Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to můj přítel se na prstýnek těší :) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek taky jsem chtěla všechno si platit sama, ale bohužel tolik financí nemáme. Tak uvidíme jak to dopadne.
Odpovědět
@kakamilca hlavně vám držím palce ať vám to pak nezačne nikdo vyčítat, protože to se dost často stává..chápu to, co si budem nalhávat, svatba není levná záležitost, my se měli brát už za měsíc, ale přeložili jsme to na další rok, takže se budeme brát jako vy :-)
Odpovědět
Ahojky,take se pridavam svatba bude 14.9.2013 v Zamecke zahrade u nas na vesnici snad bude hezky :-). Hostina a vecerni raut v hotelu Akademie v Hrube Vode.Uz i DJ mame DJ sonnyd,ted resim fotografa a uz se neco rysuje :-)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčata, pokud byste měli zájem si zasoutěžit a vyhrát svatební focení celého dne, tak se podívejte ke mě na profil :)
Odpovědět
ahoj holky prosím mátě nějaké tipy na svatbu na Vysočině?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, konečně se mohu dát do plánování s plnou parádou. Měla jsem teď období útlumu, protože jsem si ťukala na čelo, že šílím tak brzo, ale teď už si můžu říkat, že už máme necelý rok :-). Plánujeme na 1.června 2013. Kostel i hostinu už víme kde, teď to jen co nejdříve zamluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se děvčata :), tak začínám plánovat a termín by měl být v druhé půlce června 2013, nejspíš 22. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám nevím, zda mám něco už plánovat nebo počkat... ono zatím není prakticky co, svatba by měla být někdy červenec, srpen 2013 a termín na matrice nám dají až v lednu... A pak se můžu odpíchnout asi se zajištěním rautu a ubytování, kapeli a tak... co?Dneska jsem koukala na šatičky a stále přešlím o květině a další výzdobě, kapele, programu dne a kdy se vlastně fotit. Probírali jsem to s přítelem a přemýšlíme o focoení nás dvou ještě před obřadem, neboť obřad bychom chtěli až kolem 15h... Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám dneska za sebou první zkoušku šatů. Využila jsem toho, že jsem šla se sestřenicí shánět plesovky a u toho si vyzkoušela svatební a jsem nadšená :-). Jinak už jsme pořídili ženichovi oblek, čehož jsem se obávala :-), takže svatba už začíná získávat určitý směr a pro mě je reálnější :-)
Odpovědět
Termín máme vymyšlený na 27.4.2013 a ještě nemáme vůbec nic domluveného. Doufám, že všechno stihneme.... jak dopředu je potřeba zamlouvat šaty? Stačí to i půl roku před, ne? Duben není asi tak vyhledávaným.... Nebo myslíte, že mám jít na šaty radši už teď, když je to za třičtvrtě roku? Jsem z Brna, tady by mě být přece jen větší výběr, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Podle meho je pul rok dopredu idealni. Ja jsem jen ted vyuzila toho ze jsem salony stejne obchazela. Takze bych se urite nestresovala, casu dost:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte, tak já pomalinku už plánuji měsíc. Svatbu bych si představovala v dubnu příští rok, ale když jsem psala na matriku ohledně zamluvení termínu a posléze tam byla i osobně, tak mi řekly, že termíny obřadních dní budou mít nejdříve v září. =( Takže vlastně musím počkat do září, protože nejde nic plánovat konkrétně krom seznamu hostů. A jak jste na tom vy? Jinak co se týče mě a mého drahého, tak je mezi náme poněkud větší věkový rozdíl (17 let), spolu už bydlíme druhý rok a jsem ráda, není nic lepšího. =)
Odpovědět
Profilova fotka
@ve0r0c0a taky bych si představovala takový termín, ale nevím, jestli se pak nakonec rozhodnu pro jiný, poněvadž jedná má kolegyňka v práci se ten den chce taky vdávat. =)
Odpovědět
