Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca aha, to jsem psala já, mně to řekli v práci v účtárně. tak to radši zkontroluju, díky za upozornění!
Odpovědět
@smisca @evka2011 zaměstnavatel může ale nemusí..a z vlastní zkušenosti vím, že na to kašlou...
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě nemám nic nikde vyřízený...ani jsem ještě nezažádala o novou občanku...nechávám to na příští týden na pondělí...to jsem se rozhodla že už konečně vyrazím...když už máme ten rodnej list Štěpánka..ale povím vám historku ze včerejška...můj drahoušek strašně nesnáší všechny letáky a tak a všechno to hned vyhazuje...a já měla jedny na botníku co jsem vytáhla ze schránky...a on to prostě celý shrábnul a vyhodil do popelnice...večer přišli sousedi na kukandu na fotky z dovolené a já jím říkám...že už máme novej rodnej list Štěpánka a že už je taky Matoušek..a chci jim ho ukázat...a jdu na ten botník a rodnej list nikde...tak jsem zaútočila na Járu kam ho dal a on...že ho vůbec neměl ani v ruce že ho ani ještě neviděl...tak jsem ho hledala všude možně a on nikde...pak mi došlo že vyhazoval ty noviny a říkám mu jestli to vyhodil s tím tak že ho přerazím a on šel do popelnice a samozřejmě náš novej rodnej list v popelnici s novinama..ani se nepodíval co vyhazuje a šup tam s tím... 8-) no jako měl štěstí že jsem si na něj zrovna včera vzpomněla a že u nás byli ti sousedi, protože dneska ráno vyváželi popelnice a kdybysme o něj přišli asi by dneska byl doma pěknej rachot!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska si jdu konečně pro naše svatební fotečky...tak už se nemůžu dočkat :-D hurá hurá hurá :-)
Odpovědět
@gabu13 Ty brďo, tak to bylo pěkný štígro! :-D @smisca @evka2011 Jj zaměstnavatel to hlásit nemusí. Musí jen na sociálku. Já jsem se na to ptala a bylo mi řečený, že to vyřídí oni. Záleží na tom, jak se komu asi chce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to je super historka :-D Já mám podobnou ze svatební cesty - byli jsme autem na Slovensku. Když jsme zastavili o obchodu a novomanžel vyběhl koupit vodu, tak s sebou vzal odpadky, co se nám za cestu nahromadily. Když odešel, tak jsem se za chvíli koukla ke vchodu do obchodu a vidím, jak můj manžel hrabe v popelnici. Protože se nemohl přehrabovat dostatečně, sundal si na to i víko :-D No co jsem si to vzala ! ;-) Hrozně mě mrzí, že jsem nestačila včas vytáhnout foťák ;-) A pointa je, že spolu s odpadky vyhodil útržek od dálniční známky s datem platnosti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak to je síla :-) koukám, že chlapi jsou všicni stejní, ten můj taky nepřemýšlí, nekouká, je jak buldozer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 ty jo, tak to je tedy štěstí! :-) Mimochodem taky jdeme na poštu dnes pro fotky a video, a večer uděláme kino a promítání :-) jsem napnutá jak kšandy jak to dopadlo, hlavně ta bondovka jak dopadla :-) @breaca taky pěkný :-D a našel ho?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo, jo, nakonec našel. Ale vidět svého novomanžela jak bufetí, to byl pohled pro bohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca to věřím :-D to by mě taky pobavilo:-)
Odpovědět
zdravím děvčata po delší odmlce :-) taky už mám požádáno o novou občanku, hlavně kvůly hypo kterou teď řešíme...už aby to papírování bylo za náma. dneska jsme měli hovor na téma potomci, tak od listopadu jdeme vyrábět...i když je vidět že je toho na manžela nějak moc najednou. měsíc po svatbě, hypoška a hned do toho mimino.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýý tak jsme viděli fotky, video, klip i bondovku!!!! fotky z bondovky uplně legendární a klip se taky dost povedl :-) z toho mála co jsme stihli natočit a to že jsme byli nervozní to dopadlo slušně :-) až to někam nahraju pošlu odkaz.