Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jj, to máš rozhodně pravdu. :-) :-) Ale to u mě opravdu nehrozí, mě trvá celé léto než chytnu pěkný odstín a pak do týdne jak nasvítí vybledniu:-D. A se samoopalovákem je to totéž...odstín mám vždy xkrát světlejsí než všichni ostatní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor úplně v pohodě, takto já budu shánět určitě 90% věcí.. :-D :-D :-D Prostě jak se člověk zamiluje a ví,že je to to pravé, tak se snaží udělat vše pro to aby to měl...A jen tak mě napadá další otázka...už víš, jaký tvar svatební tabule budeš mít??? Já jsem si říkala, že U, ale pak mi přišlo hloupé, že někteří lidé sedí k sobě zády, tak jsem si řekla, že I, ale to taky není ideální kvůli focení na novomanžele jde špatně vidět, přes tu spoustu hlav...tak nevím...je ještě jiná varianta?? Hezčí??? :-)
Odpovědět
@olinkak Mnse se nejvíc líbí klaciský dlouhý stůl, on už fotograf ví jak se k vám dostat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Pěkný? No nejmíň pěkný ze všech variant, co červen příštího roku nabízí... :-| :-| :-| Z jiného soudku, ty máš vymaslený jaký tvar tabule ?? I, U, T??Nevím.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Takže Íčko a novomanželé v čele a na začátku nudle rodiče atd. :-) JJ, fotograf ví, ale zase se líp fotí, když máš vedle sebe rodiče v čele a ne na boku, to už nevyfotíš komplet "spojenou"rodinu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs zkus si pořídit pár na zkoušku a uvidíš, jestli ti to sedí ;-) do mého ideálu uvolněné svatby na zahradě punčochy moc nezapadají, ale pro jistotu budu mít nějaké připravené
Odpovědět
@cibetka_veronika přesně tak. Nějaké si určitě pořídím. Chci je mít v záloze, kdyby nebylo tak hezké počasí :-) jeden nikdy neví :-) @olinkak mně se nejvíc líbí asi Téčko. Ičko mi přijde takové "nudlovaté". Učko by v našem případě bylo asi moc velký, zas tak velkou hostinu neplánujem.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no, nejsem asi nejlepší příklad, naše datum by se ti taky nelíbilo. nejdřív jsem si určila měsíc a pak vybrala dvě soboty, které nejsou hned zkraje měsíce, a až kvůli zamluvení dalších služeb jsem na něm začala trvat, číslo je mi jedno ;-) tvar tabule nebo počet stolů vyberu, až pojedu do restaurace osobně. ne, že bych si naše místo nepamatovala, ale ohledně hostiny je ještě dost nejasností.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já jsem se teď dívala na tabule a bylo to U a na stranách byly 4 židle naproti též a dohromady jsem napočítla 22 židlí a vůbec to nevypadalo špatně...jen mi vadí, že někteří k sobě sedí zády...A Téčko kryje úplně přesně novomanžele, jakmile si svatebčané začnou povídat s hlavama u sebe přez stůl, tak na nás fotograf neuvidí... ledaže by to byl nestandartně široký stůl :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs pokud to máte v srpnu, asi zůstanou v kabelce, co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak kolik máte lidí? záleží na tvaru místnosti, nejvíc se mi líbí I, ale aby nezůstala místnost podivně prázdná, nechala bych udělat spíš T
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika já vím, že jsou to malé věci co řeším..datum...ale zase na druhou stranu je to start(jak u datumu narození)do "nového" života, tak ať nám to datum trochu ladí... :-) :-) Nemám ráda 3 v jakémkoliv čísle (např 13)..Je to malicherné a stejně tam nejspíš bude...no ale v tom případě ji nechci vyrytou v prstýnku, jen jeho jméno a červen 2012 :-) :-) :-) Ještě uvidím...třeba si to číslo zamiluji kvůli krásnému svatebnímu dni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika no lidí máme(podle toho kolik jich přijme pozvání) 25 - 30 :-) :-) žádná mega akce, jen rodina a 2 mé kamarádky .-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no chci se jit tento tyden domluvit do restaurace,at to mam za sebou a oni skladaji stoly do vice variant,tak uvidim co mi nabidnou :-D nejhorsi je,kdyz clovek neco chce a nemuze to sehnat,me by klepla pepka ]-( @aimirin tos nasim je to celem fuk,vsechno si platime my,jen nas tatinek nesnasi tetovani,tak proto...ale myslim,ze v ten den by mohl byt ticho...musim si najit cas a promluvit mu do duse...ten den otevrenych dveri ti zavidim...800 za flasku vina je dost :-o ty jo jeste ze jsem z Moravy,k vinu je to kousek a stejnak se u nas pije vic slivovice :-D od kamosky tatinek schovava kazdy rok 1l slivovice od doby co se narodila,tak to bude dobra parba :-D
