Menu Forum

Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

19. pro 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hany22
107
Registrovala se 28. března 2012 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 31 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hany22
107
Registrovala se 28. března 2012 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 31 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, taky plánujeme svatbu příští rok v červnu. Přišlo mi moc brzo něco zamlouvat ale když to tu čtu, tak aby jsme pomalu začali plánovat emoticon
11. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacka.ondra
29
Registrovala se 15. června 2010 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 34 přátel. Biskupice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
kacka.ondra
29
Registrovala se 15. června 2010 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 34 přátel. Biskupice, Region Zlín.
 Ahoj holky, taky se přidávám...my máme s přítelem zamluvenou už restauraci, protože co jsem si tak psala, tak měli všude v ten den obsazeno...
11. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marttul
2
Registrovala se 6. března 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
marttul
2
Registrovala se 6. března 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Teplice.
 My máme 27.duben =o) A všichni se mi směju, že "plaším" takhle brzy :D Jsem ráda, že v tom nejsem sama =o)
11. dub 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckyshek
2
Registrovala se 8. března 2012 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
luckyshek
2
Registrovala se 8. března 2012 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 @teresa7 ahojki my to teda mame az 20.7.2013 a taky se prave uz koukame po restaracich v Ostrave. Fotografa uz mame a to je tak vsechno....emoticon
12. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1391 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1391 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
 @luckyshek
@hany22
@kacka.ondra
@kacka.ondra ahoj holky emoticon tak my máme už vybrané datum v červenci..protože chceme dost žádaného fotografa tak toho budem zamlouvat už v květnu, máme vybrané msíto hostiny a zbytek zařizujem až po novém roce emoticon Ale každý měsíc něco kupujem a´t pak nemáme šílené výdaje najednou..Taky sme si mysleli že je čas, ale měli sme mít svatbu už letos v červenci a když sem psala jedné fotografce v červnu loni tak měla už termíny v létě plné, prostě blázinec emoticon
12. dub 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teresa7 (28 r.)
23
Registrovala se 11. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 231 příspěvků. Má 49 přátel. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
teresa7 (28 r.)
23
Registrovala se 11. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 231 příspěvků. Má 49 přátel. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 @ivisek_a_kubicek :no já jsem celkem pověrčivá a znáš to: svatba v Máji...ale nenechte se odraditemoticon Vyznačuji sice moderní styl, ale pro mě Bílá barva symbolem svatby, takže u mě určitě Bílé šaty. A určitě si je koupím, at se zbytečně nestresuju, abych je nezničila apod. My máme datum 24.8. 2013, největší sranda je v tom, že ještě nejsme ani zasnoubeni, ale svatbu už plánujeme:D Teda zatím já!!! Určo chci mít jisté místo obřadu a hostiny, ostatní už počká. Od května nastupuji do práce a začínám si střádat do obálky na svatbuemoticon
12. dub 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepuli
12
Registrovala se 19. května 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
stepuli
12
Registrovala se 19. května 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj, tak se k vám sem taky přidávámemoticon zařízeno zatím nemáme nic, jenom začínáme vybírat restauraci. Ale asi se budu snažit si zamluvit všechno co nejdřív, protože mi vybrané datum vychází na moje narozeniny, to by mě moc mrzelo, kdybych to měla posunovat třeba o týden, protože jsem něco zaspala emoticon taky se tak těšíte?
16. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mandarinka26
13
Registrovala se 27. března 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 12 přátel. Dolní Břežany, Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
mandarinka26
13
Registrovala se 27. března 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 12 přátel. Dolní Břežany, Region Praha - západ.
 Ahoj holky, tak se taky musím přidat. Svatbu máme 27.dubna 2013 emoticon A musím říct, že máme tak nějak všechno naplánované emoticon Bylo to až neuvěřitelné, že jsme se s přítelem na většině věcí shodli emoticon
16. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Ahojte, hlavne holky :o). Planujete-li svatbu pro rok 2013, je dobre si zajistit kapelu dopredu. Pokud jeste vybirate, mam pro vas tip - nasi kapelu. Vice o nas v mem profilu... emoticon
16. dub 2012 v 17:32  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
Registrovala se 21. října 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 21 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
Registrovala se 21. října 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 21 přátel. Region Praha.
 @mandarinka26 Jéé, to je nádhera, my doufáme, že budeme vše plánovat až v létě, ale chceme taky duben, kdyby o chlup nevyšel, tak ani máj by nám nevadil, teda začátek máje emoticon
16. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 @mandarinka26
@stepuli ahoj holky emoticon Tak super, gratuluju ke svatbě..Taky se moc těším, nemyslete si že ne, máte už předběžnou představu nebo zatím váháte?
16. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepuli
12
fotoportrét
fotoportrét
stepuli
12
 @krizecek Já mám představu docela jasnou, jenom přítel o tom zatím nevíemoticon datum je vybrané, místo obřadu taky, jenom je to potřeba zamluvit, to snad bude formalita, teď teda vybíráme místo hostiny. Fotografa bych chtěla Radovana Chvílu nebo manžele Mlýnkovi, jestli to vyjde a budou peníze, ale na kvalitním fotografovi trvám, aby mi to konečně na fotkách i slušeloemoticon a jinak dort a zákusky mám taky jasno kde, ještě zbývá nějaká ta hudba, uvidíme, snad to zvládneme dát dohromady. Jo, a oznámení mám zatím v plánu vyrábět ručně, to bude taky zajímavé emoticon
16. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 @stepuli emoticon tak manžel to už je jenom maličkost emoticon emoticon Radovan má krásné fotky, my budeme mít zřejmě Tomáše Kejhu, taky trváme na kvalitním fotografovi, akorát přítelovi nemůžu říct kolik stojí, asi by ho to složilo emoticon Tak na oznámení sem zvědavá teda ! a kde plánujete obřad?
16. dub 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mandarinka26
13
fotoportrét
fotoportrét
mandarinka26
13
 Tak my máme vybrané místo obřadu i hostiny, kapelu, fotografa, prsteny, dort i barevnou kombinaci emoticon Přítel má jasnou představu co na sebe a já víceméně také emoticon Jediné na čem jsme se ještě neshodli je oznámení - přítel si vybral jedno šíííleně drahé ...
16. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
 @mandarinka26 Tyjo, tak to jsme na tom docela bídně :D Jakou plánujete barevnou kombinaci? Už víš, po jakých šatech budeš koukat? emoticon
16. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mandarinka26
13
fotoportrét
fotoportrét
mandarinka26
13
 @p_apple Šaty mám v fotoalbu emoticon Ale samozřejmě podle toho jak v nich budu vypadat emoticon Jinak barevnou kombinaci chceme fialovo - bílou - jojo má to každý, ale nám se prostě líbí emoticon Já bych třeba i ráda levandulovou emoticon
A jakou máš Ty představu ?
16. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepuli
12
fotoportrét
fotoportrét
stepuli
12
 @krizecek taky zrovna přemýšlím, jak před ním utajit cenu, už budu muset pomalu šetřit na to, co před ním hodlám zatajitemoticon obřad bude v naší vesnici v Ostrožské Lhotě v kostele, klasika.. květinovou výzdobu tam má na starosti mimo jiné mamka, máme tady i super cukrárnu, kam chodím na brigádu, takže mám ohledně dortu i zákusků celkem jasno.... ono se to vlastně zařizuje samo:-P jenom aby bylo dost peněz na všechno, ale když nebude, nějak se to zvládne takyemoticon
16. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snahnah
Registrovala se 16. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
snahnah
Registrovala se 16. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ostrava.
 Čau kočky, plánujem svatbu na červen/červenec 2013 a tak jsem se mrkla na stránky jednoho salonu na šaty....a byly tam. Ve výprodeji za 3000, moje velikost....byla jsem si je prohlídnout na živo,slečna v půjčovně,že si je mám hned vyzkoušet a připadala jsem si v nich jak princezna. Teď týden nespím....a řeším Hamletovu otázku: Být či nebýt (za magora,co si pořizuje šaty rok dopředu) emoticon Jinak nic naplánovaného ani zamluveného nemáme. Nějaký tip na restauraci v Ostravě,kam se vejde tak 50 lidí vč.7 dětí? Nejlíp Mariánky nebo centrum. Předem dík emoticon
16. dub 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teresa7 (28 r.)
23
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
teresa7 (28 r.)
23
  • Neví, kdy bude svatba
 @snahnah jak tak vidim jsem tezce pozadu. my máme datum 24.8.2013, ale zatim se jen tak koukam co se mi libi a inspiruji se. ale musím Ti dat za pravdu ze na saty uz koukam ted a je to silene!!!nevim jak to vydrzim. mam vytipovanych nekolik salonu v ostrave, moje svedkyne ze me silí, ze je jeste dost casu;)
16. dub 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
staramaja
Registrovala se 23. března 2012 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
staramaja
Registrovala se 23. března 2012 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Už holky taky řešíte nějakou hudbu na večírek? Kdybyste chtěly, mám pro vás skvělé doporučení. Dobrého diskžokeje si musíte objednat hodně dopředu.
16. dub 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snahnah
fotoportrét
fotoportrét
snahnah
 Byla jsem se mrknout ve 4 salonech v centru Ostravy a vím,že do 2 z nich už nepůjdu. V jednom byly příšerně přezdobené šaty z Číny a v druhém mi nesedla paní majitelka.
16. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivisek_a_kubicek (27 r.)
11
Registrovala se 18. října 2009 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků a 2 alba. Má 22 přátel. Přelouč, Region Pardubice.
  • Svatba byla 15. září 2012
    Heřmanův Městec, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
ivisek_a_kubicek (27 r.)
11
Registrovala se 18. října 2009 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků a 2 alba. Má 22 přátel. Přelouč, Region Pardubice.
  • Svatba byla 15. září 2012
    Heřmanův Městec, Region Chrudim
 @teresa7 no tak to já teda na ten květen nevěřím emoticon už je to dávno pasé emoticon No každopádně já si šaty taky nechám ušít, budu mít aspoň klid, když je propálím, moje chyba emoticon) už máme dokonce vybrané prstýnky a barvu svatby... vždycky jsem si přála vínovou svatbu.. a najednou bude zelinkavá emoticon) alespoň jsme se na to shodli oba emoticon
16. dub 2012 ve 21:14  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hany22
107
fotoportrét
fotoportrét
hany22
107
 Hlavně je problém s matrikou, jak to řešíte? Termíny vypisují až po novém roce :-/. Zamluvíte to, přestože datum nemáte jisté.
16. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
 @mandarinka26 Já mám teda taky představu šatů, ale bude se to muset vyzkoušet, mám pocit, že si něco vysním a stejně to pak ve finále bude vypadat jinak a budu muset sáhnout po jiných emoticon Ale vyhlédla jsem si botičky, tak teď uháním přítele, jestli je hloupé si koupit botky takhle brzy dopředu. Sice nejsou bílé, takže kdyby něco, je unosím, ale i tak :D My chceme asi svatbu ho hněda a knižně emoticon Však proti gustu...emoticon Já osobně mám taky fialovou moc ráda, ale chceme to trochu netradičně a tak, jak je to pro nás oba charakteristické emoticon
16. dub 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 @staramaja my chceme živou hudbu, mám nějáké kontakty na kapely z MSK a ze Zlínského tak kdyby měl někdo zájem emoticon
@hany22 zamluvíme akorát fotografa a místo hostiny, jinak vše až po novém roce..Většinou se dá na matrice domluvit pokud si teda nevybereš třeba nějáký termín kolem kterého jsou státní svátky nebo takhle, to většinou mají všichni dovolenou emoticon
@stepuli tak to máte super emoticon No finance sou kapitola sama pro sebe, takže o tom by se dalo diskutovat do nekonečna emoticon My zařizujem dohromady, ale spoustu věcí budeme mít přes známé
17. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
 @krizecek Hm, to jsme na tom podobně, u nás proběhla žádost už dvakrát a taky se mi moc nechtělo :D Přítel na mě, že jsem moc praktická emoticon
17. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 @p_apple já se vdávat nikdy nechtěla emoticon u nás v rodině sice jsou všichni manželé a až na jednu vyjímku nežije nikdo na hromádce, takže sem tak byla vychovaná, ale přítel se chce ženit tak co emoticon U nich se většina brala kvůli tomu že čekali dítě, tak asi nechce dopadnout taky takhle.. A tys mu jako poprvé řekla ne? Že žádal dvakrát? emoticon
17. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
 @krizecek Vyloženě ne jsem mu neřekla :D ale, že je na to brzy, že si ho nevezmu dřív, jak dodělám státnice, tak letos žádal o ruku znovu :D Mně to bylo asi jedno, říkala jsem si, že si radši ty penízky ušetřím a pojedeme na pěknou dovolenou, kde je procestujeme a projíme :D říkala jsem, že v tom nevidím žádný užitek a nepotřebuji si potvrdit, že s ním chci být do konce života. Teď je to trochu jinak, jelikož už mi z celé rodiny zbyl jen přítel, takže bych chtěla nějakou svou rodinu, tak jsem vyměkla :D
17. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 @p_apple emoticon seš teda krutá emoticon Chudák přítel emoticon Ale tak dopadlo to jak dopadlo, tak hlavně ať vám to vydrží emoticon
17. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
 @krizecek Zná mě, ví do čeho jde, upřímně se mu divím, že se mnou chudák ještě je, když teď akorát přijdou státnice a tak, hraje mi to na nervy a jsem nesnesitelná :D Ale přítel je takový salámista, že se se mnou ani hádat nechce, když mám potřebu já :D
A vy už víte, co a jak? Četla jsem, že jste posouvali emoticon
17. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš