Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@kristyn.g Moc gratuluji, byla jsi krásná nevěsta!!!Fotky zatím nemám, jelikož odjíždíme na líbánky, tak s epříští týden těšte:-) hodim vam kdyztak fotku satu ze zkousek :-) nase svatba byla nadherna, ja byla od rana prekvapive tak v pohode, ze jsem se normálne nasnídala, zpívala si v koupelne pri sprse, byla uplne v pohode..doslo mi to az pri prijezdu na chatu kdyz jsem videla na louce postavene lavice a stul na obrad..a potom kdyz jsem videla tu nejhezci svatebni tabuli, uplne prekonala me ocekavani..jelikoz jsem pak byla dobu v nasem apartma, kde se mnou cekaly kamosky a svedkyne, nic nevim o organizaci a tak :-) ale mela sem nervy, tak sme si dali panaka na kuraz a bylo to ok .-) a hrozne jsem se s holkama nasmala, to bylo uzasne. Oddavajici mela nejake zpozdeni, takze obrad zacal se zpozdenim, ale vubnec mi to nevadilo, spis naopak..obrad mam jako ve snach, lehce zahaleny mlhou, vim ze mi zacalo teci z nosu a ja celou dobu kdyz jsem sla tou ulickou myslela na to, abych nemela nudle u nosu na fotkach :D ale obrad byl krasny, lidsky a kratky, uplne skvele. muj muz pronesl tak zvucne ano az vsichni sebou trhli :-D byla to vazne nadhera, vse..co se tyce oslavy, odchazeli jsme s muzem jako posledni v 5 rano...:-) jedine minus co mam za cely vecer ze se predkrm trchu zadrhaval pri roznaseni a muj svagr nechtel vybirat do strevicku neveste..ale to je tak jedine, jinak to bylo vse uzasne! jo a z me strany - pri obradu jsem nevedela na kterou ruku dat muzi prstynek :-D tak sem se nahlas ho musela zeptat :-D a trochu jsem zblbla krok u svatebniho tance, ale jelikoz si toho nevsiml, tak pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g téééda to bylo parádní zhodnocení vašeho dne ;-) díky :-) jsem ráda že toho pozitivního bylo víc než těch menších chybiček...ale bez nich se to asi neobejde...takže nakonec jsem ráda, že jste si to tak hezky užili :-) já jen doufám že náš den bude taky veselej...nějak mě prudí moraváci...vymýšlejí že nepojedeme autama ale autobusem...jako hujerovi fakt...no já se ale rozčilovat nebudu...ať si dělají co chtěj...my s Járou pojedeme auama určitě...naši kamarádi taky a oni ať si jedou klidně na hnoji...už je mi to fakt jedno Včer jsem byla na nehtíkách a mám je krásné...jsem moc spokojená...dneska už jen udělám zasedací pořádek, začnu balit věci co je potřeba vzít s sebou, ať na něco nezapomenu a už se těším na víkend...miláček začíná mít asi nervičky...dneska vstával a říkal že už se nám to nějak blíží a že začíná mít stažený žaludek...ale nasmála jsem se jak přemýšlí aby se mu ještě něco do víkendu nestalo...že nepůjde na trénink volejbalu aby si náhodou nezlomil ruku nebo nevymkl kotník :-D :-D :-D Holky já už se tak těším...ať už je víkend :-) a včera za mnou byla kamarádka a přijela mi říct super novinku...čekají miminko :-) tak jsem z toho taková naměkko oni se totiž snaží už skoro rok a nic a teď se to povedlo :-) tak mám radost :-) no prostě tenhle týden přijímám jen samé dobré zprávy a ty špatné nechávám odplout pryč a nehodlám se nervovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut děkuji a gratuluji, jak čtu měli jste to super :-) @gabu13 hele, já si říkala, že před svatbou jsem pro to, aby to vyšlo udělala maximum, a proto jsem byla ten den naprosto v pohodě :-) bála jsem se, že si nestihnem pohladit koně, a nakonec jsme měli čas na koně 30 minut když jsme byli zavřený ve dvoře :-D Náhodou autobus má spustu výhod - nahánění, kdo kdy vyjede, kdo s kym pojede,nastupování do aut atd ;-) takže autoabus muže být super, i na fotkách a ták, jako ozvláštnění ;-) Taky jsme chtěli kočár s korbou, protože je nižší, ale polámalo se mu kolo, tak přijel vysokej kočár, ale zvládla jsem se vyšplhat :-D koně byli krásně nazdobení! Miluju koně :-) Jinak svatební dary a přáníčka - ve svatební večer jsme je rozbalovali a bulela jsem (zase :-) ) dostali jsme i hodně