Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis Jeee, tak to zdravim :-) to je celkem nahodicka ;-) jeste k tomu koukam Benešovsko....to by jsi mi mohla povedet jestli jsi nahodou nebyla na čumendu v Salonu Anna v Bene? chystam se tam (ale az teda za nejakej casek)...
Odpovědět
Profilova fotka
@anieee no právě byla - děs.... ženská nepříjemná, když se dozvěděla, že svatba bude až za rok, tak mi ani nechtěla dát vyzkoušet šaty... fakt děs! tak jsme se s holkama přesunuly do salonu clea a tam pravý opak (termín jsem si ale už nechala pro sebe... i když na konci ze mě stejně vypadl :-) ) ale byly tam na mě strašně příjemný, ochotný... nakonec jsem si dokonce šaty odnesla- domluvily jsme se na prodeji a před svatbou mi je ještě upraví a přežehlí, takže fakt spokojenost.. vy plánujete přímo v mnichovicích?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak dobre vedet....Ale tak driv jak v zimne tam zajit neplanuju, takze treba budou milejsi :-)) uvidim, dost casu si to rozmyslet :-)...tady jsou jen dva takovy mensi v Říčanech, ale protoze se mi nechce putovatpo nekolika salonech (nevim jak se synem jestli bude hlidani), tak bych radeji nejakej vetsi, ale do prahy se mi taky nechce, prijde mi to tam vsude desne drahy, nezli tady kousek za prahou.....mno obrad asi v mnichovicich, kdyz by vyslo pocasi tak tam maj moc krasnou zahradu....sice berchtold nebo pruhonice nebo tak to neni, ale postaci....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem si taky rikala ze kdybych potrebovala vyhrat spoustu penez abych na vse mela :-D,ale jak se rika clovek to nedela pro lidi at se ukaze ale pro sebe ;-).Projizdim www.fler.cz a maji tam strasne moc napadu a ja si chci spoustu veci udelat sama.Usetrim a treba to i nekdo oceni kdyz hodne veci bude handmade :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@anieee tak budu držet palce ať dobře pořídíš ;-) nebo můžeš dát vědět a můžu dělat garde :-D jo berchtold se nám taky strašně líbil.... ale ta cena je horší... teď máme v úvaze Vrchotovy Janovice.. cenově přijatelné, né moc daleko... tak uvidíme.. možná o víkendu se tam zajedem podívat..
Odpovědět
Profilova fotka
@llaacciinnkkaa jj, fler je droga :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis My meli s Berchtoldem problem, ze bysme tam museli mit nejen obrad ale i ostatni jako hostinu,raut....ale kamarad ma kousek od nas pizzerku, takze s tim pocitame, ze by bylo u nej....ja driv snila o obradu v Pruhonicich na zamku, ale prijde mi to tam dost drahy a v sezone to tam maj jak na bezicim pasu ty svatby, konopiste to sami a v dendrologicky zahrade jsem byla na jedne svatbe, moc pekny, ale musi covek trefit pocasi a je tam dost sliset dalnice.....Ty V.Janovice vubec neznam, mrknu se....tak drzim palce, at najdete neco krasnyho!!! je, tak treba pokud tu jeste tou dobou co pujdu po satech budem obcas ve spojeni, treba se garde bude hodit....svedka sebou tahat vazne nechci a druzicka pochybuju ze bude mit naladu, nejak na to nejni...:-) mno uvidi se....nechci to stejnak zarizovat zbytecne brzo....bylo by pak moc casu na to se v tom stourat a menit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marthaking jé asi budeme mít stejný datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, plánujeme svatbu (teda spíš já, přítel dělá jako když se ho netýká :-) ) myslela jsem, že je spousta času, ale koukám, že asi ne... plánujete některá v okolí Mělníka?
Odpovědět
Ahoj holky, jsme ráda že neplánuju tak dopředu sama ;-) .Já už mám termín 20.4. tak sem se do toho pustila :-D Plánujete některá svatbu v Zaječí nebo okolí Pavlova?Jsem z Plzně, ale svatba bude v Zaječí a řeším kadeřnici a i líčení...Mátě nějaká TIP?
