Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka to právě musím v každém případě, musela jsem totiž podepsat smlouvu se zaměstnavatelem, že mi umožní studium, což znamená, že mi platí cesty a můžu jezdit po archivech a knihovnách v pracovní době jako služební cestu. Za to u něj jednak budu muset zůstat dalších 5 let (což mám stejně v plánu, takže to mi nevadí), ale když bych to nezvládla a nedokončila studium, musím zaplatit všechny náklady - momentálně to dělá zhruba 80 000 Kč... takže si dovedeš představit, v jakém jsem stresu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 tak to je mazec :-( Holky stále čekáme na fotky a video, nemužu se dočkat, asi se z toho zblázním.
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Ahojky, tak jsem konečně viděla tvoje svatební fotečky a nádhera, moc ti to sluší !!! Jen mi vrtá hlavou ten tvůj věk, to přece není možné, že je ti 35 ? Tomu nevěřím....vypadáš tak o 10let mladší..... ????
Odpovědět
@kikika87 máš pravdu, nevěstinka vypadá velmi hezky, mladě... ale tomu věku věřím, někdo to tak má třeba geneticky... možná i na mých fotečkách bys mě tipovala jinak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 @kikika87 díky, holky! Je to fakt, opravdu vypadám mladší - dřív jsem s tím měla trochu problém, kromě toho jsem až do gymplu byla nakrátko, takže mi ještě v patnácti nějaká paní ve frontě řekla "chlapče", tak to mě moc nepotěšilo... ;-) ale výhoda to byla, když jsem nastoupila na druhou vejšku a všichni byli o 7 let mladší, tak se to celkem ztratilo :-) je to fakt genetika, sestra to má taky
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 no já si teda tipnou netroufnu, to mi nikdy nešlo, prozradíš? :-)
Odpovědět
@evka2011 tak jo prozradím, i když jsem mohla ještě nechat ostatní tipovat, možná by to byla legrace... :-) takže 32. Mně pak pomáhalo potom, že jsem měla VŠ titul, když jsem někde dávala nějaké doklady, tak už jim bylo jasné aha, tak ta už asi nebude mít dvacet... :-) a možná mě pak brali vážněji, než jako no dítě přišlo... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 tak to jsi měla pravdu, bych ti tipla maximálně 25, spíš i míň :-) já to v občance doteď neměla, nějak mi to bylo fuk a tohle využití mě nenapadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Tebe bych o tolik mladší netipovala jako evku, tam je to opravdu hodně znát....ale každému to přijde jinak :) Po mě taky občas chtějí občanku, kterou už mám teda sakra dlouho :)) Posledně v supermarketu když měl chlap za mnou lahváče na páse a ona si myslela, že jsou moje :)
Odpovědět
Tak jak se máte, mladé paní? Já jsem pořád v pracovním a školním procesu, ale za 18 dní odjíždíme směr Thajsko, tak už se začínám těšit a hlavně začínám shazovat kila :-D :-D Těhotná zatím nejsem, tak musím začít pořádně cvičit než to přijde, aby si mě na pláži nespletli s vorvaněm :-D Vy už máte všechny po svatebkách? A jak se těšíte na první manželské Vánoce? :-) My už mám koupený první dárek, prtz se vrátíme z dovči a bude přesně měsíc do Vánoc a já nesnáším to bláznění, co probíhá pak v obchodech...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs tý jo, to závidím! :-) My už máme svatebku za sebou. Jinak na první opravdu rodinné vánoce ve dvou se moc těším :-) Taky se školím v práci a ještě k tomu do školy... je toho hodně no. Ale jsem z práce nadšená, takže to docela jde :-) Jinak ted po večerech taky mám vánoční náladu, ale ono mě to v prosinci přejde a budu se těšit až to bude to bláznění za náma.
Odpovědět
@kristyn.g Přesně tak, nesnáším pak to ucpaný Brno, všichni magoří v obchodech... Loni jsem dárky nakoupila během října a listopadu a byla jsem nadšená, jaký mám klid :-) Jinak gratuluji k práci, která tě baví :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@akfs dík :-) No já to taky nesnáším, hlavně mám pak pocit, když o tom všichni mluví, že každýmu jde jen o ty dárky, tak pak jsem ve stresu abych pro každýho něco měla a jestli je to dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Ahojky, tak my o Vánocích budeme s mamčou, ale asi to bude smutné, protože budou bez táty. Takže si ani neumim představit, jak budou Vánoce probíhat. Sice už mám jeden dárek taky koupený, ale moc se na Vánoce netěšim. No ale mám jinou zábavu - budeme si předělávat obývák, takže teď žiju nábytkerm :-D A jinak jak říkáte, blíží se konec roku, takže v práci začíná být blázinec a pak práce doma a člověk nemá pořádně na nic čas... :-( Jo a jinak se vám musím svěřit s nápadem, který vymyslel manžílek - prý budeme chodit každý měsíc oslavovat výročí do nějaké restaurace. Je to sice úžasnej nápad, ale jsem zvědavá, jak dlouho vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Tak to ti docela závidím, já bych už taky ráda sháněla, ať mám před Vánoci klid, ale nemám vůbec žádné nápady... holky, dejte prosím nějaké tipy na dárky! (A závidím i tu dovču u moře, sluníčko, teplíčko...ach jo :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca teda, to je dobrej, že ho to vůbec napadlo! my dnes máme měsíc od svatby a vsadila bych se, že si ten můj ani nevzpomene. Budu považovat za úspěch, když ho donutím, aby si na ples příští týden vzal aspoň prstýnek. Pokud si teda vzpomene, kam ho dal ;-)
Odpovědět
@smisca To chápu, je mi to líto. Budete na něho určitě hlavně v období Vánoc hezky vzpomínat. A myslím, že táta tam s vámi tak jako tak bude :-) Jinak ten nápad manžela je skvělý! Já jsem na první měsíční výročí úplně zapomněla :-D @evka2011 Já si píšu celý rok, co se komu líbí a pak to před Vánoci vytáhnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs to jsem taky zkoušela, ale nepodařilo si mi z nikoho vydolovat nic, co by chtěl :-( manžel má teď ve čtvrtek narozeniny a všechny dotazy na dárky bojkotuje, že nic nepotřebuje ani nechce :-( ale přece se na to nevykašlu, ne? i když on to teda s mými narozeninami tak dělá...