věcných darů(chtěli jsme penízky) společenská hra, porcelánové hrnečky s podšálky a starý perlový růženec od Milanovi maminky(symbolický význam pro nás), křišťálové sklenice, DVD recorder, a pak vtipné finanční - zarámované peníze, od druhé svědekyně fotoalbum s užasným věnováním, fotkou a 2 losy a na každé stránce toho fotoalba byla vložená stokoruna! :-) Od mojí maminky jsme dostali takovou knížečku blahopřání k snatu, kde je vevnit napsáno krásné věnování a dál si tam k zapsání různé detailíky svatby, jak počet hostů, jídlo atd :-) Holky hlavně se vyspat a dobrou náladu a bude to OK :-) mimochodem další tip pro ty co to maj před sebou, na záchod jsem chodila popředu, vytáhla jsem šaty vepředu, sundala si kalhotky a předem jsem "obkročila" záchod. Výborná finta, nepotřebovala jsem asistenci a zvládla jsem to tak v klídku i s MS (která ten den záhadně zeslábla, takže taky mi přálo :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
jo a s tim největším "prušvihem" jsem se nepochlubila :-D na obřad jsem si zapomněla občanku :-D takže mi paní matrikářka akorát ukázala, kde jí pak odstřihnu. Nevím proč ale vubec ale vubec mě to nenapadlo !!! :-D :-D
Odpovědět
@kristyn.g souhlasim s tim že nepodstatné neřešit .... já měla všechno perfektně naplánovaný a pak to celé bylo jinak.. ..a ohledně manikůry a času na přípravu.....my přijeli na místo o den dřív abychom se stihli připravit. ale už tam byl bratr a začalo se pít - do rána. takže nevyspaný, nervozní že všude mi tam pobíhali lidi a ty si chtěli povídat a mě přišlo neslušný říct...hele seď tu na zadku a mlč nemam čas. pak jsme dvě hodiny před obřadem jeli ještě pro dort...takže jsem zapomněla udělat si manikůru a natočit si vlasy. prostě nebyl už na nic čas.... :-) večer jsme vyndali fousky a pusinky a tabulky. nikdo se s tim sice nefotil, ale dělali si z toho tykadla a psali si neslušný vzkazy...... :-D pak nám snědli dekoraci - měli jsme zelená jablíčka a mlátili se s vlajkama států, se kterýma jsem se dělala dva večery.....no tak asi tak......co mě jen vadilo, bylo že i přes naše přání aby lidi nefotili, vyndavali foťáky....chtěli jsme mít jen profi fotky z obřadu, a publikovat jen to co projde naší cenzurou a né že budou kolovat šílený momentky....nu což nedá se s tim nic dělat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku no hlavně že bylo veselo, nám při obědě hrála instrumentální hudba a zrovna začali hrát písničku co se hrála na pohřbu Milanovi babičky, takže Milanova teta to celý obrečela ... :-( No, ale tim jsme se moc nezatěžovali a právě až ted sem si vzpomněla a jen náhodou. Ono je takových drobnůstek docela dost, ale to jsou oproti tomu co se povedlo, jen drobnůstky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut jéééé tak to jsem nadšená že i vám to vyšlo tak parádně :-) už se těším na fotečky :-) a moc gratuluji :-) holky já jsem z vás normálka naměkko x-) já už chci takýýýýýý
Odpovědět
holky a jedly jste? já sem se oběda ani nedotkla..nemohla jsem. mě bylo tak zle že jsem si dala trošku polévky a konec....asi nervy, horko, unava, hodně stažené šaty.....nevim....ale nemohla jsem spolknout skoro celý den ani sousto....zato druhý den jsem dojídala zbytky z rautu :-) a pak jsem cpala každému výzdobu, aby si jí vzali domů, protože nám se do bytu skoro žádné kytky nevešly....a nakonec i dort zbyl a to jsem se bála že ho bude málo.... a co dary? nám přišly hlavně peníze, takže se nám zaplatila půlka svatby....vůbec jsme to nečekali, tak nám to udělalo radost. a někteří si s tím dali takovu práci aby to nebylo trapně v obálce, až nás to nějak dojalo....až půjdeme na příští rok na svatbu, máme inspiraci :-) a pak samo i nějaké dárky a kupodivu všechno, co zužitkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku za mnou teď přišli kolegové z práce a že se na mě skládají, tak co chci koupit - jenže já všechno mám, vybavenou a zajetou domácnost, různé přístroje, nádobí, na sošky a jiné serepetičky si nepotrpím... tak nevím. Nabídli samozřejmě prostě jen peníze v obálce, ale to je mi takový trapný, nemáme hluboko do kapsy, ale někteří z kolegů ano... a že to projíme a propijeme, to odmítli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já jsem si dala do telefonu upomínku, abychom na občanky nezapomněli - kolegyně z práce vyprávěla, jak je neměli, jela pro ně její maminka a už nestihla obřad. Tak radší několik upomínek den před i těsně před odjezdem :-)
