Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@bronousek A co kdyby sis koupila zlatý prstýnek jen ty a prítel z oceli? na to ze to nebude ladit, bych to nehrála, pokud ho on nebude nosit, tak bych se ta vykašlala..
Odpovědět
@hatsepsut to nás už taky napadlo, ale musíme se o všech možnostech ještě poradit. Už padly i návrhy, že bysme si mohli utrhnout dlouhou trávu a namotat stylově na prst při obřadě :-D ale to jsem teda zavrhla :-D Až tak stylová opravdu být nemusím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já už mám šaty vyřešené, minulý týden jsem si je již rezervovala v tom Andělském studiu. Tam právě měli docela velký výběr šatů s ramínky. Vybrala jsem si právě ty za krk, co mám ve fotoalbu. Na mě tak pěkně sice nevypadají, ale na to, že jsem o šatech za krk vůbec neuvažovala, tak jsem z nich nakonec byla nadšená. Až se k tomu dostanu, tak tam vložím fotky ze salonu :-)
Odpovědět
@aneleh81 myslím, žes vybrala doře. Jsou fakt krásné! Hlavní je, že ses v nich cítila dobře. :-) Já to mám takové zvláštní. Musím mít buď ramínka normální přes ramena a nebo žádné, Jinak mi to dělá strašně velké ramena, ani nevím, kde jsem k nim přišla ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek já bych to taky nakombinovala :-) když bych chtěla zlato ale přítel ne :-) Já tedy taky zlato chci. Dostli jsme od Milana rodičů snubáky (jsou rozvedení) a dáme je na protiučet. Takže by nás prstýnky prý mohly vyjít do 5tisíc.
Odpovědět
@kristyn.g takhle se to taky pokusíme udělat. Navíc jsem od tchýně dostala k narození dcery takový zlatý ohavný prsten, který si nikdy nedám na prst tentokrát ne proto, že ji nesnáším, ale proto, že je fakt škaredý. Tak ho roztavíme asi taky :-D Jinak nám říkala moje babička, že má ten její snubní a že ho snad ani nikdy nenosila (děda umřel když mi byly dva roky a babička navíc dělá v lese), takže mě ještě napadlo, že bych si ho nechala pro sebe a Tomovi bysme nechali přidělat ten samý z toho mého prstenu co jsem dostala. Bylo by to hezké, mít babiččin snubní. Moc by to pro mě i znamenalo. No uvidíme, jak to dopadne. Dneska se o tom ještě pobavíme :-) Pak dám určitě vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek jojo určitě napiš :-) to s tím nápadem s babičiným prstenem je krásný nápad :-) Teda jestli se ti ten prsten líbí... Nam se totiž ty snubák po rodičích moc nelíbí a jsou dost ošoupané....
Odpovědět
No já navíc mám tu smůlu že jako jediná v rodině miluju bílé a nesnáším žluté zlato :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...:-) Tak sme se včera večer opět bavili o svatbě a o rozpočtu a o tom že bude asi v září...a vypadá to že to snad fakt letos klapne ;-) tak už fakt jen počkat až se přítel rozhoupe...snad jo :-) @bronousek s těma prstýnkama to je dobrej nápad, pokud se ti líbí ten po babičce, tak bych neváhala :-) já mám normální prstýnek z chirurgické oceli a je to teda dost poznat...navíc mi příjde že se strašně rychle poškrábe a není hezkej...ale to je asi problém všech lesklých prstýnků... @aneleh81 už se moc těším na ty fotečky šatů :-) Já už bych si taky ráda šla nějaký zkusit...ale když vás tu tak poslouchám, tak se obávám že už sem to tak tochu prokaučovala...že už je docela pozdě ne??? jako já se k tomu asi nedostanu dřív než za měsíc...páč bych tam ráda šla už s termínem svatby...a to musíme nejdřív jet na moravu a zeptat se jestli nám zamluví termín na zámku...no je to takové složitější...
Odpovědět
@kristyn.g má hodně podobný s mojí mamkou a ty se mi právě líbí - klasické s rytinou. No uvidíme ještě, jsem docela nahlodaná i na ty ocelové. No nevím :-D dilema jak blázen :-D
Odpovědět
@gabu13 já toho svého taky musela nakopnout :-D samotného by to nenapadlo a na Vánoce by mi místo zásnubního prstýnku koupil knížku :-D Knížky miluju, ale letos jsem ráda udělala vyjímku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut taky nemám ráda žluté zlato...sice mám prstýnek, řetízek i náramek a dvoje naušničky...ale vše to mám asi od 14 let schovaný doma v krabičce a nenosím to :-p mám radši stříbro a bílé zlato...naštěstí přítel to chápe, takže u nás to bude jasná volba pro bílé...ale o to je jasnější že si je budeme muset celé koupit, páč je nemůžeme nechat udělat z toho co máme doma...páč doma nikdo bílé zlato nenosí a nikdy nenosil
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bronousek Tak to jsi měla hezký vánoční dárek :-) já dostala knížky :-D ale ne já si je moc přála...ale prstýnek bych taky brala klidně už dřív...ono ho to nakonec napadne...ale on má na všechno dost času a se vším se musí nejdřív sám v sobě srovnat :-) na to že budeme mít prcka sem ho taky připravovala dost dlouho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Myslím, že na šaty ještě pozdě určitě není. Říká se tak půl roku předem, takže si myslím, že ještě máš čas. Jen třeba už nějaké modely budou zabrané, ale výběr je veliký, tak si určitě vybereš. A hlavně nemůžeš jít do salonu, když nevíš datum svatby, protože na to se ptají jako první, aby ti nenabízeli šaty, které si už na tu dobu někdo rezervoval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 Já vím...právě proto říkám že určitě dlouho ještě zkoušet nepůjdu...páč musíme nejdřív zarazervovat ten termín...navíc máme takovej problém kde