Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jak se máte? Tak i mě to s dětma chytlo :D ale tak zatím jen tak trochu, musíme dořešit bydlení a ták... jinak zkoušky a vše za sebou a už mě čeká jen samotné absolutorium :) tak doufám, že to dobře dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak to držím palce! mně čeká taky už jen obhajoba, ale asi až v září, oponenti nestíhají přečíst všechno, co jsem napindala :-) mimochodem, nepsala jsem,. kolik mě stálo vytištění práce a tezí? sedm a půl tisíce! málem mě trefilo :-( ale jsem ráda, že už to mám z krku, i když už se těším, až to bude úplně za mnou
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka u mě průběh zatím v nejlepším pořádku, nevolnosti zmizely, žádné komplikace, testy a genetika vyšly dobře, tak snad bude všechno v pořádku :-) zatím to vypadá spíš na kluka, ale zmetek se tam vždycky schovává nebo schválně kříží nohy, takže pořád nemáme jistotu :-) se jmény je to horší, pro holku, kterou by chtěl víc, manžel měl hned Elišku, ale pro kluka nevíme, zatím má pracovní název Venoušek (po manželově psovi ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jaké bylo loni v září počasí? Prý to je nejstálejší měsíc, tak doufám, že 1. 9. 2012 bude hezky. Tak jsem uvažovala, že si nepamatuju, že bych šla někdy první den do školy a bylo škaredě... Tak snad statistika mluví v můj prospěch:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 coooo?? tolik jo? to je masakr teda! @ayenkas my měli kráásně, stačí mrknout do albíčka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Gratuluju!!! :-) @evka2011 Tak to je super :-) Však máte ještě času dost a něco vymyslíte :-) Jinak manžel platil za vytištění a svázání dizertačky taky podobnou částku... :-| @ayenkas My jsme se brali 3. září, hlásili hezky a dvacet stupňů, tak jsem si říkala, to je tak akorát, abychom se nepařili, a nakonec bylo 27 ve stínu (pokud se nějaký stín podařilo najít ;-) ), takže už na obřadě jsme byli všichni zpocení jak myš 8-) Přeju, ať vám počasí taky vyjde :-) Jinak jsem byla před týdnem u numeroložky (dárek) a mimo jiné mi řekla, že se určitě nerozvedeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale koukám, že se všem daří dobře;-) Gratuluju těm, co úspěšně dostudovaly, držim palce těhulkám, ať vše dobře dopadne a nám ostatním aspoň hezké letní dovolené:-D U nás manželský život plyne celkem v poklidu, manžel se momentálně učí na bakalářské státnice, já jsem dlouho v práci a když je čas, tak oba pracujeme na zahradě, nebo jedem na kolo. Snažim se, aby jsme nezapadli do zajetých kolejí, ale tomu asi nejde zabránit. Jak to řešíte vy? @ayenkas Myslim, že loni byly všechny zářijové pátky i soboty slunečné. Ještě jsem si říkala, že nám to všem z tohoto diskuzního fóra vyšlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Ahoj, ráda tě zase "vidím" :-) Nám snad ani do vyjetých kolejí zapadnout nejde, oba máme pořád hodně práce, takže se vidíme málo, a když, tak si to snažíme užít. Samozřejmě se občas i hádáme, to my dva tvrdohloavci budeme asi do konce života :-) Ale konečně jsme vyrazili na tu odloženou svatební cestu, jeli jsme na 11 dnů do Tuniska, poprvé do pětihvězdičkového hotelu s all inclusive a bylo to super!!! 8-) Vrátili jsme se v úterý, až zpracuju fotky, dám do alba :-)
Odpovědět
@smisca @ ayenkas přesně tak, září 2011 bylo překrásné, slunečné, teplé, žádné deště, takhle to bylo ještě i 1. 10., to se mi vdávala kamarádka, já měla svoji svatbu 17. 9., počasí úplně pohádkové, odhaduji tak 25 stupňů, ideál... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jdu jen pozdravit po delší době :-) máme se krásně...pupík mi pěkně roste...za dva měsíce už bychom doma měli být 4 :-D Strašně rychle to letí a ani se nenadějeme a budeme mít výročí což :-D Jsem ráda, že všechny zdárně dostudováváte a někdo i přemýšlí o miminku...viď Kritý ;-) My teď ještě razíme na dovolenou na Vranov na začátku července a pak budu mít Štěpánka na týden u našich, tak se strašně těším, že si odpočinu :-) budu mít doma sama pohodičku :-) Pro miminko Vojtíška už máme vše potřebné nakoupeno, ale to šlo snadno, páč hromadu toho máme po Štěpánkovi :-D Tak přeju všem krásné léto a zase se určitě objevím a dám vědět co u nás nového :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Ahoj, zdravím tě, jsem ráda, že všechno probíhá v pohodě :-) Užijte si dovolenou, na Vranově je krásně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 jojo :-D škoda že nejdřív musíme vyřešit bydlení tak to ještě nějakou dobu potrvá :-) holky my se máme dobře, stále se máme rádi :-D, dneska jsem si převzala diplom (dis) a hledám práci na plný úvazek - blbé je, že všude předpokládají že hned pujdu na mateřskou :-( tak uvidíme jestli najdu... jinak se budu muset dál lopotit jako osvč a s tím bydlení to bude na prd, přeci jen kvůli hypotéce je v zaměstnání jistota.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g Gratuluju!!! Jinak ti to s hledáním práce nezávidím, i švagrová se po svatbě musela potýkat s podobnými předsudky :-| Ale v dnešní době nemáš jistý příjem ani jako zaměstnanec, nikdy nevíš, kdy ti na stole přistane výpověď... Tak přeju hodně štěstí s prací i bydlením :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka dííky :-) snad to bude ok
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Fotky jsem skoukla, moc pěkné jste to tam měli. My za necelé 2 týdny taky jedeme dovolenkovat, tak už se těším. Jinak my v zajetých kolejích zatím taky nejedeme, protože pořád něco plánujeme... @kristyn.g Taky držim palce, ať najdeš co nejdřív práci.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Děkuju :-) Kam se chystáte? My jsme teď přes svátky byli s manželovými rodiči u našich, ještě nikdy nebyli v Ostravě, tak jsme se šli podívat do Dolních Vítkovic (bývalé vysoké pece, nyní technická památka), které otevřeli teprve nedávno, takže jsme je neznali ani my. Pak je naši provedli po Ostravě a na jejich přání jsme jeli do Poruby, kde je jako architekty zajímaly obytné domy ve stylu sorela. V sobotu jsme pak jeli do Beskyd, nahoru samozřejmě lanovkou a naplánovali jsme pouze asi 8,5kilometrovou procházku po hřebeni (z Pusteven kolem sochy Radegasta ke kapličce a zpátky). Jedná se o opravdu nenáročnou trasu, kterou jsme s bráchou pravidelně chodili od tří let, proto jsme netušili, jaký to bude pro skoro sedmdesátiletou tchýni s nadváhou, která vůbec není zvyklá se hýbat, problém - trvalo jí to čtyři hodiny! A to původně chtěla jít v rámci hubnutí nahoru pěšky, to bychom tam nebyli ještě teď :-) A tchánovi se rozpadly boty, takže skoro celou zpáteční cestu šel prakticky bos :-D Nicméně se nakonec vyjádřili, že navzdory pokusu o úkladnou vraždu formou pochodu smrti se jim u našich moc líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky všechny moc zdravím! já se mám taky dobře, zdárně přibírám (až moc), všechno jinak bez komplikací, zvládla jsem i stěhování v práci a na dovču se chystám první týden v září, do Chorvatska. budu sice na začátku sedmého měsíce, ale když to takhle půjde dál, neměl by to být problém, tak držte palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Tak to jsem ráda, že vše probíhá v pořádku :-) Já jsem sice těhotná nikdy nebyla, ale zastávám názor, že těhotenství není nemoc, takže pokud nejsou komplikace, není důvod omezovat se v běžných činnostech, proto ti tvůj přístup schvaluju a doufám, že to vydrží (myslím ten stav bez komplikací), abyste si užili poslední dovolenou na dlouho jen sami dva a ještě k tomu u moře, to bude skvělé! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak dovolená nebude, netušila jsem, že je potřeba rezervovat letenky tři měsíce dopředu a že ti šmejdi čím míň jich už mají, tím jsou dražší, že nemají pevnou cenu, ale plynule zdražujou. Takže by nás letenky vyšly stejně tak draho jako pobyt, a na to se teda můžu vykašlat. Takže moře nebude a já mám hroznej vztek ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 tyvado :-( to je strašný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 To je nepříjemné, ale nemohli byste jet autem? Myslím, že tak do Chorvatska jezdí většina Čechů :-) A pokud ne, zkuste investovat peníze, které jste na to měli odložené, do