Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jak jsem tenkrát...je to už víc jak dva roky zpět... byla v Andělském s tou kamarádkou...tak sme taky chvíli čekaly...ale myslím že nám to nevadilo...zatím jsme si prošly katalogy a vybraly co se nám líbilo a paní nám je pak hned donesla a vybírání bylo snazší...spíš mě mrzelo že ta slečna co nám šaty nosila se nijak nevyjadřovala...navlíkla je na kamarádku a zase odběhla...chápu že toho měla víc...a na druhou stranu byla fakt ochotná vyzkoušet kamarádce všechny šaty na jaký si vzpomněla...jen u některých ji řekla že ne že sou na ní moc dlouhý a že by jí je nemohli zkrátit, tak že si je ani nezkoušela...myslím že to tam bylo docela v poho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 A vyfotila ses ty sama v těch šatečkách jak sis je vybrala??? Ukaž se nám ;-) Já bych asi pak ráda taky nějaký s ramínkama...ale nevím jestli to nebude problém...protože mi příjde že všechno se dělá jen bez ramínek a minimum je s ramínkama... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to jsem měla stejný problém, nechtěla jsem korzet bez ničeho, chtěla jsem taky něco s ramínkama, ale ve většině salonech skoro nic nemají. V Andělském mi připadalo, že jich tam mají poměrně dost na výběr (oproti jiným) a i slečna říkala, že to bývá problém, když to někdo chce, takže oni se právě snaží mít od každého něco. V katalogu sice skoro žádné neměli, ale nakonec mi jich přinesli docela dost. Takže to se chce neodradit, když si v katalogu nic nevybereš...A nějaké fotky mám, ale jsou fakt nepovedený, takže ty bych se sem styděla dát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nene...určitě ti to sluší :-) ale nebudu tě nutit...samozřejmě to je každé z nás věc jestli ukáže fotečky ze zkoušení :-) jen mi příjde že na modelce to vždycky zkresluje;-) co myslíš ty??? Jsem ráda že si mě navnadila že tam nějaké mít budou...já si totiž neumím představit že bych byla nahoře celá tak nějak holá...jsem totiž trochu oplácnutější a připadala bych si asi divně Teda teď jsem se dívala na ten rozpis co je v profilu...a toho teda je na zařízení :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já jsem si nějaké jen s korzetem taky zkoušela a prostě jsem se v tom necítila a taky jsem byla nějak nesvá, že jsem taková holá. No jo na modelce vypadají všechny šaty pěkně a pak když si to vemu na sebe já tak je to strašný. :-) Věřím ale, že kdyby mě vyfotil nějaký profík a pak mě trochu vyretušoval, tak bude vypadat stejně jako ty modelky :-D Můj přítel taky trochu fotí a říká, že většina těch fotek s modelkama ve svatebním jsou retušovaných a upravovaných, aby to právě vypadalo dobře, takže to mě trochu uklidnuje :-) A se zařizováním hlavně žádný stres, aby si to člověk užil!
Odpovědět
Profilova fotka
No to si taky myslím že to je vyretušovaný...jako je mi jasný že nikdy nebudu tak hezká jako modelka...páč mám asi o 20 kilo navíc...ale věřím že fotky od profíka udělají hodně :-) no ale tak já bych nepohrdla ani tvojí fotečkou od neprofíka...pro předstvu :-) nechci tě ale ukecávat:-) já si pamatuju že tam v tom andělském bylo takové divné světlo a ty fotky od tamtud byly nic moc...ale určitě to i tobě sluší ve vybraných šatečkách...stejně jako tenkrát kamarádce :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak jestli se mi ty fotky podaří nějak dostat do počítače (jsem technický antitalent), tak je sem dám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 A nepamatuješ si nahodou jestli tam měli i tyhle co dám na fotečku...ty se mi totiž líbí nejvíc :-) a jsou i od nich ze stránek...ale jestli budou to nevím...ráda bych si je ale zkusila...jsou jednoduché a při tom zajímavé...prostě můj vkus...tak kdyby si je tam zahlédla tak dej vědět prosím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to si nejsem jistá. Nějaké podobné jsem si tam taky zkoušela, ale jestli to byly tyhle, tak to ti fakt nepovím.
