Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @olinkak já vím, že by měly být.. ale jak říkáš, kdo ty naše nohy uvidí? emoticon maximálně si je vezmu ke krátkým popůlnočkám. A navíc mi děsí představa, že bude +30 stupňů a já se budu pařit v šatech a ještě silonkách emoticon
3. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin samodržící se mi děsně líběj, ale taky bych se bála, že je někde ztratím.. a v jistých chvílích (jako např. při obřadu) by to byl asi i docela trapas emoticon
3. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @aimirin tam maji krasne pradlo.... emoticon
3. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @hannnahs no právě a obyč na podvazkovém pásu mají prý zase tendenci se rozepínat, tak já to radši nějak zkombinuji emoticon
@petrajavor ty jednoduché podprsenky mají i za litra a v září mívají 50% slevu! emoticon
3. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin jo?tak to tady v zari pripomen..i kdyz asi se tam juknem v lete,planujeme byt v Praze aspon tyden neli dyl,tak uvidim emoticon hlavne musim mrvni nejak poresit ten rozpocet emoticon emoticon
3. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin no jestli bude vedro, tak já si to pojistim tak, že si žádný nevemu a hotovo emoticon emoticon
3. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor no to my taky emoticon myslím, že jsem konečně našla vysněné místo, ale to bude peněz! Přítel je tím nadšenej a nejradši by to o půl roku odložil a našetřil na to, ale to já asi nechci. nevím.....a půjčku si teda na svatbu fakt brát nebudu, to mi přijde padlý na hlavu
3. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @petrajavor ty balerínky jsou moc pěkné a botičky luxusní !!! emoticon emoticon Nad balerínkama jsem uvažovala též...že bych zamířila taky k Baťovi?? emoticon emoticon
3. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin no tak to nevím, jak porcelánová panenka rozhodně vypadat nechci emoticon A taky jsem pro 2x pojištěné punčochy..už to mám vyzkoušené a je to opravdu lepší...člověk se cítí jistější... emoticon emoticon
3. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin joa co si nasla za misto?
@olinkak jojo,ja tam planuju jit tento mozna pristi tyden,maji je ve vsech barvach coz je super...ty zlute co tam maji jsou bozi,kdyz sem videla ty barvy mela sem problem zustat u jedne emoticon ale ty fialove jsou klaaasne...jinak botky co mi maji ted jsou uzasne,uz se tesim jak je budu mit live,kdybys videla ty obstrukce co s tim byli,drahy rikal,ze sem blazen...no komedie,ale ted uz by to melo byt v pohode,uz sa tesim jak si do svat.salonu pro ne pujdu emoticon emoticon emoticon
3. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @petrajavor njn když člověk něco chce musí tomu i něco obětovat emoticon emoticon A jestli to byla komedie(teda doufám,že ne černá)tak se alespoň máte čemu smát... emoticon emoticon Mě všechno objednávání teprve čeká...stále ještě nejsem pro nic rozhodnutá...prostě šílená povaha váhy... emoticon emoticon tak uvidím, třeba se brzy rozhoupu... emoticon
3. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak to jo, jen se to pak nesmí přehnat s opálením....aby to nebylo jako tohle emoticon)
3. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @olinkak no jak se to vezme,byla jsem na svatebi veletrhu v Brne v Olympii,tam sem boticky videla...no sedla jsem si na zadek,jenze to,ze se vezmeme se rozhodlo asi tyden na to...pani tam nemela na sebe kontakt a takove prodavaji asi jako jedini v CR...rekla sem to pani v salonu ta obvolala vsechno co se dalo,nez firmu nasla,firma dovezla asi 10paru bot,jenze ouha,ani jedny takove jake jsem chtela..takze znova volani a popisovani...az pani z firmy poslala tady ten obrazek a ja kricela jo,jenze na obr. jsou bile,ja potrebuju sampan,takze pani hledala a zjistovala,pak rekla mame a tak jsou objednane a ja cekam a cekam a tesim se emoticon emoticon emoticon tos su magor,no..nesmejte se mi emoticon
3. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor no líbí se mi Vrtbovská zahrada, fakt strašně moc (kdysi jsem prohlásila, že se tam vdám a nějak jsem se obloukem k tomu zase vrátila). Hned vedle je nádherný hotel Aria, takže by vše bylo na jednom místě...paráda. Jenže se zdá, že Aria si bere kromě obrovských peněz za pití i jídlo i nějaké poplatky za pronájem a tak. To je prostě moc no....Tak uvidíme. Ale myslím, že se ráda vzdám představy mít vše na jednom místě, akorát teda musím najít něco na tu hostinu že....
3. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin no ja doufam,ze budu jak cernousek a budou mi jen zarit ty modre ocicka emoticon navic potrebuju zakryt opalenim nedokonalosti kuze,jen to musim nejak promyslet,protoze chci jeste jedno tetovani...
ted me napada mate nektera tetovani? Jako ja ho mam a pujde videt,babicky pujdou i s maminou do vyvrtky emoticon kosmeticka rikala,ze by slo prekryt,ale to se mi moc nechce emoticon
3. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor Kde ho máš? Já jsem viděla pár nevěst s tetováním a vůbec to nemusí být špatné!!

Já mám taky modré oči, a barvím se na tmavo, ale pleť mám světloulinkou a opálení mě nebaví emoticon Mám pocit, že z něj mám akorát žilky a červenání
3. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin to vypada dobre,kamaradka se vdavala tady http://www.beremese.cz/fotoblog/zlamalovi/album/martina-a-lukas/ (jukni na foto,je to v Praze,jen nevim jak se to tam jmenuje) a moc se mi to tam libi... emoticon
3. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor ti měli obřad ve Viničním altánu, ten je moc hezký...akorát fotky z hostiny tam nevidím emoticon Já s jako myslím, že něco určitě seženu, ale nebudu kecat, mít ty prachy, asi půjdu do Aria a je to. Ještě mě napadlo mít v Aria jen večeři a pak tančit a mít noční bufet někde jinde, ale myslím si, že takové přesuny nejsou moc pohodlné...
3. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin tak ja se hned opaluju do hneda,s tim problem nemam emoticon dobre chytam barvu po babicce...jinak tetovani mam vedle patere,z casti na ni a z casti na leve lopatce,takze jak sundam kabatek,coz udelam ihned na hostine a uz pri foceni,pujde to videt...
3. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin tak oni meli jen obed i kdyz krasny foto jsem videla na fcb a pak se presunuli za kamarady....kde to oslavovali...
3. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor Já mnyslím že to fakt není blbé...teda jedna známá měla nějaké podomácku udělané tetování, vypadalo to jak udělané propiskou...no divné emoticon Tak jako za to bych se styděla...ale sestřenka má moc hezký ornament na lopatce...
3. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor možná to udělám podobně....oběd v té Arii a potom se přesunout třeba na Nebozízek a tam mít kapelu a malý raut. Uvidím...jenže to je zase problém, že bychom v té druhé restauraci po velké večeři těžko splnili nějakou minimální konzumaci...

Včera přítel řekl, že na hostinu máme 100 tis....třeba by se nějak vlezeme emoticon emoticon . Když to tu vidím napsané, vypadá to šíleně. My vlastně Kromě té hostiny už moc věcí platit nebudeme...nebudeme mít dopravu, ubytování, vývazky, výslužky, prsten mám jen já....apod. Taky bude jen večeře, ne i oběd....
3. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin tak tady to jsem mela dost drahe,udelane je hezky(blba fotka jen z mobilu a stara)...jen ma kolem 12cm,coz je dost....to co mi bude delat Kuba ted bude vetsi,ale schovane pod saty emoticon jako na jednu stranu ho mam rada,dlouho sem ho chtela,ale na druhou mi prijde blbe v takovy den...a navic nas tatinek je na nej vysazeny...no budu nad tim muset uvazovat.... emoticon
3. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin ja vim,ze oni tam byli v mensim salonku a to pro restauraci nebyl problem...ja myslim,ze do 100 se vlezete v pohode...i kdyz onni se presouvali kvuli kamaradum...myslim si,ze presun je nejlepsi po obrade s tim,ze to bude na jednom miste a tim asi i levnejsi...
3. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @olinkak to je docela pěkný datum.) a určitě vyvstanou mnohem záživnější věci k rozhodování, než je datum emoticon

ať už padnem nebo ne, na noc pořídím něco zdobenějšího, přes den totiž budu mít tělové bezešvé, tak aby byla změna.) punčochy samodržící, pokud vůbec nějaké, možná si jen nožky namáznu.) to záleží dost na botách
3. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @hannnahs tak možná zkusit jinou značku, u samodržek se mi nikdy nestalo, že by se nějak posouvaly a to mám celkem hubené nohy a tančila jsem v nich třeba celou noc emoticon
3. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor nj tatínek, ale jsi to ty a tvoje svatba a je docela častý, že máš o sobě a své svatbě dost odlišný představy než vaši....ale podle koho se to má udělat? Já myslím, že podle tebe emoticon)

@petrajavor no uvidím nějak to vymyslím, teď ta mají den otevřených dveří právě (bude to asi moc moc hezký i jen tzak na čumendu) a ještě jsem jim i psala mail, abych tam nešla zbytečně a nezjistila až tam, že za svatbu dám půl mega ¨emoticon

Jako my chceme tu večeři, nějaký pití a tak na pět hodin kapelu, dort a eventuálně teda občerstvení po obřadu, abychom jim udělali nějakou konzumaci. Pití tam bude taky mastný, nejlevnější flaška vína stojí skoro 800...Každopádně furt taky doufám, že se vlezem...
3. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @cibetka_veronika tak to je dobrá zpráva emoticon já je teda nikdy neměla, takže soudim jenom z doslechu emoticon ale když klasický punčochy, tak asi ty samodržící, mně se hrozně líbí právě to krajkový zdobení na vrchu těch punčoch emoticon
3. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin jj, to máš rozhodně pravdu. emoticon emoticon Ale to u mě opravdu nehrozí, mě trvá celé léto než chytnu pěkný odstín a pak do týdne jak nasvítí vybledniuemoticon. A se samoopalovákem je to totéž...odstín mám vždy xkrát světlejsí než všichni ostatní emoticon
3. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @petrajavor úplně v pohodě, takto já budu shánět určitě 90% věcí.. emoticon emoticon emoticon Prostě jak se člověk zamiluje a ví,že je to to pravé, tak se snaží udělat vše pro to aby to měl...A jen tak mě napadá další otázka...už víš, jaký tvar svatební tabule budeš mít??? Já jsem si říkala, že U, ale pak mi přišlo hloupé, že někteří lidé sedí k sobě zády, tak jsem si řekla, že I, ale to taky není ideální kvůli focení na novomanžele jde špatně vidět, přes tu spoustu hlav...tak nevím...je ještě jiná varianta?? Hezčí??? emoticon
3. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš