Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka super, gratuluji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty zamluvte si termín již tenhle rok a máte jistotu že bude volný. :-) Více informací o mě se dozvíte v mém profilu.Váš svatební dj ;-)
Odpovědět
Můžu se přidat? Také s přítelem plánujeme svatbu na příští rok, vypadá to na červen
Odpovědět
Profilova fotka
@fifina86 Ahoj, a kde to bude?
Odpovědět
@luca_lucky to právě vybíráme, chtěli bychom všechno na jednom místě a jsme ze Středočeského kraje..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@fifina86 Já mam ve středočeském kraji chalupu a prý jsou docela pěkné svatby na různých statcích. Jsou ti schopní uspořádat svatbu i s hostinou na statku Blaník v Ostrově - vlastní to Miloš Zapletal, bývalý majitel české miss, pak je krásný koňský statek s hotelem v Pecínově u Benešova u Prahy. Tam se mi to hrozně líbí...
Odpovědět
@luca_lucky díky za typ, jen je to špatná strana kraje :-D Máte už určené datum? @elene souhlasím, že času je dost..jen školu už mám za sebou, ufff...co studuješ ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky se přidávám, svatba bude příští rok v červenci.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@fifina86 ještě nemáme, po zkouškovém chceme dojít na matriku, ale líbí se mi datum 23.7.2013 :) A v jaké části kraje tedy hledáte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tedy 13.7.2013, ale jak říká ten můj-datum je jedno jaký, hlavně nějaký :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky plánujeme svatbu někdy příští rok. Před týdnem mně přítel požádal o ruku na dovolené :) bylo to luxusní :)
Odpovědět
@luca_lucky na matrice nám řekli, že data až v prosinci, to máte dobré, že vám už dají datum teď...já bych chtěla svatbu na jaře, přítel chce víc v létě, uvidíme, co vymyslíme... @elene mě přítel řekl, že vyzkouší prstýnek nosit a pak se rozhodne, ale osobně si myslím, že když si vybere takový, co se mu bude líbit, že ho nosit bude (jen mají nějaké bezpečnostní nařízení v práci, tak bude muset nějaký "návlek", ale to tam prý nosí většina ženatých kolegů)
Odpovědět
Profilova fotka
@fifina86 No, já se právě obávám, že taky nám řeknou to samé na matrice :( Což je blbé kvůli místu hostiny... ale pak člověk nenadělá nic. Můj přítel taky řekl, že prstýnek vyzkouší, ale není na to zvyklý, tak uvidí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, také plánujeme svatbu v roce 2013. Buď květen, červen, začátek července nebo začátek září. Místo bude asi největší problém :( Já jsem z Kutné Hory - kde by byla svatba úplně pohádková, ale přítel je z Jižních čech. Každopádně chceme něco né honosného, spíše nějaký hrad či tvrz... No a další problém bude příbuzenstvo - přítelova rodina dá na 50lidí, ale přijde mi zbytečné zvát si tam příbuzné, které vidím 1x do roka na nějaký oslavě jinak s nimi nemám nic společného. Tedy jen některé s jinými se stýkáme více, ale zase když pozvete jen některé bude problém... Takže co teď? Co se týče barevnosti chtěla bych buď černobílou svatbu nebo stříbrnou :)No ale momentálně z toho mám ze všeho v hlavě pěknej zamtek!
Odpovědět
Profilova fotka
@missinka87 jééé, to je fajn :-) My taky máme datum 13.7.2013 ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@elene To není špatný nápad :) U nás je problém i to místo... :) ale s tema pribuznyma premyslela jsem to vyresit tak ze bychom meli obrad treba v 15hodin a pred tim obidek jen s nejblizsi rodinou (12h) pak nejaky ty doupravy a v klidecku na obrad a potom vecer taky na nejaky grilovanicko a at prijedou ci ne - jejich vec :) Muj sen je totiz v patek si sbalit vse nejnutnejsi a jet nekam (statek ci mlyn), kde bude po obradu papanicko a tam se sjet zase jen s temi nejblizsimi (rodice, sourozenci, popr. babicky) a tak v klidecku popit a popovidat. No nevim jestli se mi to podari. Jo a holky me by taky zajimalo jestli nektera drzi nebo se chysta drzet dietu (nebo ne dietu), ale treba vice si hlidat jidlo a chce do satu zhubnout. Ja si furt rikam, ze si jeste nechci jit zkouset saty ze musim nejdriv neco schodit :) Ne ze bych byla tlusta, ale hubeňour taky nejsem - takovy ty pravy zensky tvary (krome prsou teda) :)))) A pak taky by jeste kolik prispiva nebo bude prispivat rodina vaseho milacka? Vic nez vase rodina nebo min nebo na pul?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, také se přidávám... :-) svatbu plánujeme 21.6.2013 u rybníka v naší vesnici.. musím ještě zjistit info ohledně úřadů - nemáte s tím někdo zkušenost?? myslela jsem, že by nás oddala starostka obce, ale nevím jak to s těmito "netypickými obřady" chodí... kdo máte jakékoliv info pište ;-) barvičky jsou bílo - zeleno - růžová, strašně se mi líbí jak jsou dekorace v těchto barvách něžné a romantické...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, tak y se přidávám. Termín plánujeme 29.6.2013 nebo aspoň takhle nějak přibližně na ten červen. Zatím přemýšlíme co bychom chtěli a co ne. Díváme se po místech na obřad. Na hostinu to u nás bude asi problém. Restaurace bych zavrhla hned, jelikož jsem v jedné brigádně dělala a vím, jak to na takových svatbách chodí. Moc se mi líbí ty párty stany, jen finančně mi připadnou celkem náročné. Ještě máme čas, do Vánoc bych ale chtěla mít aspoň obřad a svatební šaty vyřešené. A mít už i něco na výzdobu nakoupené, jelikož si ji chci dělat sama, tak ať na to mám čas. :-) Jinak barva bude bílo zelená a do toho lehce stříbrná a starorůžová, ale to jen tak jemně, aby to nepřebilo tu zelenkavou s tou bílou.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@elene starostka je sousedka, takže ochotná bude muset být ;-) spíš mi jde o matriku, nevím co se zařizuje dřív? jestli zajít na matriku, nebo za starostkou?
Odpovědět
@kakamilca tak s financema to máme tak, že si svatbu platíme sami , jelikož je to naše svatba a chceme se vyvarovat řečem co jak máme udělat, když nám na něco dají peníze.. Denně tady čtu stížnosti nevěst
Odpovědět
Ahoj, my taky mluvíme o svatbě, přítel chce 5.1.2013 :-) tak ještě uvidíme, jestli se k tomu rozhoupem, už máme 2 děti a konečné slovo si asi řeknem až po prázdninách :-D
Odpovědět
@niikkis nejdřív vyřešíš matriku, ty dávají termíny...a pak se domlouvá oddávající...ale pokud je sousedka starostka, tak se za vás určitě na matrice přimluví.. @kakamilca já se chystám udělat něco se svou postavou, teda spíš s jídlem, sportu mám dost, ale jím blbě... a svatbu si platíme sami, naši se teda hned po oznámení zasnoubení hlásili, že co mají platit, ale domluvili jsme se, že nám dají svatební dar...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky pridavam. Svatba bude pristi rok ale az na podzim (pravdepodone v rijnu). Oba mame tohle obdobi moc radi. A s prstynkem bude u pritele taky problem. Porad odmita ze by ho nosil. Tak uvidime. Ono to nejak dopadne :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?