Odpovědět
Profilova fotka
Chci se zeptat, myslíte, že je blbé si zamluvit fotografa už teď, když ještě nevím, zda vyjde termín, co chceme? Na radnici mi řekli, že mam přijít až v lednu, když chci svatbu příšté rok v létě... Co už všecko máte nachystané nebo zamluvené?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky ahoj,já taky nemám ještě jistý termín,ale fotografa jsem si i tam už zamluvila,bojím se aby pak neměl obsazeno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gerys To jo no, to my se taky právě bojíme. A platila jsi zálohu?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Ne neplatila.
Odpovědět
@luca_lucky my máme datum 4.5.13 fotografa máme závazně rezervovaného od začátku července, datum na matrice ovšem také ještě rezervované nemáme protože ještě neberou, ale datum nezměníme at se děje co se děje, max jim zaplatíme za jiný než vypsaný termín
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Hm, právě se nám nechce platit za posouvání termínu, ale snad nám vyjde ten, který si řekneme... :) Asi také napíšu fotografovi... Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera napsala panu fotografovi, zda má volný termín na 3.8.2013 :o) Odepsal, že jsem první, která si ho rezervuje na příští rok a že mám tu čest si vybrat jakýkoliv termín... Předběžně si zapsal náš termín do diáře a domluvili jsme si schůzku na říjen :o)
Odpovědět
My máme už zamluvený obřad, bude 7.9.2013 a hostina také zamluvená, ještě řeším fotografa a video a pak už tomu nechám klid aspoň do začátku nového roku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka A obřad máš zajednaný na zámku nebo i na matrice už?
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz zacinam planovat a nakupovat na tvoreni...svatba bude v cervenci 2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romiudirk A co máš v plánu tvořit? Já si chci udělat monogramy z korkových špuntů a přemýšlím, co ještě...
Odpovědět
Profilova fotka
budu si sama delat jmenovky na stul,svatebni oznameni, ozdobim svicky,vyvazky a jine malickosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ráda že nejsem sama kdo plánuje a vybírá my máme termín 10.8 2013 už vybírám kde bude hostina, obřad chce mít na zřícenině Zvířetice ale termn ío ještě není rezervovaný,půjdem tam v lednu. Všichni my říkají že je ještě dost času ale mě to moc nepřipadá !! Přítel taky dělá že se ho to netýká on už svoji úlohu splnil a jen dorazí na obřad řekne Ano a zas půjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
me prijde ze jsou chlapi stejni jen mi chce trochu kecat do toho jak bude ozdobeny stul a moc frka ze nechce zelenou kosili ale jinak se staram ja .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda že mám konečně důkaz, že neplánuju sama holky, paráda... Nám ale termín taky nechtějí zamluvit. Chceme se brát 13.7.
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze terminy se prijimaji 6mesicu dopredu...v Nemecku to mam taky tak nevadi clovek se muze venovat jinym vecem a zarizovani .-)
Odpovědět
Profilova fotka
ktera z vas uz zkousi okukuje nebo dokonce ma vybrane saty??.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem stoprocentně rozhodnutá, budu si nechávat šít...
Odpovědět
Ahoj. Termin mame 1/6/2013, a zatim to jedine, co jsem opravdu udelala je zkouseni v jednom salonu. (Misto svatby uz mame taky, jeste abych upresnila-takze vlastne 2veci :D) Ale doufala jsem, ze mi to trochu "procisti" predstavy, ktery typ satu mi jde a ktery ne-no, "bohuzel" sedely mi uplne vsechny :-D . Snad jen nevezmu hodne bohate a tezke-mame svatbu venku, nehodilo by se to tam a byly by neprakticke. Jinak jsem na tom s predstavami dost bidne :-| 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky jsem pokročila... zamluvena matrika i zámek a ještě k tomu DJ... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?