Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 :-D mně se taky ještě stává, že se musím zamyslet, čí vlastně jsem :-) díky za gratulaci, asi stejně budeme muset vymyslet jiné jméno, protože aby měla chudinka svátek v říjnu, narozky v listopadu, pak Mikuláš, Vánoce, a zbytek roku nuda, to se mi nechce
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 jo to je pravda...Štěpík má svátek dva dny po vánocích a taky ani neví e ho má...páč jak jezdíme ještě po příbuzných a tak..tak dostává dárky ještě k Vánocům a na svátek všichni zapomenou...ale to je jedno my mu to vynahradíme ;-) narozky má v srpnu tak aspoň takhle to má rozdělené ;-) je dobře že nad tím takhle přemýšlíš...znám lidi co mají Evu a narodila se na Vánoce...no to je pomsta fakt hnusná!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 to teda jo, já jsem naštěstí taky v srpnu
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Gratuluju!!! :-) A kdy máš termín? Jinak to asi bude tak, jak říkáš, prostě si asi o každý projev citu budeš muset říct, když to tvůj manžel jinak nedokáže. Pozitivní však je, že žádosti vyhoví :-) Jedna moje kamarádka má doma taky podobný exemplář, sama je tedy poměrně rázná žena, ale jednou už nevydržela a kvůli něčemu se rozbrečela a manžel tam prý stál úplně bezradný, vůbec nevěděl, co má dělat, a nakonec ji poplácal po zádech se slovy: "Nonono." :-D Když mi to předváděla, málem jsem se taky rozbrečela, ale smíchy :-D Jinak u mě se svátek, Vánoce a narozeniny taky odbudou během šesti týdnů, tak aspoň že výročí seznámení máme v březnu a svatbu v září :-) A jeden náš známý to má dokonce scuknuté do necelých dvou týdnů a ke všemu se seznámili na silvestra! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak to je fakt pech :-) termín teoreticky v půlce listopadu, ale je to zatím jen podle nějaké internetové kalkulačky, na další kontrolu jdu za měsíc, tak se snad dozvím přesněji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy:-) Já mám teda taky všechno v prosinci, ale když jsem byla malá, tak mi to naši vždycky vynahradili na den dětí. Jinak já bych šla nejradši taky těhulkovat, protože teď máme v práci dost dusno. Člověka ani nebaví tam chodit. :-( Takže momentálně se upírám na druhou půlku července, kdy jedeme na poznávací zájezd do Portugalska a Španělska (jako taková druhá část svatební cesty).
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Jé, to bude super! :-) Ale raději se na nic neupínej, ať pak nejsi zklamaná, když to nepůjde hned. A do července je ještě času dost, třeba se to do té doby v práci zklidní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca je super když je na co se těšit :-) holky, dneska byl tedy hrozný, hrozný den, příšerná vedoucí mé absolventské práce si asi poprvé přečetla tu mojí absolventskou práci a totálně mi jí uťala a prohlásila, že takovou hrůzu ještě nečetla... Ono to taky hodně bude tím, že ona vyučuje statistiku a mému tématu moc ani nerozumí. Takže mi ani konstruktivně nedokáže říct, co od toho tedy očekává, když se jí to nelíbí :-( domluvili jsme se na nějakých úpravách a musím teď makat jak divá abych to tedy předělala aby byla alespoň trochu spokojená do úterý. Taky holky nevíte o někom, kdo za peníze opravuje texty? Já jsem dneska přemýšlela nad tím, jak dlouho to moje nervy asi vydrží, protože z toho stresu za poslední dobu už je moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To musí být děsný, když ti člověk, který ti s tou prací má vlastně pomáhat, takhle "podlomí kolena". Držim ti palce, ať to zvládneš. Třeba měla vedoucí jen nějaký špatný den... Nebo už to nějak dopadlo?
