Svatba v Teplicích 2013

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj :-) plánuješ svatbu v Teplicích v roce 2013?přidej se a pojď pokecat o přípravách a všem co se kolem svatby točí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, že bych mu to dala k vánocům? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sháněla jsem nějaký svatební diář nebo plánovač, ale našla jsem jen jeden typ a ten se mi moc nelíbil. Pak ještě jeden v kožených deskách, ale stál 2800,- Kč a takový blázen zase nejsem....no škoda :-| Docela příležitost na trhu!
Odpovědět
Profilova fotka
dárek je to dobrý :-D z toho by se už nevykroutil :-D tak si diářek asi vytvoříme samy ;-) co se dá dělat... asi na něm pomalu začnu pracovat. tak já zase mizím ;-) zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Jj. Zatím pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, už je to týden a já se s plánováním nikam nepohnula. Od pátku jsme byli s Honzou na prodlouženém víkendu u Liberce. Bylo to moc krásné, až na tu zimu. A dneska mám volno, tak bych ráda zašla na matriku...poptat se na pár věcí. Zkusím také zjistit kdy vyvěsí termíny. ;-) a dám vědět. No a když mám dneska to volno, pozvala jsem si sestřičku a budeme dávat dohromady ten diář a plánovat. Už se těším :-) jak jsi na to ty? už si někam pokročila?
Odpovědět
Ahoj, my jí planujeme na červen, měla jsem ji mít už letos,ale kvůli operaci jsem ji zrušila a pak jsem ani operaci neměla :-( Byla si se prosím už ptát na termíny, já byla v únoru a náš termín už byl zabraný,takže to chci tentokrát vychytat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, na matrice mi řekli, že budou někdy v listopadu. Ale přesný termín zatím nevěděla. Určitě by to chtělo tam naběhnout co nejdříve....nejpozději v prosinci. Aby byla jistota, že si vybereme dobrý termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem si zatím zkusila vyrobit dvě verze svatebního oznámení. ;-) Po diářích jsem koukala, ale zatim jsem si nevybrala. Co se zabrání termínu týka, tak se nejdříve musím rozhodnout, kde to budeme mít. Ale Teplice to asi nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
A z čeho vybíráš? My bychom chtěli v TP nebo nejbližším okolí. Půl rodiny je odtud a z Honzovo strany jsou z Terezína. Ale tam to mít nebudeme, ta má půlka rodiny je totiž mnohem větší :-D tak aby se nemuselo přesouvat moc lidí. I kvůli rozvozu svatebčanů to chceme někde tady poblíž. Dneska jsme se bavili, že pokud nebude pěkný brzký termín v červnu, posuneme to klidně již na duben. Takže uvidíme co vyvěsí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nové Město v Hotelu Ján nebo Velké Březno Panství Velichov. Něco podobného přímo v Teplicích není nebo o tom nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, že už vybíráš jen ze dvou možností :-) to já s tím mám docela problém, a přitom váhy je Honza :-D já pořád kombinuji, ale nějak nemohu najít to správné řešení... obřad, hostina a následná párty, aby se co nejmíň cestovalo a zároveň to bylo to co si představujeme... nikdy bych nevěřila, jak je to náročné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, co je nového? Já byla dnes na prvním lovu svatebních šatů. ;-) V blogu mám pár fotek.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, tak to je super, že si již vyrazila na lov. Ty šaty s bolerkem jsou úžasné a strašně moc ti sluší :-) Cos to navštívila za salón? a jak to funguje? ty skládáš nějakou zálohu i na zkoušení? nebo můžeš zkoušet jak chceš nezávazně? nějak v tom nemám jasno... Já již pomalu nakupuji a zařizuji. Byli jsme s Honzou v Ikee a nakoupili svíčky (spoustu svíček ;-) ) a talířky pod svíčky. Vše tedy již v zelené. Dál jsem objednala vývazky, tady na brms. Měla bych je obdržet za dva týdny, pak je nafotím a dám k profilu. Od bývalé spolužačky jsem si objednala na zkoušku a ochutnávku svatební koláčky. Objednala jsem je mamce k narozkám, uvidíme jak to dopadne a kdyžtak je hned objednám i na svatbu :-) A strejda se mi nabídl, že bude fotit svatbu. Věnuje se fotografování, je to jeho koníček, navštěvuje různé kurzy a tak. Takže když mi říkal jeho představu, líbila se mi. Myslím si, že tohle si mohu odškrtnout ze seznamu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak toho strejdu ti opravdu závidím :-p na tom ušetříte min. 5tis. Byla jsem Silhouette Fashion v Krupský. Už jsem tam byla se ségrou a s kamarádkou. Vyzkoušela jsem tam snad všechny šaty v mé velikosti, sem jsem dala jen ty fotky, které za to stály. Za zkoušení nic neplatíš. Dvoje šaty jsem si nechala za 300 Kč přeposlat z pobočky z Liberce. Jinak platit budu až případně zálohu, když už si na pevno nějaké šaty zarezervuji. Ještě bych se chtěla podívat do Bellezza salónu a možná zajedu do jednoho v Mostě.
