Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs No to bude krásné stříbrno bílé...takové něžné :-) Já se ještě pořád nerozhodla do jaké barvy to ladit...asi se rozhodnu až podle šatů...jestli budou šampaň a nebo bílé...aby mi to ladilo buď do teplých nebo studených tonů :-) už se holky fakt těším až si půjdu nějaké šatičky vyzkoušet....ale dřív jak za měsíc to asi nebude :-(
Odpovědět
@hatsepsut No jo když se plánuje takhle dopředu, tak je pak spousta času na změny, ale někdy je to na škodu :-) Já si myslím, že ta stříbrno-bílá bude nejlepší. Aspoň to bude všechno snadnější :-) A jakou máte vlastně vy?
Odpovědět
@gabu13 Jj taky si myslím. Je to zároveň takové slavnostní. Snad to projde u přítele, ale myslím si, že líp než fuchsiová :-D :-D Neboj taky se dočkáš ;-) Aspoň se na to můžeš ještě těšit, já už to mám za sebou a to jsem to zfoukla na podruhé :-D
Odpovědět
@akfs ja to prave nevymezia, podzimni barvy :) odstiny cervene, oranzova, hneda, zlata, tmave zelena...
Odpovědět
@hatsepsut Ty jo to bude krásný!!! To je paráda, že se nemusíš omezovat na jednu barvu :-)
Odpovědět
@akfs me to rpave prijde moc svazujici :) a to ja nemam rada: )
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu jenom na skok vás pozdravit. Jsem totiž nemocná a rozjelo se to naplno :-( Ani na ty dnešní šaty jsem nešla, což jsem obrečela. Jsem nějaká citlivka, když mám teplotu :-D ale snad se brzo vyležím, i když malá nemá moc pochopení. No ale musím to zvládnout. Tak se zatím mějte hezky a pěkné plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jé, to je škoda... Těšila jsem se na tvoje první šaty - foto... ;-) Tak se hlavně uzdrav! Teď to všude řádí... To je síla...
Odpovědět
@bronousek Uzdrav se brzy!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mám šaty!!! :-) Včera jsem byla ve Studiu Inspirace - milá obsluha a docela dobrý výběr, ovšem ne na mou postavu - prakticky všechno mi tam bylo krátké :-( Pak jsem však šla do Adiny na Pankrác, kde jsem se zamilovala hned do prvních šatů, které jsem vyzkoušela, jenže... Jenže mi dělaly na břiše ošklivé sklady (viz moje album) ;-( Slečna Lenka, která mě obsluhovala, však byla naprosto perfektní, snášela mi jedny šaty za druhými, no a nakonec říká: "Tady jsem vám ještě připravila takové šaty, jaké jste říkala, že byste asi nechtěla, ale vyzkoušejte si je..." A byly to ony! Sotva jsem si je oblíkla, hned jsem věděla, že žádné jiné už nechci, i kamarádka hned obdivně vzdychla a udělala jsem si v nich asi sedm fotek. Ale ty prostě nedokážou vyjádřit, jak jsou fantastické!!! Vlečka se dá elegantně připnout, navíc jsou teď asi o 12 cm zkrácené, takže se budou popouštět. Překvapilo mě, jak jsou lehoučké, vůbec jsem je na sobě necítila. Hned jsem si je zarezervovala. Měla jsem z internetu kupón na slevu, takže mě se vším všudy vyšly na 7 600. Do svatby se ještě rozhodnu, jestli si k nim vezmu i šál za 200, ten se dá zavázat i jako bolerko. Musím opravdu moc pochválit salón Adina na Pankráci - příjemné prostředí, obrovský výběr a naprosto profesionální obsluha. Jo a taky jsem se rozhodla, že asi budu mít rozpuštěné vlasy, tak jsem zvědavá, co mi z nich kadeřnice vytvoří - jen žádné ovčí kudrlinky! :-D
Odpovědět
