Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty :-) Už máte některá rozpočet na květiny? My bychom rádi jen velkou kytici na stůl, pak několik menších také na stoly, moji kytici, korsáž pro ženicha, pro svědkyni a obě maminky. Nemám vůbec ponětí, kolik zhruba to může stát. Poradíte??? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak to tu čtu tak se mi do příprav ani nechce. nevíte kde v Praze nebo v okolí dělají v kostele jenom civilní obřad?? Líbí se nám Sacte Coeur...... jinak nevím kde bych měla začít..... nemáme ani termín.... nemáme vůbec nic..... a já jsem z toho na prášky :-(
Odpovědět
@fori taky sem ti chtěla navrhnout Sacre Coeur, je to tam nádherné! :-) A kdy se vdáváš, že máš pocit, že se to nedá stihnout? Některé nevěsty jsou schopné zařídit svatbu i za dva měsíce, všecko jde ;-) A jestli se vám líbí ten Sacre Coeur, tak se tam jděte prvně zeptat, kdy mají ještě volné termíny a podle toho se rozhodněte, samozřejmě ve spolupráci s matrikou.. Ale zbytek už můžeš naplánovat podle toho - nebo případně, jestli máš nějakého vybraného fotografa, tak ještě sladit ten termín s ním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no my to plánujem na září, ale nevíme jestli tento kostel a nebo nějákou zahradu.... zase by mohlo být hnusně..... a nevíš kolik to tam stojí??
Odpovědět
@fori tak to máte ještě času! Klid, to zvládneš levou zadní ;-) No já osobně, kdyby byla možnost, tak bych brala ten Sacre Couer, to se člověku hned tak nenaskytne tam něco mít, natož svatbu :-) i když zase já jsem zaujatá, já moc zahrady na svatbu nemusim :-D už jenom kvůli tomu počasí.. zima vadí, když je vedro, tak všichni sotva lezou, když je vítr je to taky blbý a o dešti, a tak podobně už radši vůbec nemluvim.. Ale jinak bohužel, kolik to tam stojí netuším.. Potkali jsme pána, co to má na starosti, na veletrhu, ale moc nám toho neřekl, páč přítel mu hned vpálil, že místo už máme, i když mě by zrovna tahle kaple tak zajímala :-N nicméně můj osobní odhad je, že nejlevnější to rozhodně nebude.. Srovnávala bych to tak se zámkama nebo s hodně vytíženýma zahradama v Praze (jako Ledeburská nebo Viniční altán), zkus se poptat tady na beremku, téma už tu určitě bude a pár holek, co tam měly svatbu už jsem tu taky potkala.. ale výhodu to má v tom, že počasí vám tam absolutně nevadí, a co jsem koukala, tak tam dělají i rauty, obědy a tak.. takže byste to mohli mít hezky na jednom místě a v takových případech se občas najde i nějaká slevička a tak, když vám to zařizují všecko oni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohu se pridat. Svatbu budeme mit 22. zari , pokud si to teda nerozmyslim:-))) :-D :-D :-D :-D budeme se brat na zamecku, ale hostinu pak chceme jen pro nejblizsi... :-p jelikoz cekame dite a nejak bysme to neutahly mit tam plno lidi:-)
Odpovědět
@hanamanule tak vítej mezi námi! a gratulace k mimču! :-) to bude první?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Beremka?? kde to je? to neznám. Jinak jsem koukala taky na ten Viniční altán, a ten je v Havlíčkových sadech ne? to jsem hned zavrhla, protože se tam nedá jet autem... jinak ani termín nemáme, já bych měla jít za týden na 1 IVF a tak uvidíme jestli se zadaří nebo ne. chtěla jsem se vdávat těhotná ale začínám o tom pochybovat no....
Odpovědět
@fori beremko = tohle fórum, používá se to tu jako zkratka, aby se nemuselo vypisovat celý "bereme se" ;-) jj, ten Viniční je v sadech, autem se tam dá dojet vcelku v pohodě, ale s parkováním je to horší, zvlášť pro víc aut.. Tak to budu držet pěsti, aby to vyšlo! To máš krásnej sen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jooo beremko?? jsem blbá :-D to vííš jsem tu nováá, ješte to tak neznám :-D jinak s parkováním je to blbý no... víš co... čím víc se tím začínám zabívat tak se mi do toho ani nechce, nechce se mi nic plánovat, hledat , řešit.... a prachy na SVATBU NA KLÍČ nemáme... tak nevím jak to dopadne.. a co ty?? už jsi vdaná??
