Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak zdravím všechny nevěsty roku 2012, od 24.12.2011, kdy jsem v oříšku na stromečku našla prstýnek se k nim řadím také. Zatím vůbec nevím, jak se k tomu postavit. Uvažujeme nad termínem a zatím to vypadá na 22.6. nebo 16.6., na své vlastní narozeniny, tj. 9.6. nechci. Snad to není moc brzy. Šárka
Odpovědět
ahoj, nemáte někdo tip na restauraci pro svatební párty v pardubicích nebo v Hradci Králové, hledáme restauraci pro 70 lidí s velkou venkovní zahrádkou, kde by se dalo tančit a nemuseli bychom v 11 hod večer kvůli volajícím důchodcům na 158 končit... díky
Odpovědět
taky se přidávám. Prstýnek pod stromečkem je ten nejkrásnější dárek:-). Svatbu bychom chtěli v červnu 16.6.2012, ale musíme čekat až na zámku vypíší termíny, což bude na začátku ledna. Zatím jen tak pokukuji co by se mi líbilo.
Odpovědět
Ahojky holky, když byste náhodou prodávaly výzdobu v barvě bílá, šampaň, tak se ozvěte. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinkab @mahdia Ahoj holky, gratuluju k úžasnýmu dárečku ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Děkujeme. No, po dnešním dusnu jsem se asi shodli na místě obřadu, tak tam zítra zavolám. Jen mám dojem, že by to nejraději odsunul na 31.12.2012 nebo lépe 2013... začíná si uvědomovat, že to není jen sranda :-D
Odpovědět
@phuskova Děkujeme:-)My už máme vše dohodnuté jen tak v hlavě. Od ledna začneme realizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, tak jsme se asi shodli na místě oddání, trojbokký kostel Nejsvětější trojice na Andělské hoře (K. Vary)tam se však nemohu dovolat. Nicméně máme rozhodnuto o charakteru a tipu výzdoby, dokonce oznamko jsem již navrhla, ale je to minimum a nedokážu si představit, co nás vše ještě čeká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mahdia gratuluju :-) @sarinkab vítej a krásné plánování :-) nejdůležitější je vybrat fotografa a kameru,pak místo hostiny a kapelu,kadeřnici a tak :-) do jaké barvy bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Já si naopak myslím, že fotograf není důležitý vůbec, oproti datu a místu :) Pro mě je nejdůležitější to místo a pak šatičky, to je asi vše z toho "musím mít" :D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahoj, děkuji. Kombinace bílá a světlounce růžová - buď tulipány, moje milované, nebo gerbery... kadeřníka mám, líčení také. A příští týden mám v plánu jít na šaty, jen nemám nikoho s sebou :-( Rozumím na kameru mám tipy, fotografku jsem žádala, ale není si jístá v kramflecích, začíná, ale já jí věřím. Nedovedu si představit cenovou relaci. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinkab to je hezké :-) já bych v kytici chtěla růže nebo orchideje, uvidíme. Na šaty držím palce. Já mám vybrané,jen si je nechám ušít. Tak se fotografky na cenu zeptej @phuskova záleží koho chceš mít,je lepší si to zamluvit co nejdřív,ale každý to má jinak
Odpovědět
Článek se načítá
@phuskova Souhlas. My třeba kameramana nebudeme mít vůbec a foto obstará šikovná kamarádka-fotografka. Šaty jsou naopak důležité moc, nechtěla bych být celý den stažená v něčem nepohodlném. My jsme začali od místa - dobré jídlo a milá obsluha a pak je určitě taky důležitá hudba - tu ještě nemáme (má to na starosti přítel, takže nejspíš v pátek před obřadem bude shánět někoho, kdo nám bude pouštět cédéčka... :-S )
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No my určo nechceme vyhazovat peníze za někoho profi, je to zbytečnost, kamarádi vypomůžou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 Jj my profi kameru určo mít nebudeme, jen bysme chtěli natočit video ve stylu http://www.youtube.com/watch?v=uirFYD... - jakože od rána u každého z nás bude kamarád/ka a přítel to pak doma sestříhá (stříhá často, stříhá rád :-D ) ...a foto obstará snad kamarádka - začínající fotografka :) No my zuatím nemáme nic :D takže to vypadá že v pátek před svatbou budem schánět vše :D ještě že do září času habaděj :))
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova my nikoho takového nemáme a navíc s myslím,že se na tom nemá šetřit
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Proč by se na tom nemělo šetřit? Vždy%t ty fotky pak stejně budou ležet někde ve skříni nakonec nebo tak, jasný, památka krásná, ale to je více méně každá fotka:) A rozhodně nejsem typ co si vlastní svatební fotku dá zarámovat a pověsí nad postel .. :) Ale o to nejde, spíš o to, že tu plašíte holky tím jak je nutný mít fotografa co si za fotky řekne 10000 za celý den :) (a pak tu čtu jak spousta holek tyhle profi fotku nakonec stejně reklamuje ;) )
Odpovědět