Odpovědět
@evka2011 No já to spíš dělám tak, že když jdeme nakupovat s mamkou a ona se v průběhu roku u něčeho zmíní, že by se ji to líbilo, že by to chtěla, tak si to napíši do telefonu. Naši si můžou koupit vše, tak je těžké jim něco vymyslet :-) Taky nic "nechtějí" a "nepotřebují" :-D Hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs jo, s našima je to taky přesně tak :-( ale právě jsem vyřešila aspoň část svého uvědomnělého příbuzenstva - objednala jsem nějaké dárkové balíčky apod. z fair tradového e-shopu :-) mají dokonce i bio adventní kalendář
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak se hlásím zpět z líbánek v Egyptě...bylo tam úžasně :-) teplíčko akorát, hotel náhernej, jídlo výborný, moře krásně čisťoučký i když se nedalo moc šnorchlovat protože foukalo...ale to neva...bazény nám to vynahradily :-) bylo tam fakt kráááásně a super jsme si odpočinuli :-) jen mise mimi se nepodařila tento měsíc splnit, vrátili jsme se z dovči a hned jsem to dostala...ale neva, třeba příští měsíc to výjde ;-) Teď manžílek odpočívá a za chvíli vyrážíme na moravu pro našeho broučka k babičce...už se na něj moooc těším :-)
Odpovědět
@smisca tak to je užasny napad! @evka2011 @akfs taky absoutne netusim co kupovat!!! @gabu13 vítám zpět, jsem ráda že sis to užila!!! My si taky líbánky užii a ted vyrážíme na prodoužený víkedn do madarska, tak se tesim :-) jinak manzelství super, rekla bych, cím dá tím je to lepsí!!!! :-) a uz mám konecne vyrízeny vsechny doklady a urady, uf!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 to je super že jste si to užili :-) tak já na vánoce vloni malovala na trička. Letos tedy vážně nevím, protože se nechci opakovat :-(
Odpovědět
@gabu13 Jéé, tak to jste měli super! Musíte být krásně opálení :-) Nic si z toho mimča nedělej, u nás to dopadlo stejně :-) Nejhorší je, že jsem měla den a půl zpoždění, což se mi nikdy v životě nestalo, ani po vysazení prášků, takže jsem si říkala, že jsme fakt machři na první tah :-D No příště to třeba vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 @akfs taky moc držím všechny palce, aby se vám rychle zadařilo! ale pozor, znáte to - čím víc se snažíte, tím je menší šance, že to klapne, tak pěkně v klídku! :-) @kristyn.g já jsem loni zásobila rodinu výrobky z Fleru, sice jsem se taky letos nechtěla opakovat, ale asi na to stejně zase dojde, inspirace se mi vyhýbá velkým obloukem :-(
Odpovědět
@evka2011 Jj všichni to říkají, čím víc se snažíš, tím hůř se zadaří. Já jsem blbla minulý měsíc a myslela jsem si, že to prostě vyjde a hotovo :-D Ale teď už jsem se uklidnila a říkám si, že buď a nebo ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 @akfs no nám se Štěpánek povedl na první pokus, tak jsem tak nějak doufala že se to s druhým povede taky tak...ale na druhou stranu si říkám že je lepší možná že to teď nevyšlo...protože všechny ty rentgeny na letištích a všude po Egyptě u všech dveří...a taky ty drinky u bazénu |-| :-D no možná lepší že to teď nevyšlo nebo by z něj byl malej mutantek :-D já si z toho nic nedělám..příště už to výjde ;-) Konečně nám včera přišel rodnej list Štěpánka s předělaným příjmením, mojím i jeho...tak teď hurá po úřadech na výměnu všech dokladů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @gabu13 to jste nějaké rychlé s těmi doklady, já budu mít občanku a řidičák až za 14 dní, a to jsem tam byla hned ten týden po svatbě. Takže mě to obíhání teprve všechno ještě čeká :-(
Odpovědět
@gabu13 @evka2011 Já už mám naštěstí všechno za sebou. Občanku, pas, řidičák, auto přepsané, pojišťovnu, banku, socku, zdravku... :-D Ale je fakt, že pořád narážím na nové a nové věci, ale ty už tak nehoří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Taky bych potřebovala nějaký tip na dárky. Loni jsem si na nákupy vzala dovču (dopoledne je v obchodech přece jen míň lidí) a povedlo se mi nakoupit skoro všechny dárky. Ale to byla spíš náhoda :-) Drahý u mě taky sonduje, ale já taky nic nepotřebuju a to co chci si radši pořídim sama :-) A jinak k těm dokladům - někdo tady psal, že na zdravotní pojišťovnu hlásí změnu zaměstnavatel. Stejně jsem tam radši zašla osobně a bylo mi řečeno, že to není jeho povinnost a že to nenahlásil. Tak jen pro info...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?