Odpovědět
@kristyn.g @gabu13 moc dekuju! @princezna_na_hrasku ja normalne snidala, tzn jeden rohlik, jelikoz jsme nemeli obed, tak jsme jedli doma, ja nejedla ten obed, to fakt neslo, jinak na rautu jsem mela predkrm - sunkovou rolku, pak jsem ochutnala trochu prasete a k tomu si dala par soust zeleniny, a mela jsem dve lzicky svatebniho dortu :-D jinak jsem nemohla jist cely vecer, az kolem pulnoci jsem si dala par kousku syra z rautu :-) a druhy den na snidani cesnecku bez niceho .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut jééé na tu česnečku si pamatuju...ta byla po ránu boží :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristyn.g :-) Hlavne, ze to pani matrikarka vyresila takhle :-) a neprudila.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Toho jsem se strasne bala, ale mne to slo uplne normalne. Mela jsem 2 kruhovou spodnici, proste jsem si vyhrnula saty i se spodnici uplne nahoru, jak normalni sukni, akorat toho bylo vic na drzeni. Akorat z mistnusky jsem musela prochazet bokem, v satech jsem se tam skoro nevesla, ale ty kostice se uplne vpohode zmackly, ty kola byly pruzne. Takze opravdu v pohode :-) Nekde tu je snad i diskuze na tohle tema, boji se hodne holek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xxevaxx mám stejné pocity:-), pár měsíců zařizování, těšení se a pak to během jednoho dne uteče jak voda. I my jsme měli krásnou svatbu, počasí vyšlo, díky skvělým svědkům, kteří byli oranizačně sehraní, vše klaplo..... Taky bych si to zopakovala a také se stejným ženichem. :-)
Odpovědět
@gabu13 ze :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut z vyprávění to musela být paráda! Gratuluju!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Tak dneska moje nadšená nálada jaksi klesla...celou noc jsem byla vzhůru, protože náš malej tak strašně kašlal až se dusil...nemohl vůbec spát a já s ním...tak jsme letěli k doktorce a má zánět nosohrtanu :-S ;-( teď 5 dní před svatbou...nesmíme ven, máme kapky do nosu i na kašel a kdyby stoupla teplota tak hrozí zánět ucha a hned do nemocnice :-. :-p je mi z toho smutno...bobeček můj malej ještě ani neumí smrkat tak je to těžký...ach jo...snad to bude do soboty aspoň trochu lepší ;-( Ale aspoň nějaká dobrá zpráva...mám hotovej zasedací pořádek a kupodivu mi to pěkně vyšlo že spolu nesedí nikdo cizí
Odpovědět
@gabu13 Jejda, tak se hlavně brzy uzdravte. Já jsem měla od středy šílenou rýmu, ale tak hroznou, že mi tekly nonstop slzy a moje známá doktorka mi poradila, ať si dám ve čtvrtek večer, v pátek ráno a pak v sobotu ráno jeden protazin (ikdyž to byla rýma a né alergie) a normálně jsem měla pátek a sobotu klid. Ani jednou jsme nesmrkala a vrátilo se mi to až v neděli. Byla jsem v takovým stavu, že jsem si myslela, že se ani nebudu malovat, prtz by to nemělo smysl a nakonec to takhle krásně vyšlo. Vám to taky vyjde! @princezna_na_hrasku @kristyn.g Jinak s těma nervama máte naprostou pravdu. Já jsem se nervovala s přípravama a ve svatební den jsem byla naprosto klidná, prtz jsem věděla, že jsem pro to víc udělat nemohla a že jestli se něco pokazí, tak se prostě pokazí. Za to ženich byl na nervy, prtz vůbec nevěděl, jak je organizace zmáklá, kdo co dělá a měl strach, že to má mít všechno na starosti on, přitom jsem měla dávno úkoly rozdaný :-D To je tak, když se ženich o nic nestaral :-D A s tím jídlem to bylo přesný. Snídaně žádná, oběd trošku (šaty mě stejně víc nepustily :-D ) Na raut jsem se těšila hrozně a nakonec jsem ho ochutnala až druhý den doma v klidu :-D