tu svatbu mít...možná mi poradíte...já sem z východních Čech a přítel z moravy...navíc bydlíme společně u Prahy...takže takovej docela dost rozstřel po republice :-( no ale když budeme dělat svatbu u nás...tak je to na prd, protože tam nemáme žádné moc hezké místo a navíc většina hostů bude z moravy, páč přítel má větší rodinu...takže by byl problém i s ubytováním...ale když to bude zase na moravě...tak na té svatbě určitě nebude moje babička a děda, protože to je pro ně daleko a nedojeli by tam...babička už nemůže ani chodit a děda už by to asi taky nezvládl....tak mi to je zase líto :-( ale co když by nešli ani na tu svatbu co by byla u nás...a já bych to kvůli nim celé přestěhovala...no je to docela oříšek :-( co radíte??? Praha nepřipadá v úvahu z obou důvodů...neměli bychom kam ubytovat lidičky a babička s dědou by sem nedojeli :-(
Odpovědět
ahojte nevesty, tak ja som tu nebola len zopar tyzdnov a tu sa toho ale udialo. Ja nejak nestiham ale uz pristi vikend si ideme pozriet miesta ktore sa nam pacia tak dufam ze neco vyberame a favorita uz asi mame. @gabu13 podla toho co pises tak ja by sla k pritelovi :)
Odpovědět
@gabu13 Ahoj a muzu se presne zeptat odkud jsi? Ja sice jsem z moravy, ale ze stredni a pardubicky kraj zacina u nas asi za 4 km za vesnici :) Tak bych moha poradit nějaké místo, nějaký průsečík, docela se v okolí vyznám :)) i když taky s mužem žijeme v praze:)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 já bych se babičky s dědou zeptala, abys viděla jak moc o to stojí ... nebo bych to udělala u přítele a nechala to pro ně natočit na video :-)
Odpovědět
@gabu13 něco podobného jako kristyn.g jsem chtěla taky napsat. A řešila bych to stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky...asi to tak uděláme....že se jich zeptáme, jestli vůbec chtějí na tu svatbu jet a pak se rozhodneme :-) při nejhorším to video to jistí :-) díky za tipy :-) @hatsepsut já jsem ze Žamberka a přítel je z Jaroměřic nad Rokytnou...tam je zámek fakt krásnej...ale u nás není nic moc...je tam v okolí jen Letohrad a tam se mi to moc nelíbí...a jinak je to všechno už dost daleko...to víš je to skoro na horách a tam se toho moc nestavělo...:-D snad to nějak domyslíme...teď jsem počítala lidi...kolik by jich tak bylo...a je to tak nějak zhruba 70 lidí...sem se bála že to bude ke stovce ale je to kolem 70, tak to ještě jde ;-) Kolik máte taky vy lidiček a jaký na to máte rozpočet...jestli se teda můžu zeptat...vůbec si neumím představit co kolik bude stát a kolik tak počítat na osobu???
Odpovědět
@gabu13 Ja jsem od Lanškrouna:) Tak jeste me napadl Lanškroun a pokud máte církevní obrad, tak bych doporucila Králíky- kláster hedec, je to tam fakt krasne..nebo castolovice, ale to uz je dal:) jinak by jěště slo neco v okoli olomouce, treba litovel - dobra hospoda a obrad v namesti na hane..to neni tak daleko..ale zas u Letohradu je rpý nějaké dobrá hospoda- mezi jablonym a letohradem, v nejake vesnici, je to statek, pry tam dobre vari a maji tam i ubytovani..pokud budes chtit tak zjistim jmeno, nepamatuji si ho:) My mame max 25-30 lidi, a orzpocet nam vychazi do 50 se vsim..ale zas jak jsem tu uz psala, my sme ti udajni skrti :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zpět doma ze zkoušky šatů... Tedy, ne že by nebyly dobře ušitý, ale ty číňani jsou barvoslepí... Jinak by výšivka nebyla místo stříbrné zlatá... No, spálili jsme se a jdeme dál... Sice to pak s vrácením peněz v salonu bude fuška a bůh ví, jestli je někdy uvidíme... Ale příští týden se budou obrážet svatební salony. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to mě fakt mrzí... :-( Neviděla jsi náhodou někdy minulý týden film Tchýně a uzený...? ;-) Docela mi to připomíná vaši situaci ;-) Ale doufám, že u vás to bude mít šťastný konec!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ježišmarja, oni Tě buzerují až takhle?! :-o No to je teda fakt síla... 8-( Opravdu se Ti vůbec nedivím, že Ti to bere chuť cokoliv zařizovat. Snad se to do září aspoň trochu zklidní...
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Hm, taky síla, držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Koukám, že jsme si v Bereniké zkoušely prakticky stejné šaty :-) A které se Ti líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Když se vdávala známá, co je jedináček a nemá ani žádné bratrance se stejným jménem, vzala si manželovo příjmení a nechala si i svoje. V úředních dokumentech je to sice strašně dlouhé (má i dlouhé křestní jméno :-D ), ale do telefonu a tak se můžeš hlásit tím manželovým, ať lidi nepleteš, a rodové jméno bude zachováno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já bych z prstýnku neslevovala, když ho budeš nosit celý život. Jestli manžel ne, tak Ty můžeš mít zlatý a manžel z nějakého levnějšího kovu, v dnešní době už nemusí být oba stejné. A jestli máte ještě vlastní zlato, tak se taky dá ušetřit, co jsme se ptali ve dvou zlatnictvích v Praze, tak z celkové ceny odečtou 250-350 za gram vlastního zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut A předpokládám, že to Ti taky otloukají o hlavu, ne...?
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame A to nejde předělat...? Samozřejmě v ceně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?