Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hannnahs Děkuji :-)
Odpovědět
Koukám,že s přípravama,na tom jsme tak nějak stejně ;-) brouzdala jsem po netu,hledala nějaké ohlasy na místo,kde by jsme chtěli hostinu a toto fórum mě zaujalo.
Odpovědět
Tak nevím jak Vám, ale jde to nějak všechno snadno... Už máme zařízené místo obřadu i hostiny, svědky, prstýnky, výzdobu, fotografa, zbývá jen dort a květiny... Až se bojím, že to není možný a něco se přece musí stát.....
Odpovědět
Profilova fotka
@werun1 Nestane ;)
Odpovědět
@riginka pravda, tady člověk najde hodně inspirace a hlavně i zkušenosti ostatních, a to je při rozhodování k nezaplacení :-) @werun1 tak třeba nestane ;-) člověk musí doufat. Mně šlo jednu dobu taky všecko strašně snadno a najednou bum :-D ale učitě jsou přípravy, které jdou bez jediné chybičky :-) tak třeba budeš mít štěstí.
Odpovědět
@phuskova No bylo by to fajn :-) @hannnahs Díky, snad ne, ale v tom případě bych to přála všem, přípravy ve stresu musí být hrozné :(
Odpovědět
@werun1 to určitě.. to si to pak člověk vůbec neužije a bere to spíš jak trest..
Odpovědět
@hannnahs Jinak teď koukám, že plánujete oranžovo-zelenou svatbu? :-) My taky a našla jsem u Tebe super inspiraci, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
1. září je náš den... pomalu chystáme! :-D
Odpovědět
@werun1 jj, vybrali jsme tu oranžovou jako hlavní a teď se taky poohlížim, jak to doladit s tou oranžovou a aby to šlo k té bílé :-) tak to jsem ráda, že to album někomu k něčemu je :-)
Odpovědět
@werun1 samozřejmě jsem chtěla napsat se zelenou, už taky píšu nesmysly :-D
Odpovědět
@hannnahs Taky máme hlavní oranžovou a zelenou s bílou takovou doplňkovou. Právě sháním oražové botky, ale nikde nic :) Album je překrásný, ještě tak tam napsat, kde se to dá sehnat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@callwen vítej @werun1 my máme taky většinu zařízenou, řeším dort a květiny a budeme objednávat prstýnky
Odpovědět
@stastnanevesta Tak perfektní, máte to s krásným předstihem, tak to bude bez stresu :-)
Odpovědět
@werun1 tak některý věci jsou tady z ČR, zvlášť teda ty dekorace, ale jinak je to prostě google, takže tam je to složitější :-N a já jsem to nějak neřešila, páč ze zahraničí vůbec nic objednávat nechci a nemůžu, takže tam jsem ani nekoukala.. jo, s oranžovýma botkama je to horší, taky sem žádný nenašla. Já mám teda stříbrno bílo / červený, ale ani mi to nějak navadí :-) navíc vím, že bych oranžový neunosila potom.
Odpovědět
@hannnahs Je pravda, že riskovat dovoz ze zahraničí bych se zrovna u bot docela bála....
Odpovědět
Profilova fotka
@vverun1 to doufám :-) nejvíc jsem zvědavá na obřad na zkoušku s tím naším panem farářem (čs.církev husitská) a moc se těším,až mě ženich v den D uvidí v šatech :-) Barvu máme bordó/bílou. Jen si lámu hlavu s cukrovím,nevím,co do výslužek a tak.
Odpovědět
@werun1 to já taky, a nejen u bot. Nebo spíš zvlášť u bot, mám půlku nohu, takže musim zkoušet a většinou mi ty boty nesedí ani v jednom čísle.. takže to bych na poštovnym utratila tolik, že bych si za to mohla udělat další svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak přítel mi oznámil , že fialovou ani náhodou na sebe neveme :-D takže teď zase řeším barvu svatby ... tak asi modro - bílá ...
Odpovědět
@mishmash19 tak mu vysvětli, že jí na sobě mít nemusí :-D může jít třeba ve stříbrno-bílém obleku a jen třeba něco fialového v korsáži ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no jo , jenže ono je to s ním těžký :-D on si myslí,že do toho musí ladit kravata . Holky budete se převlékat do jiných šatů po hostině ?
Odpovědět
@mishmash19 tak jako nutit ho nemůžeš, teda můžeš, ale nedopadne to asi dobře :-D Jinak já se převlékat nechci, budeme končit relativně brzy a chci si šaty užít, když už je budu mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já nad tím nějak přemýšlím , pač počítám že skončíme tak ve 3 ráno dalšího dne .. :-D
Odpovědět
@mishmash19 tak to bych přemýšlela o převlečení, to už toho budeš mít dost a takhle pozdě večer už je asi zbytečný mít svatební šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no akorát přemýšlím co ... jestli šaty nebo jsem našla trička s potiskem ženich a nevěsta ...
Odpovědět
ahoj nevite o nejaky dobry kapele z okoli Blatná? :-)
Odpovědět
@mishmash19 tak to už záleží na tobě :-) a nebo i podle toho, kde ta svatba bude.. na nějakou zahradní párty klidně i tričko, na zámek asi spíš šaty ;-) jinak si myslím, že jde oboje, i když do nějaké restaurace možná spíš taky šaty, pronajatý sál klidně i tričko..
Odpovědět
Profilova fotka
@mishmash19 já se převlékat nebudu,taky si chci užít šaty, máme je na sobě jednou za život,ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no my nejdřív půjdeme na hostinu do restaurace to budu mít šatičky a pak půjdeme slavit domů takže by mohlo asi být i to tričko :-) @stastnanevesta jasně , já se budu snažit vydržet co nejdéle v nich třeba to i vydržím , ale jelikož mám korzet tak právě nevím :-|
Odpovědět
@mishmash19 tak to klidně i tričko ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?