Odpovědět
Profilova fotka
Neva...jen jsem to zkusila se zeptat...ještě si mě ani nikdo nebere...tak bůh ví kdy půjdu na nějakou zkoušku šatů...třeba do té doby budou ještě nějaké jiné co mi padnou do oka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já bych se podle obrázků vůbec neřídila... ;-) Taky jsem měla vybráno podle fotek, ale nakonec jsem si vybrala ty, které na fotce vypadaly... No, ani bych si jich nějak extra nevšimla... A to jsem z fotek fakt slintala... Takže jako inspirace pouze na typ šatů ok, ale peostě si stejně vybereš jiné. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo asi máš pravdu...já jen doufám že mi vůbec něco bude :-)
Odpovědět
@smisca Vracím se k diskuzi se šatama z Naive... Já mám velikost 38-40, což mi paní řekla, že je běžná velikost jejich šatů a můžu říct, že jsem zkoušela cca 7 šatů a všechny mi padly. Ty které jsme si vybrala, budou potřebovat trošku zabrat korzet, ale jinak super. Já bych se toho vůbec nebála a abysis pak říkala, žes měla jít kouknout, tak to raději běž rovnou. Já byla a jsem ze šatů nadšená!!!!! Navíc mám 181 cm a všechny jsou mi akorát i délkou, takže paráda!!!!! Na menší se dají prý lehce upravit.
Odpovědět
Jinak jsme byli o víkendu v Olympii na svatebním veletrhu a nic moc :-/ Měli tam hlavně šaty (ty mám vybrané), prstýnky (máme vymyšlené, ale nikdy jsme je nikde neviděli, takže si necháme dělat) a jinak nic. Chtěli jsme si tam vybrat oznámení - jeden stáneček a to ještě hrůza. Jediné, co jsme si zařídili, tak schůzku na pondělí 31.1. v Brně v Komíně v obchodě nejkrásnější svatba po zavíračce, kde plánujeme nakoupit organzy a stuhy na výzdobu aut, kostela atd., pak nějaké drobnosti, co tam zahlídnem. Paní to má prý v oku, tak nám lehce poradí, kolik čeho vzít a když něco nevyužijeme a nepoužijeme, tak to vykoupí zpět :-) Už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vítám všechny nové nevěsty. Já jsem byla v Andělském v pondělí a taky si nemůžu stěžovat. Obsluhovala mě mladá holčina, půjčovné za šaty se pohybovalo kolem těch 9 tisíc. Pak jsem byla ještě v Bereniké a tam se mi moc líbily šaty za 4500,- Kč. Jestli jste zvědavé, tak můžete mrknout ke mě do alba na fotky ;-) @akfs do Naive ještě zajdu, ty velikosti jsou fakt různé - zkoušela 36 i 42, což už je docela slušnej rozptyl :-D Taky chci do Kleinodu a možná obejdu ještě pár malých salonů, jestli by tam neměli něco pěkného a levného... @makovapanenka v Inspiraci jsem zatím nebyla, ale zatim s ní pořád počítám. Příští návštěva salonů bude nejspíš příští týden...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs já taky nebyla z veletrhu zrovna nadšená, asi jsem se moc těšila :-( ... jela jsem tam hlavně kvůli botám a prstýnkům a s botama tam byla jedna jediná paní, která tam měla minimum bot a ještě nic moc :-S ; prstýnky taky žádná sláva, naštěstí tam byl Lukáš Rýdl, takže jsme objednali u něj. Po šatech jsem se moc nedívala, protože už mám vybráno; oznámení si uděláme samy; s dekoracema taky nic světoborného, jenom právě ta paní o které píšeš, mile překvapila a spoustu drobností jsem u ní nakoupila :-) Ještě jsem pořídila šperky, které mi budou ladit k půjčeným šatům a korunce (byl tam sám výrobce)... ale podvazky a punčošky žádná sláva :-| Bílé punčošky jsem nakonec pořídila v Calzedonii (za poloviční cenu než nabízeli veletržníci!). Doufám, že tento víkend bude svatební veletrh u Vaňkovky lepší :-p
