Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@akfs aspoň bych jim poslala peprný email, pokud je nebudeš vracet :-D
Odpovědět
@bronousek Jj to určitě udělám, ale myslím, že jim je to jedno. K nám ty boty šli měsíc, takže si neumím přestavit, jak bych se s nima dohadovala. Asi se na to radši vykašlu a nebudu se nervovat :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Teda to mě mrzí že máš takovou špatnou zkušenost :-( Já pře ebay zatím z ameriky kupovala jen elektrickej teploměr na prcka co je bezdotykovej a s ním jsem teda spokojená...ale jinak asi nevím...taky těm obchodům na dálku moc nevěřím :-S Ale jak říkáš..hlavně se nenervuj...jedny blbý boty za to nestojí...pokud nebyly teda nějak extra drahý ;-)
Odpovědět
@gabu13 tyjo tak ty máš teda odvahu. Teploměr bych z takové dálky asi nekupovala a to nakupuju přes net vlastně všechno. U tak drahých věcí je pro mě přednější jednodušší reklamace než o pár stovek nižší cena. Taky jsme teď kupovali bezdotykový teploměr. drahota drahá
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já jsem právě tady u nás v ČR sehnala nejlevnejší asi za 650Kč a tam mě vysel i s poštovným na 300Kč, takže jsem si řekla že to risknu :-) a je úplně v pohodě...měří i na čele i v uchu a můžu říct že od normálního teploměru má max 0,2 st. odchylku...takže pohoda ;-)
Odpovědět
@gabu13 tak to jo. Myslela jsem, že máš dražší. Brala jsem to podle toho, co jsem teď objednávala - Thermofocus 0800H4 a tál mě 2200kč. Je to už ale bezdotykový infračervený. Včera došel a musím říct, že je perfektní. Kalibruje se na teplotu v každé místnosti, takže měří přesně. Sice peněz jako za prase, ale to pohodlí to vynahradí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs tak to mi je hrozně líto :-( a to si objednávala přímo od prodejce nebo přes ebay? Já si ted přes ebay objednala svatebbní kabelku, dlouhý závoj Ivory a spodnici a obal na šaty. Vyjde mě to levnějc než v ČR, tak jsem zvědavá co mi dorazí, doufám že to bude ok...
Odpovědět
Holky, že bych se na ebay koukla taky? A jak se tam nakupuje? Něco jakou aukro nebo mimibazar?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek jojo něco podobnýho, ale je potřeba mít kartu se kterou se dá platit přes paypal a trošku rozumět anglicky.
Odpovědět
@akfs jezis to me mrzi!!! ja si ted budu z usa objednavat pradlo - z frederics of hollywood, pod svatebni saty a sem zvedava fakt..jina ma rodiny prohlasila ze muffiny si muzu upict sama nemusim je snad mit na svatbe: D klasika, uz se jen smeju tomu...:(
Odpovědět
@gabu13 @kristyn.g nene neobjednávala jsem je přes ebay, ale přes normální e-shop :-/ Snad budete mít víc štěstí. Já už to riskovat nebudu :-D Asi dám na radu jedné nevěsty a koupím si bílý boty a nechám si je obarvit. @hatsepsut Tak to mě mrzí, že takhle musíš bojovat s rodinou. Nechápu, že má někdo potřebu pořád lidem zasahovat do soukromí a rozhodování cizích věcech :-(
Odpovědět
@kristyn.g v anglii jsem byla rok, takže anglicky umím plynule, to by nebyl až takový problém :-) akorát s těma paypal či co to je, tak tomu vůbec nerozumím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bronousek tak to určitě zvládneš :-D ;-) já teda plynule neumim ale zvládla jsem to :-) @akfs to je pěkně na houby... a to se dělá že se to obarví?
Odpovědět
@akfs ja taky ne. a rozhodla sem se. vykaslu se na ne!!!!!!. rpotoze dnes jsem byla se slecnou co mi bude sit saty a budou rposte perfektniiiiii :)) mam strasnou radost: ) a proto bude cela svatba perfektni tzn, jen a jen podle nas:) ))howgh, domluvila jsem :)
Odpovědět
tak holky, první věc, co mám na naši svatbu doma :-D dneska mi přišly vývazky na myrty. No jsou úžasné. I mamce se líbí a to už je co říct :-) Jinak do konce týdne by měly dorazit i šaty pro družičky. No moc se těším a doufám, že budou ty šaty tak pěkné, jak na obrázku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se i od paní majitelky dozvěděli, že jsme opravdu barvoslepí. :-D Paní to posoudila, uviděla jasnou stříbrnou výšivku a bylo vymalováno... ]-( Takže hurá na soud... No, to bude ještě zajímavé... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No tak to se ti nedivím, že to by si z Ameriky neobjednala za 2200, to já bych taky neudělala...ale tak jsem to riskla...a je taky v poho...když už máme horečky tak to občas přeměřím i normálním...ale je docela přesnej, takže pohoda ;-) určitě to za to stojí, protože mě třeba malej šíleně řval, když jsem ho měřila a mlel sebou tak, že to stejně nikdy nebylo možný změřit pořádně...takhle to jen pípne a během vteřiny to je hotové ;-) Jinak super že už máš doma vývazky a že už budou i šatečky pro družičky :-)pak dej hned vědět, jaký budou ;-) @hatsepsut Jej ty máš s tou rodinou fakt trable :-( kašli na ně...a huráááá že budou šaty podle tvých představ :-) Já měla dneska záhul...měla jsem tu na hlídačku 3,5 letou sousedovic holčičku, páč nemohla do školky, takže jsem si vyzkoušela, jaký by to bylo mít dvě děti a teda řknu vám že docela mazec...ale dalo se to zvládnout :-) zítra znova :-) pak jedeme v sobotu na ty hory, tak už se moooc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g hned u hotelu, mají tam hezkou vyhlídku na Slapskou přehradu, takže tam. Já jsem sice preferovala Červený hrádek u Sedlčan, protože tam je možnost to mít venku a při ošklivém počasí uvnitř. Takhle budeme jenom pod stanem, jestli bude pršet. Ale loni i předloni bylo 17. září pěkně, tak doufám, že do třetice se to taky vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca O tom červeném hrádku jsme taky uvažovali, je to tam pěkný co jsem viděla na fotkách :-) Tak snad počasí vyjde a bude moc hezké září :-)
Odpovědět
@kristyn.g No nějaká slečna mi to psala do fotoblogu, ale ještě jsem to nezjišťovala... @hatsepsut To je super, že se těšíš na šatky, určitě budou krásný. Já jsem si vybrala jedny a doma jsem to pak obrečela, prtz mi nepřišli najednou dokonalé a za měsíc jsem si vybrala jiné, na které se hrozně těším, takže to znamená, že jsou to ty pravé :-) @tekame Ty jo, tak to je síla!!! To vám teda nezávidím, ale věřím, ře to tvůj snoubenec zvládne :-) Aspoň máte veeelkou vzpomínku na svatbu a výběr svatebních šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na tohle se podívejte http://www.metacafe.com/watch/50441/w... snad se nikomu nic podobného nestane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g to jsem se ale pobavila...ale teda ten požár nakonci mě docela vyděsil :-) já jako hasič jsem už viděla že tam chytne všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 ty jsi hasič? To je dobrý :-) tak mužeš poradit na co si dávat pozor :-) já jsem chodila jako děcko k dobrovolnejm hasičum. Tak už aspon vim proč tam nemít svíčky... drahý se toho taky bojí. Ale máme létající lampionky a to asi 100 je skála na které stojí velký hotel takže to s těma lampionkama si budeme muset ještě rozmyslet...
Odpovědět
@akfs Ahoj, můžu se zeptat, píšeš, že jsi si vybrala šaty a nakonec sis vybrala jiné. Jak si to provedla se zálohou, nechala si ji propadnout, nebo se dala uplatnit i na něco jiného? Taky jsem si už vybrala šaty, byly moc hezké a sedly mi, ale byly v prvním salonu ve kterém jsem byla a paní mě říkala, že už se na září dost objednává, tak já si je zamluvila... Ted jsem trochu na vážkách, jeslti bych nenašla ještě hezčí, ale je mi lít té zálohy, je to 2000. Nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já nejsem hasič z povolání...ale taky dobrovolnej hasič ;-) ale u pár zásahů už jsem taky byla ;-) není to nic hezkého, když někomu hoří střecha nad hlavou, takže takovejhle ohýnek na svatbě mě fakt pobavil :-D ale zažít bych to nechtěla ;-) no já svíčky miluju...ale taky bych se asi bála je tam mít zapálený...kor když tam budou děti...takže my je možná budeme mít jen na ozdobu a když si je někdo bude chtít zapálit, tak ať si jí zapálí před sebou a hlídá si jí :-D
Odpovědět
@zdeni_3_9 Ahojky, já jsem to měla jednoduché, prtz jsem šla jen do jednoho salonu. Byla jsem jen v Naive, jiný styl mě nelákal. Poprvé jsem si zamluvila šaty a zaplatila 4000,- zálohu, pak v lednu došla nová kolekce a z té jsem si vybrala jiné favoritky, takže se jen přepsalo číslo šatů na smlouvě a celková cena se navýšila o 1000,-, prtz šlo o novou kolekci. Jinak nic. Netuším, jak je to když jdeš do jiného salónu... :-/
Odpovědět
@akfs dekuju, mam fakt z toho radost!!
Odpovědět
@hatsepsut A to je nejdůležitější!! Já jsem se právě chvilku brouzdala po fofoalbech, co jsou tady na beremku a hrozně mě nadchla barva svatby stříbrno-bílá. Je to neuvěřitelně elegantní. Navíc ta, kterou jsme si vybrali (fuchsiová), má asi tisíc odstínů, takže snad nikdy neseženem nic stejného. Už jsem informovala přítele, že bude možná změna, tak to večer proberem :-D On bude jistě nadšený, prtz z té fuchsiové má stejné obavy jako já. Boty mi došli otřesný, takže vlastně do barvy ještě nic koupeného nemáme :-D
Odpovědět
@akfs Tak to je super, jo stribrna s emi moc libi, ja zas vcera v metru videla slecnu s cokoladovo hnedou kabekou, se svetle ruzovou masi a ato byo teda dokonale! ovsem asi menit nic nebudu :))
Odpovědět
@gabu13 dekuju uz se tesiiiim! :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?