Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek @kristyn.g Holky díky! :-D Jo, snažili jsme se vybírat takové, které nikdo nemá... A které půjdou k mému snubnímu prstýnku. Ale asi ho stejně budu nosit na druhý ruce... ;-) @gabu13 Já bych se tak rychle nevzdávala s tulipánama. Oni dokážou sehnat cokoli. A zase dražší, než kaly rozhodně - i v září nebudou. Jenom musíš najít floristu, který ví a umí sehnat... :-)
Odpovědět
Holky, potřebuju poradit. Vybrala jsem si, jak by mělo vypadat mé upevnění závoje a hlavně, jaký efekt by měl zezadu závoj vytvářet viz foto. Akorát vůbec nevím, jaký závoj by toto dokázal a hlavně kde ho sehnat? Nenarazily jste na něco při hledání věcí pro vás??
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek ja bych řekla že to bude závoj bez hřebínku upevněný pinetkama
Odpovědět
@kristyn.g já mám strach, že si nějaký objednám a přijde mi naškrobená hrůza. Tak to měla kámoška. Chtěla sice krátký, ale aby byl jemný a oni jí poslali takovou hrůzu, která se nedala ani ohnout. Trčel jak hřebíky.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ahojky, tak u tohohle mi paní na veletrhu vysvětlovala, že je bez hřebínku, který se dá došít, a dýlku si můžeš upravovat podle sebe, buď dvouvrstvý - tak, že ho přeložíš na půlku, nebo jednoduchý - tak, že ho necháš normálně. Prý je to hodně variabilní... Jinak pak by chtěl asi vyprat, jak byl naškrobený... A nebo mít štěstí, no. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Ahoj, my s přítelem bydlíme u mých rodičů (v samostatném bytě) a určitě budeme vyrážet od nás, protože tady bude spát část rodiny ze Slovenska už den předem. Honzova rodina je z Moravy, takže ti přijedou až v tu sobotu. Spíš budeme řešit, jestli Honza pojede před svatbou k rodičům a přijede až v sobotu s nimi, nebo jestli se spolu budeme chystat... Ve Vašem případě bych slezinu udělala tam, kde je na to víc místa. Ale to asi spíš proto, že nemám ráda, když je na malém prostoru hodně lidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla ve Studiu Inspirace vyzkoušet pár šatů - byly krásné, ale všechny měly tak moc velké sukně. Nedokážu si představit, jak bych se v nich celý den pohybovala. Takže mě to akorát utvrdilo v tom, že se vrátím pro šaty č. 13. Sice to asi nebyl ten pravý "orgasmus" :-D ale v nich jsem si připadala jako nevěsta a navíc to byly ty šaty, které paní přinesla jako poslední "jen tak mimochodem" :-) Ještě asi ve čtvrtek zkusim udělat poslední kolečko po salonech a pak se rozhodnu...
Odpovědět
@smisca mě se na tobě strašně líbí č. 2. Jsou zajímavé, ne moc okoukané, nevšední a dělají ti krásnou postavu. Rozhodování je těžké, mě to teprve čeká, ale už teď vím, že to bude boj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Dvojky jsou hned na druhém místě :-) Ještě nejsem pevně rozhodnutá, ale dneska jsem v podstatě všechny šaty srovnávala s č. 13. Jinak bych řekla, že skoro všechny šaty, které byly na šněrovačku, mi nějakým zázrakem vykouzlily celkem ucházející postavu :-) A kdy ty se chystáš na šaty? Respektive na pokračování zkoušení? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek a ten škrob nejde vyprat v ruce? Já koupila tu na beremku a je naškrobený ze salonu kde ho ta nevěsta nechaval žehlit a tedy dost smrdí ten škrob :-N ale říkám si že to snad pujde dolu když se namočí a v ruce vymáchá v aviváži... to je právě škoda že nemaš cestu na ty veletrhy... tak se zkus pozeptat a podívat v salonec... @smisca tak mě se líbí 1,2,13 :-) ty 2 jsou začka Madora, uvažovala jsem že si tam necham šaty ušít ale pak jsem narazila na ty svoje na bazárku, tak z toho sešlo... Ušití šatů v madoře stojí do 8tisíc, když by ses pro ně rozhodla myslím že by nebylo špatné o tom uvažovat... nevim kolit teda za ně chtěj v saloně...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca tak to asi nebudou ony ale jsou hodně podobné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Mně se na Tobě nejvíc líbí č. 18, a jestli Ti přijde velká sukně, tak si nemusíš brát spodničku :-) A jaký salón má být ten psolední?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, tak dneska se jdu podívat do střevíce a více na ty jejich slevy, tak uvidíme jestli tam na mojí 41-42 budou něco mít :-)
