Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tempyna nevím, jak vy. Ale mě řekla matrikářka - oddáváme od deseti do tří. Já si vybrala od dvou, a bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zouzle Já taky nemám napsanej titul v OP a vůbec mě to netrápí ;-) To je jako bych si měla psát titul psát do svatebního oznámení, to mi příjde taky docela hloupý. Já kdybych kvůli tomu měla furt měnit občanku, tak mě trefí, protožže loni jsem měnila trvalko, letos bych jí měla měnit kvůli titulu a příští rok kvůli svatbě - tak to mě ani nehne, fakt ty úřady nezbožňuju abych tam byla tak často ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n aha, to je super, tak snad to bude i tak u nas, ja doufam, ze pritel uz konecne co nejdriv oficialne oznami tatkovi nase umysli (starobyle, ale fer, u nas doma se jen mluvi o svatbe neoficialne s rodici), abychom uz konecne cio nejdrive mohli zabehnout na matriku, i kdyz je to za 8 mesicu, mam strach o vysneny termin :D
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz @ninive211 Ahoj holky, ja jsem taky z Líšně, ale svatbu budeme mit ve Slavkove na zamku, 25.5. Ale hostinu bysme chteli v Marianskym u Raka, byli jsme se tam mrknout a vcelku dobry, jeste se rozhlizime, tak uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita a hlavně s každou změnou OP hlášení změny čísla na všech bankách, atd... by se z toho člověk potento :-D Já se toho právě bojím. Letos jsem musela měnit OP, protože byla prošlá, příští rok budu kvůli změně jména a buď ještě stejný rok, nebo ten další asi změna TB. :-D :-D
Odpovědět
@aghaty pozdě?rok dopředu?tak plánuj jaro 2014
Odpovědět
Profilova fotka
@faminka koukám, že Líšňaček je nás tu dost :-) I když každá jinej termín - alespoň si nijak nekonkurujem. Ve Slavkově měla svatbu spolužačka, měla nádherné fotky. Ohledně Raka se tu najdou nějaké diskuze, někdo byl celkem spokojen, ale našla jsem i pár reakcí, že docela průšvih...ale to může být jen konkrétní špatná zkušenost. Zkus prohledat a uvidíš. Ale záleží především na Vašem dojmu, takže jestli máte dobrý pocit, zkuste to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 No doufam, ze nam vyjde pocasi, mame zaplacene foceni i vevnitr zamku i v zahrade, tak snad z toho neco bude :-) Ja jsem prave nejaky ty diskuze o Rakovi cetla, taky jsem se trochu "vydesila", ale zase jsou dost stary, treba 2 roky, to se zas leccos mohlo zmenit... Ja jsem se tam jen tak orientacne ptala a pry je samozrejmost, ze pro nas zavrou celou hospodu a budeme mit k dispozici i velikou venkovni zahradku, ale uvidime... Ale nevime moc co jinak, nechceme zadny hotel nebo neco extra honosnyho, mame kamarady spis tak na pivko a opekane prasatko :-) Ale davala jsem si tam minuly tyden halusky s brynzou a slaninou a vyyyborny teda :-)
Odpovědět
NINIVE211 - čtu často, že někdo se strašně diví už teď připravovat svatbu když máte tolik času????? Ono jenže ti lidé si neuvědomují strašnou spoustu důležitých věcí. Pokud je člověku jedno kde bude svatba, kdy, kdo svatbu bude fotit, v kolik a kdo tam bude......Tak může zařizovat týden před svatbou. Ale pokud má člověk vybrané nádherné místo, kde 100% chce mít obřad i hostinu, tak kolikrát i rok předem může být problém. Sama ze své zkušenosti mohu potvrdit - na hostinu jsem chtěla nádherný zámecký sál a málem nebyl. Byla nahlášena ještě jedna svatba, která díky bohu nakonec posunula termín a to podotýkám, že sál jsem řešila už od začátku září 2012. My s partnerem máme svatbičku 15. 6. 2013. Už máme vše zařízeno. Pro mě to byla zábava, protože svatby jsou zároveň součástí mé práce a hlavně mým koníčkem. Jsem velký detailista a tak jsem si vše udělala za včas a vím, že vše do detailu bude podle mých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
