Svatba v Teplicích 2013

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj :-) plánuješ svatbu v Teplicích v roce 2013?přidej se a pojď pokecat o přípravách a všem co se kolem svatby točí ;-)
Odpovědět
@re_reserved a nebylo by lepší místo puntíkatého ubrusu (podle mě asi bude dosti drahý, aby se to na tu chvíli vyplatilo) dát na stůl nějaké puntíkaté dekorace.. a svatba tedy do žluta ??
Odpovědět
http://www.kisswedding.com/image-file... puntíkaté jmenovky a puntíkaté krabičky na dárečky http://www.weddingsoon.co.uk/uploads/... a doprostřed stolu bych natáhla už jenom jednobarevnou organzu
Odpovědět
Profilova fotka
to je moc dobrý nápad.To by se mi líbilo :-) Jinak u nás změna.Nebude jen raut ale nakonec i oběd..chci vědět kolik změn ještě bude :-D co u vás nového tepličandy ?
Odpovědět
@re_reserved no už jsem se bála, že sem do diskuze nikdo nepřijde :D No já taky vůbec nechtěla oběd, přijde mi to zbytečné, když je raut, ale drahý si ho přeje a i s celou rodinou, tak máme oběd i raut.. ale jsou to další vysoké výdaje navíc :((( Jinak za tu dobu nic nového.. až za měsíc do galanterie dodají krajky a stuhy, takže dodělávat oznámko budu až na začátku března :/
Odpovědět
Profilova fotka
trošku odbočím,ale otevřela jsem si tvá alba a chlap mi čučel přes rameno a najednou , ty vado to je Martin..říkám jaký Martin..a on, no můj spolužák ze základky :-D
Odpovědět
@re_reserved svět je malý !! :D
Odpovědět
No taaak.. tepličandy - družte se :D :D Aneb kde všichni jste :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Je to tu dost mrtvé co? Škoda, myslela jsem, že tu nasbírám pár užitečných informací, bydlím v TP teprve půl roku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se zase po nějaké době hlásím. Koukám, že už toho máte spoustu zařízeno, jsem nějak pozadu. Máme jen termín, místo a fotografku. Jedna zkouška v půjčovně sv. šatů v Krupský za mnou, nenadchla mě, druhá domluvena v Belezze na 27. 2. Do tohoho salónu vkládám svý n aděje, tak snad mě nezklame. Dnes snad stihnu ještě květinářsví - Dvořáka. Už jsem tam jednou byla, ale se svým svištěm a ten mě nenechal prohlížet a že mami, jdeme pyč :-D Takže dnes první pořádná prohlídka katalogů
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna - taky jsme myslela, že tu najdu víc informací, kde už kdo byl, kde mají něco nej apod....
Odpovědět
Profilova fotka
@aleks třeba se to tu ještě rozjede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se také přidávám, svatbu budeme mít 27.dubna 45 lidí a máme tak nějak vše zařízené. Obřad na hradě v Krupce pak přesun do penzionu Mikuláš kde bude jak. hostina tak i mejdan :). Kapelu máme duo mane, šaty zamluvené v belezze, už jsem byla i na druhé zkoušce. Raději bych si vybrala šaty z kleopatry ale ty šaty co jsem chtěla neměli v moji velikosti. Moc se mi líbilo co kleopatra nabízela, vše k šatům pučí zadarmo. Snubní prsteny jsme koupili v novém zlatnictví v krupský v Provazníkovi. Jsou moc ochotný, to jsme prošli všechny zlatnictví v Teplicích, mají velký výběr. Dorazila už i výzdoba na auta takže vše vychází :-D ale už se to blíží a já začínám být nervozní :-p. Jo a jak lítají peníze, hrozný a to se snažíme šetřit, udělali jsme si rozpočet a už jsme přes :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Noooo moc se to tu nehemží radami co kde a jak :)))) Jinak obřad máme taky na hrádku v Krupce, tam i oběd a pak h urá na Komárku veselít se až do rána pod širým nebem (alespoň se v noci nemusíme klidnit abychom nerušili :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám...všude je toho tolik, že nevím co vybrat :) Nebudete mít některá hostinu v Princi? Potřebovala bych nějaké reference
