Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky plánujeme svatbu příští rok v červnu. Přišlo mi moc brzo něco zamlouvat ale když to tu čtu, tak aby jsme pomalu začali plánovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám...my máme s přítelem zamluvenou už restauraci, protože co jsem si tak psala, tak měli všude v ten den obsazeno...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 27.duben =o) A všichni se mi směju, že "plaším" takhle brzy :D Jsem ráda, že v tom nejsem sama =o)
Odpovědět
@teresa7 ahojki my to teda mame az 20.7.2013 a taky se prave uz koukame po restaracich v Ostrave. Fotografa uz mame a to je tak vsechno....:-)
Odpovědět
@luckyshek @hany22 @kacka.ondra @kacka.ondra ahoj holky :-) tak my máme už vybrané datum v červenci..protože chceme dost žádaného fotografa tak toho budem zamlouvat už v květnu, máme vybrané msíto hostiny a zbytek zařizujem až po novém roce :-) Ale každý měsíc něco kupujem a´t pak nemáme šílené výdaje najednou..Taky sme si mysleli že je čas, ale měli sme mít svatbu už letos v červenci a když sem psala jedné fotografce v červnu loni tak měla už termíny v létě plné, prostě blázinec :-D
Odpovědět
@ivisek_a_kubicek :no já jsem celkem pověrčivá a znáš to: svatba v Máji...ale nenechte se odradit:) Vyznačuji sice moderní styl, ale pro mě Bílá barva symbolem svatby, takže u mě určitě Bílé šaty. A určitě si je koupím, at se zbytečně nestresuju, abych je nezničila apod. My máme datum 24.8. 2013, největší sranda je v tom, že ještě nejsme ani zasnoubeni, ale svatbu už plánujeme:D Teda zatím já!!! Určo chci mít jisté místo obřadu a hostiny, ostatní už počká. Od května nastupuji do práce a začínám si střádat do obálky na svatbu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se k vám sem taky přidávám:-) zařízeno zatím nemáme nic, jenom začínáme vybírat restauraci. Ale asi se budu snažit si zamluvit všechno co nejdřív, protože mi vybrané datum vychází na moje narozeniny, to by mě moc mrzelo, kdybych to měla posunovat třeba o týden, protože jsem něco zaspala :-. taky se tak těšíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky musím přidat. Svatbu máme 27.dubna 2013 :-) A musím říct, že máme tak nějak všechno naplánované :-D Bylo to až neuvěřitelné, že jsme se s přítelem na většině věcí shodli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, hlavne holky :o). Planujete-li svatbu pro rok 2013, je dobre si zajistit kapelu dopredu. Pokud jeste vybirate, mam pro vas tip - nasi kapelu. Vice o nas v mem profilu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mandarinka26 Jéé, to je nádhera, my doufáme, že budeme vše plánovat až v létě, ale chceme taky duben, kdyby o chlup nevyšel, tak ani máj by nám nevadil, teda začátek máje :-)
Odpovědět
@mandarinka26 @stepuli ahoj holky :-) Tak super, gratuluju ke svatbě..Taky se moc těším, nemyslete si že ne, máte už předběžnou představu nebo zatím váháte?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Já mám představu docela jasnou, jenom přítel o tom zatím neví:-D datum je vybrané, místo obřadu taky, jenom je to potřeba zamluvit, to snad bude formalita, teď teda vybíráme místo hostiny. Fotografa bych chtěla Radovana Chvílu nebo manžele Mlýnkovi, jestli to vyjde a budou peníze, ale na kvalitním fotografovi trvám, aby mi to konečně na fotkách i slušelo:-) a jinak dort a zákusky mám taky jasno kde, ještě zbývá nějaká ta hudba, uvidíme, snad to zvládneme dát dohromady. Jo, a oznámení mám zatím v plánu vyrábět ručně, to bude taky zajímavé :-p
Odpovědět
Článek se načítá
@stepuli :-D tak manžel to už je jenom maličkost :-D :-D Radovan má krásné fotky, my budeme mít zřejmě Tomáše Kejhu, taky trváme na kvalitním fotografovi, akorát přítelovi nemůžu říct kolik stojí, asi by ho to složilo :-D Tak na oznámení sem zvědavá teda ! a kde plánujete obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme vybrané místo obřadu i hostiny, kapelu, fotografa, prsteny, dort i barevnou kombinaci :-) Přítel má jasnou představu co na sebe a já víceméně také :-) Jediné na čem jsme se ještě neshodli je oznámení - přítel si vybral jedno šíííleně drahé ...
Odpovědět
Profilova fotka
@mandarinka26 Tyjo, tak to jsme na tom docela bídně :D Jakou plánujete barevnou kombinaci? Už víš, po jakých šatech budeš koukat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple Šaty mám v fotoalbu :-) Ale samozřejmě podle toho jak v nich budu vypadat :-) Jinak barevnou kombinaci chceme fialovo - bílou - jojo má to každý, ale nám se prostě líbí :-) Já bych třeba i ráda levandulovou :-) A jakou máš Ty představu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek taky zrovna přemýšlím, jak před ním utajit cenu, už budu muset pomalu šetřit na to, co před ním hodlám zatajit:-D obřad bude v naší vesnici v Ostrožské Lhotě v kostele, klasika.. květinovou výzdobu tam má na starosti mimo jiné mamka, máme tady i super cukrárnu, kam chodím na brigádu, takže mám ohledně dortu i zákusků celkem jasno.... ono se to vlastně zařizuje samo:-P jenom aby bylo dost peněz na všechno, ale když nebude, nějak se to zvládne taky:-)
Odpovědět
Čau kočky, plánujem svatbu na červen/červenec 2013 a tak jsem se mrkla na stránky jednoho salonu na šaty....a byly tam. Ve výprodeji za 3000, moje velikost....byla jsem si je prohlídnout na živo,slečna v půjčovně,že si je mám hned vyzkoušet a připadala jsem si v nich jak princezna. Teď týden nespím....a řeším Hamletovu otázku: Být či nebýt (za magora,co si pořizuje šaty rok dopředu) :-D Jinak nic naplánovaného ani zamluveného nemáme. Nějaký tip na restauraci v Ostravě,kam se vejde tak 50 lidí vč.7 dětí? Nejlíp Mariánky nebo centrum. Předem dík ;-)
Odpovědět
@snahnah jak tak vidim jsem tezce pozadu. my máme datum 24.8.2013, ale zatim se jen tak koukam co se mi libi a inspiruji se. ale musím Ti dat za pravdu ze na saty uz koukam ted a je to silene!!!nevim jak to vydrzim. mam vytipovanych nekolik salonu v ostrave, moje svedkyne ze me silí, ze je jeste dost casu;)
Odpovědět
Už holky taky řešíte nějakou hudbu na večírek? Kdybyste chtěly, mám pro vás skvělé doporučení. Dobrého diskžokeje si musíte objednat hodně dopředu.
Odpovědět
Byla jsem se mrknout ve 4 salonech v centru Ostravy a vím,že do 2 z nich už nepůjdu. V jednom byly příšerně přezdobené šaty z Číny a v druhém mi nesedla paní majitelka.
Odpovědět
Profilova fotka
@teresa7 no tak to já teda na ten květen nevěřím :-D už je to dávno pasé :-) No každopádně já si šaty taky nechám ušít, budu mít aspoň klid, když je propálím, moje chyba :-)) už máme dokonce vybrané prstýnky a barvu svatby... vždycky jsem si přála vínovou svatbu.. a najednou bude zelinkavá :-)) alespoň jsme se na to shodli oba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně je problém s matrikou, jak to řešíte? Termíny vypisují až po novém roce :-/. Zamluvíte to, přestože datum nemáte jisté.
Odpovědět
Profilova fotka
@mandarinka26 Já mám teda taky představu šatů, ale bude se to muset vyzkoušet, mám pocit, že si něco vysním a stejně to pak ve finále bude vypadat jinak a budu muset sáhnout po jiných :-) Ale vyhlédla jsem si botičky, tak teď uháním přítele, jestli je hloupé si koupit botky takhle brzy dopředu. Sice nejsou bílé, takže kdyby něco, je unosím, ale i tak :D My chceme asi svatbu ho hněda a knižně :-) Však proti gustu...:-) Já osobně mám taky fialovou moc ráda, ale chceme to trochu netradičně a tak, jak je to pro nás oba charakteristické :-)
Odpovědět
@staramaja my chceme živou hudbu, mám nějáké kontakty na kapely z MSK a ze Zlínského tak kdyby měl někdo zájem :-) @hany22 zamluvíme akorát fotografa a místo hostiny, jinak vše až po novém roce..Většinou se dá na matrice domluvit pokud si teda nevybereš třeba nějáký termín kolem kterého jsou státní svátky nebo takhle, to většinou mají všichni dovolenou :-) @stepuli tak to máte super :-) No finance sou kapitola sama pro sebe, takže o tom by se dalo diskutovat do nekonečna :-D My zařizujem dohromady, ale spoustu věcí budeme mít přes známé
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Hm, to jsme na tom podobně, u nás proběhla žádost už dvakrát a taky se mi moc nechtělo :D Přítel na mě, že jsem moc praktická :-D
Odpovědět
@p_apple já se vdávat nikdy nechtěla :-D u nás v rodině sice jsou všichni manželé a až na jednu vyjímku nežije nikdo na hromádce, takže sem tak byla vychovaná, ale přítel se chce ženit tak co :-D U nich se většina brala kvůli tomu že čekali dítě, tak asi nechce dopadnout taky takhle.. A tys mu jako poprvé řekla ne? Že žádal dvakrát? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Vyloženě ne jsem mu neřekla :D ale, že je na to brzy, že si ho nevezmu dřív, jak dodělám státnice, tak letos žádal o ruku znovu :D Mně to bylo asi jedno, říkala jsem si, že si radši ty penízky ušetřím a pojedeme na pěknou dovolenou, kde je procestujeme a projíme :D říkala jsem, že v tom nevidím žádný užitek a nepotřebuji si potvrdit, že s ním chci být do konce života. Teď je to trochu jinak, jelikož už mi z celé rodiny zbyl jen přítel, takže bych chtěla nějakou svou rodinu, tak jsem vyměkla :D
Odpovědět
@p_apple :-D seš teda krutá :-D Chudák přítel :-D Ale tak dopadlo to jak dopadlo, tak hlavně ať vám to vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Zná mě, ví do čeho jde, upřímně se mu divím, že se mnou chudák ještě je, když teď akorát přijdou státnice a tak, hraje mi to na nervy a jsem nesnesitelná :D Ale přítel je takový salámista, že se se mnou ani hádat nechce, když mám potřebu já :D A vy už víte, co a jak? Četla jsem, že jste posouvali :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?