Ahojky .. tak se pridavam.. termin na 1.6.2013 ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se právě dozvěděla, že v Kostelci nad ČL budou termíny na příští rok k dispozici od prvního října. Kdyby Vás to někoho zajímalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už mám naplánováno, zatím to ale všechno stojí na tom, že nemám přesný termín, ten mi na matrice dají až v říjnu. Chtěli bychom to 20.7.2013 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@marthaking konec října je ještě dobrý, nám ho chtějí dát až koncem DUBNA, což mi nepříjde moc ok :(
Odpovědět
My to budeme mít někdy v srpnu 2013 a zamluvit si to můžeme až od ledna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my jsem spolu 9 let a nejaky ten mesic.Svatbu planujeme na duben 2013.\termin si budu muset zareservovat ale az v listopadu-drive to pry nema cenu rikala pani z radnice.Planujeme ji 27. dubna (26.dubna budeme spolem 10 let)tak to budeme mit vse pri sobe :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se do diskuze, my budeme mít svatbu koncem června 2013. Na začátku diskuze se tu hodně řešilo dodělávání školy - já původně chtěla skončit v červnu 2013, ale když mě přítel v červnu 2012 požádal o ruku, rozhodla jsem se, že si školou nebudu kazit život, na půl roku před svatbou si přeruším a dodělám si to pěkně v klidu až potom jako vdaná paní ;-) Aspoň nebudu muset řešit diplom s jiným jménem ;-)) Jinak máme vytipované místo na obřad i na hostinu, teď v sobotu si to jedeme obhlédnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, začínám se trochu děsit. Koukám na fotky ze zkoušení šatů a čím dál víc nevěst, které hledají šaty, má svatbu až příští rok. To jsem jediná, která hodlá šaty řešit až po novém roce? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak se taky přidávám budeme se brát 20.7.2013 .. teda v kostele na radnici to vypadá buďto na 9. nebo 10.7. ... njn v Itálii to chodí tak nějak divně :-) už plánujete?:-) ;-)
Odpovědět
@stepuli ahoj, určitě nejsi jediná, ale mnoho nevěst si rádo vybírá, než jen aby na ně ''zbyly'' tyto či tyto...:) tak je to alespoň u mě...na zkoušce jsem ještě nebyla, ale taky si chci včas zajít....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Koukám krizecku, že máme úplně stejný příběh.. Taky jsme se měli brát za měsíc, ale odložili jsme to před 14 dny na příští rok. Polovinu věcí už mám, tak to příští rok bude snad ještě vymazlenější.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@llaacciinnkkaa Ahojky! konecne nekdo, kdo tu je s pritelem taky takovej ranec let! :-) uz jsem si myslela, ze to nikdo tak neoddaluje jako my :-) meli jsme take v dubnu devet let a pristi rok deset(21.dubna), ale priteli se nechtelo v dubnu a ja zas nechtela barvu svatby do zelena, takze jsme nakonec vymenili termin za barvu :-) takze 14.6.2013 a svatba bude oranzova...jupiii....Jen ten termin me stve, ze nam taky nejde potvrdit drivej jak v lednu..a chjoooo, uz chci zarizovat a poradne si to uzivat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anieee tak to je super ze jsem to neoddalovala jen ja tak dlouho :-D.Ja uz pomalu ale jiste zacinam vse schanet a premyslet co a jak vlastne bude.nezda se to ale ten cas strasne leti a utece to jak voda a bude duben :).Ja budu taky pozde blokovat termin jak jsme psala v listopadu,ale co uz no:( taky se tesim ale mam i obavu at vse je tak jak ma,no uvidime jak to dopadne,preji krasne zarizovani :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anieee také máme výročí 21.4. :-) sice jich nemáme tolik za sebou, ale my to doženem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@llaacciinnkkaa jj, leti to desne rychle. Ale stejnak, kdyby clovek chtel mit vsechno naprosto perfektni, tak by mu zdaleka ten rok nestacil :-) A jak se rtika, nic se nema prehanet....myslim ze i mensi a skromnejsi svatba je krasna a clovek se nemusi zas az tak stresovat :-) je tu hrozne moc napadu kolem zabavy, darecku hostum, rodicum a tak....vsechno uzasny,ale z puvodniho nadseni zacinam pomalu skrtat plany, protoze to se vazne neda zvladnout :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?