Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@tekame já spíš potřbuju vyzkoušet typově šaty, abych věděla co můžu mít a co ne. Vracet do salonů se už nebudu, stejně si je budu nechávat šít někde jinde. Posoudím podle fotek, aby to trochu vypadalo. Naštěstí tady ve městech je docela velký počet salonů, tak můžu zkoušet a zkkoušet do aleluja :-D
Odpovědět
@tekame Tak to je super, ja mysim ze budes v tech satech dokonala:) ale rpesto doporucuju pokud saten, tak s vysokym podillem elastanu, hodne se krci a pak to prave neni ono :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ježkovi voči, ještě se budu červenat! :-D Ale s tím materiálem máš pravdu, děkuji za radu... Ale stejně si to ještě rozmyslím a zítra dám vědět, jak to dopadlo. ;-) A koukala jsem na ten tvůj závoj... Nádhera. Takže nakonec přece jenom bude? ;-) Je pravda, že k takovému závoji se hodí jednoduché střihy a materiály. Prostě vynikne sám o sobě. A jak je dlouhý? Dělá vlečku, nebo je kratší?
Odpovědět
taky přemýšlím o závoji. Až na zem. Nakonec ho asi stejně objednám, ale kdoví, jestli na hlavě v den svatby bude nebo ne :-) ale už jako holka jsem ho chtěla.
Odpovědět
@tekame Děkuju :) Závoj dopadl tak, že jsem ho viděa na aukru, strašně se zamilovaa a chtěa ho a taky dostaa:) navic je novy, nepoužity:) je cca do pasu, je klasicky spanelsky, tj. nema dve vrsty ( pres oblicej), neni skoro naraseny, a ma jen jednu vrstvu a saha - tedy dyz ho mam tak vzadu pripnuty tak presne do pasu, pokud je rpipnuty nahore tak do pulky zad. Myselal sem ze bude kratsi ale nakonec vypada to ze je do pasu uplne uzasne: ) ja prave chtea kratsi ne ldouhy, i kdyz jsou krasne ale ke me se to nehodi..
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo jo, závoj chci taky... Moc se mi líbil krátký, ale budu zkoušet, tak uvidíme... Jestli vyhraje nějaký jiný... ;-) Akorát to všechno musím zkoordinovat tak, aby toho nebylo už moc. Ale na to přijdu zase jenom zkoušením. ;-) A jak jsi na tom se šatama? Usnulo to, nebo máš ještě dost času? ;-)
Odpovědět
@tekame Ve stredu nebo utery mam schuzku se svadlenou, sme uz domuvene takze budem rpobirat a vymyset nejlepsi varianty:) ja mylsim ze casu je dost, navic kdyz si saty nachavam sit tak to neni problem: )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Ahoj holky...jsem tu nová...můžu k vám??? Už dlouho na beremese nakukuju...ale zatím jsem se neodvážila se zaregistrovat...páč oficiálně ještě nejsem ani zasnoubená...ale s přítelem jsme 6,5 roku, máme rok a půl starého chlapečka a přemýšlíme o svatbě, zatím jsme se ale pevně nerozhodli, jestli to letos spácháme, ale kdyby jo, tak asi v září :-) tak proto nakukuju k vám :-) Plánujeme druhé mimi a rádi bychom svatbu stihli než ho počneme, což znamená naplánovat to vše zhruba od teď do září...myslíte že se to dá zvládnout??? Zatím jen tak přemýšlíme co a jak...tak nevím jestli se nakonec přítel rozhoupe a opravdu si mě bude chtít vzít...ale já si zase říkám když né teď tak kdy pak už :-D
Odpovědět
@gabu13 no vítej! :-) Máme to skoro stejně. Taky to musíme spáchat letos, jelikož jsem si vymyslela další miminko, i když po prvním porodu jsem rozkřikovala, že už nikdy :-D Jasně, že se to dá stihnout. Do září fůra času. Tak jen s chutí do toho a ať se tu s námi dobře cítíš :-) Jsou tu samé super holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Děkuju za hezké přivítání :-) no snad se přítel rozhoupe a opravdu mě o ruku požádá :-D řekl totiž že o opravdovém úmyslu si mě vzít mě obeznámí s prstýnkem :-D tak nevím jestli to nakonec letos stihnem s jeho tempem příprav :-D ale tak nějaká naděje tu je :-) Chtěla jsem se zeptat...co nejdřív zařizovat...místo...šaty...prstýnky...oznámení...co se vlastně všechno má a nemá??? Máme docela velikou rodinu...navíc přítel je z moravy a tam se ty svatby prostě slaví ve velkým...takže budeme mít asi tak 80 hostů...Co trvá tak nejdéle na zařízení a bez čeho se to neobejde???
