Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs tak to jsem taky strašně zvědavá :-) to oznámení je moc krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs MMoc hezké oznámení :-) a jsem teda taky napnutá jak se nám pochlubíš se šperky :-) určitě budou krásné :-) Holky tak prstýnek je i mému nastávajícímu, ale já mu ho nenandám...on má velk ten kloub a pak tenké prsty, takže mu to přes ten kloub jde těžko...no možná ho necháme o číslo zvětšit, aby to šlo dobře ;-) to by neměl být problém ;-) ale líbila se mi přítelova reakce na prstýnky..."jééé ty jsou ale krásný, takhle jsem si to přesně přestavoval" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jo jo, taky to máme tak, že přítel má velké klouby, takže musel mít větší a dole mu pělně plandá. ;-)
Odpovědět
@tekame @kristyn.g @gabu13 No tak to dopadlo tak, že mi došel jen dopis, že balík leží na celní správě a abych poslala plnou moc České poště a doklad o zaplacení, aby to tam vyřídili a balík mi poslali, tak jsem zvědavá, kdy to teda dojde. Jestli si chcete taky něco objednat, tak si dejte raději fóra :-D Jinak děkuji za pochvalu oznámení, je trošku netradiční, chtěli jsme ho do barev svatby, tak jsme museli kombinovat :-)
Odpovědět
A ještě jedna úspěšná zpráva!!! Do Porta Coeli nás přijede oddat biskup!! Je to příbuzný mého snoubence a zvali jsme ho už loni, ale je strašně vytížený, tak jsme v to ani nedoufali, ale shodou okolností bude mít mši ten večer ve Sloupu a ještě chce navštívit odpoledne věznici v Kuřimi, takže to bude mít při cestě. Mši bude mít s místním farářem, ale oddávat nás bude on :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Tééééda! No to je síla! Blahopřeju. Budete mít fakt nezapomenutelnou svatbu. Já momentálně řeším, jak se obrnit proti dojetí, mám pocit, že celou svatbu probrečím, máte to někdo taky tak? Já mám pověst hroznýho drsňáka a dojatou mě nikdo nikdy neviděl, a jak se ta svatba blíží, tak mě najednou dojímá všechno. Jenom si představím, jak řikám slib, a už mám slzy v očích. :-N
Odpovědět
@assol Tak o to to bude pro všechny větší zážitek :-) Je fakt, že v kostele to dojímá víc. Teď jsem byla kamarádce na svatbě na úřadě a všichni včetně nevěsty jsme se kousali do rtu, abysme se nezačali smát :-D Ta básnička a hlavně paní, co ji přednášela měla fakt ránu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak snad se k Vám nevěstinky mohu přidat...jsem svatbu máme 10.9.2011 a už ted jsem v šoku,jak to všechno stihneme :-D když to tady tak pročítám,tak někteří plánují rok dopředu :-N no a my :-D no rozhodně budou moje nervičky,ještě že mám klidase chlapa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs To máš pravdu, jestli mě uviděj brečet, tak to bude asi pro většinu svatebčanů zážitek dne. :-D Aspoň si budou mít co vyprávět. Ty civilní obřady jsou někdy fakt tragédie. Někdy je to aspoň tak blbý, že se můžeš potají smát, ale často je to jenom trapný a nicneříkající, byla jsem i na svatbě, kde měl oddávající vadu řeči, no hrůza. ]-( To vám u biskupa nehrozí! @sarpej Vítej a neboj, máme svatbu ve stejný den a taky není nic zařízeno. To se zvládne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No musíme to zvládnout:-))ale je to všechno tak na rychlo...k tomu dvě děti...práce...dovolená...:-))ale jsou to krásné starosti:-))jen mám obavu o rozpočet jak si to tu tak pročítám:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpej ahojky, 10.9 bude krásný den :-D a určitě stihnete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám k těm, jejichž nejvýznamnějším dnem bude 10.9. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hoj holky, mám svatbu 9.9... máte to někdo obdobně? A jak jste na to s přípravama? Přijde mi, že nějak zaostávám. Plánujeme sice od prosince:-), ale měla jsem státnice, tak zase začínám až ted...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kde plánujete mít svatební noviny a knihu hostů? Na hostině s rodinou asi ne? tak později s přáteli, my to máme celé v hotelu, oběd v salonku a odpoledne velký sál a venku zahrada a posezení u grilování atd. to samé ty bublifuky, na hostinu nebo pak do sálů? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) vítám nové nevěstinky ;-) Nám dneska přišel oblek pro našeho prcka a mám z něj velikou radost :-) Má hodně podobnou barvu tomu přítelovýmu a vestička je skoro stejná...no budou to fešáci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetstorm ahojky, tak to máme stejné datum.Přípravy mám hotové, díky internetu.Teď jen maličkosti, jako nasáčkovat mandle,naobálkovat oznámení a poslat,napsat jmenovky, zjistit kytky a obléct přítele - což prý bude hračka:-).Ty se máš, že začínáš, mě hrozně bavilo plánovat,nakupovat a čekat na balíky.Co budu dělat po svatbě ......:-)a kde budeš mít svatbu??
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Ahoj Evi,my jedeme Michala obléct dneska tak jsem zvědavá jestli pochodíme :) Jinak už mi chybí podobné věci jako tobě...akorát nemám promyšlené dárky pro svatebčany a nemám nakoupenou tombolu a noviny taky nemáme :( ty mě celkem trápí....
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 tak jak jste pochhodili a kde??Já se toho děsím ...... Tombolu já neřším, protože jí nemáme, noviny taky nemáme, takže mám o starosti méně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Tak jsme pořídili a Michal i já jsem fakt nadšený,vybrali jsme nádherný kvádro z Bandi vamos,ale to je :))) Hned to první a vlastně jediný co zkusil a věděli jsme,že je to to pravé! Akorát nám chybí košile,tam se nám nelíbila žádná. Doporučuju:) No my budeme možná bez novin, tu tombolu dokončim..nebudu líná :) Ale, že se nám to blíží viď?:))
Odpovědět
hih, koukám, že 10.9. bude svatební nával-)
Odpovědět
ahoj, vsechny vas zdravim, bohuzel jsem ted nestihala, tak jsem dva tydny byla mimo net :-) vse rpoctu, slibuji :-) jina doufam ze se vsechny mate dobre a pripravy pokracuji pnym proudem!!!! :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli v Nuanci půjčit si vestičku a když jsem koukala do jejich diáře, kolik nevěst má vypůjčeno svatební šaty, tak si myslím, že snad vypůjčili celý salon, kolik záznamů tam na ten náš den měli! ;-) Takže letošní 10. září bude asi hodně, ale hodně žádaný termín... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hest jojo :-) @kikika87 v bandi jsme taky nakoupily tak taky se hlásím s pokrokem, včera jsem byla vyzvednout v tisku zakázku a večer byl tvořící a zapojil se i skoromanža. dodělávali jsme oznámení a kompletovali do obálek, lepili čokoládky, kompletovala jsem svatební noviny do desek 19ks po 28 stránkách :-) a dělala jmenovky lepila jsem je ke "stojánkům" a dozdobovala :-) dneska už jsme 4 oznámka udai a mělo to uspěch :-) v tisku mi pan řekl že takhle propracovanou svatbu ještě neviděl :-) tak mi to udělalo radost. Ted už jen zabalit výhry do tomboly :-) @hatsepsut jasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Teda ty seš úžasně pylná :)) A jaký model jste pořídily? My jednoznačně volili Rodolfo:))!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 tak jsme se rozhodovali mezi rodolfo a scorpion ale ten mu seděl lépe tak je nakonec ten :-)
Odpovědět
Tak vše pročteno, vítám nové nevěsty,@akfs gratuuji ke statnicim a biskupovi :-D @assol neboj, já to prořvu taky..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
A bude mít některá z vás obřad v katedrále na Petrově v Brně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To jsem ráda, že nejsem jediná citlivka. Dneska jsem měla zkoušku líčení a zapomněla jsem se v něm zkusit testovací pláč, jestli vydrží. :-)
Odpovědět
@assol jee, ae to si měla :-) já už ted zoufale hledám nějaou super rtěnku která zhuštuje, maximálne prodluzuje a havne...je vodoodolná :-))) to jinak nepujde :-) vodoodolny stiny uz totiz pro jistotu mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 tak mi bylo řečeno, že na oblek je dost času ....... je fajn, že jste oblek koupili.letí to, já už mám všechno jen jsem si dneska po konzultaci s Tomovou mamkou a mojí kadařnicí objednala kurunky do účesu a mám všechno :-)kdy budeš posílat oznámení??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?