Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@olinkak no to já nemůžu ani nahlas říct, že by se mi 13 nelíbila, přítel se totiž 13tého narodil :-N takže sem jenom tiše poznamenala, že trojku asi ne, ale že by to bylo i tak jedno :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to bylo driv,ja jsem se skoly uz 5 let...ale jo tohle je silene...my sice mame takove datum,ale nastesti mimo sezonu tak naval necekam
Odpovědět
@petrajavor aha, no já si právě pamatuju toto datum. Protože to bylo opravdu děsné.. co hodina, to svatba.. A to na té radnici, kde jsem byla, tak normálně je jedna svatba za uherskej rok! No uvidíme, jak to vše dopadne.. doufám, že toho 18.8.2012 nebude tak lákavé... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to on má šťastnou 13tku :-D,tak to je jasné, ale ono číslo, které jednomu nosí štěstí, hold druhému sedět nemusí :-) A proto já tak špatně tu trojku vydýchávám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no ja myslim,ze bude...ale tim ze planujes tak dopredu to bude v pohode ;-) my svatbu mame na radnici u @olinkak a kamaradka rikala,ze kdyz se tam vdavala taky tam byl frmol a to mela "normalni" datum....jak ste vlasten dosli k tomu 18.8.?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no já jsem chtěla původně 16.6.2012, není to krásné datum??? Je ale mám púrostě smůlu... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
@olinkak a na nějaký kompromis to u vás asi nevypadá, viď? Podle toho, jak to popisuješ..
Odpovědět
@petrajavor no vlastně takovou vyřazovací metodou :-D jak jsem psala, tak jedinej měsíc, kterej u nás v roce 2012 připadal v úvahu, tak byl ten srpen. Jukli jsme, jaký jsou tam pátky a soboty a zaujal nás ten "dvouosmičkovej" datum :-) ještě taky bylo docela hezký 17.8. (pátek), ale nakonec zvítězila ta sobota. Koordinátorka říkala, že dělají jen 1 svatbu denně na Berchtoldu, tak doufám, že u toho zůstanou, ještě tam zařídit i restauračku a snad to bude ok :-) fakt radši dopředu.. páč něco vyběhávat na poslední chvíli, to by mi asi kleplo, hlavně bych na to neměla čas ani myšlenky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no kompromis,to pak nebudeme spokojení ani jeden a on by byl víc sklamaný, když by tam neměl motorečky...Tak asi ustoupím...když jsem navrhla 9, moc brzy, 2 též brzy 30. se mi nelíbí (opět trojka) a 7.7. je zase pozdě, to už jsou další srazy...tak fakt na výběr vůbec nemám !!! ]-( ]-( Tak ustoupím, ale nastolím pak tvrdý diktát... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@olinkak :-D :-D :-D tak až se ti naskytne vhodná příležitost, kdy ty něco budeš chtít, a přítel ne, tak aspoň budeš ve výhodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tos ja bych brala 17.8. to by u nas byla jasna volba..o tom datu jsme my uvazovali :-D pak sme pred svatkem (17 je Petry dali prednost nasemu vyroci) :-D
Odpovědět
@petrajavor no já ti můžu říct, že jsem měla taky těžký dilema :-D a fakt jsem nevěděla který, tak jsem to nechala rozhodnout přítele.. páč já bych se asi nerozhodla nikdy.. Jestli 2 osmičky, nebo moje oblíbená sedmička :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs to uplne chapu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj jeden ústupek převálcujedalších 100 jeho argumentů :-D
Odpovědět
@petrajavor tak těžko říct, jak by to dopadlo, kdybychom třebas zvažovali svatbu v červnu nebo tak někdy.. Asi by možná i vyšlo úplně jiné datum :-) tady na beremku mám aspoň tu výhodu, že můžu sledovat, jak tu přibývají nevěsty stejného data svatby, tak uvidim, jestli mám s přípravama přidat nebo ne 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no tak já jsem zase zatížená na devítky a příteli na datu nezáleží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnah když to máte uvnitř, může ti to být celkem jedno, venkovní úseky nějak přeběhneš :-) my máme venku obřad a kromě oběda snad i další části svatby, tak bude určitě i nouzový stan, přístřešek apod.
Odpovědět
@olinkak :-D hih, nj, to oni si chlapi neuvědomí, že jakmile jednou ženská ustoupí jejich požadavku, tak se jim to pak několikanásobně vrátí :-D to já jsem taky zvědavá, kdy přijde ten okamžik, kdy se bude takzvaně "lámat chleba", až se na něčem neshodneme. Zatím jsme to tak nějak vyřešili bez problémů. Tak doufám, že u toho zůstane :-) Jediný, s čím teda nějak víc nesouhlasím je přítelův výběr jeho svědkyně, ale do toho mu až tak kecat nemůžu.. a taky se kvůli tomu (reps. kvůli ní) nechci s přítelem hádat, za to mi jaksi daná osoba nestojí.. :-|
Odpovědět
@cibetka_veronika my radši ten obřad uvnitř, venku by byl sice taky moc pěkný, ale nějak se nám oběma víc zamlouvá ten vnitřek. Venku to zatím vypadá, že se bude dělat jen večerní grilování. Ale tam by asi taky nebyl problém, kdyby třebas pršelo, že by se venku grilovalo a jedlo uvnitř :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no tak s jeho svědkem též nesouhlasí :-) :-) , ale co už nadělám je to jeho milovaný bratr, kterého já moc nemusím a už vůbec nevěřím, že zvládne vše co po něm budu jako po svědkovi požadovat...ale dělám, že už jsem to překousla, ale má se na co těšit :-D :-D, ještě neví hošík co ho čeká, jlavně když něco nezvládne nebo pokazí...to si ho vychutnám a drahého následně též...ale byla bych raděj kdyby překvapil a všechno zvládl :-D :-D :-D to by mě dostali oba :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika njn, kéž bych to měla taky tak.. :-( :-( fňuk...
Odpovědět
@olinkak vážně? A to jsem si myslela, že jsem jedinej exot, kterej nevychází s člověkem, který je nejblíž mé drahé polovičce... :-) no já tu jeho nejlepší kamarádku taky moc nemusim :-| tak to snad nějak přežiju. Svatbu si tím rozhodně nenechám zkazit. I když se docela bojím, páč její přítel se vcelku rád napije, tak aby nebyl nějakej průšvih. Ale to snad zvládnem nějak podchytit, už jenom tim, že ani já ani přítel si nepřejeme na svatbě tvrdej alkohol. Kdo si ho bude chtít dát, tak si ho zaplatí ze svého..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs večerní grilování bych taky ráda, snad to vyjde.)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Petrovi jsem řekla, že jeho velký úkol bude výběr hudby na odpoledne (potom co dohraje harfenistka) a večer, taky se může vyřádit při návrhu oznámení, to budeme dělat asi oba a při psaní svého slibu. ostatní je tak nějak na mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsem tu zpátky z úžasného víkendu,nemělo to chybu,navíc bylo krásné počasí a projížďka na motorce tam i zpátky byla super,navíc pokaždé jinou cestou :-)
Odpovědět
@stastnanevesta To jo, my byli na chalupě a bylo to nádherné. Chodila jsem v tričku, vyhřívala se na trávě a dokonce se mi podařilo trochu si spálit nos :-p Pejsek byl ve vodě pečený vařený :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika původně jsme plánovali obložené mísy apod. Ale když jsme zjistili, že cenově stejně vyjde grilované prasátko, tak bylo rozhodnuto :) @stastnanevesta já jsem si říkala, že jsi tu nějak nebyla. Bylo opravdu nádherné počasí :-) dneska jsem poprvé seděla venku jen v tričku a vyhřívala se, paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Super,bylo fakt nádherně. Akorát zase zpátky do práce a psaní bakalářky :-| už toho mám docela plný zuby,ale stejně to vypadá,že to odevzdám do června.Možná jsme se taky dohodli na kapele na svatbě,uvidíme,jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak nas by melo byt tak 40, ale jeste se uvidi, jak se to zaonaci s dovolenyma a tak :) Jinak Pariz je krasna. Miluju prochazky kolem Seiny, Montmarte a to hlavne vecer, pak mame nekolik oblibenych lokalit kolem Parize, taky se mi moc libilo, vysplhat se na veze notre dame. To je opravdu nadhera. Stokrat lepsi nez eiffelovka. Vrele doporucuju. Kdybys jela nekdy do parize, tak nevahej a dej mi vedet. pokud nahodou ebudu zrovna v letadle, tak bych te tu provedla :) Pariz je fakt bezva. Urco by se ti libilo zde bydlet. S franinou se musi bojovat, ja se to naucila jako jako au pair. a ted uz mi tovubec neprijde. :) a vas bude na svatbe kolik? a uz jsi nasla nejake mistecko?treba se pojedes naopak vdat do Parize :)
Odpovědět
@stastnanevesta taky se mi nechce nic dělat.. :-| zítra mám první konzultaci se svojí vedoucí DP, tak jsem zvědavá, jak se dohodneme, co všecko bych měla obsáhnout, tak jsem na to zvědavá. Vážně? Tak to je super! :-) My jsme se s přítelem akorát dohodli, že dáme asi přednost DJovi, než živé kapele.. Ale pořád váháme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?