Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut jj, nenápadně ji to podstrč zrovna na tom článku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Jsou fakt krásné! Už se nemůžu dočkat, až si taky vyberu a budu moct začít s doplňkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se k Vám taky přidat:-), původně jsem se měla vdávat v říjnu, ale svatbu jsme museli přeložit kvůli oslavě přítelova dědečka, tak se budem brát o měsíc dřív. Šaty ještě nemám, jsem teď nemocná, ale jen co budu zdráva tak vyrazím. Doufám, že ještě něco budou mít, jak to tak čtu tak už máte zamluvené šaty... Kolik se platí záloha? nebo se to platí hned celé to půjčovné?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak taky jsme byli domlouvat všechny věci v Dětenicích... No paní by nám snesla modré z nebe. :-D Dohodli jsme výzdobu, hudbu, oběd, večeři, ubytování a milion dalších věcí, takže co se toho týče, tak už se zítra můžu vdávat! :-D Jenom už dořešit kytici a účes a je to. :-D No dobře, ještě bude práce jako na kostele, ale včera a dneska jsme s tím konečně sakra hnuli... ;-)
Odpovědět
@elissa23 ahoj vitej, pokud vim ja ta po me chtei nejdriv tu zalohu..i kdyz jsem byla jen mrknout: ) @smisca ok :))
Odpovědět
Ahoj, také bych se k Vám ráda přidala :-) ještě nejsem oficiálně zasnoubená, protože se mi teprve vyrábí zásnubní prstýnek, ale už máme obřad zajištěný na 10.9. ve dvanáct hodin, v zámecké zahradě v Hořovicích. Jinak máme už nějaké věci předběžně domluvené, ale šaty ještě nemam. Nemáte náhodou někdo zkušenost se svatebním sálonem Nevěsta na útěku?
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame no proto, já se lekla že nemáme ještě zhola nic - jen představy a nějaké rezervace... :-D šaty moc sluší! @ivahrdinova ahoj, mame stejné datum :-) to je zajímavý název pro salon asi dělají speciální střihy šatů pro lepší běh :-D bohužel, neznám je ;-)
Odpovědět
@kristyn.g Speciální střih šatů pro lepší běh - ty mě opravdu pobavilo :-D Ptám se proto, že jsem na jejich stránkách našla krásné šaty, ale až pak jsem si všimla, že šaty šijí jen na objednávku, podle toho, jaké jim člověk pošle míry...sice super, že na míru, ale mám obavy, že jen takhle podle obrázku nedokážu odhadnout, jak by mi slušely :-( mají tam jen jeden malý odkaz na "showroom), tak nevím, jestli nějaké šaty tam mají už hotové... zítra tam chci zavolat a pozeptat se, ale napadlo mě zkusit se zeptat tady :-) jinak to je teda www.nevestanauteku.cz @kristyn.g Prohlížela jsem si tvoje šaty a opravdu jsi nakonec vybrala dobře :-) jsou nejhezčí a moc ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No jo, sranda musí být! :-D Sice něco dohodneme, ale vždycky se vzápětí dodá: to kdyžtak ještě dořešíme, že... Takže jsme vlastně zase tam, kde před tím... ;-) Ale paní už to konečně hodí na papír a pošle to... Ale bez jídla, to budeme ještě ochutnávat, pití si rozmyslíme (to kdyžtak ještě dořešíme, že... :-D ) Takže zase nic... ;-) No a to bude muset holt ještě počkat. Ale říkala, že matriku si máme domluvit (už zaplatit a podepsat) do konce března... Takže začneme zase za měsíc. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Doporučuju si je někam dojít zkusit, ať víš, co ti tak typově jde... A takhle levné šaty a k tomu na míru, ty se šijí v Číně... Takže je riziko, jak to šití dopadne... Mně třeba nedopadlo dobře, ale jsou tu nevěsty, které si to moc pochvalují...
Odpovědět
@tekame Mě taky překvapila ta cena... Pročítala jsem tuhle diskuzi celou, ale mam ve Vás trošku zmatek, tak se omlouvám, jestli se pletu, ale tobě udělali tu zlatou výšivku místo stříbrné, že? Nechápu, jak mohli být tak drzí a ještě tvrdit, že to je stříbrný :-( toho se právě taky bojím, tak asi budu hledat raději dál.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Jo jo, to jsem já. :-N A nezavrhovala bych hnedka půjčovny... Třeba ještě zjistíš, že tam na tebe nějaké šaty mají. ;-) Ale třeba jsem jenom kápla na špatného číňana... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Abych řekla pravdu, tak jsem ještě ani v žádné půjčovně nebyla... zatím jsem jen prohlédla všechny dostupné stránky na internetu a pořád jsem nenašla úplně to, co hledám...jen tady http://www.beremese.cz/fotoblog/andel... ty se mi líbí úplně maximálně, ale bohužel netuším, kde je tahle nevěsta objevila :-( no budu se muset vydat do půjčoven osobně :-D předpokládám, že hodně šatů pak vypadá ve skutečnosti jinak než na netu (a na netu ani všechny nemají) a něco objevím :-) ty tvoje jsou taky moc pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova Přesně, na netu vypadají všechny obrázky úplně jinak, než ve skutečnosti... Já měla taky favority a jak to dopadlo... :-D Stejně si pak vybereš takové, které ti paní přinese jen tak jako poslední: ...to bysme ještě mohli zkusit... ;-) Stačí jenom vědět, jaký typ se ti líbí... Většinou se pak ty šaty, co ti sluší s tím typem schodnou... A stejně: všechny šaty jsou skoro stejný - prostě bílý! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivahrdinova děkuju, koukala jsem na ten odkaz a mají tam fotky šatů ruzných značek a u nich ceny.. určitě to nechvají šít z číny a pak tady prodávají :-( takže jako na obrázku to stejně vypadat nebude... ta cena je dost vysoká co jsem koukala co tam chtěj, to bych vážně za to nedala... Ja mam ty svoje za 10tis, sice je měla nevěsta na sobě ale věděla jsem co kupuju... @tekame my to máme podobně :-) ale ráda bych už měla jasno a pulku hotovo, páč pak přijde zkouškový a navíc v práci zkončím protože se moje pozice přesouvá o 250km dál... tak pak asi i nebude dost peněz. Tak už bych chtěla mít většinu zajištěnou a koupenou dopředu.
Odpovědět
Ahoj holky! Tak jsem tu a při plné síle opět se vrhnout do plánování :-)) Ale můžu vám říct, hnus ta chřipka, opravdu. Pěkně jste tu písaly, zatím, co jsem tu nebyla. Aspoň mám na dnešek co dělat. :-) Jinak já se musím taky pochválit. Docela jsem s tím hnula. :-) Už mám i DJe :-) A přišel mi do schránky i leták na ty obleky, co jsme se tu o nich bavily. A mají tam dokonce i slevu při předložení toho letáku. Je to sice jenom 5 procent, ale hodí se všechno. Musíme tam zajet a miláčka obléknout, ať mám další věc z krku :-)
Odpovědět
Tak jsem dočetla, pár věcí jsem si i zapamatovala :-) @tekame opravdu to došlo tak daleko, že půjdete k soudu? Někteří lidi jsou fakt neuvěřitelní. A ještě ta drzost oné paní dělat z vás blbce. No nedarujte jí to! Jinak gratuluju k výběru šatiček, hned na ně mrknu :-) @gabu13 u nás je v dědině hasič skoro každý :-D dokonce i moje mamina se přidala :-) @akfs myslím, že přesně jak píšeš, tak fuchsiová je docela "nebezpečná". Já mám docela strach i z tmavě fialové organzy, co jse msi objednala. Nerada bych, aby byla "modrá", kdo ví, co mi pošlou. Snad bude vypadat tak jak na obrázku. Jinak přidávám do toho taky stříbrnou. Strašně se mi ta kombinace líbí. A ta bílo stříbrná bude úžasná! Už se těším na fotky. @makovaapanenka gratuluju k výběru šatiček, hned kouknu do alba, ať nejsem pozadu :-D Já měla jít zkoušet minulý pátek, akorát jsem onemocněla, takže zase nic. Ale tento týden už určitě, i kdybych u toho měla exnout :-D @elissa23 @ivahrdinova holky, vítám vás :-)