@makovaapanenka Tak já sem bya tedy zvedavá co to bude za saty a..co jsem ti rozklikla album tak sem to aach udelala :) nejde jen o ty saty, ty jsou sice krasny ale vypadás v nich naprosto dokonale! ( nejsem pochlebovac a fakt pochválím jen to co s e mi líbí:) Děají ti dokonaou postavu, zvýraznují křivky, no rposte, podle mne sis lépe uz ani vybrat nemohla!!! a jako vlasy, to bych ti doporucovala toto - http://www.redlipsbride.com/wp-conten... nebo http://www.mai-fashion.com/?paged=3 - staré dobré hollywoodské vlny. Myslím ze to bude nejen eegantní, ale podtrhne to i ráz šatů - ovšem to je jen můj názor: )
Odpovědět
@bronousek Tak hlavně brzké uzdravení!! @makovaapanenka Krásné šatky, moc ti sluší!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka Ahoj, šaty ti opravdu moc sluší! Já jsem si v Adině nevybrala, zato v Inspiraci mám z jejich stránek vyhlídnutých pár šatů, tak snad se tam příští týden dostanu. A jak píšeš, že tam mají krátké šaty - kolik prosim tě měříš? Mně totiž zatim byla většina šatů dlouhých (měřim 167 cm), tak si říkám, že tady by to mohlo být akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Děkuju za pochvalu i za tipy, ukážu je kadeřnici a uvidíme, co mi na to řekne :-) Jinak snoubencovi se oba účesy moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Měřím 178 cm plus asi 5cm podpatky... :-N Takže Ty se bát určitě nemusíš :-) Jak jsem psala, šaty byly hezké, tak tam možná najdeš svoji "lásku" :-) Dej pak vědět :-)
Odpovědět
@makovaapanenka Ta to jsem rada :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Právě jsem objevila diskuzi Hra o přeborníka znechucení svatby, tak jsem si vzpomněla na tebe, respektive na tvoji rodinu ;-) Jdu se teď na ty přeborníky podívat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut krásně ty vlásky cos našla :-) @makovaapanenka krásnééé fakt ti moc sluší :-) budeš kočka!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Díky :-)
Odpovědět
@makovaapanenka Já tam jsem :DDDD
Odpovědět
@kristyn.g diy, me rpave prisli tem satum moc fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To mě nepřekvapuje :-D Mimochodem, když jsi tady psala, jaký chcete svatební dort a že jsi zvědavá, co na to vaši, přesně jsem uhodla jejich reakci o pár odpovědí dál ;-) Píšeš pořád o vašich - a co snoubencova rodina, tak je v klidu?
Odpovědět
@makovaapanenka no prave, ta je naprosto..:D moje tchyne se na to jen tesi a nic vic :)))tedy apson zatim teda: ))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No tak aspon nekdo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Dostala jsi v Clarionu taky časopis Tvoje svatba? Na straně 33 je tam takový pěkný závěr článku, když jsem to četla, vzpomněla jsem si na tebe. To bys měla vašim dát přečíst, určitě by jim to pomohlo uvědomit si, že svatba je hlavně o ženichovi, nevěstě a jejich přáních ;-)
Odpovědět
@smisca @makovaapanenka :) dostala, vidis musim si ho rpecist, jen jsem ho tak zbezne projela a pribalim ho mamce az tady bude o vikendu, nebo ji ho dam k ranni kave :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Tak koukám, že jsme měly plodný víkend. :-) Taky jsem si vybrala šaty. A já zkouším asi desatery... Do posledních šatů bylo přesně jasný, který to budou... Ale jakmile jsem si oblékla poslední, tak byly ještě lepší (jsme si říkali s doprovodem, že to není ani možný! :-D ) Takže za krásných 6 tisíc mám šaty... Už jenom doladit dlouhý závoj, který chceme s kamínkama a je to... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Gratuluju!!! :-) Od čtvrtka vím, jaký je to pocit :-) A jsou to některé z těch, co máš v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem je tam akorát dala. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?