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Svatbu máme v září. Pro obřad jsme si vybrali hrad Krupka - poplatek 3.420Kč. Po propočtu cen a nabídky orientační kalkulace v minihotelu Na Konci (1dcl vína 25Kč, 0.5l Gambrinus 10 30Kč, lahev vodky 1.250Kč, svíčková s polévkou 250Kč/os.) jsme si pronajali sál v místní hasičárně (viz 2x Společenská místnost na fotkách): http://jpo2.hasicikrupka.cz/Pages/Sta.... Pronájem nás stojí 2.500Kč, klíče si můžeme vyzvednou už ve středu/čtvrtek a vrátit v neděli do 18.00h (hostina je v sobotu, po celou tu dobu to máme k dispozici). Žádná pravidla, žádné zákazy, žádné omezování kvůli nočnému klidu, dokonce si můžeme donést i grily. Nakoupíme si sami jídlo (od řezníka uzenou vepřovou kýtu a žebra, maso na steaky a špízy, makrelu na grilování apod.) i pití a bude královská hostina. Nechce se nám platit v hotelích a podobných podnicích zbytečné peníze, mít utažený opasek a pořád se bát, jestli se vejdeme do rozpočtu. Záleží asi i na férovosti jednání majitelů, ale slyšeli jsme nemálo negativních historek. Máme však 50lidí, proto je naší volbou hasičárna. Kupodivu tuto myšlenku přivítala jak rodina, tak i všichni známí. Těší se, že si budou sami čepovat, že tam bude volnost.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj O Komáří vížce jsme také uvažovali, byli jsme se tam podívat a nenadchlo nás to. Máš však pravdu, že tam bude v noci klídek a možnost spaní je velké plus, nemají drahé pokoje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@natykata V hasičárně v krupce prý měli hostinu o 120 lidech, kapacita tedy velmi slušná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tip pro odvážné, jak pobavit hosty a čí blízcí to zkousnou :D http://www.stream.cz/uservideo/790964... Ještě varianta v podobě svatební hry: před oběděm povstane svědek/svědkyně a pronese něco jako Jelikož se naš XY už vdala, tak prosím všechny pány, kteří ještě stále mají klíče od jejího bytu, aby je laskvě navrátili :D Obejde předem domluvené pány, kteří odevzdají klíče. Poté vstane někdo od ženicha učiní to samé, vtip spočítá v tom, že od ženichova bytu bude mít klíč jen babička a nějaký muž :D Pořád se tomu směju, u nás to naštěstí všichni příjmou s humorem, takže v poupravené formě jdeme do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte nějaké tipy, kde sehnat nejlevněji bílé ubrusy a ideálně i bílé potahy na židle (50ks)? Ubrusy potřebuju v celkové délce 28m :-S, šířka by stačila i 120cm. Nějaké zkušenosti např s takovými těmi papírovými ubrusy v roli? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@lidamov Tak až na tohle budeš mít odpověď, rychle s ní ke mě prosím :-) Řešíme úplně stejný problém. Svatbu máme na zahradě a ubrusy jsou jeden velký problém. Už jsme s mamčou uvažovaly, že koupíme bílá obyč. prostěradla, ale ty jsou dost slabá, tak stále váháme :-)
Odpovědět
@lidamov my budeme tedy přímo u sjezdovek, postavíme tam stany a budeme se veselit na louce.. vlastní grily, vlastní jídlo, vlastní alkohol, rozděláme oheň a na rožeň píchneme kýtu, kdo bude chtít, upeče si buřta :D , ubytování taky bude přímo v budově u sjezdovek, někdo pojede domu, někdo zůstane až do rána, někdo bude spát na stole venku :D nechtěli jsme někde v restauraci, jelikož bychom se nedoplatili, takhle když máme vše vlastní, tak si myslím ušetříme... přes den venku, večer se nacpeme do bufetu a do obrovských stanů... třeba někoho napadne vzít takové ty kolečkové lyže a budeme jezdit po trávě :D no jsem zvědavá, kterýho ožralu to napadne :D
Odpovědět
@lidamov co se týče ubrusů - asi bych spíš kupovala ty papírové, co pak budeš dělat doma s deseti ubrusy :D a nebo někde vypůjčit, nebo nakoupit levná prostěradla (stejně nikdo nepozná, jestli je to ubrus nebo prostěradlo, zvlášť pokud na stole bude nějaká dekorace, nebo květiny, svíčky a pod:D )