Odpovědět
@smisca pokračování bude nejspíš za dva týdny v sobotu. A pak ještě jeden salon znovu na začátku března - mají dostat novou kolekci. Tak jsem zvědavá. A taky jsem se divila, když mi zavázali korzet, že vypadám i trochu normálně :-D Uvažuju, že si ho koupím i pod oblečení místo podprsenky. Nějak to pořád po tom porodu nemůžu srovnat. Ale s tím že moje velikost 36 je v trapu tak s tím jsem se už nějak pomalu smířila :-( Ale co :-D mám muže, mám dítě, doufám že bude další dítě, tak mě to nějak netrápí :-D
Odpovědět
@kristyn.g vidíš to mě nenapadlo. Se škrobem nemám vůbec žádnou zkušenost, ani záclony neškrobím :-D Ale snad to půjde dolů, tedy pokud je to klasický škrob. Tak snad by na to nedávali nějaké jiné patoky, aby se s tím dalo pracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já si koupila závoj přes ebay a jsem spokojená, je jemný a nenaškrobený. Řekla bych že se to škrobený neprodává, že si to musí každý nechat naškrobit sám, ale záleží na prodejci... Ale plánovala jsem ho "vyprat" od toho škrobu, tak to zkusím a pak dam vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky taky se přidávám.svatba bude 9.9.2011 na Mělníku :-)
Odpovědět
@evakaucka ahoj Evi, vítám tě :-) my máme svatbu o den později :-) Už se chystáš nebo zatím jenom rozhlížíš?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahóój a kde máte svatbu, taky na Mělníku???já už jsem připravá :-)jelikož máme vše na zámku, tak máme zkoro vše zajištěný, šaty taky mám, boty už taky :-) jen dokoupt prstýnky, Tmášovi oblek a nechat vytiskout oznámení. a co ty???
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem zjistila, že se asi na Mělníku vdávat nebudeš - promiň, jak jsem nová tak se rozkoukávám pomalu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak musím podotknout že vám opět závidím moc to zkoušení šatů :-) Simčo mě se taky nejvíc líbíš v těch 2. a 13. :-) ale sluší ti všechno do čeho tě oblékli:-) to máš fajn:-) to já po porodu mám strašnou postavu a pořád bojuju s tím že tloustnu než abych hubla...ale co se divím, když se skoro vůbec nehejbu že jo :-S Tak mám strach že budu ve všech šatech vypadat jako obrovskej žužu bonbon :-D ale já než se dostanu k nějakýmu zkoušení, tak na mě ani žádný šaty nezbydou...páč my se ještě ani nerozhodli kde to bude a jak to bude a kdy to bude...no normálka začínám být nervní...a to je ještě minimálně půl roku čas :-D asi sem švihlá co :-) Teď obhlížím nějaký šaty na aukru a je jich tam teda hromada...ale netuším zatím co mi bude slušet, tak jen tak pokukuju...určitě si půjdu nějaké vyzkoušet a pak obhlídnu jestli je někde neseženu levněji...páč 8-12 000 se mi zdá fakt hodně!!!
Odpovědět
@gabu13 mi mluv o tom tloustnutí. Po porodu jsem asi za tři měsíce rapidně zhubla a odpuchla. Dostala jsem se až na tu samou váhu, co jsem měla před otěhotněním, ale břicho i tedy zůstalo hrozné. Asi jsem ubrala váhu na nějakých jiných partiích, ale na plocho už jsem se nedostala :-(
Odpovědět
@evakaucka v pohodě :-) Svatba bude na Hrozenkově, v místě mého bydliště :-) Jen si to tu pěkně projdi, pozkoušej, pozišťuj, mě to taky chvilku trvalo. No já si zařizuju prakticky vše sama, protože hostina bude u tchána na ubytovně. Takže i výzdobu tabule, výzdobu místnosti atd atd. Na obřad ale zase nechystám nic, protože mám mamku na obci, takže se tam se všema ženskýma znám a ty to chtějí zařídit sami :-) Jinak šaty ještě nic, nějaká ta výzdoba už je doma. Jinak hodně věcí je vybraných, jenom to začít realizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nám na zámku ukázali fotky a já jen kývala - to chci, to nechci :-)Teď je zjišťuji, jak zámek hodnotí jin nevěsty. Jelikož do toho všeho se nám naskytl super pozemek na náš vysněnej domeček, tak jsem ráda, že výzdobu za mě někdo udělá :-)naštěstí máme super datum, takže čas je, ale na druhou stranu ty dny stašně letí...... to je fajn, že ti mamka pomůže, se mou byly mamky /jak moje tak Tomášova - taky si beru Tomáše :-)/ na zkouškách šatů a moc jsme si to užily a ty nej, jsme našli uplně náhodou v menším salónku u zámku, tak mi je ve svatební den donesou.Četla jsme, že mrňousek už má zoubek :-) jak se malá jmenuje??
