Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
tak jsem si vytořila nové album s fotkama, co bych chtěla vyrábět.. nebo něco podobného..jsem zvědavá, co z toho vyjde :-D :-D
Odpovědět
@stastnanevesta ty jo já jsem do půlky února úplně nepoužitelná. Buď jsem v práci, nebo každou jinou chvíli využívám k učení. Potřebuju udělat všechny zkoušky, abych v květnu mohla na státnice. Pak ještě někdy půjdu na operaci... to bude za období :-D
Odpovědět
@verunka_ ježiš ty jis úžasná... až budeš mít něco hotového, tak se pochlub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam damy,ze jste se teda rozsouply, uz same nakupy a rozpocty:). Ja se teda rozhodne chystam si vetsinu vyzdoby mista a sve osoby vyrobit sama,tak doufam,ze na to budu mit dost casu a hlavne trpelivosti. Napocitali jsme hosty a vychazi nam nejakych 40 hlav,ktery uz moc setnout nepujdou,tak se asi upracuju k smrti,nez nadelam vonicky a podobne:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, svatbu na 7.7. 2012 planujeme uz pres rok, ale teprve dnes jsme, udelali prvni krok, diky kteremu, jsem se rozhodla se sem zaregistrovat. Nasla jsem si svedkyni, ktera je tou nejlepsi svedkyni na svete, protoze mi behem 15 minut naplanovala celou svatbu :D. Chtela jsem svatbu na hezkem zvlastnim miste, ale zadne me nenapada a nechci ji mit nekde, kde to neznam.....takze to asi vypada ze to bude Liberec, kde s pritelem studujeme na TUL. Vubec nevim jaks e takova svatba zarizuje, tak doufam, ze mi damy poradite. Nejdulezitejsi je asi misti a pocet hostu ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyswe To máme stejný termín :-) akorát že naše svatba bude na Moravě. Nejdůležitější je asi termín, pak místo obřadu a hostiny, počet lidí a pak fotograf, kytky a všechno okolo, je toho spousta. Jsem vážně ráda,že je na to dost času
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem si porad rikala, ze nechci byt takova ta nevesta, co se strasne tesi na svatbu a ze to nebudu hrotit, ale dneska me trosku vyplasila ta moje svedkyne....najednou mam pocit, ze je moc prace... @stastnanevesta
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyswe Jo, je toho hodně,ale když člověk má lidi co mu s tím pomůžou, jde všechno líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jaky druh svatby budete mit? Ja jsem si predstavovala obrad, obed jen pro uzkou rodinu a pak nekde nejaka oslava na nejaky pronajaty chate.
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyswe My se budeme brát na zámku kousek od Brna, pak asi hostina v Brně na přehradě, to ještě není jistý.A další dny pak oslava pro kamarády jednou v Brně a pak i v Praze,máme tam oba dost přátel
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to bude velka svatba :-) ....to ja budu mit proti tomu malickou....
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyswe Velká nebude, chceme tak 30lidí, max.40, ale ne víc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak jsi to dokazala omezit? Ja muzu pocitat a omezovat jak chci, ale vychazi me to stejne na 50 ;-(
Odpovědět
já jsem opravdu blázen :-D chtěla jsem si zkusit vyrobit tu kouli z krepáku, ale ten doma nemám, tak jsem vymýšlela, jak bych to udělala a nakonec jsem to zkusila z papírových kapesníků :-D :-D a kupodivu to vypadá celkem dobře, i přítelovi se to líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe,no tak jeste by byl na tohle mozna lepsi toaletak:), ten ma takovou krepakoidni konzistenci :-D
Odpovědět
:-D :-D to mě nenapadlo, ale tak kapesníky taky nejsou špatné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyswe Docela jednoduše, z naší strany moc lidí nebude, protože se tam kontakty moc neudržují a lidi spolu nevychází, z přítelovy strany taky nebude zvát úplně každýho, do toho pozveme nejbližší kamarády a je to.
Odpovědět
No tak já hlásím, že jsem si totálně překopala rozpis zkoušek. jestli to je dobře nebo ne vám řeknu, milé dámy, na konci února :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,ja dneska vyletela z posledni zkousky,takze zacinam znova:(...musim to co nejdriv pokorit,at mam klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia To mě mrzí, snad to dobře dopadne. Já dneska měla první zkoušku a snad to dopadlo dobře, uvidíme. @alusak Držím pěsti, já mám zkoušky do konce ledna, snad to bude v pohodě. Aspoň koukám po jmenovkách a tak :-)
Odpovědět
Ahojik, tak já se taky přidávám. Chtěli by sme to mít 5.srpna 2012, je to sice neděle,ale přítel si to nechce nechat rozmluvit, tak uvidíme jak to dopadne... @stastnanevesta Docela ti závidím těch 40 lidí, docela sem se zhrozila když sem spočítala všechno naše příbuzenstvo, musíme je nějak probrat, jinak to bude docela velká svatba, a jelikož platíme hypotéku tak na ní nejsou penízky....
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Ahoj, vítej mezi námi :-) Budu zvědavá, kolik lidí to nakonec bude, ale rozhodně žádnou velkou svatbu nechceme, jednou jsem byla na svatbě kámošce, která měla asi 80 lidí, no síla. A co Ty, jak si svatbu představuješ, už doma něco máš, jak dlouho jste spolu a tak?
Odpovědět
@ stastnanevesta Děkuju za přivítání :) Doufám, že to omezíme max. na 50 lidí, ale bude to mazec. Letos spolu budem 5 let a 2 roky spolu bydlíme, doma už mam plyšáky Me to You na auto, prostě sem neodolala a musela je koupit :) Zatím se chystám tak že koukám kde co je a co se mi bude líbit, a je toho nějak moc :-)
Odpovědět
@nika89 taky tě vítám a jsem ráda, že už nejsem jediná,kdo má 21 :-) a studuješ nebo už pracuješ? a už víte kde bude svatba? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Máš pravdu, je toho na plánování hodně, ale stojí to za to :-) ty jo, já koukám,jaký máte všechny dlouhý vztahy, o tom si můžu nechat zdát, ale vím, že tenhle vztah skončí svatbou :-)
Odpovědět
@verunka_ Děkuju :D Já už pracuju, sem jedna z těch milejch paní co seděj na poště u přepážky :D Ještě nejsme na 100%rozhodnutý ale jistě vim že se nechci vdávat na přadě, takže to bude bud někde venku nebo v odsvěcenym kostele... a co ty?
Odpovědět
@stastnanevesta Tak nejdůležitější je že to klape, my sme nad svatbou přemýšleli už dřív ale naši byli proti že sme ještě moc mladý :-|
Odpovědět
já se určitě taky nechci vdávat na úřadě, svatba bude v kostele.. už mám domluveného kamaráda houslistu,který mi tam zahraje,tak doufám, že to bude pěkné :-D u nás máme jen dva kostely,takže moc na výběr nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 My se taky nechceme brát na úřadě, budeme se brát na zámku kousek od Brna a už se na to moc těším :-) Já mám naopak pocit,že se všichni vdávají dřív než já, spousta holek v mým věku už je vdaná a má děti a já pořád nic. Ale snad příští rok ze mě taky bude šťastná manželka :-D nám to klape parádně a naše okolí si myslí, že jsme spolu déle než jsme :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Tak vidíš a neboj mojí sestřičce je 25 a je svobodná :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?