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jeee já navíc koukám že se vám líbí stejné datum (10.9.2011) jako mě...ale já ho ještě nemám schválené :-D bodejť by jo...když si mě ještě ani nikdo nechce brát že jo :-) hahaha :-) Já se bojím abych si to tu ještě nakonec nezakřikla a přítel si to fakt nerozmyslel... =-) tak si radši nebudu dělat srandu :-) My se totiž bavili i o tom že bychom to nechali až po druhém mimi...ale zase Štěpánek se jmenuje příjmením po mě a nechceme aby z toho měl guláš až se naučí říkat jak se jmenuje a pak ho to budeme zase přeučovat...no nevím nevím
Odpovědět
@gabu13 no nejdůležitější asi místo, kde se vezmete, čas a hlavně datum. Pak místo hostiny a takové ty věci, co musíš dopředu zamlouvat...fotografa, cukrářku, pokud budete chtít kapelu atd. A pak takové ty drobnosti jako výzdoba tabule, Nebudu ti lhát, je toho docela dost. Možná si to pro lepší přehled najdi někde na netu pěkně sepsané v článku. Kamarádka třeba na matrice dostávala brožuru, kde byly všechny kroky sepsané. Joo a teď jsem si vzpomněla. Když si dáš "Můj fotoglog" tak by na pravé straně měly být údaje o tobě atd atd a níž je tam kalendář příprav. to si projdi a uvidíš. mě to docela pomáhá.
Odpovědět
Článek se načítá
@gabu13 mě taky vadí, že je malá jinak přijmením než já, takže na příteli bylo už jenom koupit prstýnek. Určitě jsem to nechtěla odkládat až po druhém, protože jak je teď málo peněz, pochybuju, že by to pak bylo lepší, neli hůř.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska po práci jdu prvně zkoušet šaty :-D už se moc těším jdeme s mamkou do andělského sv. studia a zítra mam v plánu skáknout do nevěsty :-)
Odpovědět
@kristyn.g doufám, že pak budou fotečky :-D abysme ti to schválily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek určitě budou :-) večer je přidám :-) V pátek totiž jedu k jedné nevěstě tady z beremka zkoušet a chtěla jsem mít srovnání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ahojky...a to jdeš do toho v Praze...nevím jestli je ještě jiné...ale radši se ptám...kamarádka když se vdávala tak měla šatičky taky tam odtud...a já mám v plánu tam pak možná taky jít...tak budu ráda za reference, jak se ti tam líbilo a jaký výběr měli :-) jo a prosím tě...jak dlouho dopředu ses tam objednávala na zkoušení??? Děkuju... Omlouvám se že mám pořád tolik otázek...ale je to pro mě nové...tak se musím trochu rozkoukat =-) ;-) @bronousek díky za ten tip s tím kalendářem příprav ;-) mrknu na to...jinak kapelu...to pokud nebude problém, tak by měl hrát přítelův strejda s kapelou...místo bychom asi měli jasné...jen jestli tam bude ještě volno...no a hostina by byla v restauraci u bývalého přítelovy sestry...takže taky po známosti...tak to snad nebude problém...spíš jde o to kolik to všechno může stát...protože to asi nebude úplně levná záležitost co???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak jdu v praze, do andělského jsem se objednávala dneska asi v 12:30 a jdu tam ve 16:00 :-) a do nevěsty se nemusí objednávat prej, tam jdu zítra :-) Jinak jsem volala do adiny a prý všední dny kolem 17hodiny jsou obsazené i dva týdny dopředu... Tak tam jsem se ani už neobjednavala. Uvidim jak vyjdou ty šatky v pátek co jedem k té nevěstě.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g A kde je ten salon Nevěsta? Andělský je od nás dost daleko...ale dojedu tam autem...ráda bych měla ale nějaké srovnání...už se těším až nám ukážeš fotečky :-) já sem takový kochací typ...ráda se na to dívám...ale upřímě sama sebe si moc představit zatím neumím...myslím že ve všem budu vypadat jako obří cukrovej bombón :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Ahojky, vítej mezi námi! Jo, září, to je pěkný čas, snad se nám všem vydaří... ;-) Já bych doporučovala úplně nejdřív začít s fotografem. Už teď má totiž většina fotografů plno... Já vím, že se to nezdá, ale my jsme fotografku zařizovali už v září a to nám bylo řečeno, že akorát včas. :-o Ale taky záleží odkud jsi a jak velké požadavky budeš mít. Ale přesto bych to neodkládala (My jsme ještě ani nebyli zasnoubení a přítel už fotografa řešil a zamlouval). Jinak na šaty a dorty a podobné věci, je ještě hodně času. Tak ať se dílo daří... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak ať s mamkou dobře pořídíte!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já jsem v Andělském studiu byla minulou sobotu a byla jsem moc spokojená. Někdo tady sice psal, že to tam je hrozné, ale záleží asi na tom, na koho se tam zrovna narazí a co očekáváš. Já jsem si tam vybrala nakonec hned ty první šaty, co jsem si tam zkoušela a musím teda říct, že jsem fakt ráda, že šatu mám odsud, protože salon mám hned za rohem, takže to pro mě bude praktický :-) Jinak salon Nevěsta je skoro hned naproti salonu Adina, takže většina nevěst bere tyhle 2 salony najednou. Blbý ale je, že se tam neobjednává, takže já jsem tam čekala asi 30 minut než se mě někdo ujal.