Odpovědět
holky, jak to tady pročítám, tak už bych to taky chtěla mít co nejdřív za sebou. Čeká mě to až 24.9., ale strašně to utíká, tak snad všechno stihneme. A těm, co už to mají za sebou, moc gratuluju a přeju hodně štěstí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketka_juraj přesně to jsem si zrovna říkala, mám to ve stejný den jako ty - vím, že je to ještě skoro dva týdny, ale začínám už být nervní. Dneska jsem se vzbudila ve 4 ráno a už nemohla usnout, žaludek stažený a v hlavě kolotoč... ach jo, snad přestanu blbnout a uklidním se
Odpovědět
@marketka_juraj @evka2011 Holky hlavně klid, v ten den je to už pohodička :-) Všichni jsou milí a snaží se, abyste si to maximálně užili :-) Ale abych pravdu řekla, tak se asi nezařadím mezi nevěsty, které po svatbě píší, že by si to daly ještě jednou :-D Já jsem ráda, že to dopadlo skvěle a máme to za sebou. Znova bych se do těch příprav už nechtěla pouštět, tak doufám, že nebudu muset :-D Teď se nejvíc těším na příští rok, až si užiju ty cizí svatbičky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, moc gratuluju čerstvým mladým paním, podle popisů to vypadá, že to byla pohoda a legrace, i když nějaké nepříjemnosti se vyskytnou vždycky :-) A těm, co to čeká tento víkend, přeju hodně štěstí. Nemá smysl radit vám, abyste se nenervovaly, to si člověk neporučí. Já jsem šla spát relativně brzo (o půl dvanácté a vstávat jsem měla ve čtvrt na sedm), ale ještě po hodině jsem měla oči jako tenisáky a v noci jsem se snad třikrát vzbudila, takže jsem měla šííííílené kruhy pod očima a korektor nezabíral x-) Na záchod jsem chodila normálně, akorát nějaký umělec naprojektoval otvírání dveří dovnitř (vůbec mi přijde, že je to v restauracích častý nešvar), takže jsem měla potíže se tam nějak naskládat. A trvalo mi to docela dlouho, než jsem vyhrnula všechny sukně, a navíc jsem měla punčochy spojené s podvazkovým pásem, ale vždycky jsem to zvládla, akorát jsem si hodně dlouho rozmýšlela, jestli vůbec půjdu :-D Kabelku taky doporučuju všemi deseti, měla jsem v ní všechno potřebné a pořád po ruce, takže jsem nikdy nic nehledala. Jo a nezapomeňte si vypnout mobil, kdyby mi to nepřipomněl taťka, než jsme vykročili k oltáři, byl by pěkný trapas :-D Ráno jsem normálně snídala a během dopoledne jsem měla šílený hlad, ale zavřeli mě v ložnici a věnovali se hostům, takže jsem si přes dveře stěží vyžebrala kousek bagetky se šunkou :-) Oběd byl až ve tři, takže jsem se na něj vrhla jako na smilování, taky jsem snědla skoro celou porci dortu, ale plně jsem pochopila nevěsty, které říkaly, že se jinak vůbec nenajedly - z rautu jsem neměla prakticky nic, ale ačkoliv jsme nahlásili o deset procent míň lidí, než skutečně přišlo, strašlivě moc toho zbylo, takže to ještě pořád dojídáme :-) @kristyn.g To se divím, že vás vůbec oddali, nám matrikářka kladla na srdce, ať si hlavně nezapomeneme občanku, jinak nás neoddají...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka s tou kabelkou jste mi nasadily brouka do hlavy, půvoně jsem myslela, že dám manželovi do kapsy balíček kapesníků a víc nepotřebuju... ale je fakt, že člověk nikdy neví, co se může stát, takže minimálně ten mobil by se po ruce hodil. možná taky ještě náplasti, prášek na hlavu a na žaludek, parfémek... hm, jdu kouknout do bazárku na pompadůrky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Jojo, přesně tak, ještě když jsme jeli na obřad, tak mi lidi volali, parfém se v tom vedru taky hodil, rtěnka, korektor (i když ten moc nepomáhal), občanka a náplasti jsem po svém závěrečném pádu fakt ocenila :-) Jinak já jsem měla kabelku ze salónu Bereniké za 150 Kč, nevím, kolik si účtují za poštovné, já jsem si to vyzvedávala osobně, ale velká spokojenost, dokonce jsem tam měla horké kandidátky na šaty, než jsem objevila ty BOŽSKÉ :-) Adresa je berenike tecka cz
Odpovědět
