Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.. my jsme 9.9. v 11:30.. to datum mi připadá přímo magické.. nějak nás přitáhlo:) snad nám přinese štěstí..:)
Odpovědět
@hatsepsut t s kamarádka mě moc mrzí! Opravdu. Takhle by se neměly chovat. Já říkám, že každý je svého štěstí strůjcem. Pokud závidí, tak ať si doma dupnou, nebo ať o svatbě začnou mluvit, třeba se nebdou stačit divit. Je hrozné, jak nás nejbližší můžou otrávit byť třeba jenom jednou větou. Nic si z nich nedělej, i když to jde asi dost těžko. Já se dneska dozvěděla, že má přijet tchýně na celý týden. Naštěstí teda ne k nám do bytu (bydlíme v domku kde jsou dva byty, jeden její), ale i tak to bude opět zabíračka na moje nervy a psychyku. Tu babu nesnáším už asi od druhého měsíce našeho vztahu a nenávidím ji ode dne, kdy jsemzjistila žejsem těhotná a ona e ke mě chovala tak jak se chovala. Už jsem příteli navrhovala, že se na týden sbalím k mámě, ale když jsem viděla ten jeho prosebný výraz ... ach jo, to zase bude týden!
Odpovědět
@bronousek Jezis ta to drzim pesti! napis dyz bude nejhur! a moc deuju za podporu! jao jak sem to cekala u te rodiny, tak tohle me nenapadlo, uplne ja holi po hlave, vazne :((
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No to máš ještě dobré ceny tady u nás v Úvalech dám za hodinu zumby 120Kč ale já chodím tak jednou týdně...ale strašně nepravidelně...páč to mají zamluvené a natřískané, takže jsem jen jako náhradník...takže vždycky čekám kdy zavolají :-( No snažím se trochu cvičit doma ale víš jak to jde s dítětem...člověk je večer rád že padne za vlast a přes den když usne po obědě tak lítám abych poklidila a něco trochu snědla a už je vzhůru ...no prostě mazec no...ale tak něco se sebou musím udělat...fakt se nelíbím ani já sobě :-( @hatsepsut Jééé to mám radost že se to doma takhle srovnalo a na kámošku kašli...ona jen závidí...ono jí to přejde...beztak by se taky ráda vdávala a tak jen závidí...ale je to od ní teda zlé...ale ty si to nesmíš tak brát ;-) Broni no a ty s tou tvojí tchýní se to snaž přežít...musíš si říkat...však ona zase vypadne...a co že se tak rozhodla přijet na celý týden???
Odpovědět
@gabu13 diky, ale ona to nebyla jedna, ale bylo jich vic.... vlastne vsechny:(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Hmm tak na to se nedá říct nic jiného než že jsou hloupé, když ti to takhle kazí :-( To je mi líto...a s tím že budeš vychovávat děti v Praze...no tak na to už bych jim úplně kašlala...vždyť to jaké to dítě bude záleží na tom jak se k němu budou jeho rodiče chovat a jaký mu budou dávat příklady do života...a to že bude žít v Praze mu dá jen více možností než kdyby žilo na vesnici...Já vím jaké to je...já jsem celý život vyrůstala na malé vesnici a už to že jsem si dovolila jít na VŠ bylo pro celou ves pozdvižení :-D natož když jsem si na škole našla kluka a rozhodla se s ním zůstat taky v Praze...teď jsme teda v jedné obci mimo Prahu, ale na Čerňák k metru to máme 15 minut a pracujeme oba v Praze..no a nepříjde mi že bych tam nějak trpěla ;-) Oni prostě jen nevidí dál...nech je být...nemá cenu s tím bojovat...na jednu stranu je štve že tam nejsi s nima a na druhou stranu možná i trochu závidí že ses dokázala odvázat a udělala si život podle svýho ;-) Hlavní je že ty jsi šťastn tak jak to je a na nikom jiným nezáleží...a když jsou takhle zlé, tak si nezaslouží aby ses kvůli nim trápila ;-) takže hlavu vzhůru a klidně si děti vychovávej třeba na Marzu, hlavně že budou spokojený, šťastný a ty s manželem s nima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ahoj, vítám tě po delší době, říkala jsem si, jestli tě ta tvoje rodina neotrávila natolik, že už sem nechceš ani chodit, ale ta zpráva o tvé mamce je super!!! :-) V duchu jsem si myslela, že se to do svatby ještě urovná, ale takhle brzo jsem to ani nečekala :-) Asi to byl prostě její způsob, jak si zvyknout na to, že už jsi opravdu dospělá a opravdu o tebe přijde (je úplně jedno, jak dlouho žiješ mimo domov, psychologie maminek pracuje roztodivně :-D ). Tak snad jí to vydrží :-) No a co se týče kamarádek, něco podobného jsem si zažila a vlastně pořád zažívám jen proto, že jsem nezůstala na Moravě (podotýkám, že pocházím z města), a pořád musím poslouchat řeči o tom, jak je v Praze všechno a všichni nejhorší a že to by se na Moravě stát nemohlo... :-S Většinou je pošlu do háje a semknu se s těmi, kdo taky odešli do Prahy, což ty jsi asi teď udělat nemohla... Chápu, že tě to mrzí, ale na druhou stranu raději vycházet s rodinou, kterou na svatbě budeš mít, než s kamarádkami, které jsou na rozdíl od příbuzných nahraditelné ;-) A jestli si ty řeči nenechají od cesty ani příště, tak to zase takové kamarádky nejsou. Ale chápu, jak to bolí, sama jsem se musela několikrát vyrovnávat se ztrátou "kamarádky" a není to lehké...