Odpovědět
@fori se za chvilku zorientuješ, já jsem tady taky pěkně bloudila za začátku :-) vdaná ještě nejsem, čeká nás to 18.8., a občas toho už mám taky plný kecky.. zvlášť, když se naskytne nějaký problém... Ještě studuju, respektive dokončuju školu, takže mám nervy na pochodu už tak, do toho pracuju, a ještě si zařizujeme bydleníčko, takže prostě mám hlavu v pejru občas.. :-p ale zas na druhou stranu mi to baví, teď čekáme na prstýnky, šaty jsem zkoušela, vybírám dekorace, účes.. to je prostě zas takové pěkné, tak se to tak hezky vyvažuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs víš mě by to jako asi taky bavilo ale taky musím koukat na prachy. na kolik to vidíte vy?? my cca 25 lidí 60-80 tis. a to je ještě ani nemáme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@fori to my taky koukáme, páč část nám hradí naše rodiny jako svatební dary, sami bysme takový počet lidí neutáhly.. na hostinu bude asi tak 30 lidí (zredukovali jsme na základě dohody ze 40 lidí), no a večer i s kamarády a rodinou asi 65 lidí.. už teď vím, že se pod sto nedostaneme..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no to máte dobrý, nám naši nic nedají, musime si vše zaplatit samy. já chci obřad odpoledne a pak večeři.... pak trochu zábavy a jde se domů..... nic velkýho.... malá hezká svatba..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs ahoj ano prvni:-) a taky posledni :-) trapi me tam dole dosti a ani vyspat me nenecha:-) dneska jsem prisla v 7 rano z nocni a v 8 na me zkousel ze bych mela vstavat, tak jsem ho ukecala, ze jeste chvilku ale v 11 uz se odbyt nenechal tak jsem musela vstavat
Odpovědět
@fori taky jsme chtěli odpoledne, ale matrika si nedala říct.. já jsem taky chtěla malou svatbu, jenže to bych musela chodit s někym jinym :-D moje rodinka je maličkatá, ale přítelova to vynahradí víc než dostatečně. @hanamanule tak koukám, že moc klidu ti nedopřeje :-) to bude asi pořádný šídlo, až se narodí :-) už víte jestli to bude klučina nebo holčina?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs bude to kluk, strasne jsem chtela holcicku ale zdenek( pritel) to zkazil, tak holt bude misto hodny holcicky bude zlobivej kluk :-) bude se jmenovat zdenda po tatovi..
Odpovědět
@hanamanule no jo chlapi.. člověk míní a chlapi měněj :-D ale hlavně, aby bylo mimčo zdraví! A třeba se vyzlobí teď, a pak až se narodí, tak bude největší miláček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannamanule @fori vítejte :-) @fori @hannnahs nám taky částečně pomůžou naši se svatbou,sami bychom to neutáhli
Odpovědět
Holky, potřebovala bych poradit, kde bych mohla sehnat tyto dva skvosty? Díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
@kaidra třeba tady...paní je děsně šikovná a šperky vypadají lépe než na obrázku...a ten druhý náhrdelník na fotce...ten tam má taky (aspoň podobný)... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb...
Odpovědět
@janina_sun Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs a já pořád nevěděla, co to máme tady v Praze za barákem a on je to Viniční altán!! :-D
Odpovědět
@krejci1510 to je dobrý zjištění! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak já jsem se o Viniční altán nezajímala, protože jsme neplánovali svatbu v Praze. Ale když jsem si přečetla Havlíčkovy sady, tak jsem si uvědomila, že je máme za barákem :-D
Odpovědět
@krejci1510 no já jsem taky nechtěla v Praze, páč by byl problém s dopravou, parkováním a navíc to tam ve většině případů lítá jak na běžícím páse.. Ten viniční altán jsem tu nějak pochytila, a pak jsme byli v Havlíčkovejch na vinobraní, tak jsem se tam jen tak zběžně jukla, jak to vůbec vypadá v reálu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my máme svatbu naplánovanou na červenec, už teď jsem z toho celá mimo, plánuji už všechno možné :-) , jen se modlím, aby bylo hezké počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a koukala jsem na netu, že se svatba dělá v nějakým tématu a stylu...vůbec nemám představu, nemáte nějakou inspiraci? :-)
Odpovědět
@jitusnevo tak jako téma můžeš mít téměr cokoliv - záleží jen na vás dvou (jestli třeba motorkářská svatba, nebo něco jiného co máte společného), nebo jestli zvolit něco podle ročního období (na podzim třebas šišky nebo nevim), nějaké květiny - např. jen růže, či nějaké zvíře (už jsem tu viděla třeba kočičky apod.), prostě jde úplně cokoliv :-)
Odpovědět
@jitusnevo A nebo se taky můžeš na téma svatby, barvu svatby a podobné jiné výmysly klidně vykašlat. :) Prostě si to udělat hlavně podle sebe a snoubence. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?