Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek a nejsou moc krátké? dýlka je taky ok?
Odpovědět
@kristyn.g délku měla ségra asi 1cm nad kolena. Taky jsem měla strach, protože ta holka na obrázku je má do půlky stehen, ale ve skutečnosti jsou opravdu těsně nad kolena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek gratulace veliká k úspěšnému kupu šatiček :-) tak kde je ale ta reálná fotečka sestřičky v šatech...hledala jsem hledala a v žádným tvým albíčku nenašla...to nevadí že odstín neodpovídá...hoď tam obě :-) Mám radost za tebe, že to tak dobře vyšlo :-) Holky já pořád nic...sice už jsme se dohodli že teda svatba bude...ale zatím nevíme kde a kdy a ani jak to všechno bude probíhat...takže si nemůžu jít zkusit ani žádný ty šatičky...no jsem z toho už trošku na nerva...ale ono to dobře dopadne :-) mám strach jak vás všechny slyším že máte už šaty, že na mě nikde žádné nezbydou :-| @kristyn.g No paráda...tyk už máš skoro hotovo co se týče oblečků...já jen závidím...ale přeju vám to :-) @assol co se stalo doma...nějaký blbý kecy???
Odpovědět
@gabu13 ségru jsem v nich nefotila, jenom ty šaty na věšáku, takže nic neříkající. Zítra ji do nich ještě narvu a vyfotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam dej zatím ty na věšáčku...já už jsem strašně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Dokonce ranec blbejch keců. ;-( Vypsala jsem se ve vláknu o znechucovačích svateb, jestli tě zajímají podrobnosti. :-) Když jsem kamarádce oznamovala zasnoubení, tak my řekla, ať se připravím, že budou odteď všichni strašně chytrý. A jsou. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak jsem si to přečetla...no to je tatínek asi uraženej...naši takoví nejsou...ale přítelova maminka...kdybychom jí to oficiálně neoznámili, tak myslím že by byla pak taky naprdnutá...taky pak má takové ty jízlivé poznámky že jí nikdo nic neřekl a podobně...my teda ještě nikomu nic neřekli oficiálně...ale myslím že to bude jednou taky mazec...dneska jsem po skype mamce řekla ať zkusí nenápadně babičku s dědou naťuknout jestli kdyby byla svatba jestli by teda chtěli jet...no víte jak jsem to tu řešila, ohledně i toho místa a tak...no a mamka najednou byla mimo, že musí začít šetřit, a hubnout a kdesi cosi...tak jsem jí řekla ať to nebere tak vážně...že se o svatbě zatím jen bavíme...že ještq není nic jisté...a ať nestresuje, že si to zaplatíme...že po nich žádné peníze nechceme...ale myslím že stejně bude šílet dál...musím ji to nějak vysvětlit...sem taky blbá...sem myslela že když sme spolu s přítelem 7 let a máme dítě...že jí to nepřekvapí...a ono asi jo no...bych si jednu střelila...rodiče jsou rodiče no :-D A s těma přípravama bych si to být tebou udělala tak jak to bude tobě pohodlné...přeci nebudeš skákat jak oni pískají....drž se a hlavu vzhůru...ono je to přejde...to víš vdává se jejich dcera...tak jsou z toho asi trochu mimo ;-) drž se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Dík za podporu. Já mám právě tendenci jim ve všem vyhovět, ale asi se na to vykašlu. Tvoje mamka je vtipná, že se hned tak zjančila. Že musí hubnout, to mě pobavilo. :-D Ono to asi překvapí vždycky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my teďka se zařizováním nějak stagnujeme. Ale v sobotu jdeme do Diplomatu, tak třeba se to hne kupředu :-) Zatím jsem doma lehce naťukla téma hudba na obřad. Prošla jsem ten email s hudbou a pak jsem se inspirovala našimi "domácími zásobami". Ale než vybereme tu správnou kombinaci, ještě to chvíli potrvá :-) Jak budete řešit hudbu na obřad vy? Budete mít některá živou? @bronousek pěkné šatičky, určitě je holky využijou i na jiné příležitosti ;-) @assol no jo, taťkové většinou hůř nesou, že se jejich malé holčičky vdávají. :-) Můj taťka má taky někdy takové poznámky...
Odpovědět
@bronousek Gratuluji a tiše závidím, že máš tohle za sebou :-) @bronousek @kristyn.g Vy si kupujeme spodničky? Já teda doufám, že mi ji salon půjčí, ani mě nenapadlo, že by nepůjčil...
Odpovědět
@assol Jj tatínci to nesou vždycky špatně :-D My jsme koupili mamce velkou kytku a taťkovi 12*Metaxu a byl klid :-D Dal si prá panáčků na posilněnou a nakonec bylo veselo. Ale měl jednu podmínku, že tu flašku musí vypít spolu s ženichem :-D No vydržela asi dva dny než padla :-D Neboj on se s tím srovná... @smisca My budeme mít kapelu WendyBand. Dostala jsem typ od kamarádky, která je na svatbě měla a byli super. Původně jsme chtěli klasiku, cimbálovku a večer DJe, ale budeme tam mít hodně mladých lidí a dneska na cimbálku už téměř nikdo neumí tancovat, tak jsme zvolili kapelu. Bude nás stát 6 hodin 5000 + každá další hodina 800 a 400 cesta, takže celkově tak kolem 9000.
Odpovědět
@akfs budu si nechávat šaty šít takže budu kupovat i spodnici :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@akfs ja si koupila šaty ale spodnice byla jednokruhová a já chtěla bohatší sukni, takže jsem si koupila dvoukruhovu :-) @smisca My bychom chtěli živou hudbu, ale 2000 se nam zdá za hrani na obřadu za kytarové duo přeci jen hodně, tak to ještě promyslíme...
Odpovědět
@assol znam znam, a mas na to nejay recept jak s ejich zbavit???? ja to porad nezvladam :((( u nas je naopak tatka upne v pohode: ))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Kéž bych měla. Přítel mi vždycky řekne, ať si z toho nic nedělám, že si to stejně uděláme podle sebe. Ale mě to stejně otráví a musím na to myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Já jsem právě potom v zoufalství příteli volala, ať koupí na benzínce flašku a jede za otcem, že vymění flašku za dceru. Ale přítel nechtěl, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
Odpovědět
@smisca Promiň neumím číst, myslela jsem kapelu na hostinu :-D Na obřad budeme mít normálně sbor z kostela, hrají krásně, jsou to mladý děcka, mají kytary, housle atd. ne jenom klasiku s varhanama. Ale zatím jsme to nějak blíž neřešili... @bronousek @kristyn.g Aha tak to jo, tak to u těch svých budu mít asi tu, co jsem zkoušela :-) @assol Tak je pozvěte třeba na večeři. My to zkombinovali, doma bylo oznámení a dárek každému z rodičů a pak jsme šli na večeři. Je to fajn, rodiče byli spokojení a celkem jsme tam pořešili i některé detaily na svatbu :-)
Odpovědět
@assol tak to sme na tom stejne uplne: (
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ahojda:-) tak kdepak máme sestřičku načančanou v šatečkách??? :-) já jsem fakt moc zvědavá jak jí to sluší :-) Holky tak dneska mi přítel na lanovce říká...sakryš škoda že nemám ještě ten prstýnek...dneska je tak krásně :-) to bych tě hned požádal...:-) no ale zase jsem ostrouhala...páč on ten prstýnek fakt ještě nemá koupený :-D troubula můj malej :-) ale ne...už jsme rozhodnutí, že svatba bude...teď už jen ty formalitky doladit...jako jsou ty oznámení rodičům a začneme s přípravami :-) holky já pořád taky přemýšlím jestli si nechat ty šaty ušít nebo ne...asi si půjdu nějaké zkusit a pak se rozhodnu...kdybych sehnala nějaké co mi padnou tak do 8000 tak si je asi půjčím...ale jestli ne...tak si je asi nechám ušít...protože mám strach že se nikde do ničeho nevejdu...přeci jen jsem po dítěti zůstala trochu oplácnutější než jsem byla dřív :-(
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem dneska přidala do alba fotku mých družiček v šatech. Akorát jedna kamarádka ještě nepřijela zkoušet, tak není na fotce. Ale šaty jsou úžasné. Jsem z nich nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Moc jim to sluší! Krásné šatičky, taky jsem na ně v Otto katalogu koukala.
Odpovědět
@assol byla jsem překvapená, že opravdu vypadají jako na obrázku. Jsou kvalitně ušité, nikde netrčí žádné nitě a tak. Prostě super kup :-) Otto má sice dražší věci, ale po této zkušenosti můžu jenom doporučit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to mám radost, že jsi tak dobře pořídila! Mimochodem co vlastně ty družičky dělají? Já jsem je nikdy na žádné svatbě neviděla a dvě kamarádky se mi teď do té role samy pasovaly, tak nevím, co od toho čekat. :-)
Odpovědět
@assol celkově ti pomáhají s přípravou svatby. Já jsem třeba holky zaúkolovala každou na něco jiného. Jedna upeče dortíky, druhá zajede do Ikei, pak se mnou holky jdou na šaty atd atd. Na svatbě ti třeba hlídají kabelku, drží vlečku, upravují vlečku při focení, organizují ten den. jsou to tvoje pravé ruky :-) Taky mi pomáhají s výzdobou, pak budeme chystat společně výslužky atd atd :-) Moooc jsem si toho na ně připravila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Aha, díky, to jsem nevěděla. Já většinu těch úkolů, co píšeš, svěřila kamarádce - svatební koordinátorce, ale ono se pro ně určitě něco najde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak se přidávám do klubu zářijových nevěst. Původně sme svatbu měli mít 25.6.Ale z důvodů financí jsme to přesunuli na září.Když jsem si včera sepisovala,co všechno bude potřeba,tak bych to posunula asi o další rok :-D Ale s přítelem sme spolu už 7 a půl roku a déle se mi čekat už nechce :-) Jak to tady čtu,tak to je všude asi stejné.Stejný blázinec a dirigování. ]-( U nás to zatím vědí jenom rodičové a sourozenci.Ale kdybych v lednu věděla,co se bude dít,tak bych jim to řekla asi dýl.Hlavně mým rodičům.Chtěj hostinu jinde než my a o celkovém průběhu maj jiný nízor než my,no,někdy by si člověk fakt poklepal na hlavu.Když jsem jim řekla,že jsem jim to raději neměla říkat,tak to odsouhladili.Ale už vidím,ty naštvaný obličeje,kdyby sme jim to řekli třeba v červnu :-D Nakonec přítel usoudil,že si to celé zaplatíme sami a pokud budou chtít,ať nám na hostinu něco přispějou.....no,prostě huráááá do svatebních příprav :-D
Odpovědět
Zdravím spolunevěsty! Tak jsem se i já dneska dočkala a šla zkoušet šaty. I když byl salon malý, měli tam každé šaty naprosto nádherné. Pár jsem jich skusila a zjistila jsem to, co bych nikdy neřekla. Miluju totiž antický styl, akorát jsem ho nikdy neskusila, protože mi každý tvrdil, že budu vypadat jako těhotná. A dneska jsem se nechala přesvědčit a zkusila pár šateček. No musím se pochválit, ale slušely mi nejlíp ze všech. Ono na fotkách to tak nevypadá, ale ve skutečnosti při zkoušce těch prvních všem přítomným i mě spadla čelist :-D No nevěřila jsem, že mi sluší :-D Takže musím přehodnotit svůj výběr princeznovských, které jsem chtěla a určitě vyzkouším i víc antických. No jsem nadšená :-D Akorát mě na salonu mrzelo to, že tam neměly skoro žádné šaty na šněrování, ale všechno na zip. Takže mi neseděly pořádně ani jedny.
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, pročítala jsem zpět co jsem tu nebyla. Koukám, že nejsme jediní, komu do příprav a celkově do svatby "kecají" rodiče. Ale co holky, to zvládneme, jen pevné nervy.... :-) . Jsem ráda, že šatky už mám delší dobu doma. Koupila jsem ze salonu, který rušili, dalo by se říct, že za hubičku. Místo hostiny už máme také zajištěno. Fotograf je náš známý. Dortík taky zajištěn, jen koláče nevím kde objednat. Jdu pátrat, kde u nás pečou. Už se těším na svatební veletrh do Diplomatu. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek moc hezký :-) tak ještě určitě ty pravé potkáš ;-) @rossee taky se hrozně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bronousek - taky se pomalu chystám na návštěvu salónu, akorát nevím jestli je lepší jich obejít 5 nebo třeba hned v prvním když mi padnou půjčit. Uvidíme, co budou mít, koukala jsem už na stránky toho salónu, kam bych se chtěla jít mrknout, a některé jsou fakt moc pěkné, ale ony ty šaty na obrázku vypadají vždycky jinak než v reálu na dotyčné osobě, tak jsem zvědavá . S kým jsi byla vybírat šaty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?