Odpovědět
Profilova fotka
@komarkoz Tak vítej mezi námi :-) A kde to máte a jak jste daleko s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Vítám tě, tak to je skvělé, že už se nemusíš prakticky o nic starat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jé, ty jsi z Úval? Odtud je moje kadeřnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Aerobic za 20 - tak za to bys v Praze ani nepořídila jízdenku, abys tam dojela :-D Já chodím na jógu do solné jeskyně za 140, takže si to taky nemůžu dovolit víc než jednou týdně, i když to je teda zoufale málo a doma se samozřejmě nepřinutím... :-( Naštěstí se mi už po Vánocích podařilo zhubnout díky mé osvědčené dietě, ale stejně by to chtělo víc pohybu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
My 9.9. na Staroměstské radnici obřad a pak krásný oběd bude na parníku na Vltavě.. prostě bomba!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka No já nejsem přímo z Úval jsem z Květnice, ale to je hned vedle :-) To by si mi mohla pak na tvou kadeřnici dát kontakt...už bych potřebovala ostříhat jako sůl :-D |-| ale zase si teď říkám ať mi ty vlásky co nejvíc narostou do září že :-) Jináč...prozraď co máš za osvědčenou dietku???
Odpovědět
Profilova fotka
@komarkoz Hmmm pěkné :-) paráda:-) holky hlavně doufám že nám nebude pršet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Ona dělá v salónu Sirael v Praze, nevím, jestli máš možnost se sem nějak dostat. Ale jestli chceš, můžu ti na ni poslat kontakt do IP. Jinak stříhání bych doporučovala pravidelně každé dva měsíce, protože dlouhé, ale zeslabené a nekvalitní vlasy vypadají daleko hůř než kratší, ovšem krásné a kvalitní. A dietu mám z Ona Dnes, když jsem před rokem stoupla po Vánocích na váhu, málem jsem omdlela a zrovna vyšla tahle, podrobný jídelníček na čtyři týdny včetně kalorických hodnot a během dvou týdnu jsem shodila tři kila. Fakt funguje a nejvíc se mi na ní líbilo, že jsem pořád jedla. Přítel se strašně smál, když jsem mu říkala: "Víš přece, že držím dietu, tak se musím najíst." :-D No ale samozřejmě bez pohybu to taky nejde
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No pro mě je právě trochu z ruky teď s prckem jezdit do Prahy do kadeřnickýho salonu, ale kdybych si udělala čas někdy o víkendu kdyby mi ho někdo mohl pohlídat, tak klidně:-) takže jestli budeš tak hodná a pošleš mi do IP ten kontakt, budu moc ráda:-) díky :-) Joa takovou tu dietu kdy můžu jíst už jsem taky zkoušela...sice jsem nepřibírala, ale vlastně jsem ani nezhubla...asi jsem to nějak flákala...musím se sebou ale začít něco dělat...takhle už to nejde |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jenže ona zase nedělá o víkendu, má dvě dcery :-( U té diety je důelžité ji poctivě dodržovat, odvažovat si porce a hodně pít, hlavně vodu bez bublinek. Ono záleží, co jsi jedla. Tady bylo strašně moc zeleniny, vždycky když jsem přinesla nákup, přítel se smál, že by ze mě Cajthamlová měla radost :-D No a samozřejmě pravidelný pohyb, bezbolestné diety fakt neexistují
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jo to já vím že se musím hýbat...ale s tím dítětem je to spíš o tom že lítám za ním než abych si mohla sama řídit čas :-( No a u mě je ve stravování největší problém to že já si neumím odepřít sladké a navíc vůbec nepiju:-( Já vypiju tak 2 litry za týden...hrůza :-( musím to začít nějak řešit a snad to bude lepší!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Zrovna od těhle šatů cenu napsanou nemám, ale řekla bych, že půjčovné taky stálo kolem 8 tisíc. Teď v Nevěstně budou mít ty slevy, takže by se to docela stalo. Ale kupovat si šaty nechci. A půjčovné za šaty č. 13 je 4500,-Kč včetně spodničky a závoje. A ještě mám slevenku na 10%. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Bez spodničky to nevypadá hezky a jsou mi dlouhé :-( Ještě chci zkusit salon Natali a DD Models, v centru Prahy je salonů dost, tak asi zavítám do některého na blint.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Sice se nejmenuju Simča, ale děkuju :-) Ale nemysli si, taky nemám supr postavičku. Hodně udělaly ty korzetové šaty.
