Menu Forum

Svatba v Teplicích 2013

23. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
Registrovala se 8. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 41 příspěvků. Má 43 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
Registrovala se 8. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 41 příspěvků. Má 43 přátel.
 @majaha @marketahe holky nevíte jak to je s matrikou? Mohu jít na jakoukoliv matriku, nebo se to dělí podle místa trvalého bydliště? A jak to je, když je každý z jiného města? My bychom chtěli mít svatbu venku, takže termín a hodinu si určíme sami, nebo v to alespoň doufám emoticon ještě jsme na matrice nebyli, nebyl čas.
A kdy máte termíny svatby?
5. lis 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majaha (33 r.)
30
Registrovala se 26. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 11 alb. Má 5 přátel. Region Teplice.
  • Svatba byla 3. srpna 2013
    Nové Město (Hotel Ján), Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
majaha (33 r.)
30
Registrovala se 26. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 11 alb. Má 5 přátel. Region Teplice.
 @mysskyna Ahoj, musíš na matriku pole místa obřadu. Tam si domluvíš termín. Nezáleží tedy na tom odkud jste, ale kde se berete emoticon Čas si většinou určit můžeš, pokud toho na ten ten den nemají víc. No a my plánujeme na 17.8. , na mé 30 narozeniny. Což bude presně rok, co mě Kuba požadal o ruku. emoticon
6. lis 2012 v 00:17  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 inzeráty. Má 9 přátel. Region Teplice.
  • Svatba byla 20. dubna 2013
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 inzeráty. Má 9 přátel. Region Teplice.
    Teplice, Region Teplice
 Ahoj, my zvažujeme dvě možnosti a to konec dubna nebo začátek června. Ještě uvidíme, až jaké vypíšou termíny ;)
spíše se, ale přikláníme k tomu dubnu, po rodinné poradě ;)
6. lis 2012 v 19:37  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
 Ahoj, tak jsme popošli o další krůček emoticon k vysněnému cíli. Dneska jsme se byli podívat v zahradním domě a moc se nám tam líbilo emoticon paní matrikářka byla velice vstřícná a provedla nás tam, řekla co a jak. Také jsme zjistili, že termíny na příští rok budou již na konci příštího týdne emoticon tak se moc těšíme emoticon až budeme mít termín, konečně můžeme začít pořádně vše zařizovat. Včera jsem si objednala polštářek pod prstýnky, těším se až dorazí. A sestra mi dala figurky na svatební dort a podvazek. Aspoň budu mít něco starého, půjčeného a modrého. Jak jste na tom vy?
10. lis 2012 ve 13:28  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majaha (33 r.)
30
fotoportrét
fotoportrét
majaha (33 r.)
30
 Ahoj, dáš nějaké fotky toho co už má pořízené? Já mám zatím perleťové balónky, bílé lampióny, polštářek pod prstýnky si šiju sama. Samovýroba organzových kytiček. Jinak více méně čekám až se konečně rozhoneme pro místo (máme jen nezávazné rezervace) a pak si půjdu na pevno vybrat šaty do salónu v Mostě Delta. No a jelikož mám ráda věci sladěné, tak pak začně výroba oznámení a jmenovek. Záleží totiž na tom, zda bude svatba bílá nebo v tónech krémové - dle šatů. A pak také, zda budou šaty krajkové nebo saténové....dle toho budou ostatní motivy na oznámení, jmenovkách a menu. No jsem trochu cvok emoticon Jo a pořídila jsem tady tři závěsné skleněné kouličky, do kterých se dá vložit svíčka nebo třeba živý květ. Sestra mi pořídila ozdobnou klec na svatební přání. K té kleci jsem si pořidila takové ozdobné rámečky a také k ní chci naše iniciály. Ještě ale nevím, zda je vyrobím z korků nebo je nechám vyrobit na fléru. Strašně mě to baví, ale přítel z toho trochu šílí emoticon
11. lis 2012 v 10:24  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
 tak jsem přiložila pár fotek...až dorazí vývazky a polštářek pod prstýnky, také je vyfotím a přiložím. Koukám, že toho máš také již dost ;)
my to ladíme do zelena..ale nemáme určenou přesně jednu zelenou, bude použito více odstínů. Takže jak budeme znát termín, přítel bude moci začít vyrábět oznámení a pozvánky k tabuli a jmenovky..toto samozřejmě bude ve stejném stylu, aby to ladilo. A meníčko asi udělám do svatebních novin. No ještě uvidím. Na ty přáníčka chceme vyrobit nějakou krabičku, bude do zelena. To má na starosti také přítel ;) určitě se mnou, ale bude vše konzultovat emoticon aby to bylo ok.
