Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kaidra
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 3 přátele. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
kaidra
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 3 přátele. Region Opava.
 Holky, potřebovala bych poradit, kde bych mohla sehnat tyto dva skvosty? Díky za info
9. únor 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @kaidra třeba tady...paní je děsně šikovná a šperky vypadají lépe než na obrázku...a ten druhý náhrdelník na fotce...ten tam má taky (aspoň podobný)...
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=108909
9. únor 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaidra
fotoportrét
fotoportrét
kaidra
 @janina_sun Děkuji moc
10. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krejci1510
11
Registrovala se 4. června 2010 na beremese.cz. Přidala 548 příspěvků. Má 37 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
krejci1510
11
Registrovala se 4. června 2010 na beremese.cz. Přidala 548 příspěvků. Má 37 přátel. Region Praha.
 @hannnahs a já pořád nevěděla, co to máme tady v Praze za barákem a on je to Viniční altán!! emoticon
12. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @krejci1510 to je dobrý zjištění! emoticon
12. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krejci1510
11
fotoportrét
fotoportrét
krejci1510
11
 @hannnahs Tak já jsem se o Viniční altán nezajímala, protože jsme neplánovali svatbu v Praze. Ale když jsem si přečetla Havlíčkovy sady, tak jsem si uvědomila, že je máme za barákem emoticon
12. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @krejci1510 no já jsem taky nechtěla v Praze, páč by byl problém s dopravou, parkováním a navíc to tam ve většině případů lítá jak na běžícím páse.. Ten viniční altán jsem tu nějak pochytila, a pak jsme byli v Havlíčkovejch na vinobraní, tak jsem se tam jen tak zběžně jukla, jak to vůbec vypadá v reálu emoticon
13. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
Registrovala se 13. února 2012 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 ahoj holky,
my máme svatbu naplánovanou na červenec, už teď jsem z toho celá mimo, plánuji už všechno možné emoticon , jen se modlím, aby bylo hezké počasí emoticon
13. únor 2012 v 16:27  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 a koukala jsem na netu, že se svatba dělá v nějakým tématu a stylu...vůbec nemám představu, nemáte nějakou inspiraci? emoticon
13. únor 2012 v 16:31  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @jitusnevo tak jako téma můžeš mít téměr cokoliv - záleží jen na vás dvou (jestli třeba motorkářská svatba, nebo něco jiného co máte společného), nebo jestli zvolit něco podle ročního období (na podzim třebas šišky nebo nevim), nějaké květiny - např. jen růže, či nějaké zvíře (už jsem tu viděla třeba kočičky apod.), prostě jde úplně cokoliv emoticon
13. únor 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 @jitusnevo A nebo se taky můžeš na téma svatby, barvu svatby a podobné jiné výmysly klidně vykašlat. emoticon Prostě si to udělat hlavně podle sebe a snoubence. emoticon
13. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 holky díky, ani nevíte, jak mě každá věta o tom všem uklidní emoticon , jsem celá pryč z toho všeho : emoticon , možná jen vybereme nějakou tu kytku, no ještě to proberu s tím svým miláčkem emoticon
13. únor 2012 v 19:34  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

Organizování svateb - Region Praha
5

“Nevíte si rady se svatbou a nelíbí se vám představa mít na svatbě koordinátora? Přijďte k nám do školy pro nevěsty! Více na www.freylach.com.”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

“Nevíte si rady se svatbou a nelíbí se vám představa mít na svatbě koordinátora? Přijďte k nám do školy pro nevěsty! Více na www.freylach.com.”
(Před 4 lety)

Přidávám se se svatbou v září 2012 emoticon kovářova kobyla chodí bosa a tak ještě naprosto netuším, kde ji budu mít emoticon Shodli jsme se zatím jen na termínu. Jak jste na tom vy, milé nevěsty? emoticon
13. únor 2012 v 19:43  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @jitusnevo jak řikala kaarina, když se na to vykašleš, tak se taky vůbec nic nestane emoticon já taky žádné téma nemám, a vůbec mi to netrápí emoticon
13. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
Registrovala se 24. července 2011 na beremese.cz. Přidala 92 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
Registrovala se 24. července 2011 na beremese.cz. Přidala 92 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
 @jitusnevo Podle mě je téma zbytečné, taky žádné nemáme... Nemáme nic tak zásadně oblíbeného, abychom to považovali za téma. Máme rádi sport... ale svatba v duchu Komety Brno fakt není nutná emoticon víme, že chceme preferovat žlutou barvu, ale to neznamená, že všichni chlapi musí mít žlutou kravatu a ženské žluté šaty. Prostě se nám jen ta barva líbí... ženich má žluto oranžovou kravatu a já žlutooranžovou kytku... Ostatní je nám celkem fuk emoticon Chceme jen, aby si to všichni užili, aby to bylo příjemné a přirozené a abychom to byli my dva...
13. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @hannnahs fááájn, přítel je pracovně v zahraničí, teď jsem s ním mluvila, shodli jsme se na tom, že to necháme jen do nějakých barev a bude to emoticon a kde to budete mít? emoticon
13. únor 2012 ve 20:07  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @petass ahojky, na téma se vykašlu, bude to tak nejlepší, taky právě nemáme nic tak oblíbeného nebo něco, v čem bychom to mohli nějak udělat, chtěla bych to do růžovo - žluta, jelikož to bude v létě, tak nějaké ty letní barvičky, ať je to veselé emoticon, jen abych já byla veselá víc, než vystresovaná emoticon
13. únor 2012 ve 20:11  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @jitusnevo jj, navíc, tady v ČR je těžký sehnat něco do tématicky laděný svatby.. to chce objednávky ze zahraničí.. No obřad bude na zámku Berchtold a oběd s rautem na plovárně Jureček, všechno Praha-východ emoticon
13. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @hannnahs no právě, to je samá pláž a tak, jak jsem koukala a to bych tady asi hledala těžko emoticon , oběd a vlastně celou hostinu máme taky ve stylu rautu, to je super nápad si myslím, každý si vezme co chce a je to vyřešeno emoticon
13. únor 2012 ve 20:16  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
 @jitusnevo růžovo-žlutá bude moc hezká... my se taky víc díváme, aby to ladilo s ročním obdobím, máme to 1.9. takže konec léta, proto žluto-oranžová, mimo to žlutou prostě milujeme. Je to veselá a hravá barva. Bude to chtít jednoho panáka ráno proti stresu... já si to užiju, jen mě určitě nebudou poslouchat ruce... už když jsme to oznamovali kamarádům, tak se mi třepaly tak, že jsem si nebyla schopná ani ťuknout skleničkou emoticon tak jsem zvědavá, jestli se zvládnu podepsat... emoticon
13. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 a kočky, nevíte o nějaké dobré a levné půjčovně šatů v Brně? snažíme se i miminko, tak aby kdyžtak šaty upravili...emoticon, děkujůůů emoticon
13. únor 2012 ve 20:19  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @petass týýý jo, to bude hroznýýý emoticon , ale neskutečně se těším, ty přípravy zabírají strašně času a nervičky pracují, co? ale je to krááásnýýý emoticon , no my to máme 14. července, když ten čas tak letí, ani se nenadáme a budeme jejich místo maminky a tatínka emoticon
13. únor 2012 ve 20:21  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
 @jitusnevo jj emoticon Já to mám ještě za dlouho, ale užívám si to... 14. července má můj táta narozeniny emoticon je to krásné datum. Ať se vše daří emoticon A k té půjčovně... jsem sice z Brna, ale nechávám si šaty šít v Mikulově v Madoře, takže bohužel neporadím emoticon
13. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

Máte pravdu milé nevěsty! ČR je ještě malounko za trendy Británie, či USA. Nicméně...kdyby tady byla ta možnost ty věci sehnat, šly byste do toho? My jsme teď v přímém přenosu vymyslely téma svatby. Bude to Cimrman. Svatební oznámení bude jako lístek do divadla a výslužka bude cimrmanův džem, který nikdo nikdy neviděl. Ostatně, jako Cimrmana samotného emoticon Nechte se třeba pro téma svatby inspirovat místem, nebo tím, jak jste se seznámili.
13. únor 2012 ve 20:30  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
 Naše místo ani okolnosti seznámení u nás nejsou moc inspirativní, ale cimrmanovská svatba je super nápad! Miluju jejich humor emoticon
13. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @jitusnevo jj, jen ten oběd máme klasický rodinný "nerautový", to by moje drahá polovička nepřežila. Takže až pak ten raut večer, to je rozhodně lepší varianta, než něco pevně daného. emoticon a kde to plánujete vy?

@freylach já bych do toho šla... mám tu i vytvořené album na "dřevěnou" svatbu, nebo spíš i takovou přírodní. Jenže tady v Čechách šlo i něco sehnat, ale za tak nehorázné sumy, že bych musela nejdřív vykrást banku emoticon
13. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @petass jéé, v Mikulově budeme mít na zámku v parku obřad, to je náhoda emoticon , a kolik tak stojí ušití šatů tam? jenže mám strach, jestli otěhotním náhodou, tak si nechat ušít teď šaty...to by byl asi blbej nápad emoticon, já bydlím taky v Brně emoticon , v září to bude taky krásný, ještě bude teploučko a ten podzimní vzdoušek je skvělej emoticon
13. únor 2012 ve 20:42  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

Já svým nevěstám doporučuji, když už nic, tak aspoň barvu. Je pravda, že téma svatby je import ze států. Pěkný, ale ne vždy aplikovatelný. Když vás nic nenapadá, nelamte to přes koleno a vyberte barvy a hotovka. Lepší se cítit přirozeně, než se tam pitvořit do tématu, které není až tak vaše krevní skupina. Nicméně stojím za tím, že svatba má mít jednotnou linku, ať už je to cokoli, kdokoli, jakákoli barva. Viděla jsem teď krásnou knoflíkovou svatbu. Dělali jsme svatbu "inzerát", neb se snoubenci seznámili na inzerát. Je prostě blbé mít svatbu "každý pes jiná ves". Zámek se zabijačkovým menu, kam nevěsta přijede bálým audi a ženich před zámkem dostane řetěz s bečkou piva na konci je moje noční můra emoticon emoticon emoticon Za pochválení Cimrmanů děkujem! Budem hrát i svatební hru České nebe emoticon
13. únor 2012 ve 20:42  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @hannnahs jelikož jsme z Brna, tak to budeme mít v Mikulově na zámku v parku venku, tak snad vyjde počasí emoticon
13. únor 2012 ve 20:43  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš