Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
1
18
19
Ahoj , hlásím termín 13.7.2013 ve tři ;))) Co už máte za sebou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, náš den je 20.7.2013 :) .. obřad nejspíš ve 14:00 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 @makesska Ahoj holky, ja delam jedny statnice ted a druhe v jarnim semestru :-( ted do 4.1. musim odevzdat diplomku, takze nestiham nic, ani vzdobu na Vanoce no a v týdnu 4.-8.2. budou státnice, další diplomku musím mít hotovou 30.4. a státnice jsou někdy v půlce června :-( Tak Vám nevím kdy já vlastně tu svatbu zařídím ...
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek Ty děláš asi už ing co? Já teprve Bc :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám tedy po státnicích dva měsíce čas, ale naštěstí už fakt mám skoro vše zařízeno...Pak jen koupit boty, spodní prádlo, závoj..No snad to vše půjde jako po másle. Tchánovci už teď straší, že od ledna to bude hrozně rychle utíkat...
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 jj, ukončuji dvě magisterská studia :-) teoreticky jsem je už měla mít hotové vloni, ale rozvolnila jsem studium, abych všechno v pohodě stíhala. Jenomže v květnu dostala nabídku na relativně slušně placenou brigádu, která se mi hlavně hodila k praxi do životopisu, takže jsem do konce srpna byla maximálně vytížená při práci s dětičkama. Práci na diplomkách jsem začala až v září ... myslela jsem, že obě stihnu, ale nevyšlo to, tak musím tu jednu ještě protáhnout do jara :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak rok 2013 se nám pomalu ale jistě blíží, snad pro nás všechny bude ten nej.... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky hlásím jako nevěsta 2013. Vyšlo nám to krásně na výročí našeho seznámení 14.9., takže pro nás nádherné datum.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my se bereme 14.9.13. V praze:) a za mesic 14.10. mame3roky :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gedzii my se seznámili 26.8. a bereme se 24.8....skoro po 6 letech. Na den to nevyjde, ale 24. se mi jako datum líbí i víc :-) 24.8.2013 - číslo dne dvojka, to je prý numerologicky vhodné datum pro svatbu, tak snad to tak bude :-)
Odpovědět
ahoj :o) my se budeme brat 1.6.2013 (zatim neni datum oficialni, ale cerven urcite)..Potrebovala bych poradit jak se pripravujete a co vse se musi zaridit..Nikdy jsem se predtim nevdavala,tak vubec nevim :-D Ted mam na mysli konkretni veci jako vyzdoba,zda vam nekdo svatbu vyzdobi a zaridi a nebo si vse zvladnete zaridit sami,pokud sami, jakym zpusobem, dekuju moc za rady :) nerada bych na sve svatbe zjistila, ze neco chybi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme se rozhodli pro datum 3.8.2013, protože 3. dubna jsme se rozhodli, že se dáme dohromady. Letos 3. září mě přítel (teď už snoubenec) požádal o ruku. :-) Takže číslo 3 je pro nás magické :-). Nečekala jsem to, ale skoro po 8 letech bylo na čase :-). Zrovna zařizujeme svatební hostinu, takže až tam se domluvíme, co vše si budeme moci přinést vlastního a co nám zařídí oni. My doufáme, že vše zvládneme sami nebo za pomoci přátel a rodiny. :-) A že to pro rodiče nebude taková darda..:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám. Termín 21. 9. 2013 ve 14:00 v Loučné nad Nisou. :-) chttěli jsme odpolední čas, tak jsme odhlasovali ten poslední možný, co nám byl nabídnut matrikou ;-)
Odpovědět
My jsme spolu letos oslavili také šest let :) a budeme se brát přesně na sedmé výročí seznámení :). Co se týče plánů, tak po zkušenostech mé kamarádky, které jsem byla za svědka, jsme si najali Wedding design a necháváme se hýčkat. ;-) O vše se nám stará jedna úžasná koordinátroka. Zítra mě čeká vybírání šatiček :-) už se nemůžu dočkat.
Odpovědět
Přidávám se :) plánujeme květen červen 2013, ještě vybíráme místečko a konečně si pak pojedeme pro datum :-) Já se ták těším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,my se konečně po 10 letech bereme.S přítelem děláme stejnou práci 7 let,takže se vidíme 24 hodin denně.Svatbu chceme mít v srpnu 2013.Nejprve jsem do toho nechtěla jít,ani přítel.Říkala jsem si,že po deseti letech si hrát ne zamilovaný páreček mě bavit nebude,ale je to čím dál tím lepší.Jsem na to tak strašně natěšená ,že už mám objednanou výzdobu na auta,vývazky atd.... a to zásnuby proběhly v listopadu.Bude to pro nás krapet náročnější,protože oba pracujeme v zahraničí a domu se po novém roce dostanu v dubnu a pak už na svatbu.Mám ale výbornou svědkyni,které opravdu záleží na tom,aby naše svatba byla nádherná,takže dělá maximum.Máme vybraná 2 krásná místa,ale mezi nimi rozhodneme,až se v prosinci vrátíme domů.Každopádně si užívám tohle nádherné období plnými doušky a všem nevěstám čekatelkám přeji,aby i ony si užívaly tohle překrásné období plné nádherných věciček,dortíku a šatiček.Krásný den všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gedzii Určitě si to vybírání šatiček užij.Já se na to také moc těším :-)
Odpovědět
taky se k vám připojuji opět. ám za sebou jedno manželství, které dopadlo hrozně a s nynějším přítelem se chceme vzít v dubnu, nebo březnu. Nějak jsme si o tom povídali a tak to dopadlo :-) jen zařídit vše za 3 měsíce - no uff :-)
Odpovědět
@mlafi Máááááám šatičky :) a nááádherné :) . Vyzkoušela jsem jich tolik, že si ani nepamatuji, jak všechny vypadaly, ale vzala jsem si ty první co jsem zkoušela, doporučila mi je ta moje koordinátorka z Wedding Design, je neuvěřitelné, že mě ta ženská má tak v oku, jak kdyby mi četla myšlenky a měla v oku mé křivky. Jsem tak našená, že se mi chce lítat :D. Bože já to do toho září nevydržím. Jen teď nepřibrat :(.
Odpovědět
Profilova fotka
@gedzii tak to je perfektní,jen lítej!!!Já se na to taky těším,ale na druhou stranu mám z toho i strach,jelikož nepatřím mezi křehotinky a jsem malého vzrůstu.Šaty si chci kupovat,ne půjčovat a u nás v Ústí není zrovna velký výběr a mám pocit,že na silnější figury nedělají vůbec pěkné šaty,co jsem koukala.Jsem náročná :-)
Odpovědět
@ninive211 no my máme výročí 24. 8. a v den naší svatby budeme spolu 7 let:)
Odpovědět
ahojte, my máme 8.červen v 11.hodin:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
my se bereme 13.4.2013 ve 12 hodin :-)
Odpovědět
jéé my máme svatbu taky 13.4.2013, ale ve 13h, radnice má číslo popisné 13 a i obřadní síň má číslo 13 :D
Odpovědět
@happylenulka jo a budeme se brát skoro po 7mi letech vztahu... a po 6ti letech společného bydlení ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :) datum 13.4.2013 je opravdu krasné. S přítelem jsem jen krátce, ale právě 13. mě požádal o ruku. BYlo to moc romantické.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám také přidám. Svatbu plánujeme na 31. 8. 2013, jdeme teda termín zarezervovat až mezi svátky (27. prosince), ale věřím, že volný ještě bude. Nemáme toho ještě zařízeného moc, máme vybráno místo obřadu a místo hostiny a zhruba promyšlený seznam hostů. Po vánocích si pojedu vybrat šaty, mám docela jasnou představu, jaké bych chtěla, tak doufám, že se ta moje představa nebude moc lišit od reality :-D
Odpovědět
1
18
19
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?