. Ten psychycký nápor je skoro k nevydržení. Naštěstí tu se mnou byla sestra už od dvou hodin až vlastně doteď, takže jsem to nějak zvládla. Ale cítím se strašně vyčerpaná. Snažím se to nějak nevnímat, ale prostě to nejde. Navíc ta ani nevím, jak ji nazvat, začala přesně ve chvíli, kdy jsem malou uložila ke spánku, vším třískat, mlátit dveřmi, bouchat po chodbě a ještě se rozkřikovat. Jako další kapka byla, když jsem ségru vyprovázela. Ta *** nám rozkopala boty po celé chodbě, kočárek byl úplně nakřivo, deka z něho na špinavé zemi. Hej já fakt nevím, co si jako myslí. Že jí po tady tom začnu mít ráda??? To asi těžko. Holky, nerada vás svýma problémama obtěžuju, ale vždycky mi strašně pomůže, že se můžu někomu vypsat a že někdo stojí při mě. Připadám si tu v tom zatraceném baráku tak sama. Je to děs! Člověk ani neví, jak se v takové situaci vlastně ocitne.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jé, to se neboj velkýho doprovodu! :-D Já měla vždycky 4 lidi (a to byly ještě další dámy na holení :-D, ale ty se nevešly do auta). A nikde to nebyl problém. A když blbě koukaj, tak ať si koukaj. Já si doprovod nemůžu vynachválit!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?