Ahojky holky! Tak jsem se konečně zastavila a řekla si, že bych se vám už konečně měla taky ozvat, když už je klídek :-) Svatba byla úžasná, všechno vyšlo na jedničku. Ráno jsem teda sice probrečela, protože bylo venku hnusně, ale nakonec to vůbec nevadilo, hlavně, že nepršelo. Nakonec ještě všichni říkali, že bylo super, že nepeklo slunko, že se nemuseli celý den pařit. Jinak všem se svatba líbila, všichni byli unešení. Jak obřadem, tak hostinou, která teda byla neuvěřitelně dobrá. Tak skvělé jídlo jsem snad ani nikdy nejedla. Opravdu si lidičky v kuchyni dali záležet. Sice tchán byl trošku nervozní, protože musel sedět u stolu a ne je v kuchyni dirigovat, ale zvládli to tam i bez něj. Do alba jsem dala pár fotek, co fotil kamarád, ale doufám, že co nejdřív budou i profi fotky od fotografky. Naštěstí má teoreticky krátké dodací lhůty, takže by mohli být brzo. Všem holkám, co už to máte za sebou moc moc gratuluju! A těm, co se stále ještě připravujou přeju pevné nervičky, ale holky nebojte, v ten den to z vás tak spadne (já už po obřadu byla opravdu v klidu a nestresovala jsem se ničím) a budete si jenom užívat. Jinak výzdoby mi zbylo asi 3/4 všeho neotevřeného, takže jsem klidně mohla nakoupit i míň, ale zase razím to, že je lepší když zbude, než když pochybí :-) K té kabelce. Já měla kapesníky, mobil a občanku u mamky a ani jedno z toho jsem nepotřebovala. Vyhovovalo mi to, protože jsem pořád nemusela trnout, kde jsem tu kabelku zase hodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ahóóój, ženská! :-) Gratuluju!!! :-) Ale ty jsi nepotřebovala občanku...? =-)
Odpovědět
@makovaapanenka až po obřadu, ale to zařizovali svědci. Ono to ale bude asi tím, že matrikářka a vlastně všichni na obci, jsou známí :-) Já tobě taky gratuluju! Viděla jsem fotečky a nádhera! Moc ti to slušelo! A vypadalo to dle úsměvu, že si to i užíváš a to je dobře! Teda až na ten závěr tvůj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To bude asi tím :-) Až do toho závěru jsem si to užívala opravdu moc a moc, i když jsem samozřejmě myslela na dědečka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já se taky hlásím jako novomanželka. Jsme z toho pořád úplně hotový, Jirka mě v každý větě oslovuje "ženo". :-D Svatba byla prostě úžasná. V pátek večer už jsem byla v klidu, šla jsem na víno s kamarádkama a byla to pohodička, o půlnoci jsem šla spát, usnula jsem hned a spala až do rána jako špalek, v osm se mi vůbec nechtělo vstávat. Táta za mnou přiběhl, ať všeho nechám a jdu s ním ven, aby mi ukázal, jaké mám ve svatební den krásné počasí. A pak už to jelo - účes, líčení, dokonce jsme měli hezkou časovou rezervu, takže jsem nějaký čas jenom seděla na gauči s nohama nahoře a těšila se. Na focení jsme ale nabrali skluz, takže místo hodiny jsme v parku fotili jenom třicet minut. Což nakonec vůbec nevadilo, protože pózování nás hrozně nebaví. Na obřad jsme dorazili dokonce s předtihem, a když jsme přijeli před kostel a viděla jsem všechny ty lidi, hrozně jsem se rozklepala a poslala tatínka, ať mi mezi hosty sežene placatku. Při obřadu jsem zadržovala slzy, se střídavými úspěchy. A pak už začala nezřízená zábava a žranice. :-) Občas se mi podařilo urvat i něco k jídlu, ale většinou jsem jenom korzovala mezi lidmi a hrozně si to užívala. Děkuju svému báječnému bráškovi, že za mě obětavě dopíjel panáky, takže jsem si mohla připíjet dle libosti a přitom došla domů bez ztráty kytičky. :-) Domů jsme se s ženichem vydali pěšky po nábřeží a byla to kouzelná chvíle. Každou chvíli nám někdo cizí gratuloval. :-) Bála jsem se, že mi ten den rychle uteče, ale opak byl pravdou. Užila jsem si každou minutu. A ráno nás čekalo rozbalování dárků, takže se bylo pořád na co těšit. Teď se těšíme na fotky od fotografa, měly by být koncem týdne. Díky vám všem, co jste mi tu radily a podporovaly mě, a držím palce všem, které to ještě čeká!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?