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu do papírové role za 200Kč 50 m. Taky jsem nepřišla na rozumný důvod, co doma s 15 ubrusy dokonce :) A půjčovné je nejlevnější 30Kč za kus, vzhledem k jejich délce bych potřebovala 20ks, zbytečných 600Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna Koupím bílý ubrus v roli, šíře je 120cm (v mém případě) a délka role 50m, cena 200Kč. Četla jsem, že papírové ubrusy jsou pevné, neměly by se protrhnout a pod dekorací už vůbec nebude nic vidět. Ségra mě taky uklidnila, že už ani ona neví, jakou měla na své svatbě dekoraci před dvěma lety, je to detail, na který myslí jen nevěsta, ostatní budou rádi, když se dobře najedí :) Potahy na židle si koupím tady za levno a pak je zase odprodám (50ks za 500Kč). Jinak je epůjčovna, kde je kus za 25Kč nejlevnější (myslím, že jsem na ně přišla díky bazaru na beremese.cz). Svatbu máme 14.9., kdy vy? Třeba ti pak předám jiné zkušenosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Tak to je jiná! :D já jsem si říkala, jaký rozpočet plánujete...My jsme si prohlíželi v hotelu Komáří vížka jídelák a to bychom se vážně nedoplatili :-( Nechápu je, raději příjdou o celou hostinu, než aby slevili od svých požadavků :-| Hlavně jsme nepochopili, proč na svatbu dělají jiné - přemrštěné - ceny, než mají normálně. I o krupském hrádku jsme bohužel slyšeli hodně zkušeností nebo fámů, kdo ví...Jak tam "každého" oberou při placení...
Odpovědět
@lidamov o Krupském hrádku kolovalo hodně negativných zkušeností a to především co se týče majitele... od minulého roku je ale majitel nový a ten je naprosto báječný, ochotný, milý... kdykoliv zavolám s dotazem, tak má na mě čas, když za ním přijedeme osobně, tak je usměvavý a ochotný... všechny poplatky platíme matrice, on sám nám říkal, že by nic nevybíral, že svatba je zážitek, a manželé si to mají hlavně užít a že je krásné vidět u sebe na hrádku krásné mladé nevěsty... no já osobně jsem ráda, že jsme narazili na tak ochotného člověka...kdybychom tam zůstávali i na raut, nabídl nám domácí šunku (je to prý řezník).... budeme mít k obědu na hrádku kromě jiného i svíčkovou a taky za jinou cenu než mají v jídeláku a to z toho důvodu, že bude "svatební", tzn. tři druhy knedlíků, řekl že nám uvaří i cokoliv co v jídeláku nemá (ale jasně, všechno je bud na horách nebo na hrádku dražší než někde v restauračce ve městě)..i tak nějak dopředu nám řekl cenu meníčka na osobu (zhruba 300), ale meníčko ještě nemáme stálé.. mají prý i talíře, které dávají na rozbití.. no zatím si nestěžuju.. uvidíme po svatbě :D :D :D Jinak tu hlavní hostinu bychom nikdy v žádné restauraci nezůstali - 30 za panáka vodky, když si za 100 koupím celou lahev, to je nesmysl.. koupíme lahvové pivo za 10 korun, vlastní jídlo, vlastní grilovačka, budeme rádi, když někdo něco donese, abychom nemuseli toho kupovat tolik.. když si třeba každý přinese jednu flašku alkoholu, nám to pomůže a hosty by to pobouřit nemělo (vždyt celý den budou hodovat na náš účet :D )
Odpovědět
@lidamov Jinak my měli jednou papírový ubrus na Vánoce. Zní to asi hrozně, ale byl kvalitní, červeno zeleno bílý a fakt jsme to nikdo nepoznal !!!!! Až druhý den nám to mamka řekla :D takže papírových bych se vůbec nebála, není to jako ubrousek..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lidamov jenže hasičárna už nefunguje :-) jen pro známé,máš to zařízený?oni maj 1.6 hasiči nějakou slávu,takže to nakonec bude na Střeláku
Odpovědět
Profilova fotka
@natykata Hasičárna pořád funguje, byli jsme tam před 9 lety na křtinácha často slýcháme, že tam někdo slaví. Máme rezervaci a byli jsme si prohlédnout místo. Říkali akorát do telefonu, ne na místě, že mají omezený počet akcí, kolik max jich můžou nabídnout snad v měsíci nebo jak. Opravdu nevím nic o tom, že by nefungovala, známé tam nemám, sháněla jsem kontakty pracně po netu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?