Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol tak takhle bych si to taky chtěla užít. Docela závidím to vstávání až v 8, já už musím být v půl 7 u kadeřnice :-( takže vstávání jako do práce, ach jo. Ale jak se znám, budu zase vzhůru už od 4 a budu přemýšlet, co ještě všechno musím. Příteli musím připravit všechno pěkně pod nos už večer, jinak by si ráno beze mně vzal děravý ponožky, kostkovanou košili a hnědý boty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 To bylo tím, že jsme měli obřad ve čtyři odpoledne, mimo jiné taky proto, že já hrozně nesnáším vstávání. Den před svatbou jsem spala u rodičů, takže ženich se musel nachystat sám, a zvládnul to na jedničku. :-)
Odpovědět
@makovaapanenka četla jsem, že ti umřel dědeček :-( Je to smutné, moc. Ale věřím, že se na vás díval shora a byl šťastný! Na toho mého jsme taky zavzpomínali. Umřel sice, když mi byli tři, ale pořád tak nějak cítím, že mi strašně moc chybí. Babička mi říkala, že by na mě byl pyšný. Dokonce i když toto píšu, tak se mi do očí derou slzy. Je možné, abych i přes to, že si ho nepamatuju, na něho takhle myslela? Cítím, jako by mi chyběla část mě. Celý život :-) @assol moc gratuluju novomanželko! :-) Strašně moc ráda slyším, že všechno vyšlo a že ses měla báječně! Taky si na nic nemůžu stěžovat. Byl to prostě úžasný a dokonalý den. Ale to tak má asi každý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol gratuluji, to je super jak ste si to uzili:-) Píšu teď že svatební cesty. Konečně jsem vypsala, tak to vidím vše jinak a mám radost. Ale taky bych si to nechtěla opakovat, tak jak to bylo se mi líbilo. Teď jsme v Popradu, byli jsme už na výletě a moc si to užíváme a vychutnavame zpětně dojmu ze svatby. Úplně jsem závisela jak jsme měli úkol nakrmit se vzájemně z dětské hlavičky, to jsem se styděla:-) Používali jste pri focení rekvizity? Já nakonec nepoužila ani paraplicko.
Odpovědět
@evka2011 Buď v klidu, já vstávala ve 4:30 a v 5:15 jsem byla u kadeřnice. Nejsem zvyklá vstávat, úplně to nesnáším, ale ten den mi to ani nepřišlo. Teď pořád dospávám deficit :-D @assol To je super, že vám všechno vyšlo. Myslím, že tady zatím nebyla žádná nevěsta, které by vyloženě něco nevyšlo. Jo a na konci focení nám fotografka oznámila, že byla den před námi fotit na svatbě a kamoška ji místo RedBullu dala jakýsi Speed (prý nějaká novinka) a ona dostala srdeční kolaps, takže na naši svatbu málem vůbec nejela. Když nám to řekla, tak nás málem kleplo :-D Naštěstí se z toho dostala a podepsala revers, aby mohla dojet...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g My jsme taky rekvizity nepoužili, připravenou tabulku jsme nechali v autě a vůbec to nevadilo. @akfs Teda to je drsná historka s tou fotografkou! Já jsem nedávno dostala na ulici vzorek nějakýho energiťáku a ještě jsem neměla odvahu ho vyzkoušet - po tom, co jsem si tu přečetla, ho asi vyhodím.
Odpovědět
@assol No mě by to taky asi složilo, prtz nepiju vůbec kafe, takže nejsem zvyklá ani na kofejn ani taurin. Ona je navíc strašnej drobek, tak se není čemu divit, ale říkala, že RedBull ji toto nikdy neudělal...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs tak tomu se říká oddanost své práci, to je fakt dobrá, měli jste štěstí. já tyhle věci radši taky nepiju, a když jsem viděla, co to dělá s lidma v kombinaci s vodkou, ne díky. hlavně bych před důležitou akcí nezkoušela nic, co neznám. Nebo o čem vím, že mi nedělá dobře - takže tři dny před svatbou budu jen vodu a starý rohlíky ;-)
Odpovědět
@evka2011 Taky jsem říkala, že je teda hodná, že to takhle zvládla. Měli jsme ji zamluvenou rok předem, takže by mě to asi celkem dostalo, kdyby to nakonec krachlo. Je to úžasná fotografka, už se moc těším na fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte, jak to je s přípitkem při obřadu? Na matrice si do formuláře zaškrtli, že přípitek ano, ale nějak jsme se zapomněli zeptat, jestli skleničky a šampus máme vzít my, nebo oni... Jak to je?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Musite se zeptat, vsude je to jinak. Sklenicky asi maji vsude erarni, ale piti jen nekde. My si vezli svoje nealko sampano (nekde davaji svoje + ti dokonce nekde daji i sklenicky pro novomanzele "na pamatku") + nam mamka koupila nase sklenicky, takze 2 jsme menili. Pripijelo si nas 9 - my, maminky, "tatinci" (nemame, donutili jine pribuzne, nelogicky a nesymetricky, nechapu, proc museli, my to nechteli, ale proste pani kastelanka nezvladla predstavu, ze by si pripijelo jen 7 lidi), svedci, pani oddavajici. Stacilo klasicke sampano, myslim, ze je to 0,7l. Ale neni podminkou, muzes mi cokoliv, pry zazili i kavovy liker - co mate radi.