No a přespříští týden budeme již obcházet restaurace a konzultovat nabídky a tak. Už jsem i koukala do zlatnictví na prstýnky. Mám již představu, ale to počká do ledna. Zatím bych s tím nespěchala. Jsou teď důležitější věci ;)
11. lis 2012 ve 14:47  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majaha (33 r.)
30
fotoportrét
fotoportrét
majaha (33 r.)
30
 Super! Já toho mám hodně, ale rozdělaného emoticon
11. lis 2012 ve 14:53  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 @majaha @marketaha holky vy jste blázni emoticon v dobrém slova smyslu. Kdy vůbec máte termíny??? My máme termín 1.6. a ještě nemám vůbec nic připraveného emoticon stále shánim inspiraci na netu a to je tak vše.
Dnes jsme se byli podívat v hypernově na obleky. Zvažujeme zda si oblek koupit nebo si ho jen vypůjčit. Stále nemám jasno. Vůbec nevím jak se pohybují ceny obleků v půjčovně.
My máme svatbu do fialovo-zelené barvy. Nemohli jsme se rozhodnout, zda fialovou nebo zelenou, tak to chceme trochu spojit, alespoň to bude více barevné emoticon
Holky nevíte o někom, kdo peče svatební koláčky? Dort už máme zajištěný, ale koláčky bohužel ne emoticon
11. lis 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
Registrovala se 14. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 311 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Neví, kdy bude svatba
 @mysskyna když jsi z Chomutova tak to máš jednoduché, paní Janišová z Jirkova peče bezkonkurenční koláčky.
11. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Neví, kdy bude svatba
 @mysskyna jinak obleky se půjčují okolo 1900, ale v půjčovně se dají i koupit, my kupovali asi za 4700 v Mostě v Deltě
11. lis 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 @luuuciee paní Janišová? Má nějaké internetová stránky? Nebo máš na ní tel. kontakt prosím???
Nám se líbí 2 obleky, jeden z Piero filipi a jeden od Blažka oba kolem 8 tis. ale byl to jen první průzkum trhu emoticontak uvidíme emoticon
11. lis 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Neví, kdy bude svatba
 777226057, peče to doma a skvěle emoticon . Měli jsme od ní na svatbu a doteď k ní jezdím když něco slavíme, stojí asi 3kč
11. lis 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 @luuuciee Super děkuji!!! 3,- Kč za ks? vůbec nevím jak se ceny pohybují, ani kolik jich je třeba z kg emoticon
11. lis 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
  • Neví, kdy bude svatba
 @mysskyna jj 3kč za kus. My jich měli 1000. A kolik je z kila nevím, objednávám vždycky po kusech
11. lis 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
 My plánujeme termín v dubnu, v druhé polovině. Ale přesně ještě nevíme, uvidíme podle toho co vypíší. Na matrice nám říkali, že na duben vypisují jen 3 termíny. Tak uvidíme.
Svatební koláčky budeme příští týden ochutnávat od kamarádky, když to vyjde, bude nám je dělat i na svatbu emoticon
Z jednoho kila je prý většinou 150 koláčků, ale záleží také na jejich velikosti.
Oblek chceme kupovat, protože se bude hodit emoticon Honza teď začal studovat dálkově VŠ a tak bude třeba na státnice a promoce, samozřejmě také na různé plesy. A oblek má jen jeden z maturity.
Jinak mi přijde, že toho času, zase není tolik... plánovat se doporučuje až rok před svatbou. emoticon a do dubna zbývá jen 5 měsíců ;)
11. lis 2012 ve 21:57  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 @mysskyna Jestli můžu doporučit, tak zajeďte do salonu Delta v mostě - obleky mají opravdu nádherné. Manžel odtamtud měl žaket Wilvorst za 4900,- půjčovné - což je na žaket velmi velmi slušnéemoticon Obleky měli půjčovné o dost levnější a byli i ke koupi - myslím, že kolem těch 5tisíc... A mají i nádherné svatební šaty...
11. lis 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
 Ahoj holky, tak už máme termín svatebního obřadu. Bude to 20.4.2013 .... emoticon a konečně se může začít zařizovat emoticon
V týdnu jsem byla v salónu Bellezza a byla tam moc milá paní, která mi nabídla, že až budu znát termín ať zavolám, vyhradí si na mě sobotu (cca 2hodinky) a vyzkouší se mnou šaty. Takže se docela těším emoticon
V pondělí mi dorazily vývazky a brzy by měl dorazit i polštářek na prstýnky, pak vyfotím a přidám do alba.
16. lis 2012 v 11:24  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majaha (33 r.)
30
fotoportrét
fotoportrét
majaha (33 r.)
30
 Ahojky, gratuluji k termínu emoticon U nás ještě nic, nějak se nemůžeme shodnout na místě. Hotel Ján nebo Panství Velichov?
17. lis 2012 ve 23:29  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 @marketahe Ahojky, už jsi byla v Bellezza?
27. lis 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
 Ahoj emoticon Bellezza mě teprve čeká 1.12. emoticon ale jsem zvědavá, jak to dopadne a zda si tam vyberu šatičky...
Zase jsme o kousek pokročili....Partner již vyrábí svatební oznámení, pozvání ke svatební tabuli a jmenovky, tak aby to vše ladilo s barvou, kterou jsme zvolili na svatbu. Až budou hotové, vyfotím a vložím emoticon
27. lis 2012 v 18:12  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarnaty
2
Registrovala se 5. září 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
klarnaty
2
Registrovala se 5. září 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Teplice.
 ahoj holky, tak já se taky přidávám emoticon svatbu budeme mít v Krupce...to je od Teplic kousek emoticon
28. lis 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 @marketahe tak pak určitě napiš, jak jsi pořídila emoticon já se chystám příští týden do Mostu, tak jsem taky zvědavá. Snad to vyjde emoticon
30. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
 Ahojky, tak jsem přidala fotečky ze zkoušky šatů emoticon mám tam dvoje favoritky emoticon bylo to hrozně super. Paní Strachotová byla strašně moc milá, maximálně se mi věnovala, vše probíhalo super. Dostali jsme čajík a kafíčko a zkoušely patery šatečky, které mi vybrala podle mých představ a typu postavy...nakonec mi všechny sedly a byly moc krásné. Nafotila jsem je a nechala si prostor pro rozhodování. Do ničeho mě netlačila...bylo to vážně super. Přemýšlím, zda má smysl chodit ještě jinam...mám to tady docela po ruce. Možná nakonec ještě někam zajdu, uvidím emoticon
1. pro 2012 ve 14:04  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina0
Registrovala se 1. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Teplice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janina0
Registrovala se 1. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Teplice.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj, tak my chystáme svatbu na léto 2013...a už vše připravuji, jsem z toho jak nemocná, hudba je pomalu vybrána, trochu se v jedné neshodneme emoticon tak doufám, že to co nejdříve vyřešíme, nebo nahradíme jinou emoticon emoticon jinak už si každopádně píšu sešítek a zatím teda to vypadá dobře...až na jednu maličkost, pořád nemůžeme přijít na to, kde dělat hostinu emoticon emoticon zatím mě nic nenadchlo tak, abych hned řekla : "jo tak tady bude hostina suprová! " Tak jestli budete mít někdo nějaký nápad, tak ho ráda uvítám emoticon
1. pro 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aleks (35 r.)