@phuskova to víš, každej má jinej pohled na věc a jiný priority ;-) pro někoho je důležitý mít super padnoucí šaty, pro někoho fotograf... někomu to zas nedělá starosti vůbec. Já jsem třeba vůbec netrvala na nějakých extra prstýncích, stačily by mi třeba i stříbrný a všichni si ťukali na čelo.. Naopak, protože sama fotím, tak bych si nikdy v životě neřekla známému, který jen tak občas někde vyblejskne brouka, aby mi šel nafotit svatbu. Vím, že bych se pak pokaždý, když bych fotky viděla, nebo si na ten den D vzpomněla, užírala, jakou jsem udělala chybu.. Takže, jak říkám, je to o prioritách, a o tom se pak nemá cenu bavit, protože na to každej bude mít svůj vlastní názor, kterej bude obhajovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova tak to já si ji nad postel klidně pověsím :-) ale fotit bude taky jen kamarád. Je docela šikovný a pro nás to udělá za pusu (tedy oběd, večeři a něco na žízeň) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No však jo, spíš šlo o to že tady každej plaší nový slečny tím co všechno se musí mít zařízený co nejdřív, a že bez toho a toho to nejde.. :) Já samotná sem z toho měla depku když sem se sem přihlásila :D Teďka je o 4 měsíce později a my nemáme ani místo, natož něco jiného :) a myslim že ani dlouhou dobu ještě mít nebudem... se to nějak poddá :) A co se týče šatiček, tak ty taky nemusím mít extra padnoucí, spíš takový u kterých bude jedno že je umažu na zahradní párty :)) A prstýnky budem chtít asi chirurgickou ocel... jenom nevím jestli je vhodná pro alergiky na kov (krom zlata nesnesu nic jiného bohužel, ale ocel vyzkoušenou nemám)
Odpovědět
@phuskova tak já jsem vcelku ráda, že mě holky vyplašily :-D páč teď vidím, že bych už nestíhala.. Teda samozřejmě, normálně se to dá vše zařídit na poslední chvíli skoro, ale já dokončuju školu, pracuju a chystáme se s přítelem na stěhování, takže prostě ten čas není. Takže jsem ráda, že sem si to zařídila.. navíc teď i zjišťuju, že ten náš datum už je hodně obsazený, prostě zase klasický "oblíbený datum" a vzhledem k tomu, že ani v příbuzenstvu nemám nikoho, kdo by pekl, točil, fotil, byl DJ nebo cokoliv jinýho, tak bych asi měla problém...
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 No já ne,si vždycky vzpomenu na ten oválnej obraz s tlustým rámem co měly nad postelí babičky a děsí mě to :-D Jj my právě taky budem lovit mezi kamarádama, minimálně 3 fotí dobře a rádi :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Je to málo časté, ale i na chirurgickou ocel může mít někdo alergii.
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Tak takový nééééé! :-D Ale kamarádka si teď nechala někde ve fotoshopu udělat obraz z fotky svých ratolestí. Visí jí obývaku a vypadá moc hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No tak to pak celkem chápu :) My se právě stěhovali na začátku prosince tak ani na nic jinýho čas nebyl, krom práce tedy :) Ale i tak myslím, že začneme tak nějak v květnu .. a nějaký termín a místo na nás zbude :-D Já nejdřív fakt byla neštastná, když jsemtu četla, jak už v řijnu mají všichni data a místa na září a ten můj nic a nehctěl se o tom bavit, tak sem na něj začala tlačit a akorát sem dosáhla toho že se naštval...tak mi pak došlo, že nemá smysl to hrotit... že přinejhorším se vezmeme na radnici jen se svědkama a bude to jen náš den a né komedie pro rodiny :) A jak tak pozoruju jak tu všichni vybíraj do "svý" barvy sponečky, ubrousky a tak, tak mi to příjde divný a budu mít asi multicolor svatbu bez tématu - to mě pomluví tetek :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 Tak to jo :) Pár fotek je fajn, ale co vidím u známy je děs - div ne na každém volném místečku na zdi nějaká fotka - mimi zleva, mimi zprava, mimi zepředu,mimi s plyšáčkem,mimi s dortíkem...a pak se jim narodilo i druhý a to je ještě horší, mají fotky nalepený i na ledničce :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 BTW nestraš - s tou alergií :((
Odpovědět
@phuskova jo jo, to nemá cenu tlačit, páč to je vždycky akorát k horšímu. Pokud nějak netrváte na datumu, tak je to fuč. Já měla problém s tím, že jsem nevěděla, kdy budu mít státnice, kdy promoci, kdy zkoušky, kdy začít hledat pevnou práci, takže na nás zbyl jedině srpen, takže jsme ani nemohli spolíhat na to, že na nás "něco zbude". Takže takhle to máte úplně nejlepší ;-) Jinak myslim, že tetkám to bude úplně jedno :-D stejně si tu barvu nikdo nepamatuje, nebo jaký byly ubrousky a tak.. to jsou fakt detaily spíš pro nevěstu, aby se vyřádila, než cokoliv jinýho :-D já taky nemám žádný téma, jen tu barvu jsme kvůli sladění s přítelem nějak vybrali, a ani ta se nebude nějak výrazně někde promítat.. spíš takové doplnění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No na datumu vlastně netrváme, sice se nám líbí 1.9., ale bůhví jakto bude..přítel všem na otázku,kdy že to bude odpovídá že mezi začátkem června a koncem září :D Ale ta skupinová mánie (alias beremko) mě fakt zblbla dokonale :) Teďka už se tím jen bavím, jak to tu holky některý řešej :) A taky se bavím tím že aspoň s kámoškou jezdíme zkoušet šatičky..sice je mi blbý jim řikat že nemáme termín a už zkouším, ale zatím mi to prošlo :) No tetkám to jedno bude ,ale protože je na svatbu nepozvu, tím spíš mě pomluvěj (už to slyšim, ještě že od nich sem 160 km daleko :D) Já půdopvně taky barvu chtěla, něco jako máte vy, ale nějak se mi nechce do toho schánění a tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova přesně styl tohoto videa je i můj vyhlídnutý styl...svatební nesvatební :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?