Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynkak123 Jj právě :) Oba milujeme ATB a tohle video nás hodně inspirovalo :) A jak sem tak zjišťovala každá má kamarádka se třese na to moct natáčet, nakonec si budu muset vybírat než abych je prosila, pohoda:D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Fakt bobrý!! V našem pidibytě mám problém pověsit zrcadlo natož spousty rozkošných foteček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova A ATB jako autobiografické, já znám jen ATB jako antibiotika :-D ...., ale ty nechci ;-) No, na naše vybrané místo oddání se nemohu dovolat :-| ... a ségra se půl roku po svatbě rozvádí :-( ... tak jsem z toho taková nějaká opařená, přičemž bych asi měla být jinak šťastná...
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 No my zas jak máme panel, tak přítel do něj nechce vrtat, takže taky nic nikde nemáme a ani mít nebudeme :d
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinkab ATB je neměcký dj:) Andre Tannenberger (nebo tak nějak) a má supr hudbu ;)) Antibiotika taky nechceme :D No aspoň máte vybrané místo - tak co se tam zajet osobně zeptat? S ségrou mě to mrzí :(( člověk pak přestává věřit v tu pravou lásku :(
Odpovědět
@phuskova neřekla bych to líp :-) @hannnahs máš úplnou pravdu, je to o prioritách, někdo sází na sladěné dekorace, někdo na foto-video, někdo (i já) raději na zábavu. Nic proti gustu, je to každýho věc. Hlavně s tím musí být spokojení ti dva, co se berou, ne? :-) My to zas tak neprožíváme, možná je to i tím, že už máme dítě, tak už i tu svatbu asi bereme tak nějak volnějc, než kdybysme se brali třeba před 5 lety.. :-)
Odpovědět
Ahojte,jsem tu dnes nová,tak snad nebude vadit,když se přidám:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 ;) @riginka Jasně že nebude:)) Přeji hezké plánování :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mohu se také přidat ? Chceme se vzít v březnu tohoto roku , zatím mám jen šaty a oznámení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 To je v pohode, ja dva mesice pred svatbou nemela nic, protoze jsme jeste nemeli termin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 Proč by jsi nemohla:) Jůů březen,to máte z chvilinku :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děkuji za přijetí :-) no dnes chceme zarezervovat termín ... akorát mi připadá , že na to , že to máme za tři měsíce toho moc nemáme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mishmash19 No záleží jak moc detailně propracovanou svatbu chceš:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ne nějak moc :-) fotografa budeme mít kamaráda ... chceme malou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 ahoj a vítej :-) máte to za chvilku,už bych taky chtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ahojky děkuji za přivítání
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 není zač :-) kde bude svatba? a do jaké barvy?jak jste dlouho spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 Tak to bude v poho:) šatičky máš, fotografa taky, místo se nějaký najde :) Taky docela závidím, já už bych takhle brzy taky chtěla mít přítelovo příjmení ..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jsme spolu 6 let , no svatba bude do barvy stříbrné a chtěla bych fialovou .. a budeme se brát na Nuselské radnici
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova :-) vás to čeká kdy ?
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 to je krásná barevná kombinace. My budeme mít svatbu v červenci v zámecké zahradě v Lysicích
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to bude pěkné :-) my jsme chtěli na Průhonickém zámečku nejdřív , ale termíny jsou hrozně přebrané :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 doufám :-) hlavně nesmí pršet :-) My jsme chtěli 7.7,máme výročí" a půl" a jelikož máme vlastního oddávajícího,tak jsme nemuseli čekat na matriku a máme termín,který jsme chtěli!!!
Odpovědět
@riginka @mishmash19 vítejte mezi náma holky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 No snad 1.9., ale jak jelikož nemáme nikde nic zamluvenýho, tak prostě pak uvidíme kdy kde bude volno, přítel všem řiká že se vezmem někde mezi začátkem června a koncem září :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no my už jsme všem oznámili březen , doufám , že si to sníh v tomhle období nevyhradí za celou zimu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs děkuji za přivítání :-)
Odpovědět
@phuskova Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 :D Tak ale i svatba na sněhu prý bývá krásná :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?