Odpovědět
@kristyn.g Já bych zas potřebovala někoho kdy by sepsal tu výzkumnou část. Teorii mám, dotazník také a aj nějaké výsledky, ale sepsat to a vymyslet k tomu nějaké povídání to mi nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ahoj, tak jak jsi dopadla? kdyby bylo nejhůř, můžeš mi to poslat, dělám korektury :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca jojo ona je hrozná, nemaji jí rádi ani ostatní profesoři, takže mi doporučili, abych si našla nějakého vlastního oponenta... @kaerde no já jsem dotazník udělala jako do přílohy, nezávidim ti to @evka2011 ještě nijak. Zítra jsem s ní domluvená. Jéé tak kdyby problémy přetrvávaly tak ti to pošlu :-) ty čárky jsou u mě hrozný problém.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g jasně :-) já sice stále zápasím s tou svojí, ale už to snad konečně dorazím
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak jak jsi dopadla? Možná tvou vedoucí odrazuje jazyková úroveň (ta dělá hodně), asi by stálo za to jí říct, že jsi dyslektička, ale že před konečným odevzdáním si necháš práci odborně zkorigovat. @matesmates Záleží na tom, jak jsi náročná a kolik máš času. My jsme si svatbu zařizovali od A do Z úplně sami, ale rozhodně doporučuju mít někoho na koordinaci v den D, stačí schopná příbuzná nebo kamarádka, protože je zapotřebí ohlídat spoustu věcí (hlavně čas :-D ) a jako nevěsta to rozhodně nebudeš stíhat, a jestli jo, budeš totálně uštvaná a svatbu si neužiješ.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no já jí to říkala, ale nejspíš na to zapomněla :-( Tak zatím to nedopadlo nijak, vzala si to akorát na víkend, že se na to podívá. Znova jsem jí opakovala,ať se na chyby nekouká, tak uvidíme. @matesmates to záleží jak moc se chcete svatbě věnovat a jak velkou ji máte, v jakém duchu. Kdybych neměla kamarádky které mi organizovali den, tak by se na ten den koordinátor hodil. Já se svatbě věnovala hodně, takže jsem nepotřebovala. S tím obchodem bohužel zkušenost nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Aha, tak je to asi kráva... :-| To mě mrzí, snad se nakonec umoudří...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak jak jsi dopadla? A ještě se pořád staráš o svoje švagrové?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka nene o švagrové už se nestarám, tchyně se vrátila z nemocnice. Dneska jsem byla na schůzce s vedoucí práce, udělala jsem všechny změny které mi řekla a dneska mi řekla že už asi nic víc nevymyslíme a že v tom stejně nic praktického nevidí... Ale stejně doufám, že mi dá aspoň 3 abych prošla, jinak by mi to neměla ani podepsat že souhlasí ne? Maximálně budu o obhajobě čubrňět...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) jen jsem přišla pozdravit, jestli se tu ještě někdo někdy objevuje a říct, že máme za sebou velký genetický UZ a že naše miminko je zdravé a krásné a bude to další chlapeček...Vojtíšek :-D Přidávám fotečku našeho ufonka na 3D UZ :-) Doufám, že se máte všechny krásně a užíváte si pěkného jarního počasíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To ti určitě dá, hlavně by ses to hodnocení měla dozvědět předem, aby ses právě mohla připravit na obhajobu. Kdy ji máš? @gabu13 Gratuluju!!! :-) Jinak včera jsme byli s manželem konečně v té sauně a na čokoládové masáži se šampaňským, jak jsme dostali od jedné švagrové k Vánocům, a bylo to fakt super! Manžel hned prohlásil, že musíme takové věci podnikat častěji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g @evka2011 Tak co, holky, jak vám jdou vaše práce? :-) Jinak koukám, že je tu docela mrtvo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já už práci zítra vyzvednu svázanou :-) hurááá :-) ale nevím jak to pak dopadne no... to se uvidií, nechám tomu volný průběh. Jinak nic moc nového. Doma jsme měli trošku hádanice ale už je to urovnané. V sobotu jsme poprvé spolu byly "pařit" v pražských klubech :-) aby taky byla nějaká změna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Gratuluju :-) Kdy máš obhajobu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak to teda taky moc gratuluju, já se s tím pořád morduju, protože paní docentka vždycky hrozně pospíchala, ať jí kus pošlu, načež se měsíc neozvala, a pak byl zase hroznej spěch ]-( ale teď už dodělávám poslední korekturu, ani nebudu čekat, jestli se mi ozve kvůli posledním kapitolám, co jsem jí posílala, prostě to dám do kupy takhle a bude. Tak snad už budu mít konečně pokoj! @gabu13 velká gratulace i tobě :-) já pořád ještě nic nevím, ani genetiku ještě nemám, ale snad to bude všechno v pořádku. už mi konečně přestává být tak blbě, tak uvidíme, třeba si konečně začnu ten pocit i užívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Držím pěsti, ať všechno dobře dopadne (dizertačka i testy) :-) Manžel teď taky odevzdával dizertačku a v červnu má obhajobu, tak už to svoje třicetileté studium snad konečně ukončí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak už mám konečně taky odevzdáno, jen ještě nevím, jestli je všechno v pořádku, protože jsem to posílala poštou a v pokynech byly nějaké zmatky :-( ale snad to dobře dopadne. obhajobu bych měla mít taky v červnu, ale asi se už nevejdu do termínu, tak v září
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Gratuluju!!! :-) Jinak včera jsem byla na měření tělesných funkcí a vyšlo mi, že jsem na hranici nadváhy, což mě s 63 kg při 178 cm fakt pobavilo :-) Prý bych měla vážit maximálně 62, abych nezatěžovala kosti. A taky mám zpomalený metabolismus, ale jinak všechny hodnoty skvělé a organismus na 26 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka to jsou mi teda prapodivné hodnoty, podle mně bys klidně mohla mít i víc! to tě určitě chtěli nalákat na nějakou poradnu k hubnutí a tahat z tebe peníze, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 No to víš, že chtěli, ale i kdybych o tom čistě teoreticky uvažovala (podobným věcem totiž zásadně nevěřím), udělali kardinální chybu, když mi řekli, že mám organismus na 26 let - s tím jsem maximálně spokojená a ochotná smířit se i s tou hrozící "nadváhou" ;-) Jak je jinak? Jak probíhá těhotenství? Už víte, co budete mít, nebo se necháte překvapit? A máte už jména?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?