Odpovědět
Profilova fotka
@kh aha, tak já napíšu matrikářce. stejně jsem jí chtěla napsat, děsí mě představa ukecaného oddávajícícho, který na nás zrovna vyjde, tak jí zkusím poprosit, jestli by ho nějak nemohla ukrotit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak déšť je šťastně za námi a teď už podle předpovědi bude jenom hezky, a v sobotu bude přímo krásně, držím všem, co do toho v sobotu jdou, ať jim všechno vyjde! Já se dostanu k netu asi zas až v pátek večer, tak holky HODNĚ ŠTĚSTÍ, UŽIJTE SI TO!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všem nově vdaným dodatečně gratuluju! Nějak nestíháme, nechali jsme všechno na poslední chvíli, takže ještě ani nemáme všechny jmenovky, nemám připravenou výzdobu na auta, není vytisnutý program a menu. A to nám dneska po obědě přijede první část svatebních hostů, takže bude ještě větší blázinec :-) Ale snažím se být v klidu. Nějak to prostě dopadne, že? A děkuju všem za postřehy ze svatebního dne, určitě pomohly!
Odpovědět
ahoj holky tak zítra jdeme na to :-) přeju všem co to mají tenhle víkend aby se bavily a užily si to :-) dnešek byl trochu hektický měla jsem rozpárané šaty vypadalo to, že na mě zapoměli s dortem už jsem si říkala že zajedu do globusu pro nějakej hotovej :-) měli jsme trochu komplikace s fotografem ale nakonec vše dopadlo a vypadá to že zítřek bude fajn :-)
Odpovědět
holky budeme na vás myslet a už se těšíme na dojmy a zážitky :-) tak tfuj tfuj tfuj a z kostela, radnice, zámku, hradu, louky, nebo odkudkoliv - společně pravou nohou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
všem holčinám které se o víkendu vdávají přeju, aby jim to vyšlo dle jejich představ a užijte si toooo, je to váš den !!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás už je fofr, včera přijela první část hostů (12 lidí), takže je u nás dobrej blázinec. Dneska dorazí dalších 5 lidí, takže bude fakt veselo :-) Do toho musíme vyzvednout šaty, přijede holčina kvůli kytkám, musím dodělat ozdoby na auta a zabalit si do hotelu i na svatební cestu. Snad se to nějak stihne, no... Taky přeju všem pěknou a pohodovou svatbu!
Odpovědět
Nevěsty, přeji vám jen to nejlepší. Počasí máte krásný, naprosto akorát, tak jako my minulý týden, ani vedro ani zima. Takže hodně štěstíčka! Pořádně si to užijte je to váš velký den! Těším se na dojmy a zážitky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Tak to máme podobně, já mám teda týden do svatby, ale zbývá ještě asi milion drobností! Snoubenec hrdě prohlásil, že za víkend to máme všechno hotový...to chci vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju všem nevěstám, které to zítra čeká, hodně štěstí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravim že svatební cesty. Těm co se dnes vdávají hodně štěstí! Já jsem zjistila že nějak rychle zapomínám na pocity svátečního dne, alespoň už to tak silně neprožívám. Už se těším na fotky a video. Tak se mejte krásně, jdem zase výletovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatebniho ne svátečního :-) ta T9 je na houby
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, holky? Jak vám to včera vyšlo? S počasím to byla klika, hnusně je až dnes, tak doufám, že jste si to všechny užily a teď jste šťastné vdané paní!
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po pátečním svatebním dni. Vždycky když jsem tu četla od nevěst, jak to bylo všechno dokonalé a jak si to děsně užily tak mi to přišlo až vyumělkované a skoro ani nereálné. A teď mám po vlastní svatbě. Ráno jsem vyrazily se svědkyní ke kadeřnici pak na líčení, mezitím se u nás začali sjíždět hosté. Najedli jsme se a začalo oblékání a zdobení aut. Samotný obřad trval chvilku, focení jsme si bezva užili. Počasí bylo taky super. Prostě to nemělo chybu. Možná někde nějaké detajly byly, ale já o nich nevím, byla jsem v jakémsi deliriu :-) asi hodně hormonu štěstí :-D takže ty co to ještě čeká hlavně žádný stres, stejně to nemá cenu a už se ten den nic nezachrání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se hlásím po svatebním dni :-) My jsme si to užili taky parádně, všichni říkali, jak je to krásná svatba, krásná nevěsta, takže jsem z toho měla radost. Bála jsem se, že budu nervózní z organizace a tak, ale kupodivu jsem si všechno užívala. Pár věcí bylo jinak, ale nebyla to žádná katastrofa. Akorát teď koukáme na vyúčtování z hotelu a jsou tam nějaké nesrovnalosti, tak jsme z toho trochu zklamaní. Ale co už, bylo to fajn, i když to bylo trošku dražší. No a hlavně se těšíme na fotky a svatební cestu, na kterou zítra odjíždíme:-) Bude to bezva relax, když má být takhle hnusně...
Odpovědět
Všem novomanželkám přeji hodně štěstíčka :-)
Odpovědět
@smisca tak super, že to bylo vše ok... že vám to vyšlo, jak mělo. tak zkuste to vyúčtování reklamovat, třeba to uznají :-) Užijte si líbánky, po těch nervičkách si je zasloužíte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Reklamovat to asi nebudeme, nechceme si kazit náladu a navíc jsme jim nenechali moc velké dýžko, jinak by mě to vyloženě štvalo, takhle mě to akorát mrzí, protože jinak byl jejich servis úžasný. :-)
Odpovědět
@smisca Tak pokud byl jinak servis v poho a není to nějaká moc velká darda, tak to mají formou spropitného :-) Kampak razíte na líbánky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?