Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 Hele, já to s ženichem neřešila :-D . Světlounce růžová, už si zkusil u sestry na svatbě, že mu sluší a nic neříkal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás dnes potvrzeno, svatba 30.6.2012 14.hod Kostel nejsvětější trojice na Andělské hoře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinkab no zítra nebo v pátek mám v plánu s ním jít vybrat oblek tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 To půjde u nás až nakonec, je to takovej hubenej drobek a přesvědčenej, že na něj nic mít nebudou. Já se jdu zítra prvně juknout na šaty, jen zkouknout možnosti, ale moc si to zatím nedovedu představit. Taky ještě musím sehnat "umělý prsa", abych nemusela zkoušet šaty pro družičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinkab no já se divila . že jsem sehnala šaty pro sebe , ale oni mi je ušili takže to bylo lepší :-D jinak přítel s ním je to taky těžký ... všechny obleky mu dle něj nesluší :-D a kdy máte termín ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinkab gratulace :-) máte to týden před námi a my to máme ve 14h taky :-) My už máme vybráno,že si ženich půjčí frak,už se na něj těším :-) :-) @mishmash19 myslím,že @sarinkab má termín 30.6.
Odpovědět
@mishmash19 já se převlíkat určo nebudu, šaty mám supr pohodlný. A jsou moje, ne půjčený, takže jestli je k ránu zválím, zašpiním, zničím, je mi jedno. (I když bych je teda pak ráda prodala :-) ) Švagrová se jako nevěsta převlíkala a přišlo mi to tenkrát divný, měla pak bavlněný minišaty, takže všichni ostatní svatebčani byli pak víc nastrojení, než nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Naprosto souhlasím!! Šaty sundám až půjdu do postele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Sousedi z našeho dvojdomečku mají taktéž 7.7.2012 :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinkab to je hezké :-) :-) @kitinka76 moje řeč ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak uz se taky pridavam do planovacek :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 vítej a krásné plánování! kdy a kde bude svatba a co už máte?
Odpovědět
Článek se načítá
dekuji :) Konecne jsme se rozhodli s pritelem po 10 letech a po 8 letech zasnoubeni uz konecne vzit :D Datum jsme uz sice rozhodli az na 15 zari,ale moc casu na pripravy i tak nemame.V podstate jen 2 tydny :D Zijeme totiz v zahranici a do CR letime pristi mesic vse zaridit a rict to rodicum a pak az v tom zari-tak je to takove slozitejsi.Ani nevim co vse tak narychlo a dopredu zaridit....a ze zahranici se toho ani moc zaridit neda,tak se tak trochu stresuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Ahoj, vítej, to je pěkné, to už je skoro na opakované zasnoubení, říká se do roka. Fakt, je, že já zase loni chytila kytku a do roka to tedy nestihneme, máme to o 7 týdnů později.
Odpovědět
@hannnahs No tak hlevně, že už máš jedny doma, aspoň máš po (částečných) starostech :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Kombinace bordó a bílá je taky moc krásná :-) Vidíš, cukroví jsem zatím neřešila... Ale tak my celkově na tradiční zvyky moc nejsme, takže je možný, že výslužku zvolíme nějakou originální :-)
Odpovědět
@sarinkab ja taky jsem rikala ze uz to ani neplati,ale nezalezi na tom kdy,hlavne ze nekdy :D
Odpovědět
@werun1 jj, sice jsem nevěděla, jestli mi pak půjdou k šatům, ale riskla jsem to..
Odpovědět
Profilova fotka
@werun1 my moc na tradice taky nejsme,uvidím,jak to dopadne
Odpovědět
@hannnahs A je dobře, že risk vyšel :-) Je fakt, že botky stejně moc vidět nejsou, takže i když se to neee uplně povede, dá se to maskovat :-) @stastnanevesta No vidíš, tak můžete vymyslet něco originálního co budete mít jenom Vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj budoucí muž si včera konečně našel čas ;-) a zašli jsme kouknout na obleky. Narazili jsme v salonu na moc milou paní a HURÁ máme vybráno!! A že mu to seklo!! Už jen prstýnky a všechno důležité máme zařízeno :-)
Odpovědět
@werun1 jj, přesně, není to až taková hrůza.. myslím, že akorát kdybych si vybrala třeba krajkové šaty, tak tam jsou třeba potřeba trošku "jinačí" botky. Ale jinak je to asi vážně jedno :-)
Odpovědět
ahojky holky, můžu se k vám přidat??? budeme se taky letos brát, ale ještě nemáme ani termín... chtěla bych se zeptat jak se vám líbí kombinace bílá a lososová? a k tomu třeba červená?
Odpovědět
Profilova fotka
@phoebe88 Vitám tě tady ;-) Jj to je pěkná kombinace bílá a lososová
Odpovědět
Profilova fotka
@phoebe88 bílá a lososová kombinace je krásná a viděla jsem jí na jední svatbě na živo a krása!!! tu červenou bych tam už osobně ale nekombinovala...pokud chceš nutně ještě nějakou barvu k tomu, tak spíš stříbrnou nebo zelenou...?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám dotaz holky, nebojíte se, že když tady do alba dáváte šaty, které budete mát na sobě, že je někdo z vašich známých vyštrachá? Já bych se s vámi chtěla také podělit, ale mám strach, že se to dostane k někomu ke komu nechci... :-S :-N Řešily jste toto dilema? Jinak mám nastaveno, že se mi do alba dostane jen ten co je registrovaný, takže alespoň nějaká ochrana...
Odpovědět
@hohe jj, řešila jsem. V šatech mě už teda vydělala mamča, moje svědkyně a jedna dobrá kámoška.. jinak nikdo. Album mám taky jen pro registrované, ale i tak.. jeden nikdy neví.. Ale nepředpokládám, že by tady někdo štrachal, vyzvídal a řikám si na druhou stranu, že ve svatební den stejně budu vypadat ještě úplně jinak, takže jsem nakonec sem šaty dala.. navíc je neocenitelné, když člověk slyší názory ještě jiných / nezainteresovaných lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe Já tohle ani neřešila, vím že miláček by sem nešel a i kdyby, tak mi to je asi jedno :) Stejně mu pak ty šaty ukážu až nějaký vyberu,jestli se mu líběj....a jednu fotku jsem si dala i na facebook, i když pro přítele skrytou, ale aby mi kamarádi řekli co si myslej... :) Nějak nevím, z čeho bych měla mít strach ??
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem sem ty fotky dneska přihodila... no uvidíme... necháme to osudu... :-D
Odpovědět
holky a ještě se chci zeptat... když chci dát sv.hostům nějakou drobnost (kromě čokoládky), tak co byste doporučily? myslím do dár.krabičky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?