11
Registrovala se 2. července 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 33 příspěvků. Má 18 přátel. Region Teplice.
  • Svatba byla 29. června 2013
    Botanická zahrada, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
aleks (35 r.)
11
Registrovala se 2. července 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 33 příspěvků. Má 18 přátel. Region Teplice.
 Ahoj, holky,
chystáme svatbu, ale zatím opravdu jen okrajově. Ráda bych buď květen nebo červen 2013. Vše ale musím nejdřív zjistit na matrice, protože od známých dostávám i takový informace, že matrika termíny na květen ani nevipisuje, což mi přijde docela nelogický.
A navíc z dnešního posezení s kamarádkami jsem si přinesla i zatím neověřenou informaci (která mi mimochodem přijde jako holý nesmysl), že prý od r. 2013 bude správní poplatek za svatbu zvýšen na 10 tis. Kč.! Tak to by se přeci v dnešní době nebral už nikdo.
Přítel víceméně nechává vše na mně. Takže zatím je má představa taková, že barva svatby bude zelenkavá, obřad bych chtěla v botanický zahradě a vzhledem k tomu, že bude mezi hosty dost dětí, tak hostina buď u Zlatého kříže nebo event. v Městských sálech, a to proto, že tam děti mohou vyběhnout ven a mají tam prolézačky.
1. pro 2012 ve 23:21  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aleks (35 r.)
11
fotoportrét
fotoportrét
aleks (35 r.)
11
 Tak jen pro upřesnění doplňuji. Byla jsem dnes na matrice, kde mi dali seznam vypsaných termínů a v květnu mají jeden jediný, a to 18. Jinak, pokud bude obřad klasicky v obřadní síni v Teplicích, je to zdarma a na dalších místech zpoplatněno, např. v té botance chtějí 2 tisíce.
4. pro 2012 ve 14:08  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kecka28
176
Registrovala se 3. října 2012 na beremese.cz. Přidala 225 příspěvků. Má 116 přátel. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
kecka28
176
Registrovala se 3. října 2012 na beremese.cz. Přidala 225 příspěvků. Má 116 přátel. Region Teplice.
 Ahoj, pokud někdo plánujete svatbu v Krupce příští rok, na úřední desce již mají vypsané termíny emoticon
4. pro 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
 Ahoj, tak dneska jsem byla ve svatebním salónu Delta v Mostě a mám naprosto úžasné pocity. Věnovali se mi maximálně, všechny zaměstnankyně emoticon no a vyzkoušela jsem mnohem více šatečků než v Bellezze. Dokonce jsem našla nové favoritky emoticon a nejhorší na tom je, že mi sedly snad skoro všechny... emoticon takže to rozhodování je o dost těžší emoticon V pátek vyrážím ještě do jednoho salónu v MO a to V.Moona...takže jsem zvědavá. Pak už jen vybírat emoticon
Svatební oznámení máme již skoro hotové ;) už jen doladíme detaily a dáme tisknout.
jak jste na tom vy?
4. pro 2012 ve 22:33  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 @marketahe Když jsi jela do Delty do Mostu, objednávala jsi se tam nějak? Já se tam chystám zítra, ale bohužel se tam dřív jak ve 4 nedostanu emoticon tak se trochu obávám, aby se mě tam věnovali.
5. pro 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
marketahe (31 r.)
18
    Teplice, Region Teplice
 musela jsem se objednat...a šla jsem až na 17h, protože pracuji v UL a dřív jsem se nemohla utrhnout. No a věnovali se mi všechny z obchodu maximálně. Byla jsem tam do 18, možná i o chvilku déle a bylo to super. Klidně by tam se mnou slečna zůstala mnohem déle. Měla jsem kromě zkoušení i dost dotazů kolem emoticon
5. pro 2012 v 19:07  •  Svatba byla v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš