Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@makovaapanenka já jsem taky psala do květinářství, taky jsem chtěla tulipány. No a řeknu ti, že mi paní napsala, že by jeden tulipán v září vyšel na 80kč. A jelikož bych chtěla, aby družičky měly stejné, tak jsem to okamžitě zavrhla. I když popravdě netuším, kolik stojí tulipán v sezoně. nakonec budou asi bílé a fialové růže v kombinaci. Ještě uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek V sezóně stojí tulipán 29-30 Kč... Já tulipány strašně chci a budu je mít jen já, takže ten rozdíl 400 Kč v celkové ceně za svatbu roli hrát nebude, spíš mi jde o to, které z květinářství poskytuje pravdivější a komplexnější informace, protože si ráda připlatím, ale strašně nerada vyhazuju peníze zbytečně, když jinde můžu sehnat stejnou kvalitu za nižší cenu :-)
Odpovědět
@makovaapanenka tak to ti neporadím, to je strašně těžko :-( Jako i když se na ty kytky půjdeš teď podívat, tak kdoví jaké budou v září. Ono se asi poptat, jestli s tím přímo v těch květinářstvích nemá někdo zkušenost osobní, ale i to může být zavádějící. No nezávidím ti to ...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jsem zvědavá, jakou kytku nakonec budu mít, bez tulipánů budu asi hodně smutná ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no těžko říct... ale když není sezona a tak to budou muse všude asi dovést ze zahraničí... kde to na tebe pusobí nejvěrohodnějc... nejdražší nemusí znamenat nejlepší a zas na druhou stranu když je něco levný... ale jsou to kytky, tak na těch se nic zkazit nedá když ti je tam dají čerstvé...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Ahoj, přesně to samé jsem si říkala, když jsme objednávali prstýnky my :-D Obešli jsme tam snad všechny stánky, mě už to pak vůbec nebavilo, ale vybrali jsme asi 4 nej. No a z těch jsme nakonec vybrali ty, které se nám líbily už v Clarionu. Jinak jsem teda čekala, že tam bude mnohem víc lidí, ale dalo se to.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Přesně, nejdražší nemusí znamenat nejkvalitnější. Já se právě hodně orientuju podle komunikace a jednání, tak jsem se chtěla zeptat, co si myslíte o tom, že některá kěvtinářství se o možnosti dovozu vůbec nezmiňují a uvádějí jen nižší cenu. Ale jinak zatím všechna květinářství, co jsem oslovila, mi uvedla tu nižší cenu stejnou, tak si asi nakonec vyberu podle té nižší vyšší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak tu střevíčkovou akci nestihnu, protože ještě pořád nemám vybrané šaty :-| Škoda, tak snad ještě bude taková příležitost...
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 já koukám po botkách se zavřenou špičkou, protože počítám, že už bude chladno. A taky se mi tak nějak líbí víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka jj taky bych tak vybrala... @smisca tak snad se pak poštěstí, ono uvidíme co tam budou nabízet..
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Možná bych se ještě zkusila zeptat, jestli je ta cena za kytici konečná, nebo jestli se může nějak výrazně změnit. Ale vzhledem k tomu, že svatbu budete mít až (nebo už?) za necelých 7 měsíců, tak ti teďka nikdo závaznou cenu asi neřekne...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No je teda pravda, že kamarádka, co se vdávala asi před dvěma lety, si kupovala boty ve Střevice a více právě nějak v tuhle dobu, protože se vdávala v dubnu, a říkala mi, ať s tím raději počkám, protože na jaře pak přivezli novou kolekci, ze které by si určitě vybrala jiné boty, než nakonec měla... No já to nechám osudu podle toho, jestli budu mít čas ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g jj, vsadim se, že bych tam stejně nic nevybrala, protože mám asi tu nejčastější velikost 39. Nebo se tim aspoň budu utěšovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca To já jsem v těch poptávkách rovnou psala, že chápu, že cena je orientační a že se nakonec může lišit podle konkrétního provedení. Spíš se snažím zjistit, jestli se mě ta květinářství s "dražší" variantou nesnaží natáhnout, nebo naopak to, že se o dražší variantě nezmíní, svědčí o jejich neprofesionalitě... No není to jednoduché, ale zatím času dost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Hm, já mám taky 39 a ta kamarádka taky a říkala, že to právě v téhle velikosti bylo strašně přebrané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca @makovaapanenka ja mam zas plochý nohly a tudíš širší nožku, tak taky uvidím jestli vyberu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ještě jsme byli včera úspěšní a koupili oblek pro ženicha. A za super cenu, uvidíme, jestli bude kvalitní, i když co bych za dva tisíce a od C&A chtěla, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prstýnky máme nakonec od slováků - lauragold. Fakt jsme obešli všechny prstýnky, co jich tam kde bylo. Ani tak nám nakonec nešlo o cenu. Strašně se mi líbily, ale nakonec s cenou i fakt překvapili! Viděli jsme taky pěkné jinde, ale za prvé ne tak pěkné a za druhé až o půlku dražší! :-o Jak jsou na fotce každé prstýnky hezčí a pěkně nafocené a pak skutek utek, tak kdybych ty naše viděla na fotce, tak nic moc, ale ve skutečnosti slintám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky budete ve svatební den "doma"? Bydlíme s přítelem spolu, v domečku, a přítel si pro mě chce přijet k rodičům. Rodiče mají malý byt, nedokážu si představit, že bych tam ráno pozvala svatebčany a pak by přijel ještě přítel s rodinou. Takhle na domečku bychom to mohli mít i venku na zahradě, mohli bychom se v klidu sejít a ne se mačkat v bytě. Nějak nevím, jak to mám příteli vysvětlit. Vím, že jsou určité tradice, že si ženich jezdí pro nevěstu k ní domů, ale když už spolu žijeme?????
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca teda super, oblek za 2000 to jste dobře natrefili:-).....
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka to je fakt, na punčochy sem úplně zapomněla, v září už asi budou potřeba.... Co jsem se koukala tak u nás mají kulový výběr bot, tak zvažuju, že se poptám rovnou v salónu. i když ty ceny tam budou asi taky peckovní.
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 My jsme to zrovna dneska s rodinou řešili, protože taky bydlíme spolu v bytě a naši bydlí asi 25km od nás i od místa svatby, tak jsme se domluvili, že se budu oblékat doma a naši že přijedou k nám a můj se bude oblékat u jeho rodičů, kteří bydlí kousek od nás. A slezinu rodiny před obřadem asi dělat nebudeme a sejdeme se až u obřadu
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 no spíš mě překvapilo, že mu sedělo sako i kalhoty. Zrovna tu jeho velikost měli poslední, takže to bylo fakt štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a někdo se tady myslim ptal, jestli budou ještě nějaké svatební veletrhy. Tak budou, stačí zadat do vyhledávače "svatební veletrhy 2011" a vyjede seznam
Odpovědět
@elissa23 já budu na noc i s dcerou u rodičů, aby si pro mě můj mohl přijet. Bydlíme pět minut pěšky od sebe, takže to vůbec není problém. V bytě bych ale slezinu nedělala, ať přijedou až na obřad, sestřenka to tak měla a nikomu to nevadilo. Byli spíš rádi, že se nemuseli motat po Ostravě a zmatkovat na sídlišti. Jinak holky, já vám tak závidím ty veletrhy svatební. Já se nikam nedostanu :-( a nejblíž bych musela až do Zlína, což jaksi není reálné :-( Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 My bydlíme spolu ve 2+kk. V pátek přijedou naši a budou spát u nás, snoubence vyexpeduju k jeho rodičům (naštěstí jsou z Prahy) a druhý den se všichni sjedou k nám, ale spíš si mě jen "vyzvedne", takže si myslím, že v maximálním počtu (necelých 30 lidí) u nás budeme nanejvýš půl hodiny. A já mám ráda veselo a to určitě bude :-D Mamka už se z toho teď hroutí, což nechápu, protože to není její byt a nebude se muset o nic starat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Tak to je zrovna u nás aktuální problém, moji rodiče trvají na tom, že pojedu od nich, přítel zase trvá na tom, že pro mě rozhodně nepojede. Jsem zvědavá, jak se tohle vyřeší. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame teda ty jsou krááásný a neokoukaný! super volba! a šatičky ti moc sluší! :-) @elissa23 my budeme tedy v hotelu ale já se budu chystat v našem svatebním apartmá a ženich jinde... A nešlo by že by se přemístil jinam a dojel by pro tebe domů k vám do domečku? @makovaapanenka vyexpeduješ ženicha? :-D to je krásný slovo :-D @assol a jak to chceš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :-) tak ty tulipánky byly i moje vysněné kytičky do svatební kytice...ale nakonec jsem to vzdala, páč bude podzim...a druhá moc krásná kytička pro mě je kala...takže já budu mít jednoduchou z kal...ještě nevím jaké barvičky...to se doladí podle toho pro jakou barvu svatby se rozodneme:-) Jinak já taky vůbec netuším kde se budu oblíkat já a kde budu třeba spát, nebo kam si pro mě přítel přijede, když bude svatba u nich na moravě a já tam nebudu mít svůj pokoj a svoje zázemí...bydlíme už 4 roky spolu u Prahy v domečku...ale naši ve východních Č a jeho rodiče na Moravě...takže pro nás to bude takový maraton...takže spíš se všichni přemístí tam kde ta svatba bude už den předem...ale kde se budu oblíkat pořád netuším...to bude ještě oříšek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Kaly jsou krásné. Ty jsou na podzim v sezóně? Ty bych možná chtěla taky. Jak bych to chtěla já, no to je těžká otázka. Já bych to chtěla tak nějak, aby byli všichni spokojení. A to nejde. Každopádně jsem včera poprosila kamarádku, jestli se můžu oblíkat u ní, protože my máme malinkej byteček a bojím se, že bychom se tam nevešli.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?