nějakého luxusního wellness pobytu. Moře to sice není, ale taky si to můžete krásně užít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka cestu autem už bych nezvládla, chtěla jsem letět právě proto, že let trvá jen dvě hodiny... jo, zkusíme místo toho nají něco tady, alemně šlo právě o to moře a ten vzduch tam... a taky že zájezd platili naši, volala jsem sice tátovi, aby to stornoval, ale stejně o nějaké peníze už přijdou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 ahoj, tak jak se cítíš? kdy že to máš termín? já jsem celkem v pohodě, jen dost otékám, ale s tím nic nenadělám, žejo. jinak místo Chorvatska jsme plánovali lázně nebo tak něco a nakonec budeme na chatě dělat plot :-) ale ani mi to nevadí, je tam celkem fajn, a aspoň něco ušetříme, nějak nám ty výdaje rostou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladé paní, jak se máte? A jak plánujete oslavit první výročí?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Já mohu říct, že i po roce se mám dobře a v manželství nám to klape. Jen tak dál a budu moc spokojená. x-) Výročí jsme neplánovali slavit nijak pompézně, ale zamluvila jsem nám focení se Zuzkou Scharf (sice bude maličko opožděné - až 15. října), takže to bude taková malá památka na 1. společný rok ;-) . Taky to bude tak trochu náhrada za svatební focení, které se nám nepovedlo podle představ. Těším se! Místo původně plánované romantické večeře jsme podnikli výlet na kole a bylo to super - úžasná příroda, plynoucí řeka vedle nás, pohoda a klid....rozhodně skvělý nápad. :-) A co ty, jaké máš nápady a nebo plány???
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Tak my se máme taky fajn, já cholerik, manžel flegmatik, takže se výborně doplňujeme:-D Výročí jsme chtěli oslavit masáží z poukázky, kterou jsem dostala od kolegů z práce, ale bohužel ta firma mezitím krachla :-( No takže místo toho zajdeme do kina a na nějaké dobré jídlo. A kampak jste vyrazili na kolo? My taky rádi kolo, tak se nechám inspirovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Ahoj, já se mám taky fajn. Manželovi jsem k prvnímu výročí koupila víkendový pobyt v Jablonci nad Nisou, v ceně byla i hodina sauny, pět jízd na bobové dráze v Janově nad Nisou a láhev vína na pokoji. Sice byla hrozná zima, ale naštěstí nepršelo. Teda pršelo jen v pátek, když jsme přijeli, ale to nám nevadilo, protože jsme si zalezli do sauny 8-) V sobotu v Libereckém kraji zrovna probíhala hradozámecká noc, tak jsme si zašli na noční prohlídku Hrubého Rohozce, bylo to moc pěkné. Manžel mě na výročí pozval na večeři do luxusní restaurace, něco tak drahého jsem v životě nejdela ani nepila a objednal víno zátkované v den naší svatby, prostě romantika nejvyššího kalibru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak zítra máme výročí a jí nic nemám... no domluvili jsme se že v ůterý zajdeme do zoo a večer máme objednanou výřivku. Takže asi zajdem na večeři nebo tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem! :-) já nic neplánuju a manžel určitě taky ne, i když mě docela překvapil - včera najednou prohodil něco jako "my máme teď někdy nějaký výročí, viď?" :-D ale víc fakt nečekám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Ahojky :-) no s tím výročím to jsme měli podobně...manžel si vzpomněl a to mi musí stačit :-) ale já jsem ani nic nečekala, takže ok...:-) Stejně bychom ani nikam nemohli jít, tak jsem alespoň uvařila naši oblíbenou mňamku na večeři a bylo :-) Jinak už máme doma náš další přírůstek x-) Jmenuje se Vojtíšek, narodil se 25.8. předčasně o 10 dnů, ale s váhou 4000g a mírou 52cm, takže jsem ráda, že šel ven dřív, páč v termínu už bych ho asi nevytlačila :-) všechno proběhlo rychle a v pořádku :-) oba dva jsme zdraví a Vojtí je strašně podobný na Štěpánka :-) Tady přikládám můj fotoblog na koníkovi, kdybyste se někdo chtěl mrknout, jak naše zlatíčka vypadají a rostou :-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/gra... Všem přeju krásné a pohodové oslavičky výročí a další hezké dny v manželství :-) my jsme moc spokojení a šťastní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?