Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@evka2011 Tak to je super zpráva!!! Tak hodně štěstíčka, ať je všechno v pořádku a nic nestojí v cestě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs díky moc! @gabu13 protože do konce roku musím dopsat tu podělanou disertaci a jsem z toho tak na nervy, že by to určitě neklaplo. A od nervů je mi už tak dost blbě od žaludku, že ještě k tomu těhotenské nevolnosti by mě asi položily ;-) obhaoba sice bude asi až před létem, ale to už se snad nějak poddá, určitě mi to radši rychle dají, než bych je tam všechny pozvracela ;-)
Odpovědět
@breaca Právníci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 to víš že jo...pamatuju si na vejšce, že když sme měli těhotnou spolužačku dostávala jedničky už jen jak pozdravila mezi dveřma :-D tak aspoň ti to třeba ještě dopomůže k lehčímu průběhu obhajoby, i když věřím že bys to zvládla i tak levou zadní...a z čeho že to budeš mít doktorát???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 to bych těch levých zadních musela mít aspoň 10 :-( jsem na historii, píšu o jednom chlapíkovi z konce 18. století, zabýval se dějinami, literární historií, numismatikou, jazykovědou, matematikou, fyzikou... prostě šílenec ;-) ale hlavně k němu nemůžu sehnat skoro žádné informace a materiál, je to celkem neznámý člověk, takže brzy asi budu šílenec taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak už fotky jsou hotové! Ještě brzo je budu mít ! Zatím jsme dostali užasnou ochutnávku od fotografa, tak jsem hned nahrála do alba :-) Jupíííí :-) Už se těším na zbylích 580fotek! :-D :-D :-D a video,klip,klip s bondovkou. Myslím že ten francouzský závoj si vzít večer byl super nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Teda, fotky jsou úžasný, pan fotograf měl opravdu skvělé nápady - ty budky! :-) a moc vám to tam sluší, vyzařuje z toho taková pohoda a radost, až jsem z toho zase nějaká dojatá nebo co... ;-) fakt hezký. Ukážeš nám pak i video?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g teeeda...parádní fotečky :-) krásný a moc vám to tam sluší :-) úplná pohádková svatba :-) @evka2011 jo tak to držím palce...já mám za sebou děják a češtinu jen na pajdě a stačilo...přiznám se, že jak to vůbec nepoužívám a už je to 5 let co jsem skončila školu, tak si už skoro nic nepamatuju...hold mateřská demence dopomohla k tomu že jestli se budu chtít vrátit do školství tak mi nezbyde nic jinýho než se to všechno našprtat znova :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 díky :-) ty budky jsem chtěla já, on nám řekl jak se asi tak máme postavit :-) ale přesně si všechno pamatuju, i detaily, vubec jsem nečekala že z toho vylezou tak užasný fotky! :-) je pravda že na focení byla pohoda a užívali jsme si to, ten stres se těm fotkám nějak vyhnul :-) @gabu13 díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 No já ve finále taky skončím tím, že odevzdám práci, obhájím a vesele to pustím z hlavy, protože pracuju v trochu jiném oboru, nebo spíš v jiné části oboru, taky se to týká historie, ale dost jiné. Takže mi to vlastně bude celkem na nic :-) ale bude to aspoň další okénko v platové tabulce a nějaká ta korunka navíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 držím palce at to zmákneš, já začínám práci na téma nezaměstnanost, zatím nic jiného než to tema nemám a do středy mam mít osnovu :-( a to ještě začínám novou práci, kde budu se muset hodně hodně učit....
