Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Ne, tohle se k oboustranné spokojenosti nevyřeší nikdy :-| Možná až budeme mít děti a budeme hledat program na vánoční prázdniny, ale do té doby budu za vyvrhele rodiny, že si je dovoluju obtěžovat víkend před Vánocemi :-( Nechápu, proč se mě ptala, jak to bude o Vánocích, když na mě pak vyjede, že tohle nikomu nevyhovuje 8-( Tak proč rovnou neřekla: Hele, nám by se to líbilo tak a tak, sice by to na konečném výsledku asi nic nezměnilo, protože to zase nevyhovuje nám, ale průběh mohl být úplně jiný, protože fakt nesnáším, když se mě někdo na něco zeptá, a pak mě seřve za to, že jsem neřekla, co chtěl slyšet ]-( Jinak já neprodávám nic, u spodního prádla a punčoch se to nehodí, boty jsem pěkně zrasovala (už chápu, proč se v pohádkách říkalo, že protančila střevíčky ;-) ), kabelka se mi roztrhla a podvazek se osvědčil jako výborný fixátor obinadel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka :-D což je asi pro podvazek to nejrozumnější využití. Je to blbý, taky to znám, že se někdo ptá už s tím, že chce slyšet jen jednu konkrétní odpověď a je pak naštvanej. ALe nedá se nic dělat, jste prostě s manželem rodina a chcete mít svoje Vánoce, to musí každý pochopit a přizpůsobit se, ať chce nebo ne. Držím palce, aby se mamka umoudřila už letos. A když ne, můžete to v příštích letech střídat. Nebo by mohli přijet oni v jeden ten svátek, jenom na den, ne? (no, když si představím, že bych tohle navrhla našim, tak asi fakt ne :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 350 km?! No to asi ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no právě. naši to k nám sice mají o polovinu blíž než vaši, ale vyjde to na stejno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka nemáš to lehké :-( tohle taky nesnáším když se někdo na něco zeptá a pak se zlobí... @evka2011 no já jsem prodala pár věcí ale mám toho ještě spoustu. Prodávám šaty, tak jsem zvědavá jak to s nimi dopadne, zatím to vypadá tak, že visí v obýváku a taky tu mám velké krabice se svatebníma věcma..
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g já mám naštěstí jen pár drobností, největší jsou boty, ty mám pro jistotu dvoje ;-) snad se někdo najde. ale je tu toho tolik, že moc nedoufám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se musela zase smát: jak jsme tu nedávno mluvily o přehlašování sociálky a zdravotního zaměstnavatelem, radši jsem se na to zeptala účetní. Ta mi to sice potvrdila, ale pak si to radši ještě ověřila -a ejhle, sociálka v pořádku, zato VZP se neobtěžovala ani reagovat na žádost. A že prý tam musím sama, s novou občankou, kartičkou a oddacím listem! na co, když mám manžela v občance?! Bože, ti úředníci...
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Já jsem byla na VZP se starou občankou bez oddacího listu a neměli problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 tak botičky jsem prodala včera :-) poslala jsem je na dobírku slečně do Brna, tak snad to dopadne dobře. Ted na podzim to bude asi slabší, víc bude zájem asi na jaře. Ja jsem byla na vzp ještě dřív než na občance ale ještě jsem vedená na pracáku, tak doufám že nikam jinam nemusim...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn. težko říct, nabídka je tady na bazaru opravdu velká. Já možná taky udám jedny botky, ale slečna zatím váhá, tak asi z toho nic nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, dnes se mi stal dobrý trapas. Zazvonil pošťák, zrovna když jsem na sobě měla starý svetr, brýle a natáčky :-D Úplně se mě lekl, když mě uviděl. Samozřejmě jsem se mu hned omlouvala, a on, že ne, že je to náhodou super a že bych tak měla chodit pořád. A já že raději ne a on prý: "Aspoň by si vás každý pamatoval." :-D Sprosťák jeden ;-) A ještě mě viděly dvě sousedky, to mě štve nejvíc 8-( Ale konečně už mám svatební alba! Nevěřila jsem, jaký je problém sehnat rozměr 13x18 jen pro 32 fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka :-D jo, když se daří... :-) mně už v natáčkách taky pár lidí vidělo a bylo to podobné :-) a to ještě kt omu nepoužívám normální natáčky, ale látkové kapesníky, takže hlava plná barevných uzlíků je fakt bomba :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evka2011 A nemáš nšjaké foto? :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@makovaapanenka To bohužel nemám, a teď už je nosím málokdy, tak už asi ani nebude :-( ale projezdila jsem s tím celou zemi, když jsme měli vystoupení někde dál, to jsem přes to nosila šátek ("na dojičku"), takže jsem měla pod šátkem na hlavě boule a z pod něj vždycky někde lezl růžový kapesník. Vypadalo to fakt výborně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, včera jsem chtěla zařadit fotky do alb a zjistila jsem, že dvě mají menší formát než 13x18 ]-( Jsem pěkně naštvaná a fakt mě zajímá, co mi při reklamaci řeknou. Jinak jsem s nimi moc spokojená,už jsem si je prohlížela dvakrát, je to vážně něco jiného než v počítači :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 to musí být ale spousta kapesníčků že? @makovaapanenka to docela naštve co? :-( No já mám fotky k vyzvednutí ale nějak jsem se k tomu ještě nedostala je vyzvednout.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g kupodivu ani ne, ty látkové se dají zavázat na dva uzle, takže můžu natočit silnější prameny a nesjede to jako z molitanových. A nemám pak z toho trvalou, ale lokny tak akorát. Myslím, že jsem jich dávala tak 8. Teď už by to asi bylo míň, nechala jsem si vlasy trochu zkrátit a sestříhat. Je to skvělý pocit, má najednou o polovinu lehčí hlavu :-) jen manžel nejdřív vypadá, že ho trefí, a přitom to nemám zas o tolik kratší. ti chlapi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 ty jo, to by mě zajímalo, jak se to dělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g úplně jednoduše, princip je stejný jako u jiných natáček. Kapesník (stačí menší, dámský) přeložíš na koso na trojúhelník a smotáš od širší strany do dlouhého válečku, vyjde z toho něco jako hodně vyžraná žízala. Pramen vlasů pak od konce natočíš na kapesník jako na běžné natáčky, nakonec vezš ty dva dlouhé konce, co zůstaly čouhat po stranách, a zavážeš je na dva uzle. Takže ten pramen klidně může být silnější, vznikce docela tlustý buřtík, ale jak se to zaváže, tak se to nerozjede. A dá se na tom relativně i spát, zvlášť když to nenatočíš až úplně k hlavě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 a schne to dobře když je to na tom kapesníku? To musim vyzkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Naštvalo mě to hodně ]-( Zítra to jdu reklamovat, tak jsem zvědavá, jak dopadnu - já tyhle situace totiž úplně nesnáším :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no já takyne, chápu to, to jsem zvědavá jak dopadnou ty moje fotky :-( bohužel budou až koncem týdne.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g A kde sis je nechala dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka ve fotolabu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já teda natáčím suché vlasy nebo už jen lehce vlhké, ale používám pěnové tužidlo, protože potřebuju, aby ty lokny vydržely třeba celý den. Takže ho dávám hodně a jsou pak jako šutr :-) asi bych to netočila na úplně mokré nevyfoukané vlasy, ale zase záleží na síle toho pramenu, možná že tenčí by třeba přes noc uschnul. Ono to vypadá dobře i bez tužidla, ale lokny se pak roztáhnou a jsou celkově volnější, já potřebuju ke kostýmům takové ty ruličky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) chvíli jsem tu nebyla...jsme s prckem nějací nemocní...máme chřipku a tak jsme jeden přes druhýho dost protivní :-p tak myslím že nám tenhle měsíc to miminko zase nevyjde, páč chřipka asi udělala svoje...no co už no |-| nám už včera taky přišly alba na fotky a jsem z nich nadšená...teď už jen nechat ty fotky vyvolat...třídila jsem to snad týden který fotky komu a jak velký a tak...no uf...auž se těším až to bude vyvolané a dám si to pěkně do těch alb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla na konzultaci u gynekologa kvůli mimču. V podstatě mi řekl, že si s tím nemám lámat hlavu a zbytečně přemýšlet o rizikách a komplikacích, prostě vyšla jsem z toho trochu jako blbec ;-). Takže se po novém roce asi začneme snažit. Docela se těším, až vysadím prášky, snad mi to i pomůže - nevěřila jsem, když v diskuzi holky psaly, že ta moje antikoncepce potlačuje chuť na sex, ale fakt to tak je, a je to čím dál horší. Takže sice nemám migrény a křeče v břiše, ale vlastně ani důvod ty prášky brát, když nepotřebuju sex...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já jsem nakonec fotky pro příbuzné a kamarády vyřešila tak, že jsem všem poslala odkaz na uloz.to a v papíře jich nechala udělat jen málo, a kdo chtěl ještě jiné, tak jsem mu je nechala přidělat. Žádné svatební album jsem teda v plánu neměla, ale možná že by to stálo za to... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?