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g hlavně rychle, jsem hrozně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ták holky, klipík "bondovka" je ke shlédnutí na youtube, odkaz na něj je viditelný jen pro přátele v krátké zprávě v mém fotoblogu. Kdo není můj "přítel" a chtěl by video vidět, nechť si mě přidá :-) Čekám reakce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já přidávám :-) Ale kouknout na to budu moct asi až večer - v práci kvůli spolupracovníkům nemůžu pustit zvuk :-( A předpokládám, že bez toho by zážitek nebyl kompletní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ÚŽASNÝ, SKVĚLÝ, SUPER SUPER SUPER!!! Teda, to video je fakt paráda, až jsem měla husí kůži :-) nejlepší je ten závěr na tom prázdném mostě - jak jste to udělali, to jste všechny turisty naházeli do řeky? A chvíli po začátku, tvůj muž u stromu - fakt skvělý. Krumlov má fakt atmosféru, vybrala jsi dobře. Jsem opravdu nadšená! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky musím říct, že to tam chvílema mezi vámi pěkně jiskří, je to celkem odvážně sexy... napětí až erotické :-) fakt se mi to moc líbilo. Jsem zvědavá, jak dopadne naše video. A jestli ho vůbec někdy uvidíme... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 děkuju moc :-) jestli mysliš to jiskření na večerní klipu tak tak jsme to chtěli :-) jinak jsme byli dost přirození, v tom parku a tak jsme ani nevěděli že nás Petr natáčí :-) večer jsme se vážně moc bavili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca bez zvuku to asi nebude ono no.. :-) tak pak napiš co na to říkáš :-) To víte, jinak to vidí moje oči a jinak cizí :-) tak mě zajímá názor i jiných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda kočky :-) Kristý to video je fakt nádherný...obě jsou krásný :-) už jsem ti to psala i včera přímo k tomu...no jsem nadšená...měla jsem jisté představy když jsi to vyprávěla...ale musím říct že je to předčilo o 100% jste tam krásní a moc přirození...a jak už jsem říkala...ta láska a zamilovanost z toho úplně čiší ;-) moc vám přeju ať to takhle vydrží až do konce života x-) Holky já dneska přidala fotky od naší fotorafky Barunky...myslím, že se celkem vyvedly...Baru je šikovná, no s našema ksichtíkama nic moc nenaděláme...ale to neva...myslím, že jako vzpomínka jsou moc hezké...hned bych si to zopakovala :-)
Odpovědět
@kristyn.g Videa jsou super! Skvělý a originální nápad! Máte skvělou vzpomínku. @gabu13 Gábi, ty fotky jsou nádherný! Jste strašně krásný pár!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase po delší době hlásím. Mám teď tolik práce, že nevím, kam skočit. Nohy už jsou zahojené nebo lépe řečeno už jsem se jimi přestala zabývat a dělám, jako že jsou v pořádku, takže jsem minulý víkend vyrazila s kamarádkou cvičit na Slapy - čtyři hodiny aerobiku a hodina powerjógy - a kupodivu mi dělala hůř jóga, kde se s nohama různě kroutí, než aerobic, kde jsou pěkně upevněné v teniskách :-) S doklady jsem se nikam dál nepohnula, prostě nemám čas. Vidím, že jste začaly řešit Vánoce. My jsme vždycky byli každý u svých rodičů, já jsem se po svátcích vrátila a udělali jsme si svůj Štědrý večer. Letos budeme poprvé spolu 24. prosince, tak jsme přemýšleli, jak to udělat, abychom neošidili ani jedny rodiče. Tak jsem vymyslela, že k tchýni půjdeme první nebo druhý svátek vánoční, kdy k nim chodí i prateta s prastrýcem, a k našim pojedeme víkend před Vánocemi. A ještě jsem si říkala, jaký jsem koumák, protože tak zase budeme na oslavě svátku starší neteře, která ho má tři dny před Vánocemi, takže jsem to s ní nikdy neslavila a jen jsem jí dala dárek, když přišli k našim první svátek vánoční. No to jsem se teda šeredně přepočítala :-| Nejdřív mamka argumentovala stylem: "Ale to neuvidíš stromeček u nás ani u mladých!" Pak to zkoušela tak, že jsme jako malí po Vánocích přece vždycky jezdili k jejím rodičům, což jsem ji odrazila s tím, že jsme tam jezdili, jen dokud děda vedl rekreační středisko na horách, ale jakmile šel do důchodu a vrátili se do Brna, ani jsme tam nepáchli. Myslela jsem, že tím je to vyřízené, ale v pondělí následovalo druhé kolo: Že se prý o tom bavili a že to NIKOMU nevyhovuje, protože je doba vánočních večírků a máma je zvyklá ten víkend dopíkat cukroví a dokončovat úklid a já nevím co ještě, a že jestli už jsme si to letos naplánovali, tak VÝJIMEČNĚ nám vyhoví, ale do budoucna to tak nechtějí, já jak jsem cholerička, tak jsem se naštvala a řekla jsem, že jestli je to pro ně takový problém, tak že se o Vánocích prostě nebudeme vídat, máminy argumenty mě fakt vytáčely (ani vám to tady všechno nepíšu) a jsem z toho hodně špatná :-( I když mamka teď dělá, jakoby nic, vím, že už do konce života budu vyvrhel rodiny a blbá Pražačka (což jsem vždycky, když si dovolím chtít nebo dělat něco, na co ONI nejsou zvyklí) :-( K dárkům - už mám koupenou pro tychýni s tchánem knihu o architektuře (oba jsou architekti :-) ), manželovi bych chtěla koupit peněženku a sháním nějakou pěknou oteplenou košili, ale bohužel jsem nikde na žádnou nenarazila a jinak jsem bezradná :-| @gabu13 Ty jsi blázen, jsou to krásné fotky a moc vám to na nich sluší! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs @makovaapanenka děkuji moc za pochvalu fotek :-) jste moc hodné že se vm líbí...já jsem na to moc sebekritická ;-) Teda ale s těma Vánocema máš hodně problém...to se ti nedivím, že tě to mrzí, že mamka takhle reagovala...my to máme už dávno tak že jedny Vánoce jezdíme k našim a jsme tam třeba dva dny po tom abychom objeli babičky a tak a pak na zbytek týdne jedeme k manželovým rodičům a Vánoce napřezrok se to obrátí...jsme na Vánoce u manželových rodičů a k našim jedeme až později...prostě to bylo nejschůdnější řešení toho jak to vyřešit...sami dva, teda tři být nechceme, jsme oba zvyklí být ve velké rodině ale bohužel máme obě rodiny daleko od sebe...ale všichni to chápou a od té doby co máme štěpánka, tak stejně jde jen o něj...ty malý děti jsou tak bezprostřední, že vždycky přinesou takovou radost do všeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g @gabu13 Holky máte fakt nádherné fotečky!!!!! A já už je mám konečně taky :)) Akorát jsem si teď k tomu sedla a nějaké přidala.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g myslela jsem i v tom klasickém klipu, bondovku jsem viděla až potom (a je teda taky skvělá, jste fakt herci ;-) ) prostě se k sobě hrozně hodítě a je to vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 teda fakt nevím, co bys na vás chtěla měnit... :-) moc pěkné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka s rodičema je to na Vánoce problém, taky to znám, manžel sice rodiče už nemá, takže tohle nám odpadá, ale bohatě stačili ti moji. Už před pár lety jsme se sestrou (taky vdaná, už dlouho) zavedli, že 24. jsme u sebe doma s manželem a 25. jedeme obě k rodičům samy, abychom jim dopřáli tradiční "rodinné" Vánoce jako kdysi, když jsme byli děti, a pak přijedou kluci za námi. Místo k manželovým rodičům tak chodíme 24. večřer k jeho synovi s rodinou ;-), naštěstí je to v jednom městě, takže se to dá stihnout, a sestra to myslím dělá stejně s manželovými rodiči. A docela tě chápu, že jsi vyletěla, já reaguju vždycky stejně, zvlášť na nesmyslné argumenty. Zatím bych to nechala být, ono se to mamce rozleží a před Vánoci to ještě určitě dořešíte k všeobecné spokojenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka ajaj koukám mamce je líto že si jim "vyrostla" ... no mě rodiče dokonce sami "vyhodili" už minulý rok, kdy říkali, že bude lepší když nepřijedeme, že by měli víc starostí, tak jsme tam jeli až 25. a 26 k druhým a štědrý večer jsme trávili s manželem, tehdy s p řítelem sami. A nelitujem :-D Letos taky budeme sami ale už budeme první rok jako rodina :-) tak se těším :-) Taky jsem zvyklá na velkou rodinu, takže se snažím si to zpříjemnit. No znám holku co vánoce neslavěj doma, a na štědrý večer škrábali do noci omítky, protože zrovna malovali :-) @evka2011 @akfs díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak si musím trošku postěžovat, včera jsme byli pouštět video u tchána a uplně měl hroznou radost, že tam kameraman nechal jak nám to pomlouvá :-( sice to na videu vypadá jako že srandičky ale smutný je, že to bylo myšleno vážně. Bylo polévky málo, dlouho trvalo než jim jí přinesly, koláčky si brali tajně protože jim nikdo neřekl, že si můžou nabídnout... Pak komentovali klip, že jak to že jsem se nepo... z té cigarety a manžel z doutníku a že to je hrozný jak má klobouk moc do čela a že co je to na konci to přetáčení... no zkrátka rejpal 1. kagegorie. No je na videou uplně vidět jak jedinej kdo rejpal byla manželova část rodiny... Moje se bavila a chválila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konečně přidala věci do bazaru, tak jsem zvědavá, jeslti se někdo ozve. Už se vám někomu podařilo něco prodat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?