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě mu to plánujeme zaplatit. Bude s tím mít soustu práce, tak uvidíme. Třeba nám to nakonec dá jako svatební dar ;-) ptala jsem se, protože jsem někde četla, že se tím chodila děvčata bavit (zkoušením šatů, aniž by plánovaly svatbu) A tak se salóny rozhodly, pro nějakou zálohu, kterou ti pak odečtou při půjčení. Aby se to nezneužívalo. Ale jsem ráda, že to tak není :-) až půjdeš do Bellezzy, dej mi vědět jaký je postup u nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel většina salónů má otevírací dobu pouze ve všední dny. Chtěla jsem tam zajít zítra, ale bohužel. V týdnu to sotva stíhám, většina z nich má otevřeno pouze do 18 hod. Ale možná tam zajdu v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, když budeš mít nějaké fotky z příprav, tak dej vědět, ráda se inspiruji. :-)
Odpovědět
@majaha zkusila jsi v mostě deltu? tam mají i v sobotu a šaty nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
Ten mám zrovna v plánu, je pravda, že jsem ho odkládala až jako poslední. Ale jestli mají otevřeno i v sobotu, tak sectam asi zítra rozjedu ;-) Díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem byla dnes v Deltě v Mostě. Trochu mě zpovídali, aby si ověřili, že jsem opravdu nevěsta, ale dobrý. Žádnou zálohu na zkoušení nechtěli. Řeknu vám teda, že mi spadla brada. Mají tam úúúúúžasné kousky a všechny mi padly. Mám fotky v bogu, tak jsem zvědavá, zda se palce trefí do mých favoritek. 8-) Jsem unešená.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, moc pěkné šaty :-) páni, vypadáš v nich jako princezna ;-) Přemýšlím, že až začnu vybírat šaty, také se tam zastavím. Podle mě stačí, když vyrazím na lov až v lednu :-) nebo nejdříve po zamluvení termínu obřadu. Uvidíme. Také mě to moc láká a těším se na to, ale dokud není stanoven termín, přijde mi to předčasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mám dotaz, jak se pohybují ceny šatů? Kolik je tak běžný průměr? na webu Bellezzy ceny uvedené vůbec nemají...
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji. To asi ano, já měla strach, abych se do něčeho vešla. Mám široký hrudník a mívám problémy se do něčeho dostat. Tak jsem potřebovala mít klid, že budu mít výběr. A nebo případně motivaci na zahájenï diety ;-) Jinak Deltu opravdu doporučuji, ceny jsou sice trochu vyšší, ale ty šaty za to stojí. Navíc tam mají výber i z bot a závojů a všeho možného. ..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, doufám, že se k vám můžu přidat:-) svatbu tedy ale nebudu mít v Teplicích, ale v Mostě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, také doufám, že se k vám mohu přidat. Sice nebudeme mít svatbu v TP, ale v Chomutově, ale myslím, že to tak vadit nebude. Přítel je z TP a já z CHomutova, teď bydlíme v TP. Bohužel to tu zatím moc neznám a jelikož je CHomutov dál, spoustu věcí budu muset zařídit zde v TP :-) Proto bych se k vám velice ráda přidala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítejte x-)
Odpovědět
@majaha koukam,ze se tu diskuze krasne rozjela :-D tak vsechny moc vitam a rovnou se omlouvam,ze jako zakladatelka nepisu,ale mam 4mesicni slecnu a lezou nam zuby,tak se sem moc nedostanu...
Odpovědět
Profilova fotka
To nevadí, ma lá tě potřebuje víc než ty. Jestli ale už chystáš přípravy na svatbu, tak budeme rády za každý detail ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem dneska byla na matrice pro formulář a pokyny. Ptala jsem se opět kdy budou termíny obřadů...no prý až na konci listopadu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já dnes volala na matriku do Hrobu - pod ně patří Moldava, kde je hotel Ján. Budou mít termíny až v půlce prosince.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?