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak to taky držím palce, zvlášť v té práci, to je vždycky záhul. osnovu nějak splácáš dohromady a pak budeš mít zase chvíli klid - já jsem první dva roky neměla v podstatě nic než tu osnovu ;-) proto taky teď nestíhám, pořádně jsem to podcenila :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evka2011 no jo, když já mám mít pulku hotovou do pule prosince... takže osnova a šup začít študovat
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g aha, tak to je jiná, mně nikdo nehonil. což asi možná byla chyba :-) to máš na ekonomce?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 nene mam obor personální řízení na vošce, dělám absolventskou práci. Ale jsem takový ten typ co všechno odkládá když se něčeho bojí, takže místo dnešního hurá do knihovny, radši čumákovat na pc
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g jo, já jsem na tom podobně, proto jsem taky začala s prací tak pozdě, protože mi bylo jasný, že to nebude jednoduchý a vůbec se mi do toho nechtělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 to jo, a ty to budeš mít určitě ještě těžší než já, tak držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g to i já tobě - budem si je držet navzájem a určitě to zvládneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 to víš, jinak to ani nejde :-D
Odpovědět
@evka2011 To mi ani neříkej, já jsem ve druháku ( 4 roky) a už ted mám z disertace vítr.. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdybych já vám vyprávěla jak jsem psala diplomku asi byste se nasmály a řekly že jsem blbá...páč já jsem to taky pořád odkládala až jsem prošvihla termín...no a pak jsem žádala o prodloužení, dostala jsem týden a celej ten týden jsem nespala a jen psala a psala a psala...sice jsem to stihla ale kvalita nebyla nic moc :-| sice jsem měla podklady a všechno hotový už před tím...ale jinak to byl stres šílenej, takže radím spíš fakt to dělat průběžně...já bych si totiž zpětně nafackovala a divím se že mi to vůbec pustili k obhajobě :-D @kristyn.g díky za upozornění že si nějaká slečna půjčila moje oznamko...ani by mi to nevadilo, spíš mě naštvalo že si ho dala jako titulní foto v albíčku a albíčko si navíc nazvala stejně jako my...trochu kopie no...i prstýnky tam má stejné i dort i kytky...no ale spíš mě štve, že to teď vypadá stejně jako moje album hlavně na té titulce :-| ale tohle se prostě s volně přístupnýma fotkama děje no s tím se musí tak trochu počítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 to je pravda, já právě myslela že je to tvoje album a pak mě zarazilo že mi nějak nesouhlasí přezdívka... no taky si říkám, že jako uvodní fotku by to tam dávat nemusela...
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Ahoj novomanželko, gratuluju k svatbě :-) S tou fotografkou je to fakt hrůza, já bych asi omdlela :-S A jinak všechno proběhlo podle plánu? A kde jste byli na svatební cestě? @akfs @gabu13 Držím vám oběma pěsti, ať vám to vyjde, a @gabu13 přeju krásnou svatební cestu, ať si pěkně odpočinete a užijete se navzájem hezky v klidu :-) @evka2011 Taky gratuluju k příznivému vývoji s mimčem :-) Co se týče té dizertačky, tak koukám, že tě docela přitahují workoholici ;-) A proč sis tohle téma vybírala, když se o něm nedá nic sehnat...? @kristyn.g Prosím tě, nezaměstnanost je úžasné téma, o tom se dají popsat stohy papíru, zvlášť v dnešní době se to omílá pořád dokola, to dáš hravě dohromady :-) A zvlášť když máš vlastní zkušenost... V této souvislosti gratuluju k nové práci!!! :-) Co to bude? Jinak já jsem si vyzvedla novou občanku, pas a živnosťák, ukazuju to manželovi, a ten mi moc pochválil fotku v pase, kdy jsem ani nevěděla, že mě budou fotit, takže jsem si jen prohrábla vlasy a bylo to, zato u fotky v občance, na kterou jsem se byla SPECIÁLNĚ fotit, mi řekl, že vypadám jako gestapačka ]-( No hlavně že si mě vzal ;-) A na živnosťáku koukám na to lejstro, co mi dali, a čekám, až mi dají ten list, a úřednice povídá: "No to už je všechno, teď už se nedělají ty ozdobné." Tak jsem z toho zklamaná, tohle je klasický vytištěný formulář z počítače jen s kulatým razítkem :-| Jo a vzpomněla jsem si na další instituce, kde musím nahlásit změnu, takže jsem si to akorát připsala na svůj lísteček připíchnutý nad stolem a to je asi tak všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no ještě není k čemu gratulovat, teprve se to rýsuje, ale asi ze mě bude finanční poradce :-) Mám z toho radost, protože to není pro žádnou banku ale v rámci poradenské skupiny a nebudu vnucovat ale nabízet své služby :-D Jako pomáhat s dlouhodobím finančním plánem podle potřeb klienta a starat se o něj :-) to se těším, jen doufám, že to vyjde, nechci to moc zakřiknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak držím pěsti, ať to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To zní dobře, a hlavně o tebe určitě bude v dnešní době zájem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka protože jsem pitomá... ;-) hlavně jsem netušila, že k tomu nic není, ono se to dopředu těžko zjišťuje - třeba to, že dobře třetina práce měla být postavená na materiálech z jednoho rodového archivu, ale přesně zrovna ta část, kterou potřebuju, na konci války shořela... a tak :-( takže to bude hlavně výcuc, jednak z literatury, ale hlavně asi z prstu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 no uvidíme :-) doufejme.
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Hm, tak to je teda fakt smůla :-| Ale určitě to zvládneš! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?