Odpovědět
@hatsepsut pokud budu doma sama (Tom má odpolední) tak za mnou určitě nepřijde, protože ví, kam bych ji poslala. Ještě uvidím, jak to půjde, budu se snažit vypadnout vždycky ven. Nechápu ale, proč tady pořád jezdí, když jsou vlastně všichni rádi, že je v tahu. No co tady bude dělat celý týden nemám tušení. Snad to nějak zvládnu, ale vždycky, když tu je, tak jsem psychycky úplně v háji. A malá to cítí, tak taky zlobí. Ach jo... @gabu13 víš jak to je, při rodičáku střádáš každou korunu, navíc, když teď nekojím a mládě spořádá krabici sunaru týdně. A to taky leze do peněz. Ale na ten aerobik se těším, akorát to budu muset udělat nějak s hlídáním, ale dneska se můj taťka nabídl, tak uvidíme :-) A víš, že ani nevím, proč přijela? Ona je totiž učitelka (nesvěřila bych jí ani psa mimochodem) a mají asi ty týdenní prázdniny teď. Kdyby mě tom neprosil, tak se sbalím a jdu k mamce. Tam bych aspoň nebyla ve zbytečném stresu. @makovaapanenka tak to máte taky pěkně drahé. Ono ale na naše vesnické poměry je i ta částka, co tu chcou, dost moc. Ale co naděláš. Aspoň, že je možnost toho aerobiku. Musím začít něco dělat. Vždycky jsem to odkládala stylem ... po šestinedělí začnu ... až bude malá tři měsíce stará tak začnu ... po vánocích začnu .... atd atd. Prostě se nemůžu dokopat. A doma už vůbec není kdy. Už asi týden se přemlouvám k tomu, abych jenom uklidila pitomou koupelnu a pořád nic. Musím to totiž dělat až večer, když malou uložím, a to už jsem tak utahaná, že jsem ráda, že padnu na gauč.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 nesmí a když, tak to budou kapičky štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemáte některá zkušenosti s fitboxem?
Odpovědět
@kristyn.g popravdě, to jsem nikdy neslyšela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek no já jsem na to narazila a zujalo mě to, ale nevím jestli to pro mě je vhodné když mam nadváhu :-(
Odpovědět
@kristyn.g a proč by měla nadváha co dělat s tímto? Je to snad pro všechny, co se chtějí dostat do kondice ne? :-) Jak jsem byla v Anglii, milovala jsem, když jsme šly s kamarádkou běhat. Mají tam na to i speciální okruhy. Prostě super. Škoda, že se to tady (nevím jak je to jinde, ale u nás na vesnici to tak je) nedrží a nedělá taky. Samotná bych si připadala jako kripl a všichni by čuměli, kdybych si v teplákovce vyběhla ven se sluchátky na uších :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Broni tak to znám...taky večer vždycky padnu a už se minic nechce...ale já se řídím heslem "bordel v bytě - šťastné dítě" :-D sice tu nemáme až takovej bordel, ale už taky neuklízím jako dřív...nemá to totiž cenu...malej je takovej drak, že je stejně všechno hned vyházený :-D No s tou tchýní se hlavně nestresuj...nestojí ti za to...drž se!!! @smisca promiň...já ani nevím proč jsem si myslela že se jmenuješ Simča...asi jsem si nějak překroutila tvůj nick :-)
Odpovědět
@gabu13 jo jo :-D malá má takovou krabici na hračky a většinu dne se baví tím, že všechno postupně ocucá, okouše, a pak zahodí co nejdál :-D je to trdélko. Ale že by dělala pápá to nééé :-D jenom když se jí chce. Budu se snažit dát do klidu, ale nevím, jestli to zvládnu. Nedokážeš si představit, co k té osobě cítím.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g s tím teda zkušenost nemám, ale kamarádka na to chodila strašně ráda...vybíjela si tam energii:-) ale myslím že to je hodně fyzicky náročný...tak záleží spíš jestli bys to udýchala, ale jinak směle do každýho pohybu :-) já mám třeba ráda tu zumbu nebo stepper :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?