@faminka Přesně tak, je pravda, že ty diskuze byly staršího data. My asi budeme mít na Klajdovce, reference na ni dobré a byli jsme tam samozřejmě na večeři (když měl přítel narozeniny) a výborný jídlo, donesené okamžitě (je pravda, že restaurace byla prázdná, hold pondělí, to moc lidí asi nechodí). A líbila se mi jejich výzdoba svatební tabule na webu. Mají teda trošku dražší pití, hlavně nealko (oproti třeba pivu - 0.5 l Plzně stojí stejně jako 0.2 l. Coca Coly), ale to částečně vyřešíme omezením nápojového lístku, vodou s citronem v karafách a výměnou coly za kofolu...:-) To vše nám naštěstí umožní, to už jsem si zjišťovala, to bylo pro mě celkem zásadní.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jako absolvovat tohle 3 roky za sebou to by mě asi fakt trefilo :-D Ale po tý svatbě to bude největší masakr, protože člověka hrozně tlačí čas, i když nevím proč na to je ta lhůta 15 dní - člověk má lítání před svatbou a i po svatbě a když to tak vezmu, tak je nemožný jet hned po svatbě na 14 dní na svatební cestu, co? Proč to jde dělat jednodušše, když to jde dělat složitě...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita prosimtě, záleží na lidech. Kamarádka se vdávala prvního září a snad ještě občanku nemá :-D. Jinak mě z těch změn asi taky trefí :-D Ale nejhorší to bude se změnou jména no...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@faminka Ahojky, na Raka jsem tady četla ne zrovna dobré reference. My budeme mít hostinu v Mariánském údolí v Kadlcově mlýně, odtud mám dobré reference a přístup personálu taky skvělý.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jo tak to jo, já myslela, že je ze zákona ta lhůta daná :-) Hlavně těch hodin v těch frontách strávených s naprosto nepříjemnýma a napruzenýma lidma, to bude žrádlo :-D Jo tak to mi povídej, nevim nevim jak si budu zvykat na změnu jména... Lehký to teda nebude... Má to svoje klady i zápory jako ostatně všechno :-/
Odpovědět
Profilova fotka
já takyuž plánuju :) lepší dřív než pozdě. Dokonce ted mívám sny že sem se vdávala nepřipravená a nebylo nic zařízený a tak. Tak chci předejít tomu co bylo ve snu :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 my jsme spolu rok a pul a za 9 mjesicu se berem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita bohužel si myslím, že zákonná lhůta je, jen ona asi nenarazila na nikoho, kdo by se v tom šťoural ;-)
Odpovědět
@snehurka86 Podobné sny mám občas taky!!! Už mi z toho asi hrabe...:D
Odpovědět
Ja se teda na nove jmeno i tesim, hodne si polepsim, soucasne jmeno musim porad nekomu opakovat, jak je komplikovane :-D Samozrejme to neni ten duvod, proc se bereme :-))) Ale bude to prijemna zmena, i kdyz uz to vidim, jak vsude litam :( Nevite, jestli staci uredne overeny oddaci list poslat na banky a urady a pripadne uredne overeny podpis na prohlaseni, ze zadam zmenu prijmeni - nebo musim vsude osobne? Nas bude malo, tak doufam, ze neni moc troufale stanovovat termin takhle brzo, ale mne se to datum fakt libi, takze jako jo! Napadlo nas, ze to udelame u nas v obci, pak pojedeme druhy den na poradnou grilovacku k nasim s nasima i "jeho" a pak pojedeme asi uz jen s jeho rodici k nim a tam zustaneme klidne dva dny :-) Svatebni cesta asi nehrozi :-) mozna neco po CR, Lednicko-valticky areal by se mi libil, ale to v lete...