Odpovědět
@tekame Krásný šatky!! Tu hostinu vám závidím. My jedeme teď v sobotu do Itálie na hory a hned jak se vrátíme, tak budeme mít taky schůzku a platit zálohu, tak snad toho taky domluvíme co nejvíc :-) @elissa23 @ivahrdinova Vítám vás a přeji hodně úspěchů se zařizováním :-) @bronousek Jj nakonec jsme to přehodnotili a budeme mít tu stříbrnou. Našla jsem spoustu šatů pro družičky i botů, který bych ve fuchsiové nesehnala. Bude to elegantní a slavnostní. Hrozně bych chtěla sehnat nějaké stříbrné svícny ve starožitném stylu, ale když jsem propočítala, že bychom jich potřebovali min. 13, tak asi nic moc :-D :-D
Odpovědět
@akfs no řekla bych ti, ať jdeš do starožitností, ale 13 tam asi neseženeš :-D a pokud jo, tak by to byla docela pálka :-D Ale vypadalo by to moc pěkně, to určitě. Možná se podívat na aukru nebo mmb? Třeba budeš mít štěstí a na něco narazíš. Já jdu pro šaty pro družičky dneska na poštu a mám docela strach, co na mě vykoukne. Ale tak snad to bude v pohodě. Za tu cenu už by mohlo :-)
Odpovědět
@akfs ahoj ja na aukru sehnala krasny svicen, tezky masivni a stribrny z anglie 20.leta 20.stol., ale ceny s epohybuji tak kolem 500 a vys
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek a co že ti to má přijít? :-) @akfs ty svícny budou asi problém, radši bych koukla do nějaké pujčovny dekorací nebo něco takového... My budeme pujčovat červený koberec 1,5m x 10m z barandovských atelieru za 60kč na den. Což je fakt super cena :-)) mají tam toho mraky ale koukam že jsi z Brna, tak i kdyby tam svícny měli, tak by ti to asi bylo prd platný co?
Odpovědět
@kristyn.g teď nevím, k čemu to byo :-) co přijít? :-)
Odpovědět
@bronousek No našla jsem jich hodně, ale jak říkáš, všechny jsou šíleně drahé a to je zbytečné. Tak ať máš s poštou lepší zkušenosti než já s botama :-) @hatsepsut Jj je jich hodně, ale to by nás vyšlo tak na 6500 :-D A to je zbytečný, když to potom nevyužijeme. @kristyn.g Děkuji za radu, zkusím se domluvit s paní, co má na starost v hotelu naši svatbu. Má určitě spoustu kontaktů, tak by to třeba zvládla sehnat...
Odpovědět
@akfs objednávala jsem je z Otta, takže s možností výměny nebo vrácení. Neměla jsem žaludek na experimenty typu ebay :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek ahá pro ty šatičky na poštu :-D já myslela že jden pro šatičky a na poštu, ne že pro šatičky na poštu :-D Tak to jsem zvědavá, já si objednala jednou "zláté" společenské tílko a přišla mi taková hnusně hnědá hrůza :-p Ale to bylo myslim bonprix...
Odpovědět
@bronousek V Ottu mají některé věci hezké, hlavně je výhoda, že se to dá vrátit :-) Pak podej zprávu, jak to dopadlo :-)
Odpovědět
@kristyn.g :-) Myslím, že budou v pohodě nebo spíš doufám. Každopádně dám pak večer vědět, jak to dopadlo. @akfs právě to se mi líbí, protože, co si budem vykládat, čtvery šaty za 2000kč je už pálka, takže jsem nechtěla riskovat nějaké problémy.
Odpovědět
@bronousek Ale je super, žes to takhle objednala zároveň. Já pořád hledám nějaké pěkné a vkusné (mám náročné družičky, jen tak něco si na sebe nevezmou a co si budem vykládat, jen tak do něčeho bych je ani neoblíkla, přece jen je budu mít na fotkách :-D). Snad taky na něco brzy narazím :-)
Odpovědět
@akfs mě povídej, než se ty čtyři cácorky na něčem shodly, tak to byl mazec. A vyhovět všem, no bylo to dost těžké, ale nakonec si vybraly a myslím, že dobře, tak snad to bude. A kde vybíráš? Taky v nějakých katalozích?
Odpovědět
@bronousek Zatím jen na internetu, ale na nic pořádného jsem nenarazila. Kdybys měla typ na nějaké dobré stránky, budu ti vděčná...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?