Odpovědět
@smisca No ale musím tě upozornit, že půjčovné v Naive se pohybuje hodně vysoko. Celkem 15 000,- a já mám z nové kolekce za 16 000,- (v tom 4000,- záloha), takže celkem síla :-| @clara.7 Souhlasím. Já jsem si tam nekoupila vůbec nic, spolíhám na to pondělí, že tam nakoupíme vše potřebné. Podvazek dostanu k šatům, podprsenku už jsem si koupila, ale teď ji nosím na plesy, tak si asi koupím ještě jednu :-D Jinak tak různě, co mi padne do oka :-)
Odpovědět
Jo a budete si někdo nechávat manželovo příjmení v nepřechýlené podobě bez -ová? Přítelova rodina je původem z Německa, takže mají i typické německé příjmení a dneska jsme se konečně rozhodli, že si ho nechám tak, jako ho má on. Jeho maminka je sice s -ová, prtz to tenkrát neřešili, ale my to budeme mít takto. Nemám ráda, když se to komolí a rodina proti tomu nemá námitky, tak jsme se konečně ujednotili v názoru :-) Jsem zvědavá, co na to budou říkat na matrice, prtz jsme četla pár diskuzí, že někde super a někde vůbec nechtějí. No jako budoucí právnička (snad :-D ) jsem si nastudovala potřebné zákony, ať vím, čím se ohánět, když narazím na tu horší variantu :-) Správně to lze, pokud by byl manžel cizinec (nemá bohužel německé občanství), já cizinka, žili bychom v cizině nebo poslední možnost, pokud se hlásím k jiné národnosti, takže podepíši papír, že se hlásím k německé národnosti a je to :-) (národnost, je váš momentální pocit, každou chvíli se můžu hlásit k jiné) :-) Tak jen kdyby to někdo plánoval...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs jj, vím, že tam mají luxusnější šaty za odpovídající cenu. Ale přijde mi, že tam mají úplně jiný styl než všude jinde. Moc se mi líbí ty tvoje šatičky, po takových také koukám, ale moc k vidění nejsou. A nakonec možná stejně vyberu něco úplně jiného :-) U nás je to se jmény tak, že můj taťka by byl nejradši, kdybych si nechala svoje, protože jinak "vymřeme po přeslici" :-) Jenže přítelova rodina je na tom stejně. A určitě by to bylo komplikovanější, až budou děti, takže jsme se shodli, že se budeme jmenovat stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem byla dneska zkoušet ( vis me album :-) ) Holky v tom Andělskym maj moc hezké šaty, slečny ochotné ceny 8-10tis. podle modelu a nemužu si na ně stěžovat... Byla jsem i v Ecle, a tam nic moc výběr, ted mají hodně plesovek.... Pak jsem stihla zajít do Naiv a fakt že ceny docela mazec... ale ty šaty panečku pěkný... Na mou postavu se ale nejvíc hodili ty Mori lee ze Andělského. Zítra jdu ještě do nevěsty. V pátek si jedu zkoušet šaty k jedné nevěstě která prodává, je to podobný styl jako číslo 2. co jsem zkoušela(konkrétně jsou to Levante co prodává) a věřím že by mohly vyjít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Teda ty jsi toho stihla. A do Naïve berou i bez objednání? Já jsem Levante zkoušela v Andělském studiu (viz fotka č. 40 - akorát neni vidět vlečka)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca no vidíš, a já je nepoznala :-) a říkala jsem si že vypadají podobně jako ty moje 2. :-) No to víš když v mé velikosti (46) neměli takový výběr :-) A v naive jsem přišla na slepo, počkala jsem a pak jsem dvoje šaty ozkoušela... Ale kdybych se objednala, tak bych jich určitě zkusila víc... přišla jsem tam hodinu před zavíračkou...
