Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Presne tak u nas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kh No jo, ti chlapi jsou si v tomhle asi většinou podobný. A to nevím, jak ho dotáhnu někam, kde by zkusil a koupil vestičku a regatu. V obleku je zvyklý chodit normálně a nechci, aby na svatbě vypadal, jako že si právě odskočil z jednání. Ale jinak je zlatej :-) A hlavně můj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Pod jedněma to mám myslím napsané, myslím, že jsou v tom albu poslední,ale už se mi asi nelíbí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Je mi po ramena tak mám strach, že mě zastíní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nigitta Už jsem to našla v komentu. Jsou pěkný a sluší. A nejsou obyčejný nebo moc jednoduchý, mají zdobení a pěknou sukni, vůbec si nemyslím, že by tě nějaká žába zastínila :-) I když se přiznám, že trochu víc se mi líbí ty drahý, ale chápu výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Jj, copak ty drahý :-(ted jsem je našla takdy v bazarku, že je někdo prodává za 6000Kč!!!ale už je pozdě :-( Ale děkuju, že se ti líbí, jsem zvědavá jak se mi budou líbit ještě na zkoušce :-)a co všechno už máš ty zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra, to září se nějak blíží...:( teda:)
Odpovědět
@assol Moc gratuluju, šikula! Já ted nějak spadla do fáze..je mi to jedno..a je mi úplně jedno že se budu vdávat...začíná to být docela psycho tyhle výkyvy...spíš mě začíná děsit, že to je nějak brzo???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky gratuluju @assol ke zkoušce. @hatsepsut Taky začínám mít depku a stres z toho, že to nestihneme. Sice ty hlavní věci snad máme (kromě cukrářky a květinářky), ale těch zdánlivých drobností je na zařizování ještě dost. Ale říkám si, že nechceme žádné speciality, tak to snad všechno stihneme... Jsem zvědavá, co budu říkat za měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @smisca Díky holky! A nedepkujte. I když ono to není tak jednoduchý, já vím. Taky to na mě někdy padne. A na druhou stranu někdy jsem úplně u vytržení, že se budeme brát. Zrovna včera přítel koukal na internetu na prstýnky a mně to najednou došlo - budeme se brát! Úplně mě ten pocit najednou praštil, zdá se mi to tak neskutečný... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čím víc se to blíží tím mín se těšim :-( hrozný... spíš už se těšim až to budu mít za sebou. Musim pár kg ještě zhubnout kvuli šatum, pak včera problémy u budoucí tchýně a věčné otázky jaké tam točeji pivo už mě to nějak nebaví... člověk si dá práci s oznámením, budoucí tchán se na něj ani nepodíval, ale hned se zeptal na to pivo... no neni to hrozný?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně si to holky užívejte. Plánování je moc fajn období. Samotná svatba je sice nádherná, ale moc rychlá :-) Když si vezmu sebe před rokem touto dobou, taky jsem byla v sedmém nebi a teď už jsem přes devět měsíců vdaná :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak holky, co jste se mě ptaly na šperky z etsy, mám pro vás dobrou zprávu. Dneska mi šperky došli a jsou nádherný!! Jsou opravdu přesně stejné jako na obrázcích, co mám v albu. Doplácela jsem ještě cca 1000,- clo, ale stálo to za to :-) Jsem nadšená...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera jsme konečně objednali oznámení a hned jsem měla noční můru, že nám ve finále dodali strašně kýčovitá růžová s hrdličkami, prstýnky a srdíčky... :-S Realita je zatím jiná - dnes už nám poslali grafický návrh a zatím odpovídá tomu, co jsme si vybrali ;-) Ale hlavně - MÁM BOTY!!! Koupila jsem si hned první v prvním obchodě, co mi padly do oka, úplně jsem se do nich zamilovala! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všechno zlý je pro něco dobrý. Dneska jsme obvolávali fotografy, když ta naše se na nás dva měsíce před svatbou vybodla... Já bych ani ty nejprofláknutější neobvolávala, ale přítel řekl, že to zkusí... No a.......................... A zrovna jednomu včera někdo na 10. září odřekl! :-D @akfs Jé, to je dobrá zpráva... Já si taky chtěla objednat, ale maminka byla rychlejší... :-D K promoci jsem dostala nádherný náhrdelník s briliantíkama, který jde naprosto úžasně k šatům... Ale měla jsem tam vyhlídnuto... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Teda to je strašné s tou fotografkou!!! A která to je a z jakého důvodu? A koho teda budete mít místo ní?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Předevčírem nám fotografka volala, že se žení její bratr... Ať už jsme si o tom myseli co chtěli, tak prostě jsme byli bez fotografky... A Kuba začal vyhledávat... A ten kdo má volno je Wagenknecht... Hm, ani jsem si nemyslela, že by mohl mít volno. To je jako kdyby měla volno Zuzka Scharf! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Tak to je fakt super, že vám to takhle vyšlo, gratuluju!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka My jsme taky objednali oznamka - dneska šli do tisku. Jenom jsem zvědavá, jestli se mi ještě bude líbit, až dorazí :-) Jo a chtěla jsem se zeptat, dělá některá z vás seznam svatebních darů? Kolik na něm máte položek v porovnání s počtem hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka My jsme taky objednali oznamka - dneska šla do tisku. Jenom jsem zvědavá, jestli se mi ještě budou líbit, až dorazí :-) Jo a chtěla jsem se zeptat, dělá některá z vás seznam svatebních darů? Kolik na něm máte položek v porovnání s počtem hostů?
