Svatba v Teplicích 2013

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj :-) plánuješ svatbu v Teplicích v roce 2013?přidej se a pojď pokecat o přípravách a všem co se kolem svatby točí ;-)
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
On se tě zeptá přímo kolik jsi ochotna investovat do osoby....a podle toho ti sestaví menu ( a samozřejmě na základě tvých požadavků).....My nakonec budeme mít 4 chodové menu k obědu a večerní rout....a bude to max 1500kč/os., víc jsme řekli, že investovat nechceme.....ale říkal, že to obědové menu se dá udělat klidně za 300kč / os.....my tu cenu máme celkovou- oběd, rout + nealko nápoje na osobu....
Odpovědět
Profilova fotka
@aleks On se tě zeptá přímo kolik jsi ochotna investovat do osoby....a podle toho ti sestaví menu ( a samozřejmě na základě tvých požadavků).....My nakonec budeme mít 4 chodové menu k obědu a večerní rout....a bude to max 1500kč/os., víc jsme řekli, že investovat nechceme.....ale říkal, že to obědové menu se dá udělat klidně za 300kč / os.....my tu cenu máme celkovou- oběd, rout + nealko nápoje na osobu....
Odpovědět
Profilova fotka
@kodlovka23 - tak jsem po schůzce v Princi. Majitel příjemný, i vystupování, takže z tohoto hlediska super. Ale jak jsme to tak probírali, tak se bojím, že je to přeci jen nad náš rozpočet. Trochu moc taky tlačil na to, abychom si zarezervovali termín, že už zítra být nemusí. Na to jsem mu řekla, že jsem si toho vědoma, ale že to prostě musím probrat s ženichem, který se mnou nemohl jít. A zarazilo mě taky to, jak říkal, že se mnohdy zvrhne alkohol. Nechtěla jsem, aby se to stalo i nám, ale zase ženich si přeci jen bude chtít s kamarády dát panáka. Sám majitel se taky zmínil o tom, že novomanželé potom koukají na účet a diví se, jak je cena vysoká. A to mi přijde jako docela důležité. Máme prostě rozpočet, domluvíme se a pak je to stejně nad limit.....Že se prý i stává, že si hosté vezmou panáka, usrknou a nechají ho stát a pak si jdou pro jiný a oni samozřejmě účtují vše a taky jim pak přijde divné, kolik skoro plných sleniček sklízejí ze stolu....... Takže kdybychom se nemuseli tak ohlížet na finance, šla bych do toho, ale bojím se, že by to prostě bylo nad limit. Koukala jsem tam i na polední menu, které ten den nabízeli. Nejlevnější za 100 Kč , další dvě ještě dražší. Jako celkově hotel splňuje mou představu, ale opravdu nechci jít nad náš limit. Mohli bychom sice dát i víc, ale koukám na svatbu taky realisticky. Je to jen JEDEN den v životě, i když jeden z nejdůležitějších a zkusili jsme si dát rozpočet a chceme ho dodržet
Odpovědět
Profilova fotka
@aleks Co se týče alkoholu, tak právě z tohoto důvodu to máme tak, že tvrdý si bude každý platit- právě proto, aby nedošlo k tomu co tady popisuješ- ale tak to máme my a chápu, že někdo to tak nechce. My budeme hradit jen pivo, víno a nealko, zbytek je na každém ...a jinak je jasný, že mu to nemůžeš odkývat hned na místě, to by měl chápat...asi mu jde o job, co jiného, ale nebrala bych ho moc vážně...zase tolik svateb tam podle mě nebude a když si vezmeš třeba týden čas na rozmyšlenou, tak by termín pak volný být měl. A co máte jako náhradní variantu? držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
@kodlovka23 - no, právě že co se týče hostiny, tak jsme tak nějak na mrtvým bodě. Já jsem si na začátku řekla, že bych chtěla na hostinu krásný prostředí, prostě ne klasickou hospodu + musíme přihlídnout i k tomu, že už máme syna a na svatbě budou i jiný děti, takže je nemůžeme prostě zavřít do místnosti, aby se s námi bavili. Takže buď s teráskou, hřišťátkem nebo výběhem ven, kde není automobilový provoz. Víme, že dobře vaří U Kozičky, rádi tam chodíme, ale prostor v salónku je celkem malý. I když budeme mít menší svatbu, na netu píší, že stůl udělají pro 20 lidí. Nás bude nejmíň 25 + děti. Takže další krok je, že se stavím tam a prodiskutuju to s nimi. No a záložní plán je obora - sice není mým snem jíst svatební menu pod jelení hlavou na zdi, ale prostředí jako takový je tam fajn, děti si užijí zvířátka a budou spokojený. A pokud bych měla koukat jen na styl a prostředí restaurace, tak IHNED volím Bethoven. Úžasná atmosféra. Bohužel, pro nás taky malý.......