Odpovědět
@olinkak no já nevím, nějak mi nepřijde až tak hrozný, že jsou novomažele v zákrytu. Fotograf si vždycky umí nějak stoupnout, aby měl dobrej výhled ;-) navíc si říkám, kolik toho tak na tý hostině vyfotí.. Pár fotek společnýho jezení polévky a pak asi už nic :-) @cibetka_veronika tak to právě vůbec netuším... Říká se, že v srpnu je počasí dost nestálé, každý rok jiné.. Tak se asi necháme překvapit :-) @olinkak s tou 13 mám docela zajímavej postřeh. Koordinátorka nám říkala, že teď chystají svatbu trošku staršího páru. Rozhodli se to udělat netradičně. Datum řekli, že je 13. v pátek roku 2011 (páč je jen jeden, tak si měsíc každý musí dohledat sám), svatebčanům ani neřekli, že se v ten den budou brát a jako místo jim poslali jen GPS souřadnice. A teď čekají, kolik se jich sejde :-D no docela jsem koukala! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no každému záleží na něčem jiném, nechtěla jsem to nějak umenšovat ;-) taky jsem nevěděla, co pro tebe znamená harmonické číslo, něco jiného ti řekne matematik a něco jiného numerolog (nejsem ani jedno.) ale už to chápu s tou trojkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak já zase nechtěla sedmičku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No též jsem zvědavá až přijdu na Baltac co mi nabídnou...tak snad se trefí do mého vkusu... :-| :-| No tak to s tou slivovicí bude teda večírek !!! :-D My máme vlastnoručně vypálených asi 8 litrů a budeme 100pro ještě dokupovat, pokud letos nezarodí ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs: nad srpnem jsem taky nejdřív uvažovala, než mě napadl ten netradiční květen. no já myslím, že to je krásný měsíc, počasí můžeme sledovat letos, to je výhoda ročního plánování 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jo, tak 7 zase můžu 7. 4. se narodil můj drahý :-D :-D :-D :-D Ale v datu ji nutně nepotřebuji...Ale příští rok vychází sobota na 7.7. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo můj zbožňuje 13, první co z něho vypadlo bylo, že si mě vezme 13.13.2013, opravdu báječný ftípek.. :-D :-D :-D , no v té době my to tedy moc ftipné nepřipadalo, ale teď když už jsme tam kde jsme mi to přijde na pobavení okolí dobré :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika no my jsme moc navybranou neměli.. v zimě jsme se brát nechtěli, od února do června 2012 to nepřipadá v úvahu, červenec jsem shledala, že bude taky dost náročnej.. takže srpen.. pak už se nám zdálo zas moc pozdě, to září nebo říjen. Naštěstí je v srpnu i hezká sobota 18.8. Svatbu venku neplánujeme, takže ani to počasí nás nijak extra moc netrápí.. :-)
Odpovědět
@olinkak krásné datum! :-D :-D ale je to opravdu dobrý vtípek, nj, holt chlapi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs A proto já teď trpím datumem 23. jelikož nemůže mít 13, tak tam tu blbou trojku prostě propašuje jinak... :-D :-D :-D Chytrolín.... :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no jelikož my už dva roky nepálíme,počkám s čím přijde tatínek,ale víno budeme mít určitě z Čejče a slivovička se taky nějaká mňam koupí (i když my s drahý pijem jiné věci)...no uvidím..hlavně musím co nejdřív do té restaurace ať vím co a jak a už to mám za sebou :-) pak se budu jen těšit a čekat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tvojemu by se libilo nase datum 3.3. :-D
Odpovědět
@olinkak @petrajavor jj, taky sem si říkala, že 3.3. (či ještě 13.3.) a ještě k tomu 2013 by bylo pro něho asi ideální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo...tady na ty data je vždycky nával,si pamatuju,že když jsem byla na praxi v únoru chodily nevěsty,že chtějí ten datum (tehdy byla tady jedna prázdninová sobota nějak 6.6.,7.7. či 8.8.-nepamatuju si které datum to bylo) že nemůžou nic sehnat a všechno je plné...tehdy se šaty v podstatě jen půjčovaly a už nebylo z čeho vybírat,no děs...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tjn, :-) :-) on je prostě zvláštní :-) :-)
Odpovědět
@petrajavor jj, pamatuju.. bylo to 8.8.2008, dělala jsem akorát praxi na městském úřadě a to byl mazec! Abych pravdu řekla, tak se taky bojim, že to naše datum bude dost šílené :-S proto chci na jednu stranu začít zařizovat co nejdřív to jen bude možné...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?