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Ahojky :-) díky moc za připomenutí...já bych ráda za fotografku kamarádku...sice není žádný profík...ale fotí jako profík...má super vkus a co jsem viděla její dílka tak jsem nadšená...navíc já bych se asi zs cizím člověkem nedokázala odvázat tak jako když mě bude fotit někdo známý:-) no a přítel teprve :-) takže pokud bude mít kamarádka čas a já doufám že bude...tak to nebude zase takový problém...doufám... |-| Já radši počkám až jestli se ten můj chlap fakt rozhoupe a bude mě chtít...jináč bych byla pak akorát smutná
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a fotografa jsme si taky zamlouvali už někdy v říjnu a už v tu dobu jsme dostávali hodně odpovědí, že už mají příští rok plno, takže s tím bych taky neotálela. Samozřejmě záleží na tom, jaké má kdo nároky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 super že si měla takové štěstí a narazila hned na první šatečky...já sem strašně nerozhodná...tak se bojím že to se mnou pak bude problém...taky se trochu bojím abych se do nějakýc šatů vůbec narvala...po prckovi mi zbylo docela bříško...asi bych měla nejdřív začít hubnout :-D Jinak já nevím ani kde je salón Adina....ale to už se pokusím najít na netu:-) díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já jsem si taky myslela, že se budu nějak dlouho rozhodovat. Když jsem byla v Adině, tak se mi tam jedny šaty docela líbily, ale nebyla jsem si právě 100% jistá, ale když jsem pak byla v tom Andělském, tak mi bylo hned jasné, že to jsou ty pravé šaty pro mě, takže jsem si je hned zamluvila. Jinak si normálně zadej na netu salon Adina a salon Nevěsta a oni ti vyjedou. Je dobré se do Adiny objednat a do Nevěsty jít pak hned bez objednání. Co jsem byla v Adině s dalšími 2 nevěstami, tak jsme se pak všechny zase sešly v Nevěstě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na pankráci (pražského povstání) @aneleh81 pai v tom andělskom zněla v telefonu v pohodě... taky jsem četla nějaké špatné zkušenosti, tak jsem docela zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za navigaci :-) Holky a kolik tak stojí půjčení šatů??? Kamarádka si půjčovala v HK asi před měsícem a stály jí 12 000...a to mi teda příjde už docela hodně...dají se sehnat i levněji???
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Někomu se možná nemusí líbit, že se tam objedná a pak tam stejně musí čekat, ale ono je to těžké, když se tam objednává po hodině a pak tam někdo je třeba 2 hodiny (jako já), takže chápu, že někdy mají trochu skluz. Já jsem tam taky chvíli čekala, ale nevadilo mi to, protože jsem si to chtěla užít a ne se rozčilovat :-) A pak je jiná věc, na koho se tam zrovna narazí, ale já jsem tam byla 2x a nemůžu říct o nikom, že by byl nepříjemný. Tak jsem zvědavá, jak se ti tam bude líbit a potom poreferuj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak 12 000 byla moje horní hranice a nakonec mám za 9000, ale dají se sehnat určitě i levněji. V Praze je to vždycky o něco dražší, ale záleží jaké šaty a kde si vybereš. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?