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No tak to já jsem při kojení zhubla dokonce i víc než před otěhotněním...ale za ten rok co nekojím jsem nabrala nahoru už 6 kilo...takže jsem zase 4kg nad předtěhu váhou a jsem z toho teda docela nešťastná...snažím se s tím něco dělat...ale moc mi to nejde :-( jsem koulička kulatá...a pupek mám jako pneumatiku..já teda nikdy nebyla nějak hubená..ale teď se už ani sama sobě nelíbím..ale zařekla jsem se že jestli mě Jára fakt požádá...tak že začnu hubnout aby ze mě byla hezká nevěsta :-D
Odpovědět
@gabu13 já se konečně chystám na pravidené cvičení aerobiku, jestli to vyjde tak dvart týdně. Chtěla jsem chodit na zumbu, ale když jsem zjistila, kolik to tady u nás stojí, tak na to prdím, to si nemůžu dvolit dávat. Moc jsem váhu neřešila, než mě Tom požádal, protože počítáms tím, že se a konci roku pokusíme o dalšího prcka, ale takhle budu muset začít se sebou něco dělat :-D
Odpovědět
@evakaucka malá se jmenuje jako její mamka, babička a prababička :-D Bronička. A zubů už máme šest :-D Je to rychlík. Já jsem s těma šatama tak docela v háji. Byla jsm napevno rozhodnutá pro princeznovské. Když jsem ale byla v salonu, paní mě donutila obléknout "antický" styl, který já mimochodem strašně miluju, ale mysela jsem si, že si ho nemůžu dovolit. A ejhle, vypadalo to úplně úžasně. Daleko lépe než veké sukně. I když to n fotkác nevypadá, protže jse je pořádně nezapla, byly mi velké. Takže jsem v dilematu. Mám strach, že když si vezmu ten antický styl tak mě to pozdějibude mrzet, že jsem nebyla za princeznu. Ale cítila jsem se v nic úžasně.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Hlavní je, v čem se cítíš dobře. Aby ses cítila krásná a nepřemejšlela, jestli nebylo lepší to, nebo ono. Já bych řekla, že je jedno, jestli budou nebo nebudou princeznovské, ty antické se mi na tobě na fotkách moc líbí, a myslím, že když budeš vědět, že vypadáš báječně, ani tě nenapadne litovat, že jsi neměla princeznovské. Co se hubnutí týče, chystám se od příštího týdne začít chodit do posilovny, ale ty ceny mě děsí. Sice nebudu mít špeky ve svatebních šatech, ale nezbyde mi na ty šaty. :-D
Odpovědět
@assol no když mi řekli, že za hodinu zumby chcou 90kč tak jsem vyvalila oči. Jako to já si opravdu nemůžu dvakrát týdně dovolit toto. No docela mě to zklamalo. Ale aerobik tady stojí hodina 20kč a to se dá, to je pěkná cena. Takžezačnu. Akorát Tom má střídavě odpolední a ranní, takže budu muset zajišťovat hlídání. Ale co, musím už začít něco dělat. I když to tak nevypadá, září se blíží :-D O šatech se ozhodnu až po návštěvě těch dvou dalších salonů. Ale asi máš pravdu. Pokud se v nich budu cítít dobře a krásná, nebudu váhat :-)
Odpovědět
@evakaucka ahoj vitam te, svatbu mame taky o den pozdeji, na morave :) Jinak holy nebyl jsem tu dlouho, ae mam novinky. Ja jsem tady resila to s nasi rodinou..mama o 180 stupnu obratila a je upne zlata, vse mi schavuje, jeste ma sama dobry napady - jako takovy ze ziram i ja!!! no rposte doufam ze se to nepokazi...asi to bylo i tim ze sme se ta casto nevidey uz nez dyz sem jezdila na vs ale ta dvarkat do mesice byla doma na vikend...takze ted upne bozi, a to upnle sama zacala normalne, ja nestacia zirat :D :D Zato dalsi kapitola...byla sem venu se svyma kamoskama, od nas z vesnice, zname a kamaradime se od mala, nevidely sme se od kvetna a teda reknu vam, ze me to strasne mrzelo, jao bych se mela citit vinna ze se vdavam a ony ne...taovy kysely obliceje a blby poznamky sem jeste nezazila! a taky sem uplne blba protoze nechci stavet barak, nechci zit na vesnici za prahou a chci svy deti vychovavat v praze, uplnej herodes!!!tak bacha na me! strasne me to mrzelo, vazne... :( ja preci nemuzu ze jsou sluzebne " starsi" ze maj chlapy pres tricet a ti se zenit nechteji...mrzelo me to hodne, vazne.. :( ach jo, vzdy asi bude neco:((( jinak zitra jdem se svadenou vybirat latku na saty, snad neco sezenem!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?