Odpovědět
@zouzle na bankách si kopírují nový OP, takže tam se musí osobně. Někde to jde e-mailem u některých společností, ale to jsou pouze světlé vyjímky.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx a i se podepisuje do jejich formulářů myslím. Taky se tím asi mění platební karta ne? A to se tam už osobně musí.
Odpovědět
Jj na bance se musí dát i nový podpisový vzor. Takže tam se člověk osobnímu kontaktu nevyhne :-) Jj na základě změny se žádá i o vydání nové platební karty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte diskutérky :-) no jak jsem už psala jinde: my máme jenom lásku, to rozhodnutí se vzít, a šťastné datum. Do konce roku chci vyřešit místo, protože to máme složité, já jsem ze severu Moravy, přítel z jihu Moravy, momentálně zaměstnán v Praze, kde máme svá oblíbená zákoutí, ale seznámili jsme se, randili a dlouho žili v Brně, kde ještě dokončuji studia. Mám strach, aby nám to nádherné datum někdo nevyfouknul :-( O zbytku mám samozřejmě určité představy a občas nakouknu na nějaké obrázky a agentury, ale intenzivně to začnu řešit až v únoru po státnicích. Chceme malou svatbu, 20 lidí, max 30. Oznámení a dort si budu dělat sama :-)
Odpovědět
ahoj, hlásím se k vám. svatbu bych chtěla v létě, červen až srpen, chceme to venku. jenom nevím, kdy není moc pozdě/brzo zajednat místo, oddávajícího, datum. od toho se odvíjí pak vše ostatní totiž..přítel by si po zásnubách rád teď chvíli od tohoto tématu oddechnul, ale datum mi odsouhlasit musí :-) na jaké louce to bude je mu asi jedno :-D no a pak pohoštění pro kamarády a rodinu musíme konzultovat společně, se zbytkem si poradím sama..
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 @veroniquecz Holky, tak jsme byli testnout toho Raka v Marianskym (dali jsme si tri jidla) a hruuuza!!! Okamzite jsem upustila od napadu mit to tam. Maso se nedalo ukrojit, natoz pozvykat a chutove taky hruza. Takze nakonec bude hostina v Ujezde u Brna, kde mame vyzkousenou uuuzasnou restauraci s dokonalym jidlem, usmevavym personalem, a velkym prostorem... tak uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no já jsem dneska sesumírovala mail na vyžádání cenové nabídky od dvou favorizovaných restaurací. Tak doufán, že se do konce týdne ozvou. Ráda bych o víkendu rozsekla to místo konání. Takže bych ráda předložila panu muži :-) všechna pro a proti ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, takze my planujem svatbu na 7.9.2012. Zatim mame zamluvene jen misto - bohuzel uz na pul 11, tak snad se stihnu pripravit :-/ jinak preju vsem nevestam 2013 at se vam(nam) to vydari :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka :) Tak já mám svatbu 3.8.2013 a jelikož ještě budu státnicovat,tak už mám skoro vše :) Na výzdobu už mi chybí jen pár prkotinek, cukrářku už mám zamluvenou, místo, hostinu a cattering taky, šaty už se šijí, kapela a dj už jsou...Teď už jen prstýnky a oznámko :) No ale povím vám, byla to fuška to vše zařídit...
Odpovědět
Koukám, že už toho hodně máte..Taky bych chtěla mít už nějakou jistotu, ale přítel má na vše dost času :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my máme 14.9., ale taky už pomalu zařizuju, protože mě na jaře taky čekají státnice, tak to bude jen učení a pak přes prázdniny honem dohnat co nestihnu teď :-) máme zatím místo obřadu i hostiny a fotografa, vše domluvené a budu potvrzovat v lednu, kdy se mi má ozvat paní z matriky a potvrdit termín, tak snad to klapne. A k tomu mám koupené šaty, ty už mi nikdo nevezme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?