Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 bude to můj předčasný dárek k přítelovým třicetinám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Unor 2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Hele, jo, budeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Pravda, jsou super a Frantovky ještě lepší ;-) Hlavně si to užijte, my nepojedeme asi nikam, docela rádi si užijeme pár dní konečně sami a doma, ale moc tomu nedávám. i když jsme se odstěhovali 40 km, jsme stále žádaní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinkab tam jsem nebyla,ale věřím :-) my právě zas rádi někam na chvíli vypadneme. Je docela dobrý být 200 nebo 100km od rodiny a mít na sebe klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Pritel bude mit taky 30 a vubec nevim co mudam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 to sme na to uplně stejně :( naštěstí ale mám čas na vymýšlení až do léta ..
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Já jen do března :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 No tak to je taky ještě času hodně :) Já už ho tak trošku vymyslela,aspoň jednu jeho část.. nechám si nafotit boudoir fotky..to mi příjde jako docela vyjímečný dárek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Já,ale nevim vůbec. No něco vymyslim :-) Jo to je hezký to si vymyslela dobře. Já jsem mu už jednou dávala moje fotky od profi fotografa,tak tohle padá.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 Jj to pak jo no .. No věřím že něco vymyslíš :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweet81 já mám na vymýšlení taky čas do března,ale naštěstí už to mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Taky jsem si řikala jestli nemám koupit nějaký víkend,ale chtěla bych aby měl něco na památku,že to měl k třicetinám.
Odpovědět
Chvátam chvátam nemám chvíli klid já tam já tam dávno měl už být nesnídám nesvačím já to prostě nestačím prominte vážení mám veliké spoždění :-D :-D To se mivybavilo jak to tady čtu hihihi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 nad tím jsem uvažovala taky, ale myslím,že si to bude pamatovat i tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 já jsem na Nuselské radnici byla kamarádce tak před 5lety a bylo to tam hezké :-)
Odpovědět
Ahojky holky, potřebovala bych poradit. Právě se chystám na tvorbu voniček. Odsud jsem zjistila, že nejlepší je to tvořit na polystirénu. Mám v plánu je dělat ze dvou druhů stuh, ale zajímalo by mě jaké rozměry (načrtnutého obdélníku) jsou nejideálnější? Děkuji za radu
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no já jsem zatím viděla jen obrázky :-) tak snad to bude dobrý ... hlavně jsem ráda , že hospůdka kde bude oslava je hned za rohem :-D
Odpovědět
Ahojky holky, jsem celkem vykolejená, byla jsem u kadeřnice a ta mi řekla, že mám tak hustý a těžký vlasy, že by mi každej vyšší účes, nebo jednoduše účes seplej nahoře, spadl a bylo by po parádě. Naopak mi doporučila podtrhnout tu moji vlnitou přednost a ještě víc nakroutit a nebo i zaplést. Nejsem si tím jistá:-( Taky máte někdo takové suché, dlouhé, vlnité vlasy, co jsou po umytí jak prstýnky?? Chtěla bych je nechat zkrátit, jsou hrozně těžké, ale nechci mít hlavu jak helmu:-( Doporučíte některá střih??? Děkuji.
Odpovědět
@sarriku doporučuju raději poslechnout.. já mám zase přesně opačnej problém.. mám jemný vlasy, které když natočíš, tak to vydrží za ideálního počasí 5 minut.. :-S a já jsem tak toužila po vlnách na svatbě.. ale na promoci jsem si vyzkoušela, že je to na dvě věci.. Celou noc jsem spala v natáčkách, ráno mi kadeřnice načasala, a než jsem dojela do promoční místnosti, tak jsem byla zas "rovnovlasá"... holt člověk si nevybere...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@hannnahs To samé , lautr to samé ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs taky tak :-) proto mi kadeřnice na svatbu doporučila příčesek
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Já bych ho neměla kam dát :) mám krátký sestřih...
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine já mám vlasy tak po ramena ( profilovka je trochu starší)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Já jsem asi jako ty na profilovce, jen jednu stranu mám delší cca k bradě :)
Odpovědět
@lamorgaine no je to občas k vzteku.. když se s tim člověk patlá a stejně to hned slehne ]-( @stastnanevesta no já si doufám vyberu takový účes, kde nebude potřeba... zase na druhou stranu, na to jak mám jemný vlasy, tak je mám jakžtakž hustý.. tak snad aspoň nějakej objem půjde vytvořit.. 8-(
Odpovědět
@elousek5 Ahoj děkuji za odpověď, ale říkej mi Sarriku nebo Luci, žádná šárča nebo sárča:-) Fotku bych poslala sem, ale ještě nejsem vyfocená:-) Víc očí víc vidí:-) PA!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?