Odpovědět
Profilova fotka
@kodlovka23 - můžu se zeptat, odkud jsi? A vše ostatní už máš zařízený nebo víš, co chceš? Šaty, kytky a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@aleks Já jsem z TP a taky mám malýho prcka, takže děti budou na svatě určitě taky....ale bude tam teráska, tak pokud bude počasí, tak to bude fajn. Holka, nemám jinak vůbec nic..jen termín, místo a objednaný prstýnky...na šaty jdu poprvý teďko v pátek, tak se ten kolotoč asi rozjede :) Pro nás je Princ srdeční záležitost, tak proto....Jinak by se mi líbil asi Beethoven a jinak fakt nevim....Kozičky jsem zavrhla kvůli obsluze, nemám s ní dobrou zkušenost a při představě, že by hosti neměli co pít, protože obsluha by "nestíhala"....kvůli tomu jsem je zavrhla. A co naproti u Švejka? Mají nahoře pěknej salonek a obsluha taky moc fajn.....ale jinak jsem četla, že ta Obora je taky hodně využívaná.
Odpovědět
Profilova fotka
@kodlovka23 - teď jsem na netu našla Panský dvůr ve Velvětech. Vypadá celkem dobře, tak se tam asi v nejbližší době zastavíme, zjistíme podmínky a kdyžtak ochutnáme jídlo, abychom věděli...
Odpovědět
Ahojky, řešíte někdo tvrdý alkohol na oslavě, která se nebude konat v žádné restauraci ? Resp. máme hostinu na chatě a nevíme jak vyřešit tvrdý alkohol....bojím se, že v tom necháme nehorázně peněz.. když koupíme jen pár, bojím se že dojde a lidi budou nadávat.... nebo říct at si každý přinese flašku ? ?? nevíme nevíme :(((
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj - možná bych ve tvém případě pár koupila, ale upozornila na to lidi. Jestli chtějí pít více, ať si ho donesou. Taky plánuju jen na panáka s ženichem a pak si asi pojedou za svý. Prostě nechci, aby se nám to nějak zvrtlo, a to jak z hlediska opilých, tak z finančního
Odpovědět
@aleks no bojím se, aby neremcali že si na svatbu musí přinést vlastní pití.. Na druhou stranu pro ně jsou to třeba dvě stovky, nám to hrozně ulehčí a oni stejně celý den budou jíst a pít zadarmo :D asi jim řekneme, jestli nám opravdu touží dát svatební dar, tak at donesou alkohol :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj - víš co, ve tvém případě bych se toho vůbec nebála. Chcete udělat párty na zahradě a to už samo o sobě hostům lecos napoví, myslím tím, že to bude trochu jiná hostina. Pokud bych byla hostem na tvé svatbě a normálně by ses o tom při pozvání zmínila, co plánujete ,s tím, že samozřejmě něco je tam pro ně k pití přichystáno a ať si podle chuti donesou vlastní alkohol, přišlo by mi to normální.
Odpovědět
Článek se načítá
@aleks jee tak to děkuju :)) Tak jim řekneme, at si na gardem party krom spacáku vemou i nějakou tu flášu :P
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj My budeme mít hodně podobnou svatbu jako vy. Vše na jednom místě, na soukr. pozemku a s alkoholem to máme vymyšlené tak, že si ho vezmeme do komise. A kdyby to náhodou nevyšlo,tak si flašky buď necháme anebo je dáme bráchovi. Dělá v baru, kde se určitě vypijou. Alkohol je to z čeho fakt strach nemám. Hlavně tam chceme 2 "čísníky", co budou obsluhovat, aby právě nedošlo k tomu, že si každý otevře flašku, nebo si naleje panáka a nechá ho celý na stole a půjde si pro nového.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj. Pokud náhodou uvažujete o živé hudbě na svatební obřad, můžu doporučit profi kvartet přímo z Teplic a za dobrou cenu:-) Můžu napsat do zprávy...:-)
Odpovědět
Ahojte, máte někdo zkušenost s hostinou v Městských sálech? :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holky, na kolik cca vyjde svatba v hotelu Ján na Novém Městě? plánujeme tam odpolední-večerní raut asi pro 30 lidí, díky za info.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan kvartet myslíš jako smyčce? Pokud ano, se s nimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Ahojky, mohla bych Tě poprosit o nějaké bližší info k tomu kvartetu do zprávy? Děkuji předem :-)
Odpovědět
@parajan ahoj, mohla bych te take poprosit o info do zpravy?
Odpovědět
@nika_berunka @gennesis @kecka28 Napíšu do zprávy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?