Odpovědět
@tekame Taky gratuluji!! Tomu se říká štěstí v neštěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame téda tak to je neco :-) @makovaapanenka tak to je výkon, to obdivuju s těma botama, ja mam problem i s normálníma.. @akfs ty jsou krásné :-) celníci jsou pěkný mrchy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca My budeme mít seznam darů na webu, máme tam 25 věcí na 100 hostů, ale hosté jsou většinou páry a budou dávat jeden dárek dohromady, takže teoreticky 25 věcí na 50 dárců. Původně jsem chtěla mít stejně položek na seznamu jako hostů, aby měl každý šanci vybrat si ze seznamu, ale tolik věcí, co bych chtěla, prostě nevymyslím. Taky mám dotaz k seznamu: V jakém cenovém rozmezí máte dary? My totiž chceme i nějaké dražší věci a já váhám, jestli je tam mám dávat.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca @assol Seznam darů mám a postupně každému přiděluju, co chceme, ale rozhodně jsem jich nevymyslela tolik, kolik bude darujících, i když počítám s jedním darem na rodinu/pár. A taky už mi pár lidí řeklo, že by pro ně bylo přijatelnější, kdyby mohli dát peníze, takže to budeme mít kombinované - od někoho věcné dary, od někoho peníze. Nejdražší dar máme za 5 000, chceme od našich vysavač. Uvažovali jsme taky o jednom dražším daru a říkali jsme si, že bychom ostatním řekli, aby nám na něj přispěli, ale nakonec jsme usoudili, že bychom to asi moc nevyužili, takže budeme říkat, že chceme příspěvek na svatební cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Máme 25 darů na cca 50 hostů resp. 2 položky jsou peníze a dárkové poukazy @assol A cenové rozmezí od 100 do 2000, jeden dar je za 6000..říkáme si,že se na něj může složit víc lidí...a od někoho můžeme dostat víc levnějších věcí....no necháme se překvapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @hance09 Díky za opdovědi, holky. My chceme dneska ten seznam dodělat, abychom ho mohli dát na web, tak řeším, jestli tam nechat i věci nad 2 tis. Asi je tam nechám, kdyžtak si je nikdo nevybere, no. Taky počítám, že někdo dá radši peníze, zvlášť když máme ty věci přesně specifikované, tak si myslím, že se to třeba nebude chtít lidem shánět. No uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol My máme dary taky zhruba kolem 1 000 Kč, ale nemáme je přesně specifikované, takže se dají koupit za levno i za víc :-) Jednu z položek máme taky příspěvek na svatební cestu a jeden dárek máme taky dražší - ještě nevíme jestli ho tam necháme, ale taky si říkáme, že se kdyžtak někdo může s někým složit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme to vyřešili tak že žádný seznam nemáme a říkáme, že radši penízky na svatební cestu. Jeden hmotný svatební dar už jsme dostali, od mích prarodičů jsme dostali finanční příspěvek a tyčový mixsi od zeptru. vim že na to babička dlouho šetřila, tak jsme moc rádi
Odpovědět
My taky seznam darů nemáme. Dům máme vybavený a teď nic nepotřebujeme. Navíc si rádi věci vybereme sami, podle toho, co nám nejvíc vyhovuje, tak jsme to udělali tak, že ke každé pozvánce ke stolu nebo na raut přidáme další kartičku s takovou dlouhou básničkou. Prvně mi to přišlo trošku trapný, ale teď když vidím, jak se to všem líbí, tak se mi ulevilo :-)
Odpovědět
Jo a nevěsty, mám jeden dotaz... Nevíte jak probíhá ráno před odjezdem na svatbu? Myslím takové ty oficiality s rodiči. Mamka mi říkala, že se má děkovat rodičům za výchovu a tak. Kdyby měl někdo podrobnější popis, byla bych mu vděčná :-D U nás je to první svatba, takže žádný velký trapas ani nastat nemůže, ale snoubenec je posledním z pěti dětí, tak tam už to mají natrénované :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?