Odpovědět
Zdravím holky :-) Pročítala jsem si poslední příspěvky a docela mě zařáží, že máte takový problém s ramínkama. U nás v salonech to funguje tak, že i ke každým korzetovým šatům dostanete ramínka, abyste si je popřípadě připly, když šaty třeba budete chtít na prsou odlehčit. A máte výběr z tlustých nebo úplně tenkých ramínek. U vás to tak není?? Jinak byli jsme se s přítelem dívat na ty prstýnky. Musím říct, že ceny zlata se za pár měsíců docela vyšplhaly nahoru. Až jsem nevěřila. Z mého plánu pořídit prstýnky za pět tisíc asi nic nebude. No nic, posbíráme doma zlato, co máme, a budem to muset spáchat nějak tak. Ale pěkné kousky tam měli. Naštěstí v tomhle máme s přítelem stejný vkus. Akorát do mě pořád hučí, ať si pořídíme ty z chirurgické oceli, ale ty já nechci. Chci prostě zlaté ... :-(
Odpovědět
@bronousek Já bych měla z chirurgické oceli strach :-/ Kamarád dělá u hasičů a párkrát mi popisoval, jak museli vysvobozovat ženský z prstýnku v nemocnici, když si třeba zlomily ruku a otekla jim. Měli prstýnek z chir.oceli a s tím si lékaři moc neporadili. Musí ti ten prst pak umrtvit a pomalu ten prstýnek přebrušovat. Nechtěla bych narazit na hasiče s rozklepanýma rukama :-D :-D Ne jako opravdu to v takových případech není legrace. Zlato i stříbro se dá přecvaknout, s tím už máme taky zkušenosti, ale s chir.ocelí je to složité a to měla paní prý úzký prstýnek, neumím si představit široký snubák. Ale tak někomu se to líbí a hlavně ta cena je asi o dost jiná...
Odpovědět
@bronousek Můžeš to před nastávajícím uhrát na panickou hrůzu z brusky :-D a ne na oblibu zlata a uvidíš, že potom poleví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek S našitím ramínek jsem v žádném salonu problém neměla, všude mi to taky nabízeli, ale ve výsledku by to stejně vypadalo, že to jsou normální korzetové šaty, ke kterým někdo přišil ramínka a na střihu šatu by to stejně nic nezměnilo. Spíš jsem myslela šaty na ramínka, které pak samozřejmě mají úplně jiný střih a vzhled než korzet. Mě se třeba líbí šaty s výstřihem do véčka s ramínkama normálními nebo za krk a to z korzetových šatů bez ramínek asi těžko někdo vyrobí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Jak koukám na tvoje fotky, tak jsme si v Andělském zkoušely stejné šaty :-) Č.43 se mi taky líbily, ale nakonec jsem si vybrala jiné :-)
Odpovědět
Jo holky, kdyby mi v šuplíku leželo jenom tak deset tisíc, tak neváhám a prostě kupuju zlato. Jenomže naše finanční situace je trošku někde jinde. Takže to nakonec opravdu vidím na tu ocel. Celou noc jsem o tom přemýšlela a musím říct, že kvůli prstýnkům, který stejně přítel kvůli práci nebude nosit, se nehodlám zase zadlužit. Ani nevíte, jak mě to strašně štve. Ale co má člověk začít dělat?? Krást?? :-( Chce se mi z toho brečet ... :-( ;-(
Odpovědět
@aneleh81 no říkali, žeprej je to na to, že kdyby už pak člověk nemohl a zdály se mu šaty těžké, tak si je může připnout. Ale designově řešené třeba za krk nebo klasické na ramínka, to je asi problém. Budeš si půjčovat šaty? Kdyby sis je nechala šít, tak je to asi jednodušší navrhnout si na ně i ramínka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?